Kris Ilves: Tere!
17:59
Kris Ilves: Viljandis pandi pall mängu!
18:00
Kris Ilves: Samal staadionil olid need meeskonnad vastamisi alles neli päev tagasi, kui Tammeka matši võitis 3:1.
18:01
Külastaja Tulevikfänn kommentaar
Kus LIVE-ulekanne?
18:01
Kris Ilves: Tallinna TV kannab üle.
18:04
Kris Ilves: Esimesed minutid on olnud mõlemalt poolelt otsivad nagu algus ikka. Pigem eelistavad mõlemad satsid rünnata paremalt äärelt.
18:05
Kris Ilves: Reedel sündis esimene värav juba viiendal minutil. Täna on veel seis 0:0.
18:08
Kris Ilves: Tammekal oli võimalus kasutada standardolukord, mille järel Peips kontrasse ründas, aga mees rikkus ise teisel pool väljakut reegleid.
18:09
Kris Ilves: Tammeka on haaranud kerge initsiatiivi ning päris tugevad jõud on viidud Viljandi karistusala lähistele.
18:10
Kris Ilves: Tammeka teenis väga soodsast kohast karistuslöögi. 20 meetrit umbes väravast.
18:10
Kris Ilves: Rande virutas müüri.
18:14
Kris Ilves: Tulevikul on probleeme, et enda väljakupoolelt palliga minema saada.
18:15
Kris Ilves: Juhkam tegi mittetahtlikult Andersonile haiget, mis tekitas väikese mängupausi.
18:16
Külastaja realist kommentaar
Mil poolfinaalid loositakse
18:16
Kris Ilves: Neljapäeval.
18:17
Kris Ilves: Kiidron lonkab nüüd väga tugevalt.
18:21
Kris Ilves: Korralik mänguseisak oli mingil põhjusel. Tammekal oli kasutada trahvilöök, mille järel pääses kaugelt löögile Kapper, aga tema sooritus ebaõnnestus täielikult.
18:22
Kris Ilves: Mängu jooksul teist korda jõudis Viljandi karistusalasse Tulevik, aga Kähr oli natuke suluseisus.
18:23
Kris Ilves: Parandus: Viljandi jõudis Tammeka karistusalasse, mitte enda karistusalasse.
18:23
Kris Ilves: Aga kohe selle järgselt teenis Tulevik nurgalöögi ja nüüd on pall pikemalt Tammeka väljakupoolel.
18:24
Kris Ilves: Korra pidi mängu sekkuma ka reedel suurepärase partii teinud Pechter.
18:26
Kris Ilves: Puri eksis keskväljal sööduga ning seejärel tormas Tulevik kontrasse. Peips pääses kaugelt löögile, napilt posti kõrvalt mööda.
18:29
Kris Ilves: Viljandi kombineeris hästi vasakult äärelt ning Ilves pääses ka tsenderdama, aga pall tuli karistusalast sama kiiresti välja.
18:31
Kris Ilves: Juhkam on otsejoone juurde maha istunud ning hoiab jalast kinni. Taas pikem paus mängus.
18:34
Kris Ilves: Tuleviku kontrarünnakud on küll teravad, aga viimane sööt on praegu olnud ebatäpne. Ei mäleta, millal viimati Tammeka vastase karistusalasse jõudis.
18:35
Kris Ilves: Nüüd Tammeka seda suutis ning tuli ka päris hea tsenderdus, aga Puri ei suutnud peapalli võita.
18:36
Kris Ilves: Peipsilt tuli terava nurga alt pealelöök, aga Kiidron oli ees.
18:38
Kris Ilves: Peips teenis Tulevikule karistuslöögi. Enne seda oli kaks nurgalööki. Nüüd taas võimalik pall kasti riputada.
18:38
Kris Ilves: Talasbajevilt tuli kõrgelt pall otse Pechterile sülle.
18:41
Kris Ilves: Peips ja Kähr jooksid omavahel kokku ja puterdasid hea võimaluse.
18:43
Kris Ilves: Puri kaotas jälle keskväljal palli ja Kähr otsustas kaugelt löögile minna, aga see sooritus ebaõnnestus täielikult.
18:44
Kris Ilves: Üks minut on avapoolajale juurde lisatud.
18:46
Kris Ilves: Esimene poolaeg on lõppenud.
18:46
Kris Ilves: Esimene pool avapoolajast domineeris pigem Tammeka, teine pool Tulevik. Üsna sündmustevaene mäng on olnud.
18:49
Väravat tahaks. Lisaaega(ja penalteid) pigem tahaks homme hiiul kohapeal olles näha ...
18:50
Kris Ilves: Värskendage LIVE-uudist, sest kell 19 algava mängu koosseisud on lisatud.
18:57
Andre Viljamaa:  Tere! Mina toon Teieni Tallinnas toimuva karikamängu Paide Linnameeskonna ja esiliigas kolmandal kohal oleva Tallinna Kalevi vahel.
18:59
Andre Viljamaa:  Paide pani palli mängu!
18:59
Kris Ilves: Viljandis algas teine poolaeg.
19:00
Andre Viljamaa:  Paide tuleb mängule 3:2 võidu pealt Pärnu Vapruse üle, Kalev alistas viimases mängus võõrsil Kuressaare.
19:00
Kris Ilves: Talasbajev tegi viiendal sekundil kohe päris ohtliku vea Kapperi vastu, kuid pääses kaardist.
19:01
Kris Ilves: Hoiatus Talasbajev tegi lühikese aja jooksul teise vea Kapperi vastu ning nüüd sai mees ka hoiatuskaardi.
19:02
Kris Ilves: Kapper tegi kaugelt päris ambitsioonika pealelöögi, aga korralikult üle jala läks sooritus.
19:03
Andre Viljamaa:  Paide on selgelt paremini alustanud ning teenis nüüd karistusala joone tagant karistuslöögi.
19:03
Andre Viljamaa:  Lilander lõi aga otse müüri ning pall Kalevile.
19:04
Kris Ilves: Laabus näitas oma head tehnikat, kui tegi kolmele Viljandi mehele ilusti ära.
19:06
Andre Viljamaa:  Mängu algus on selgelt Paidele kuulunud, kes rahulikult Kalevi poolel palli valdab.
19:06
Kris Ilves: Taas Kapper murul pikali.
19:08
Andre Viljamaa: Kalev ei saa kuidagi vastaste poolele, nüüd tõmmati keskväljal Frolov pikali.
19:08
Kris Ilves: Sarnaselt esimesele poolajal on ka teise poolaja esimene pool kuulunud Tammekale.
19:08
Andre Viljamaa: Hoiatus  Hansberg saab 10. minutil esimese hoiatuskaardi.
19:09
Kris Ilves: Tammekal lühikese aja jooksul kolm nurgalööki ja üks standardolukord. Tammeka surub!
19:10
Andre Viljamaa:  Paide tuleb uuesti. Esimese kümne minuti jooksul Kalev veel ühtegi rünnakut pole teinud.
19:10
Andre Viljamaa:  Hanson sai üle puusa karistusalas löögile, aga täpselt Vallneri sülle.
19:12
Kris Ilves: Tulevik on Tammeka teise poolaja survest jagu saanud ja nüüd ka ise palli suutnud vallata.
19:12
Andre Viljamaa:  Kalev üritas keskelt tulla, aga kaotati pall ära ning Paide sai väga ohtlikult Kalevi värava alla. Mitu korda saadi löögile, aga seekord Kalev pääses!
19:14
Andre Viljamaa:  kalev teenib vahelduseks Paide poolel karistuslöögi.
19:14
Andre Viljamaa:  Kalevi esimene rünnak lõppeb aga tsenderdusega, mille Paide puurilukk rahulikult püüdis.
19:15
Kris Ilves: Peips lõi vasakul äärel teravust, aga tema tsenderdus laks natuke liiga pikaks.
19:15
Andre Viljamaa:  Võimalus Kalevil! Makarov sai ette võtta ja lõi pall päris ohtlikult küljevõrku. Kas Kalev hakkab mängu sisse saama?
19:16
Kris Ilves: Vahetus Viljandi teeb 62. minutil esimese vahetuse: Illimar Loigo tuleb Kübari asemele.
19:17
Andre Viljamaa: Hoiatus  Paide parkis end taas mõneks ajaks Kalevi kasti lähedale, aga lõpuks kaotas Sander Sinilaid palli ja tegi ka üsna julma vea.
19:17
Kris Ilves: Rande sai Õunapilt küünanukiga tugea hoobi rindkeresse.
19:19
Andre Viljamaa:  Paide on taas kontrolli endale saanud, kuid midagi ohtlikku tekitada ei suudeta.
19:21
Kris Ilves: Pechter võttis oksakohaga palli "omaks" ja seejärel tegi Kährile vea, karistusalast väljaspool.
19:21
Kris Ilves: Viimase minuti jooksul on pall olnud rohkem õhus kui murul.
19:22
Andre Viljamaa:  Pool poolajast on möödunud ning ühe ohtliku olukorra saab senisest mängust meenutada, kui pall väga ohtlikult Kalevi värava all lahtine oli. Üldiselt on aga Paide rünnak seni üsna nüri olnud.
19:22
Kris Ilves: Vahetus Tammeka esimene vahetus 68. minutil: Tauno Tekko tuleb täna üsna kehvalt mänginud Puri asemele.
19:22
Andre Viljamaa:  Kalev mängis kauge karistuslöögi kasti, kuid pall endas ohtu ei kujutanud ja Karofeld sai mänguvahendi kindlalt püüda.
19:23
Kris Ilves: Kiidronil on jalas isegi stevengerrardilik äärevahetus olemas.
19:24
Andre Viljamaa:  Paide mängis palli kasti Padari suunas, kuid viimane tegi kätega liiga palju ruumi ja Rahula vilistas ära.
19:25
Kris Ilves: Kapper ja Peips põrkasid päris halvasti kokku. Vea tegi Tammeka mees.
19:26
Andre Viljamaa: Ohtlik! Kalev sai Paide poolel sööta ja Tilga sai kastis väga ohtlikult löögile, kuid pall läks tagumisest postist mööda. Kalev on selgelt paremini mängu sisse saanud võrreldes mängu algusega.
19:27
Andre Viljamaa:  Ei saa enam Paide kuidagi sellist pressi peale, mis esimesed 10-15 minutit olid.
19:28
Kris Ilves: Võrreldes reedel toimunud Premium liiga mänguga on täna Viljandis ikka päris võimalustevaene matš.
19:28
Andre Viljamaa:  Kalevi mees sai Karofeldiga üks-ühele, kuid kohtunik vilistas suluseisu.
19:29
Kris Ilves: Vahetus Tammeka toob ründaja sisse 75. minutil: Paur välja, Siim sisse.
19:29
Andre Viljamaa:  Värav Paide ees! Milline värav!
19:30
Kris Ilves: Nüüd on Ilves pikali maas, Kapper tõmbas tema maha.
19:30
Andre Viljamaa:  Mägi mängis tsenderduse kasti, kus Koskor oli täiesti vaba. Viimane söötis palli kasti joone taga olnud Sinilaiule, kes palli kaugelt ristnurka lajatas!
19:30
Andre Viljamaa: Värav  Paide lööb teise!
19:31
Kris Ilves: Korraliku puuka sai Ilves, aga mees jätkab.
19:31
Andre Viljamaa:  Sander Sinilaid mängis madala palli värava alla ja Ranon Kriisa oli see, kelle jalast pall õnnetult omaväravasse põrkas! Paide 2:0 ees!
19:33
Andre Viljamaa: Oli kolmas ka lähedal, kuid Vallner suutis Koskori löögi tõrjuda.
19:33
Kris Ilves: Jõgi proovis kaugelt peale lüüa, löök võttis rikošeti ning Nõmmele probleeme ei valmistanud.
19:33
Andre Viljamaa:  Paide on kahest väravast selgelt enesekindlust juurde saanud ja mäng on taas nende käes.
19:34
Kris Ilves: Loigo kukkus umbes 18 meetri kauguselt Tammeka väravast. Heast kohast karistuslöök!
19:35
Kris Ilves: Allik lõi müüri.
19:36
Kris Ilves: Hoiatus Kapper pani Ilvesele kerge koksu vastu kukalt. Ilves taaskord pikali murul.
19:36
Andre Viljamaa: Värav Paide 3:0 ees!
19:37
Andre Viljamaa:  Hanson oli kastis täiesti vaba, sai hea läbisöödu ja lõi kindlalt ära. 38. minutil seis 3:0.
19:38
Kris Ilves: Maadlusvõtete festival toimub Viljandis. Seekord tõmbas Lang Kapperi maha.
19:40
Kris Ilves: 4 minutit mängida normaalaega. Kas tuleb lisaaeg!?
19:41
Andre Viljamaa:  3:0 seisul on mäng küll rahunenud, kuid Kalev ei saa endiselt kuidagi rünnakule ning Paide kontrollib mängu.
19:43
Andre Viljamaa: Kalev on poolaja lõpus taas pressi alla saanud. Paide teenis mitu kornerit ning sai korraliku surve peale.
19:44
Andre Viljamaa:  Vallner toob lati alt ära! Neljas oli kahelt korral lähedal.
19:44
Andre Viljamaa:  Makarov sai ohtlikult Paide kasti ja Kase lükkas mehe pikali, kuid kohtuniku vile vaikis!
19:44
Andre Viljamaa:  Poolaeg! Paide läheb Kalevi staadionil puhkepausile kindlas 3:0 eduseisus!
19:45
Kris Ilves: Mängu ohtlikum võimalus sündis 91. minutil(!), kui Jõgi pääses täiesti vabana löögile karistusala joone juurest, aga ristnurka sihitud pall läks napilt mööda.
19:48
Kris Ilves: Mängule juurde antud kolm lisaminutit on täis tiksunud. 0:0. Lisaaeg ootab meid ees!
19:48
Kris Ilves: Pealtvaatajaid on Viljandis 160.
19:49
Kris Ilves: Viljandil on võimalus teha veel kaks vahetust, Tammekal üks.
19:53
Kris Ilves: Lisaaeg algas!
19:54
Kris Ilves: Juba ohtlik! Rande pääses umbes 12 meetri pealt löögile, aga ei suutnud palli raamide vahele suunata.
19:58
Kris Ilves: Vahetus Post tuleb Talasbajevi asemele.
19:58
Andre Viljamaa:  Teine poolaeg Tallinnas!
20:00
Kris Ilves: Viljandi vasakult äärelt tuli hea tsenderdus, aga Kähr ei ulatunud pallini.
20:01
Andre Viljamaa:  Teine poolaeg on alanud samamoodi, nagu esimene lõppes ehk Paide on taas Kalevi poolel kohad sisse seadnud.
20:01
Kris Ilves: Tammeka klaaris kindlalt Tuleviku nurgalöögi.
20:03
Andre Viljamaa: Martin Kase on veidi viga saanud ning ütles pingi suunas, et ta välja võetaks.
20:05
Kris Ilves: Täna teravalt mänginud Kapper üritas paremalt äärelt palli värava ette toimetada, aga veel paremini mänginud Ilves oli tal vastas.
20:06
Andre Viljamaa:  Frolov võttis kastis mitu kaitsjat ette ja lõi peale, kui Vallner püüdis! Väga hea võimalus.
20:06
Andre Viljamaa: Vahetus Vigastada saanud Kase lähebki välja, Novopašin sekkub.
20:07
Kris Ilves: Vahetusest keskväljale tulnud Post oli suluseisu sattunud.
20:07
Andre Viljamaa:  Vallner päästis taas Kalev neljandast! Padaril sai väga hea söödu, kuid Vallner oli tasemel.
20:09
Kris Ilves: Lisaaja esimene pool läbi, kohe läheb edasi.
20:09
Andre Viljamaa: Vahetus  Andre Järva tuleb Henri Hansoni asemele.
20:10
Kris Ilves: Vahetus Tammeka vahetab: Aasmäe tuleb Rande asemele.
20:11
Kris Ilves: Tammeka viimane ehk kolmas vahetus 106. minutil. Vägev.
20:11
Kris Ilves: Allik tegi keskväljal kaheldava vea, aga peakohtunik Miko Pupart otsustas ära vilistada.
20:15
Andre Viljamaa:  Kõiv üritas Kalevi poolelt optimistlikult kaugelt peale lüüa, ent löök läks meetreid mööda.
20:16
Kris Ilves: Allik ja Jõgi ei saa väljakul omavahel kõige paremini läbi, Allik tõukas Tammeka meest.
20:17
Kris Ilves: Eemaldamine Mõlemad mehed said punase 112. minutil.
20:18
Andre Viljamaa:  Pinge ja mängutempo on Kalevi staadionil selgelt ära kadunud, sest edasipääseja on suure tõenäosusega ka selge.
20:18
Andre Viljamaa:  Teenib Paide nurgalöögi.
20:19
Andre Viljamaa:  Frolovi nurgalöök klaariti aga kindlalt ära.
20:20
Andre Viljamaa:  Vallner tegi järjekordse suurepärase tõrje, kuid kohtunik vilistas ka suluseisu.
20:22
Kris Ilves: Tundub, et mõlemad meeskonnad ootavad seda lõpuvilet ja penaltiseeriat. Mõned minutit veel minna.
20:23
Andre Viljamaa: Vahetus  Makarov teeb ruumi Jõeäärele, Paide poolelt lahkus Frolov ning mängu tuli Valge.
20:24
Kris Ilves: Hoiatus Lang tegi Kapperi vastu väga jõhkra vea. Seekord siis kollane kaart.
20:25
Kris Ilves: Värav Värav Värav  AASMÄE!
20:26
Kris Ilves: Martin Aasmäe penaltiseeriat näha ei taha. 30 sekundit enne lõpuvilet lööb ta Tammeka võidule!
20:26
Kris Ilves: Hoiatus Õunap võtab 122. minutil kollase kaardi.
20:27
Kris Ilves: Läbi! Tammeka on poolfinaalis!
20:31
Andre Viljamaa: Vahetus Kalev võtab Paali välja ja toob Mõttuse sisse.
20:32
Andre Viljamaa:  Kalev on nüüd kontrolli kergelt endale saanud ning pall püsib Paide poolel.
20:32
Tammeka poolfinaalis Narva/Kure paari võitja või Paidega kokku ja olekski 1 autsaider kindlasti finaalis hehe
20:33
Andre Viljamaa: Vahetus  Pärnpuu võtab Kelderi välja ja toob Peinari sisse.
20:39
Andre Viljamaa:  Pall on viimased minutid Paide poolel püsinud, kuid rünnakul ideid ei ole ning nüüd kaotati pall taas ära.
20:41
Andre Viljamaa:  Paide teenib veel väga ohtlikust kohast karistuslöögi. Hea võimalus Paidele.
20:41
Andre Viljamaa:  Vainumäe löök läks aga müüri.
20:44
Andre Viljamaa: Kaks lisaminutit tiksuvad. Mängu lõpp on üsna lahtiseks läinud.
20:45
Andre Viljamaa:  Hoiatus Peinar teenib viimasel hetkel veel kaardi.
20:46
Andre Viljamaa:  Mäng läbi! Paide võidab avapoolajal löödud väravate toel 3:0 ja edeneb poolfinaali! Minu poolt tänud ja head õhtut!