Kolmapäev, 12. aprill 2017
17:58
Andre Viljamaa: Tere õhtust! Hiiu staadionil algab peagi karikasarja veerandfinaal Nõmme Kalju ja FC Infoneti vahel!
17:59
Andre Viljamaa: Koosseisud:

Kalju: Vitali Teleš, Andrei Sidorenkov, Deniss Tjapkin, Maximiliano Ugge, Karl Mööl, Janar Toomet, Artjom Dmitrijev, Artur Valikaev, Igor Subbotin, Carlos Geovane Santos Pereira, Peeter Klein.
Varus: Pavel Londak, Tarmo Neemelo, Henrik Pürg, Vlasi Sinjavski, Nikolay Mašitšev, Trevor Elhi, Robert Kirss.

Infonet: Matvei Igonen, Roman Nesterovski, Vladimir Avilov, Ofosu Appiah, Aleksandr Dmitrijev, Aleksandr Kulinitš, Roman Sobtšenko, Albert Prosa, Vladimir Voskoboinikov, Dmitri Kruglov, Aleksandr Volodin.
Varus: Mihhail Lavrentjev, Andrei Kalimullin, Jevgeni Harin, Kirill Nesterov, Eduard Golovljov, Vladislav Ogorodnik, Artur Rättel.

18:00
Andre Viljamaa: Eile tagasid koha poolfinaalis Tartu Tammeka ja Paide Linnameeskond, tänases teises veerandfinaalis kohtuvad Narva United ja FC Kuressaare.
18:01
Andre Viljamaa:  Pall mängus!
18:04
Andre Viljamaa:  HoiatusSubbotin teenis juba esimese kollase.
18:06
Andre Viljamaa:  Esimesed minutid on rahulikult kulgenud, Ugge lõi Kalju poolt küll kaugelt peale, ent Igonen püüdis.
18:07
Andre Viljamaa:  Sai Infonet korralikult rünnakule, aga Kruglovi tsenderdus läks üle otsajoone.
18:08
Andre Viljamaa:  Taas Infonetilt pall kasti, kuid tuli sealt ka sama kiiresti välja.
18:09
Andre Viljamaa: Hea rünnak Kaljult!  Toomet andis palli värava alla Kleini suunas, kuid Kleini jaoks läks pall liialt ette.
18:10
Andre Viljamaa:  Infonet üritas pika palliga Voskoboinikovi leida, kes sai ka pea vahele, kuid jätkajat ees ei olnud.
18:11
Andre Viljamaa:  Voskoboinikov sai kastis palli ja võitles korneri välja. Infonet on nüüd veidi paremini mängus sees olnud.
18:12
Andre Viljamaa:  Hea pall taha posti Appiahi suunas, kuid ei saanud Appiah pallile pihta. Hoiti teda ka veidi särgist, kuid Kristo Tohver seda määrtuserikkumiseks ei pidanud.
18:14
Andre Viljamaa:  Ohtlik! Karl Mööl sai kastis väga ohtlikus kohas löögile, kuid lõi väravast mööda!  Hea võimalus!
18:16
Andre Viljamaa: Kalju on taas kontrolli endale saanud ning valdab juba pikemat aega palli, ent seni veel ohutult Infoneti jaoks.
18:16
Külastaja Andre kommentaar
Kelle peale ma panustama peaksin?
18:17
Andre Viljamaa:  Pereia andis äärelt tsenderduse, kuid see oli nii halb, et maandus värava taga.
18:18
Andre Viljamaa:  Raske öelda, kuid ilmselt selle peale, kes võidab.
18:18
Külastaja Itvei Mägonen kommentaar
Mobiilis see TallinnaTV saast ei tööta ainult mul või on keegi veel hädas?
18:18
Infoneti jaoks ei oleks kaotus väga dramaatiline? Kalju mängib Euroopa koha eest?
18:18
Andre Viljamaa: Ka Kalju lõpetas eelmise hooaja eurokohal.
18:19
Andre Viljamaa:  Infonet sai üle pika aja palli enda kontrolli alla ja enda poolelt ära, kuid seda mitte kauaks.
18:22
Mina panustan Infoneti peale. Sest noh. Mul pohhui.
18:22
Andre Viljamaa: Pereira mängis väga ohtliku palli värava alt läbi, kuid Klein selleni ei jõudnud ja pall läks napilt tagumisest postist mööda.
18:24
Andre Viljamaa:  Kalju on initsiatiivi üsna kindlalt endale saanud ning üritas seekord äärelt tulla, kuid äärekohtunik fikseeris suluseisu.
18:26
Ütle palun, kumb võidab.
18:26
Muidu panen oma koera magama.
18:27
Andre Viljamaa:  Voskoboinikov onsuutnud omal vere lahti saada õhuvõitluses ja läheb platsi kõrvale.
18:29
Andre Viljamaa:  Nüüd sai juba Pereira viga, kui Avilov talle peale astus. Jõulist mängu on mõlemalt poolelt.
18:30
Andre Viljamaa: Kalju sai taas surve peale ja kaks ohtliku tsenderdust anti lühikese aja jooksul, kuid olukord laheneb Igoneni väravalöögiga.
18:32
Andre Viljamaa:  Taas langeb Pereira keskväljal tugeva karjatuse saatel maha ning Kalju saab karistuslöögi.
18:34
Ära ole selline. Ütle, kumb võidab. Infoneti koefitsient on 3,6. Kaljul 2,3.
18:34
Ma panustan sellele, kumma sa valid.
18:34
Andre Viljamaa: Senise pildi põhjal panustaks pigem Kaljule.
18:35
Andre Viljamaa:  Üle pika aja teenib Infonet nurgalöögi ja võimaluse midagi tekitada.
18:36
Andre Viljamaa:  Ei suudetud aga ka sealt midagi ning juba Kaljule karistuslöök.
18:36
Andre Viljamaa: Pall anti aga taha posti, kus oma mängijaid ei olnud.
18:37
Andre Viljamaa:  Hästi sai Klein paremalt äärelt tulla ja andis palli ka kasti, aga Nesterovski oli vahel ja ennetas Kalju mehi.
18:39
Andre Viljamaa: Pereria on taas murul pikali ja vajab veidi külmaspreid, et mängu jätkata.
18:40
Andre Viljamaa:  Sobtšenko sai Kalju kastis heas kohas palli, aga jäi liiga üksi ja veidi jäi tehnikast puudu, et midagi tekitada.
18:40
Andre Viljamaa:  Appiahi vastu tehakse viga ja Infonetile heast kohast karistuslöök. Omakorda on külalised rünnaku üles saanud.
18:41
Andre Viljamaa:  Väga ohtliK! Kruglov lõi eemalt peale ja pall jäi värava ees lahtiseks ning Kulinitš sai peale lüüa, ent Teleš oli ees!
18:42
Andre Viljamaa:  Uuesti heast kohast karistuslöök Infonetile.
18:42
Andre Viljamaa:  Volodin lõi seekord, aga taas Teleš püüab.
18:46
Andre Viljamaa:  Kaks minutit avapoolajale lisatud.
18:48
Andre Viljamaa:  Poolaeg! Võrdne poolaeg Hiiul lõppeb 0:0 viigiga.
19:01
Andre Viljamaa:  Kalju alustas teist poolaega!
19:04
Andre Viljamaa:  Latt! Kruglov andis tsenderduse värava alla ja lahtist palli sai Dmitrijev lüüa, ent lõi latti!
19:05
Andre Viljamaa:  Teenib Infonet juba ka heast kohast karistuslöögi.
19:06
Andre Viljamaa:  Pall jäi aga madalaks ja jätkuolukorras tabas Sobtšenko kauglöök Kalju mehi.
19:07
Andre Viljamaa:  Selgelt on teise poolaja esimesed viis minutit kulgenud Infoneti taktikepi all.
19:08
Andre Viljamaa:  Sobtšenko oli äärel vaba, kui tsenderdus läks kindlalt Teleši saagiks.
19:09
Andre Viljamaa:  Kulinitš rikkus määrusi ja saab Kalju palli enda valdusesse.
19:10
Andre Viljamaa: Hoiatus  Pereria taas murul maas, seekord jäi Kruglov hiljaks ja võttis lõunaameeriklase julmalt maha.
19:11
Andre Viljamaa:  Juba teeb Pereira Sobtšekole teisel pool vea.
19:11
Andre Viljamaa:  Hea pall Infonetilt karistusalla, kuid Appiah langeb murule, ent penaltit ei saa.
19:12
Andre Viljamaa:  Taas pall Infoneti kastis, aga Teleš sekkus rusikatega!
19:12
Külastaja Ac Milan kommentaar
Andre mis sa arvad kas läheb asi pendlateni?
19:15
Külastaja oll kommentaar
miks see mäng Hiiul peetakse? kaljule eelis nagu?
19:15
Külastaja Jeesus kommentaar
ei lähe
19:16
Andre Viljamaa:  Sest loos halastas Kaljule sedapuhku.
19:17
Andre Viljamaa: Taas sa Infonet mitu palli kasti anda, kuid midagi ohtlikku ei tekkinud.
19:17
Andre Viljamaa: Vahetus  Jevgeni Harin 61. minutil Sobtšenko asemele.
19:17
no siis jääb loota, et vähemalt kohtunik jälle ei ,,halasta,,
19:18
Andre Viljamaa:  Väga ohtlikult oli Kruglovi tsenderduse järel pall väravajoonel lahti, aga Teleš sai lõpuks olukorra kontrolli alla!
19:18
Andre Viljamaa:  Teisel poolajal on Infoneti värav selgelt lähemal olnud.
19:19
Andre Viljamaa:  Teisel pool sai kiirrünnakus Pereira kaugel löögile, kuid lõi veidi väravast mööda.
19:19
Külastaja TÜRI LÄTRAS kommentaar
KRT KUI LISAAEG JA PENALTID TULEVAD, SIIS SEE HÜPPAB JU MEISTRITE LIIGALE SISSEEE
19:19
Andre Viljamaa:  Veidi hüppab sisse ka siis, kui normaalajaga piirdutakse.
19:20
Andre Viljamaa:  Pall puutus Kalju kastis Tjapkini kätt, kuid Infonet penaltit ei saa.
19:20
Andre Viljamaa: Hoiatus  Dmitrijev võtab Pereira maha. Brasiillane on kõvasti puid alla täna saanud.
19:21
Andre Viljamaa: Vahetus  Nesterov tuleb Kulinitši asemele.
19:22
85. minutil lüüakse standardolukorrast üks ära. Praegu suht aegluubis jalgpall, nagu vaataks 0,5 kiirusega.
19:22
Andre Viljamaa:  Infonet teenib neljanda korneri.
19:23
Andre Viljamaa:  Teleš oli rusikatega vahel.
19:24
Andre Viljamaa:  Kruglov on väga valusalt jalga vigastanud ning vajab ilmselt vahetus. Valus löök Infonetile.
19:26
Andre Viljamaa: Pilt on üsna halb, Kruglov ei saa üldse ühele jalale toetuda.
19:26
Andre Viljamaa:  Juba on Kalju poolelt mees maas. Järjekordselt on selleks Pereira.
19:27
Andre Viljamaa: Värav Värav  Värav Kalju ees!
19:28
Andre Viljamaa:  Hea pall tuli karistuslöögist värava alla ning Deniss Tjapkini pealöögist läheb pall värava ülemisse nurka!
19:29
Andre Viljamaa: Vahetus  Infonet võttis Kruglovi välja ja tõi Andrei Kalimullini sisse.
19:29
Andre Viljamaa: Vahetus  Kalju tõi Nikolai Mašitševi Subbotini asemele.
19:31
Andre Viljamaa:  Veerand tundi pluss lisaminutid on Infonetil veel mängu päästmiseks aega.
19:31
Andre Viljamaa:  Hea pall Infonetilt Appiahi suunas, kuid Teleši käed olid kõrgemal.
19:33
Andre Viljamaa: Väga ohtlikult sai Infonet kasti, kuid Ugge jäi pealelöögile ette.
19:34
Andre Viljamaa:  Voskoboinikov suutis palli karistusalajoone tagalt nii mööda lüüa, et mänguvahend lendas üle küljejoone.
19:36
Andre Viljamaa: Vahetus  Kalju võtab 80. minutil Peeter Kleini ära ning toob Robert Kirsi asemele.
19:36
Andre Viljamaa:  Väga ohtlik olukord, Prosa sai hästi löögile, kuid kohtunik vilistas siiski vea.
19:37
Andre Viljamaa:  Pereiral oli võimalus nii peale lüüa kui tsenderdada, aga lõüuks andis mees ebaõnnestunud tsenderduse.
19:39
Andre Viljamaa:  Väga hea kontravõimalus oli Kaljul, kui Mašitsev jäi otsustamisega hiljaks ja jäi pallist ilma.
19:40
Andre Viljamaa:  Taas on Pereira murul pikali maas. Umbes 10 korda on mees kindlasti juba pikemat aega pikali olnud.
19:40
Andre Viljamaa:  Hakitakse brasiillast korralikult.
19:41
Andre Viljamaa: Nesterovski sai ohtlikult löögile, kuid lõi napilt üle!
19:42
Andre Viljamaa: Vahetus  Pererira saab lõpuks puhkama ning teeb ruumi Tarmo Neemelole.
19:42
Külastaja ee kommentaar
Kure on Narva Unitedi vastu 0-1 kaotusseisus muide
19:44
Andre Viljamaa: Värav Värav Värav  Infonet viigistab!
19:45
Andre Viljamaa:  Väga hea tsenderdus Nesetorvilt ning Vladimir Voskoboinikov suunas palli väravaesises segaduses võrku!
19:45
Andre Viljamaa:  Hetkeseisuga on juba õhus lisaaeg!
19:46
Andre Viljamaa: Korner Kaljule!
19:46
Andre Viljamaa:  Lüüakse pall kastist välja ja nüüd on kaks Infoneti meest murul maas, kes õnnetult kokku põrkasid. Appiah ja Voskoboinikov.
19:46
Andre Viljamaa:  Vosko on end kogumas, aga Appiah ei liiguta end üldse.
19:47
Andre Viljamaa:  Väga õnnetult kukkus Appiah õhust selja peale. Nüüd on aga mees püsti turgutatud.
19:49
Külastaja Rene kommentaar
TTV ei osanud arvestada, et lisaaeg võib tulla
19:50
Andre Viljamaa:  Neljas lisaminut tiksub.
19:50
Andre Viljamaa:  Kõvasti appelleerimist oli Infoneti kastis käega mängu üle, lõpuks sai Infonet palli ohtlikust tsoonist minema.
19:51
Eile oli sama olukord Viljandi-Tammeka mängul
19:51
Andre Viljamaa: Hoiatus  Mööl teenib kollase.
19:52
Andre Viljamaa:  LÄBI! Mäng läheb lisaajale!
19:52
Andre Viljamaa:  30 minutit põnevat jalgpalli ootab ees.
19:54
Külastaja realist kommentaar
Saab siis jätkuvalt Kure, Kalju ja Dortmundi pela korraga vaadata a mis seal ikka
19:54
Andre Viljamaa:  Head jalgpalli pole kunagi palju.
19:55
Andre Viljamaa:  Narva Unitedi ja Kuressaare vahel on poolajaks seis 1:1.
19:56
Andre Viljamaa:  Meeskonnad tulevad lisaajaks platsile.
19:56
Andre Viljamaa:  Läks!
19:57
Andre Viljamaa:  Pall Kalju poolel.
19:58
Andre Viljamaa:  Infonet sai kaks korda järjest tsenderdada, ent Kalju jaoks kõik kontrolli all.
19:59
Andre Viljamaa:  Ohtlikult pall Kalju värava all lahti, aga Ugge klaaris!
19:59
Andre Viljamaa:  Infonet on lisaaega hästi alustanud.
20:00
Andre Viljamaa:  Prosa sai kastis lüüa, kuid Tjapkin oli vahel!
20:02
Andre Viljamaa: Hoiatus  Voskoinikov teeb haiget ja korralik sõnelus on väljakul ja selle ääres käimas. Terehhov on tulivihane ja nõuab punast.
20:06
Andre Viljamaa: Mäng on rahunenud, kuid pall taas Infonetile.
20:07
Andre Viljamaa: Hea tsenderdus Infonetilt, Prosa suunas palli edasi, kuid jätkajat ei olnud. Jälle on keegi murul maas.
20:07
Andre Viljamaa: Prosa sai aga püsti ja jätkab mängu.
20:08
Andre Viljamaa:  Kalju sai ka lõpuks rünnakule, kuid Igonenile probleeme ei valmistata.
20:10
Andre Viljamaa:  Taas Infonetilt pall kasti, aga tuli see sealt ka välja.
20:12
Andre Viljamaa:  Sidorenkovilt karistuslöök värava alla, kuid löödi pall välja.
20:12
Andre Viljamaa:  Lisaaja esimene poolaeg läbi! Seis 1:1!
20:14
Andre Viljamaa:  Teine poolaeg!
20:14
Andre Viljamaa:  Mööl sai äärel hea söödu, kuid lasi selle üle otsajoone.
20:17
Andre Viljamaa:  Infonet otsib võimalust ning teenib kasti kõrvalt ka karistuslöögi.
20:18
Andre Viljamaa:  Väga ohtlik pall Kalju kasti, kuid Kalju õnneks suudeti see minema lüüa.
20:20
Andre Viljamaa:  Hoiatus Nesterov saab hoiatuse.
20:21
Andre Viljamaa:  Kalju nurgalöök klaariti, kuid rünnak jätkub.
20:22
Andre Viljamaa:  POST! Toomet sai paari meetri kaugusel väravast suurepärase läbisöödu, kuid lajatas posti!
20:23
Andre Viljamaa:  JÄLLE POSTI!  Robert Kirss sai kastis vabalt löögile, kuid pall tuleb postist tagasi!
20:23
Andre Viljamaa:  Väga valus oleks nüüd Kaljul penaltiseerias kaotada. Kaks posti viimase paari minuti jooksul...
20:24
Andre Viljamaa:  115 minutit täis.
20:25
Andre Viljamaa: Hoiatus  Dmitrijev saab kollase.
20:25
Andre Viljamaa:  Volodin mängis kasti hea palli, aga Valikajev lõi puhtaks.
20:26
Andre Viljamaa: Kirss lõi taas peale, aga Igonen seekord püüdis.
20:27
Andre Viljamaa:  Narva United juhib 73. minutil Kuressaare vastu 2:1.
20:28
Andre Viljamaa:  Kaljult hea pall kasti, kuid Infonet klaaris.
20:28
Andre Viljamaa: Hoiatus  Appiah teenib veel kaardi.
20:29
Andre Viljamaa:  Lisaaeg läbi! Hiiul selgitab poolfinalisti penaltiseeria!
20:32
Andre Viljamaa:  Infonet alustab!
20:32
Andre Viljamaa:  Harin...
20:33
Andre Viljamaa: Värav  Harin lööb nurka! 1:0!
20:33
Andre Viljamaa:  Sidorenkov...
20:34
Andre Viljamaa: Värav  Napilt! Kehv löök värava keskele, kuid Igonen puterdas sisse!
20:34
Andre Viljamaa: Värav  Voskoboinikov 2:1! Teleš hüppa teisele poole.
20:35
Andre Viljamaa: Värav  Dmitrijev lööb kindlalt ära. 2:2!
20:36
Andre Viljamaa:  Värav Nesterovski lööb kindlalt ristnurka ja Telešil polnud võimalust! 3:2!
20:36
Andre Viljamaa: Värav  Valikajev lööb kindlalt alla nurka, Igonen läks teisele poole. 3:3!
20:37
Andre Viljamaa: Värav Nesterov lööb alla nurka, kuigi Teleš aimas suuna ära. 4:3!
20:37
Andre Viljamaa:  Igonen tõrjub Robert Kirsi penalti latti!
20:38
Andre Viljamaa:  Avilovil on võimalus Infonet edasi viia!
20:38
Andre Viljamaa:  AVILOV LÖÖB ÄRA! Kindlalt alla keskele ning Infonet võitis penaltiseeria 5:3!
20:39
Andre Viljamaa:  Dramaatiline mäng, oli ju Kalju veel 88. minutil edasipääsus kinni ja lõi lisaajal kaks korda posti. Võta näpust, edasi pääses aga Infonet. Aitäh jälgimas ja head õhtut!