Teisipäev, 11. aprill 2017
21:14
Andre Viljamaa: Tere õhtust!
21:15
Andre Viljamaa:  Meistrite liiga on tagasi, kuid veel ei ole selge, kas näeme täna kahte veerandfinaali või jääb Dortmundi ja AS Monaco mäng pommirünnaku tõttu ära.
21:15
Andre Viljamaa:  Otsus tehakse umbes kell 21.30.
21:16
Külastaja Ac Milan kommentaar
Tere.Kas on tõsi et Dortmundi bussi rünnati?Kes ründasid?
21:16
Andre Viljamaa:  Nimelt rünnati Dortmundi meeskonna bussi, mis oli teel staadionile. Marc Bartra on kinnitamata andmetel saanud vigastada ning teel haiglasse. Fännid on juba staadionil ning neile ohtu ei ole, kinnitab Dortmundi klubi.
21:18
Külastaja Kaido kommentaar
Dortmundi mäng on edasilükatud, toimumist pole veel otsustatud.
21:18
Andre Viljamaa:  Otsus võetakse vastu lähiajal, umbes veerand tunni jooksul.
21:22
Kuradi araablased raisk
21:22
Külastaja Kevin kommentaar
Mis siis tv6 näitab Juventuse ja Barcelona mängu?
21:26
Mina ka ei mõista neid terroriste mis kuradi kasu nad saavad sellest..
21:28
Külastaja barca kommentaar
sitta saavad keerata
21:30
Andre Viljamaa:  Dortmundi mäng toimub homme!
21:32
Andre Viljamaa:  Jään vastuse võlgu, mida TV6 näitab.
21:35
Andre Viljamaa:  Nii palju veel, et Dortmund-Monaco hakkab homme kell 19.45.
Külastaja m. kommentaar
Ilmselt mingid fännid tegid Dortmundis pürotehnikaga komöödiat. Korralikud terroristid oleksid tahtmise korral selle bussi maatasa teinud. See praegune teema on ju puhas rookie värk.
21:46
Andre Viljamaa:  Mäng algas!
21:48
Andre Viljamaa: Juventus on hästi alustanud ja kohe tõmmatakse Dybala ohtlikus kohas maha.
21:50
Külastaja 4 kommentaar
Andre magad seal v
21:50
Andre Viljamaa:  Ei, väike internetitõrge oli, aga nüüd kõik korras.
21:50
Karistuslöögist sai higuain peaga löögile, aga täpselt keskele.
21:52
Külastaja peep kommentaar
4, jätka kommenteerimist palun, saab kiirema ülevaate :)
21:52
Andre Viljamaa:  Barca võtab väga kõrgelt Juvet peale, aga lõpuks tehti viga.
21:52
Andre Viljamaa:  Värav Dybala lõi ära!
21:52
Gooooooooooooal dybala 1 : 0
21:53
Andre Viljamaa:  Juve sai täiesti vabalt tulla, Cuadrado oli kastis täiesti vaba ning andis söödu Dybalale, kes sai täiest vabalt palli taha nurka lüüa!
21:54
Andre Viljamaa:  Barca sai nüüd kogu meeskonnaga Juve poolele, aga Messi võttis palli käega omaks.
21:55
Andre Viljamaa: Barca üritab nüüd uuesti rünnakut üles võtta.
21:56
Andre Viljamaa:  Juve võtab ka kõrgelt peale ja ei saa Barca initsiatiivi endale.
21:57
Andre Viljamaa:  Juventus on nüüd täiesti ära vajunud, kogu meeskond on oma poolel ja Barca saab sööta.
21:57
Andre Viljamaa:  Messi tõmmatakse kasti nurga juures maha ja Barca saab heast kohast karistuslöögi.
21:58
Andre Viljamaa:  Messi lõi otse peale, aga umbes meeter üle värava.
21:59
Mathieu värava olukorras oli nagu kloun, vaatas mis cuadrado teeb :)
21:59
Andre Viljamaa:  Barca on selgelt nüüd kontrolli endale saanud ja lükkab rahulikult söötu.
22:02
Andre Viljamaa: Vilekoor on päris korralik Torinos, Juventus on väga selgelt ära vajunud. Barca vastu ilmselt nii lõpuni vastu ei pea. Esialgu aga midagi ohtlikku pole tekkinud.
22:02
Andre Viljamaa:  Juventus sai kontrasse, aga lõppes see Mandžukici kehva pealelöögiga.
22:03
Andre Viljamaa:  Alves vedas Juventuse paremalt äärelt rünnakule ja võitles Neymari vastu vea välja.
22:04
Andre Viljamaa:  Dybala tsenderus klaariti ja jätkuolukorras tegi Pjanic vea.
22:05
Andre Viljamaa: Juventus sai mõneks ajaks üsna hea surve peale, kuid lõpuks tehti viga ja Barca sai palli tagasi.
22:05
Juve on kastis ohtlik.
22:06
Andre Viljamaa:  Barca on uuesti kohad Juve poolel sisse seadnud.
22:07
Andre Viljamaa:  Võimalus Iniestal! Messilt suurepärane läbisööt ja Iniesta oli värava ees täiesti vaba, aga Buffon võttis ära!
22:07
Andre Viljamaa:  100%-line võimalus!
22:08
Andre Viljamaa: Värav Värav Värav Värav Värav  Dybala 2:0!!!
22:08
Goooal dybala 2 : barca 0
22:09
Andre Viljamaa:  Juve sai kontrasse, Mandžukic andis Dybalale madala söödu kasti ning Dybala lööb palli kindlalt alla nurka!
22:09
Andre Viljamaa: Pall taas Juve käes.
22:10
Andre Viljamaa:  Alves tegi vanale sõbrale Neymarile taas vea.
22:11
Andre Viljamaa: Barca on taas Juve kasti lähedale söötma saanud.
22:12
Andre Viljamaa: Pallivaldamine 68-32 Barcale, aga löögid väravale 4-1 Juventusele.
22:14
Andre Viljamaa: Hoiatus  Dani Alves sai lõpuks kollase kätte. Üle viie sarnase vea on Alves täna juba kindlasti teinud.
22:14
Andre Viljamaa:  Pique üritas pika palliga Neymar lenida, aga pall läks kümneid meetreid sihtmärgist mööda.
22:15
Andre Viljamaa:  Roberto võtab Mandžukici maha ja pall tagasi Juvele.
22:15
Andre Viljamaa:  Messi lõi palli võrku, aga kohtunik oli varem vilistanud juba vea.
22:16
Andre Viljamaa:  Siiski suluseis vilistati Suarezele. Aga väga ohtlikult kaotas Juventus palli oma kasti lähedal.
22:17
Andre Viljamaa:  Barca on taas palliga Juventuse kasti lähedal ja publik annab vilet.
22:18
Andre Viljamaa:  Iniesta tegi Cuadradole vea, kuid kohe võideti pall tagasi.
22:21
Andre Viljamaa:  Pikalt sai Barca Juve poolel sööta, kuid mitte kuhugi sellega ei jõutud.
22:22
Andre Viljamaa:  Hea rünnak Juventuselt, Cuadrado mängis Pjanici heas kohas löödile, kuid Pjanic lõi palli mitu meetrit üle värava.
22:25
Andre Viljamaa:  Taas sai Barca mitu minutit sööta ja lõpuks mängiti Suaresele hea tsenderdus ning teeniti nurgalöök.
22:25
Andre Viljamaa:  Buffon sai aga lahtise palli endale.
22:27
Andre Viljamaa:  Juventus sai üle pika aja rünnakule, kuid lõppes Khedira valesööduga ja jätkuolukorras võeti Iniesta maha.
22:29
Andre Viljamaa:  Endiselt ei jõua Barca oma söödumäguga kuskile ning lisaks võetakse Dybala murule.
22:30
Andre Viljamaa:  Higuain lõi eemalt peale ja Ter Stegen tõrjus väga ohtlikult enda ette, kuid jõudis Mathieu palli nurgalöögiks lüüa!
22:30
Andre Viljamaa:  3:0 oli lähedal.
22:30
Andre Viljamaa:  Tuleb uus nurgalöök.
22:31
Andre Viljamaa:  Mathieu pea oli sel korral kõige kõrgemal.
22:31
Andre Viljamaa:  Poolaeg! Juventus on poolajaks 2:0 ees ning seda teenitult. Barcelona pole rünnakul midagi suutnud!
22:34
Külastaja noorfänn kommentaar
Kas esimese poolaja põhjal läheb pigem ter Stegeni kaela või kaitseliinile?
22:34
Andre Viljamaa:  Kindlasti kaitseliinile.

22:35
Kas pique mängib äärekaitsja kohta? :O
22:35
Andre Viljamaa:  Mathieu on vasakul äärel.

Külastaja das.hf kommentaar
Peale seda kui Monaco fännid said staadionil teada, mis oli juhtunud, näidati Bartrale toetust hõisates tema nime ja lahkuti rahulikult staadionilt.
22:46
Andre Viljamaa: Vahetus  Barca teeb poolajal vahetuse: Andre Gomes tuleb Mathieu asemel väljakule.
22:47
Andre Viljamaa:  Teine poolaeg!
22:49
Andre Viljamaa:  Suurepärane võimalus Messil! Esmalt sai Neymar hea läbisöödu, kuid Juve kaitsjad said vahele, ent teise palli lõi Messi väravast mööda!
22:49
Andre Viljamaa:  Khedira sai täiesti vabalt juba teisel pool löögile, kuid löök oli veidi ebatäpne!
22:50
Andre Viljamaa: Iniesta lõi palli Juve meeste rikošetist mööda.
22:51
Andre Viljamaa:  Nurgalöök oli aga liiga lühike ja Higuain lõi palli minema.
22:52
Andre Viljamaa: Hea läbisööt Suarezele, kuid Buffon jõudis viimasel hetkel vahele! Taas üsna ärev moment.
22:53
Andre Viljamaa:  Esimesed viis minutit on selgelt Barca taktikepi all kulgenud. Viimane rünnak lõppes aga Neymari väga halva kauglöögiga.
22:54
Andre Viljamaa:  Jälle ohtlik! Esmalt Suarezelt hea pall kasti ja jätkuolukorras virutas Rakitic eemalt peale, aga üle värava!
22:54
Andre Viljamaa:  Barca on teisel poolajal selgelt ohtlikum, kui enne puhkepausi.
22:55
Andre Viljamaa:  Juventusel teise poolaja esimene võimalus! Cuadraro tõi paremalt äärelt palli üles ja mängis Higuaini löögile, kuid Ter Stegenile oli lihtne pall.
22:56
Andre Viljamaa: Hoiatus Suarez võtab vana sõbra Alvesi maha.
22:56
Andre Viljamaa:  Higuain oli täiesti üksi kastis, kuid jäi veidi terava nurga alla ja Ter Stegen tõrjus! Suurepärane võimalus!
22:56
Andre Viljamaa:  Nurgalöök Juventusele. Juve on taas ärganud!
22:57
Andre Viljamaa: Uus nurgalöök.
22:57
Andre Viljamaa: Värav Värav Värav Värav Värav  CHIELLINI 3:0!!
22:58
Andre Viljamaa: Juve surve tasub ära ja Chiellini lööb nurgalöögist tuleva palli peaga alla posti kõrvale! Kindlalt mängis Chiellini Mascherano üle!
22:59
Andre Viljamaa:  Hoiatus Iniesta võtab kaardi. Selgelt on asjad hapud Barca jaoks.
23:00
Andre Viljamaa:  Barca ei saa palli üldse enda poolelt enam välja, Juve on hoos!
23:02
Andre Viljamaa:  Barca on taas söödumängu üles saanud.
23:03
Andre Viljamaa:  Chiellini lükkab palli korneriks.
23:05
Andre Viljamaa:  Mandžukic ja Roberto põrkasid valusalt kasti kõrval kokku ja mõlemad on pikali maas.
23:05
Andre Viljamaa:  Hoiatus Roberto tõmbas päris julmalt Mandžukici maha.

23:05
Külastaja Rallikas kommentaar
Kas Barcelona uus taktika on selline, et "lööge meile omas kodus palju tahate, me lööme oma kodus ikka rohkem"?
23:05
Andre Viljamaa:  Hoiatus Sai ka Mandžukic kollase.
23:07
Andre Viljamaa:  Dybala võeti maha ja ohtlikust kohast Juvele karistuslöök.
23:10
Andre Viljamaa:  Milline võimalus! Suarez sai suurepärase läbisöödu ja sai Buffoniga vastamisi, kuid lõi paar sentimeetrit postist mööda! Jõudis ka kaitsja viimasel hetkel veidi segada.
23:11
Andre Viljamaa: Chiellini peatas Neymari löögi kastis selgelt käega, kuid kohtunik seda ei näinud ja jättis penalti andmata!
23:11
kindle penalt jäi vilistamata KÄSI
23:11
Andre Viljamaa:  Cuadrado vajab nüüd pärast Chielliniga kokku põrkamist arstiabi.
23:13
oi, kus see Elisaar nüüd on. Kirjutagu selle kohta ka üks korralik artikkel, kuidas kohtunikud champions leagues mänge otsustavad.
23:14
Andre Viljamaa: Väga valusalt põrkasid Mandžukici ja Roberto kokku, Mandžukic pääses selgelt punasest kaardist praegu.
23:14
Andre Viljamaa:  Pall on neljandat korda Barca võrgus, aga kohtunik vilistas olematu suluseisu...
23:14
Külastaja mutionu kommentaar
keegi veel uefalona teemal julgeb sõna võtta? penalt, punane kaart..
23:15
Andre Viljamaa: Vahetus  Cuadrado välja, Mario Lemina sisse.
23:15
23:16
Andre Viljamaa:  Hoiatus Khedira saab ka kollase kätte.
23:17
Andre Viljamaa:  Jälle oli Barcelona Juve kastis ohtlik, kuid lõppes Suareze kehva pealelöögiga..
23:20
Andre Viljamaa:  Jälle ohtlik! Neymar purjestas kasti, kuid jõudis Chiellini siiski vahele.
23:22
Andre Viljamaa:  Kas suudab Barcelona viimase 10-15 minutiga veel värava ära lüüa?
23:23
Andre Viljamaa:  Messilt hea tsenderdus, aga Umtiti jaoks natuke liiga kõrge!
23:23
Andre Viljamaa: Vahetus Tänane kangelane Dybala välja, Tomas Rincon sisse.
23:23
kahtlane vist
23:24
Andre Viljamaa:  Nurgalöök Juventusele!
23:24
Andre Viljamaa:  Sel korral Barca klaaris. Nüüd on Alex Sandro juba pikali maas.
23:26
Andre Viljamaa:  Taas on Barca Juve kasti lähedal.
23:28
Külastaja muigega kommentaar
Kui seis jääb selliseks, siis tahaks loota, et kordusmängu ei panda vilistama meest, kes jälle hakkab tahtma oma nime ajalukku 'jäädvustada' nagu PSG-ga juhtus.