Laupäev, 16. märts 2013
16:45
Siim Pulst: Tere jätkuvat jalgpallipäeva, FC Flora ja FC Infoneti panevad veerandtunni pärast palli mängu.
16:46
Siim Pulst: Nagu koosseisudest näha võite, siis Mait Toom saab võimaluse Marko Meeritsa asemel Flora väravasuul tegutseda. Infonetil on see roll usaldatud U-17 koondise puurivahile Matvei Igonenile, kes asendab Ilja Kassjantšukki.
16:47
Siim Pulst: Samuti teeb Flora eelmine kapten Karl Palatu oma hooaja esimese mängu ning hiljutine sünnipäevalaps Reio Laabus saab võimaluse end keskväljal põhikoosseisus näidata.
16:47
Siim Pulst: Sünnipäevalastel on sel hooajal hea minek olnud - lõi Rauno Alliku avavoorus Flora eest mitu väravat, kaitses Kaido Koppel teises voorus suurepäraselt Tammeka väravat.
16:51
Siim Pulst: Igasugune võit hoiaks Flora tänu parimale väravatevahele liigatabeli tipus. Infonetil on võimalik üllatuse serveerimise korral kerkida viiendale positsioonile.
16:52
Siim Pulst: Kohapealne info: Päike paistab, kunstmuru on heas olukorras ning rahvast on veel vähe (40-50 kandis), aga küll jõuab koguneda.
16:54
Siim Pulst: Nagu te kõik ilmselt juba teate, kannab Sander Post täna mängukeeldu. Sellest on natuke kahju, sest tema ja Andrei Kalimullini duell võinuks olla päris huvitav. Mõlemad on tuntud kui suured vastaste töötlejad.
16:54
Siim Pulst: Täna peab endine Levadia raudvara leppima nooremate florakate, Albert Prosa ja Maksim Gussevi terroriseerimisele.
16:55
Siim Pulst: Küll aga saavad täna mänguväljakul kokku vanad sõbrad Konstantin Nahk ja Karl Palatu.
16:56
Siim Pulst: Kohtumist hoiab ohjes väljakukohtunik Mart Martin, keda abistavad liinidel Artur Telling ja Heigo Paglant.
16:58
Siim Pulst: Triobet hindab Florat täna suursoosikuks, pakkudes Infonetile panustajatele raha tagasi suisa 13-kordselt.
17:00
Siim Pulst: Avavile!
17:03
Külastaja Margus kommentaar
16a Igonen debüteerib MLis
17:08
Siim Pulst: Flora alustas tugeva survega, Infonet on seni väga vähe palli saanud. Samas ei ole florakad veel väravavõimalusi luua suutnud. Oli üks lubav karistuslöök, aga sellest ei sündinud midagi.
17:08
Külastaja Mällar kommentaar
Siim, äkki laod siia meeskondade rotatsioonid ka. Eitea kuna Ejl areneb sinnamaale kui osatakse protokollidesse semikooloneid panna..oeh oeh. Üldiselt Flora oma aiman ära aga kas Infol äärekaitses Elhi või Gurtši?
17:08
Siim Pulst: Asetused laekuvad peagi.
17:13
Siim Pulst: Infonet on end kogunud ja sai vahepeal Flora isegi väikese surve alla. Häid võimalusi pole endiselt veel kummalgi.
17:16
Külastaja asd kommentaar
Why Van der Streek isnt playing, and Alliku on the bench?
17:16
Siim Pulst: Difficult to say but these are not only interesting choices so perhaps it's rotation.
17:17
Siim Pulst: Flora (liinid paremalt): Toom; Baranov, Mets, Palatu, Jürgenson; Gussev, Frolov, Laabus, Luigend; Mööl; Prosa.
17:20
Külastaja junn kommentaar
nahk on siis leegionäride marsilt Riias juba tagasi?
17:20
Külastaja cim kommentaar
because Van der Streek has knee injury
17:21
Siim Pulst: Mööl (Flora) sooritas tugeva pealelöögi, aga Igonen tõrjus.
17:22
Siim Pulst: Infonet (liinid paremalt): Igonen; Aristov, Avilov, Kalimullin, Elhi; Lipin, Nahk, Gurtšioglujants, Harin; Smirnov, Manucho.
17:27
Siim Pulst: Flora ehitab jätkuvalt mängu, aga liiga aeglaselt ja see ei ole seni neile võimaluste näol vilju toonud.
17:27
Siim Pulst: Flora fännid ei ole rahul vileta jäänud olukordadega, kus nende arvates tulnuks Infonetile viga vilistada.
17:28
Siim Pulst: Flora fänne on tribüünil muideks 20 ringis ning publikut kokku üle saja.
17:30
Külastaja Volli kommentaar
Mis mulje Nahk peale nö vaheaastat jätab? On palju aeglasemaks muutunud või mitte?
17:32
Siim Pulst: Eks ta oli juba enne vaheaastat aeglasemaks muutunud. Aga teatavasti on klass jääv ning seda on ta tõestanud ikka ja jälle. Hooaja eel lõi ta lätlastele karistuslöögist värava, nädal tagasi ragistas Sillamäe latti. Ühesõnaga: Infoneti jaoks ka selles vanuses üks võtmemängijaid.
17:33
Siim Pulst: VäravInfonet juhib!
17:34
Siim Pulst: Manucho andis äärelt tsenderduse ning Smirnov suunas palli väravasse!
17:35
Külastaja ennustaja kommentaar
mida põrgut:DD
17:35
Siim Pulst: Vahetult väravaolukorra eel olin raporteerimas, et Infonet on hakanud ohtlikumalt ründama. Väravasöödu kirja saanud Manuchol oli enne seda endal võimalus peaga skoor avada, kuid tolles olukorras suutis Toom veel tõrjuda.
17:36
Külastaja ... kommentaar
Infoneti esimene värav Meistriliigas.
17:36
Tänud vastuse eest Nahki kohta. Küsin kohe ka Manucho kohta - mis tasemel mees ta tundub olevat.? Eelmisel aastal olevat esiliigas täielik kunn olnud, kuidas ta kõrgelam tasemel näib?
17:36
Siim Pulst: Jah, Vladislav Smirnov lõi Infoneti esimese värava Eesti kõrgeimas seltskonnas.
17:37
Siim Pulst: HoiatusLaabus (Flora) teenis 37. minutil kollase kaardi rünnaku mahavõtmise eest.
17:38
Külastaja gunn kommentaar
RAHA 13 KORDSELT TAGASI POLE PAHA
17:38
Siim Pulst: Ohtlik karistuslöök Infonetilt, väravavaht lükkas nurgalöögiks.
17:39
Siim Pulst: Sellest midagi ohtlikku enam ei sündinud, aga meistriliiga debütant on tegemas küll väga head mängu.
17:41
no küll flora jõuga oma võtab,mitte,et ma nende poolt oleks
17:41
Siim Pulst: HoiatusLuigend (Flora) sai 40. minutil hoiatada, sest tabas Manuchot jalaga rindkeresse.
17:43
Siim Pulst: Manucho sai selles olukorras nii õnnetult viga, et viidi kanderaamiga minema ja vajab vahetust.
17:45
Siim Pulst: Paistab, et Manucho mängib siiski vähemalt poolaja lõpuni.
17:48
Siim Pulst: Flora ei ole suutnud šokkväravale vastata, Infonet ründab jätkuvalt isegi rohkem.
17:48
Siim Pulst: Poolaeg! Infonet juhib poolajaks 1:0 ning hooaja suurim üllatustulemus on õhus.
17:49
Siim Pulst: Mängu alguses näitas Flora kohe kätte mängutempo, hoidis palli ja ründas. Kuid pärast šokkväravat valdas Infonet isegi rohkem palli ja omas rohkem võimalusi. Jääme ootama põnevat teist poolaega.
17:58
Külastaja JOU kommentaar
kus meerits on ?
17:58
Tubli infonet
17:59
Siim Pulst: Meeritsa kohta saate lugeda mängu järelkajast, mis peaks laekuma tunni jooksul pärast lõpuvilet.
18:01
Külastaja lohh kommentaar
miks flora täna vähe nõrgema satsiga peal on?
18:02
Siim Pulst: Hea küsimus, eks peatreeneri mängujärgsed selgitused anna vastused.
18:02
Külastaja ennustaj kommentaar
kes see vene kutt pidi floral olema,kes noorte koondises,või kus iganes mänginud venemaal?
18:03
Siim Pulst: Nagu mitmed leegionärid, nii et ei ole ka tema (Irakli Logua) veel reaalselt mänguväljakule jõudnud. Põhjuseid tuleb ilmselt otsida paberimajandusest.
18:04
küll alles majandavad,hooaeg käimas :D
18:05
Siim Pulst: Teine poolaeg algas!
18:05
Külastaja Renee kommentaar
Eks Flora lootis kerget jalutuskäiku. Aga õnneks on ka MeistriLiiga jõudnud lõpuks sellisesse seisu, kus ei saa kedagi alahinnata.
18:05
venelane tegi täna duubliga trenni, suht normal pidi olema
18:07
Külastaja Kaido kommentaar
Sooviks lähemalt kuulda Luigendi kollase kohta, alles hiljuti oli köitmas kirgi Euroopa klubi jalgpallis, kus Nani sai sellise asja eest otse punase ning tegu oli õigesti antud punasega. VIDEO kuluks marjaks ära.
18:07
18:08
kui alguses juba punne kaotada,nojah levadia läheb eest,kalju ka mannetukene
18:09
Siim Pulst: Teise poolaja esimestel minutitel pani hoopis Infonet hea surve peale, aga pärast seda on Flora pallivaldamise enda kätte haaranud.
18:09
flora tuleb tagasi
18:09
Tahaks veel teada , et kaua Van der Streek väljas on?
18:10
Siim Pulst: Vastuseks varasemale küsimusele: Manucho on olnud väga aktiivne, noolib pidevalt oma võimalusi ja praeguse seisuga võib ta olla üks kandidaate mängu parima tiitlile.
18:12
Siim Pulst: Prosalt poolohtlik pealelöök, Flora surve peab hakkama vilja kandma.
18:12
Külastaja sass kommentaar
Ega vahetusi pole tehtud?
18:12
Siim Pulst: Poolajal meie teada mitte.
18:13
Siim Pulst: HoiatusGurtšioglujants (Infonet) 53. minutil.
18:14
Siim Pulst: Vahepeal küsiti veel tolle Luigendi kollase kaardi olukorra kohta. Jah, see meenutas tõepoolest natuke Nani viga, aga nii tõsine see siiski ei olnud.
18:16
Siim Pulst: Manucholt väga ohtlik pealöök, aga meetri jagu üle värava.
18:16
Manucho on suht pikk, talle jalaga rinda tabada tald ees? Kuidagi väga keeruline. Flora peab ikka video üles panema olukorrast :D
18:16
Külastaja rando kommentaar
tõsine..kui meenutas siis punane ikka..samamoodi nagu seletati selle nani olukorra kohta
18:16
Siim Pulst: Flora ründab, kuid ei suuda korralikke võimalusi luua. Infonet kasutab enda väheseid šansse paremini.
18:16
Siim Pulst: Värav1:1!
18:17
Siim Pulst: Andre Frolov viigistas seisu, kui kaitsjad ei saanud palli klaariks ning Flora kapten saatis teele täpse löögi ca 15 meetri pealt.
18:17
Külastaja . kommentaar
Meerits on 38,6 palavikuga kodus.
18:21
Siim Pulst: Jalgpalliliidu koduleht raporteerib, et Luigend teenis hoopis Flora esimese hoiatuse ja teine läks Karol Metsale (tolle "Nani vea" eest). Eks kohtuniku raportist selgub lõplik tõde.
18:27
Siim Pulst: Vahetus68. minutil Smirnov välja, Golovljov sisse (Infonet).
18:28
Külastaja to junn kommentaar
nahka teeb
18:28
Siim Pulst: Paistab, et Infoneti väravalööjat kimbutas väike vigastus. Teda asendab verinoor Eesti ründaja.
18:29
Siim Pulst: Eduard Golovljov sai alles jaanuaris 16-aastaseks.
18:30
Siim Pulst: Vahetus46. minutil Alliku sisse, Gussev välja (Flora).
18:30
Siim Pulst: See meile varem märkimata jäänud vahetus toimus EJL-i kodulehe andmetel.
18:32
Siim Pulst: Mängu lõpuni jääb alla 20 minuti ning Flora jahib jätkuvalt võiduväravat. Vaevalt ootasid rohevalgetriibulised tänasest nii rasket tööpäeva.
18:32
Siim Pulst: Flora surub korralikult, aga lõpetada ei suuda. Võimalustest võib välja tuua Luigendi ebatäpse kauglöögi.
18:33
Külastaja ants kommentaar
Live teete ka EJL koduka põhjal?
18:33
Siim Pulst: Ülekannet teeme ikka kohapealse reporteri põhjal.
18:34
Siim Pulst: Infonet on surutud kaitsesse ning oleks viigipunkti üle ilmselgelt õnnelikum meeskond.
18:37
Siim Pulst: POST! Mitte Sander. Prosa saatis palli peaga ristnurga suunas, aga Igonen suutis selle postipõrke abil väravasse jõudmisest päästa!
18:38
Siim Pulst: Vahetus77. minutil Nahk välja, Martõnov sisse (Infonet).
18:40
Siim Pulst: Luigendilt ohtlik pealelöök küljevõrku.
18:41
Siim Pulst: Vahetus80. minutil Luigend välja, Kase sisse (Flora).
18:41
Siim Pulst: Ilmselgelt kasutatakse noortekoondise universaali Kaset seekord võimsa ründajana, mitte keskkaitsjana.
18:41
Külastaja Bart kommentaar
palju mängida on?Flora tahab vist tõsiselt liiga huvitavaks teha, veelgi huvitavamaks.
18:42
Siim Pulst: Koos lisaminutitega kümmekond minutit.
18:43
83 mint peaks käima,aga jah,väga kõva andmine
18:43
Siim Pulst: Alliku ohtlikult löögile, aga kaitsja rikošetist läks pall nurgalöögiks.
18:45
Pea nüüd vastu, Infonett!
18:45
Siim Pulst: Flora võimas surve! Kolm nurgalööki järjest ning nende jooksul käis pall korra vist isegi postis ära. Lisaks pääses Jürgenson peaga löögile, aga saatis palli meetri jagu väravast mööda.
18:45
Siim Pulst: Viis minutit puhast mänguaega veel.
18:46
võitle info võitle
18:47
Flora vast võtab ikka oma ära
18:49
Siim Pulst: Mäng on väga põnev. Flora surub jätkuvalt kõvasti ning jahib meeleheitlikult võiduväravat. Taas pääses Jürgenson löögile, aga taas natuke üle...
18:49
Külastaja Edgar Savisaar kommentaar
Aivar juba näitas kohtunikule,et aidaku Flora võidule
18:49
Külastaja reemet kommentaar
Kas Infonetis mõni eestlane ka mängib? Nimede järgi paistab puhas vene meeskond olevat kui Nahk välja arvata.
18:50
Siim Pulst: Nimede järgi hindamine ei ole kuigi täpne. Infonetis on mitmeid noortekoondislasi, samas kui Nahkil ei ole koondisega mingit pistmist olnud.
18:51
Kas mitte Infonetis polnud see Manucho, kus ta on ?
18:51
to reemet...Trevor Elhi :)
18:51
Külastaja mel323 kommentaar
Nahk ka venelane, võttis omale lihtsalt eesti nime.