Reede, 14. aprill 2017
12:56
Kristjan Remmelkoor: Tere päevast, Flora ja Paide meeskonnad on väljakule rivistunud.
12:57
Meinhard Pulk:  Tere ka minu poolt! Mina toon teieni Viljandi ja Levadia vastasseisu.
12:59
Meinhard Pulk: Veidi üllatuslikult on Levadia Viljandisse kaasa toonud vaid neli varumeest. Muidu ootamatusi koosseisudes ei ole
12:59
Kristjan Remmelkoor:  Kams teeb täna hooaja esimese põhikoosseisu stardi Premium liigas ning seda parema ääreründajana.
12:59
Külastaja mc kommentaar
Miks Tabi ei mängi?
13:00
Kristjan Remmelkoor:  Koosseisust puudub täna Flora mängujuht Zakaria Beglarišvili.
13:00
Meinhard Pulk:  Tabi on tõenäoliselt vigastatud. Viimati käis platsil 18. märtsil.
13:00
Meinhard Pulk:  Viljandis on pall mängus.
13:01
Kristjan Remmelkoor:  Sappinen pani palli mängu!
13:03
Meinhard Pulk:  Viljandis on kohal ka paarikümnepealine Levadia fännigrupp.
13:04
Meinhard, mis arvad, palju täna Levadia Viljandile lööb?
13:04
Meinhard Pulk:  Kui peaksin ennustama, siis äkki neli.
13:04
Külastaja realist kommentaar
Vanasti oli Levadial 6 fänni. Misajast neil rohkem on
13:05
Kristjan Remmelkoor:  Kams pääses paremalt äärelt karistusalasse, aga tema teravale pallile sai Karofeld käed ette.
13:06
Kristjan Remmelkoor:  Fedorenko purjetas mööda vasakut äärt Paide kasti ja lükkas palli Poomile, kelle löök ebaõnnestus.
13:08
Meinhard Pulk:  Gando tsenderduse järel saab Levadia esimese nurgalöögi. Hunt saab ka peaga löögile, kuid Nõmm teeb suurepärase tõrje!
13:09
Meinhard Pulk:  Levadia surve on juba päris tugev.
13:11
Kristjan Remmelkoor:  Kui enamasti on mäng käinud Paide väljakupoolel, siis nüüd on hakanud ka Paide ise rünnakuid tegema. Vihmann klaaris kaks korda kindluse mõttes küljeauti.
13:11
Meinhard Pulk:  Kobzari saab palju vaba ruumi ning lööb ligi 25 meetri pealt peale. Nõmm suudab palli posti kõrvalt püüda.
13:11
Miks Levadia Aisedu omale laenule tõi, kui talle mänguaega ei anta?
13:12
Meinhard Pulk:  Nüüd saab Dudarev kastis lüüa, kuid taas maandub pall Nõmme süles.
13:13
Kristjan Remmelkoor:  Fedorenkol supervõimalus! Sappinen söötis Poomile, kes lükkas omakorda Fedorenkole, viimase lähilöögi suutis Karofeld tõrjuda.
13:14
Meinhard Pulk:  Esimese 11-12 minutiga on Levadia juba neli lööki raamide vahele saanud. Üks neist oli väga ohtlik, kolm tükki maandusid kindlalt Nõmme käte vahel.
13:14
Asiedu mängib duublis ju vähemalt
13:15
Meinhard Pulk:  Ohtlik! Kobzar teeb ääres kaitsjatele ära, paneb hea tsenderduse kasti, kus Marin hüppab võimsalt kõige kõrgemale. Pealöök läheb aga tagumisest postist mööda.
13:16
Kristjan Remmelkoor:  Floral oli päris heast kohast karistuslöök, Kams keerutas selle valelt poolt küljevõrku.
13:18
Meinhard Pulk: Hunt saab Kobzari eeltöö järel karistusala joonelt löögile, kuid Viljandi kaitsjad blokeerivad.
13:19
Kristjan Remmelkoor:  Supervõimalus Sappinenil! Poom söötis äärele Kamsile, kes lükkas palli keskele Sappinenile, kelle löögi Karofeld hästi tõrjus!
13:21
Meinhard Pulk:  Krznaric mängib end ilusa eeltööga 20 meetri pealt löögile, kuid taas läheb pall liialt keskele.
13:23
Kristjan Remmelkoor:  Hanson võttis hästi Frolovi kõrge söödu maha ja teenis 25 meetrilt karistuslöögi. Lilander lõi väikese müüririkošetiga mööda.
13:24
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi esimene nurgalöök tekitas väikese segaduse, aga Flora suutis palli klaarida.
13:26
Meinhard Pulk:  Nii Marin kui ka Kobzar sihivad tsenderdustega Hunti. Esimene veereb karistusalast läbi ning järgmisele tsenderduse järel lendab Hunt Nõmmele sisse.
13:26
Kristjan Remmelkoor:  Järgmise karistuslöögi kõmmutas Lilander kindlalt üle värava.
13:31
Kristjan Remmelkoor:  Uwaegbulam võitis kahevõitluse Kuusega ja pääses puhtalt üks-ühele, kuid lõi nõrgalt ja Toom püüdis!
13:32
Meinhard Pulk:  Levadia rünnakud on viimastel minutitel selgelt teravust kaotanud.
13:32
Kristjan Remmelkoor:  Sappinen lõi kasti joonelt peale, Karofeld püüdis kindlalt.
13:34
Meinhard Pulk:  Levadial on kirjas juba 12 lööki. Raami on neist läinud 5.
13:34
Kristjan Remmelkoor:  Sappinen püüdis kaitsest läbi purjetada, aga Kaldma libistas hästi palli endale.
13:35
Teever tuleb väljakule tuua!!!
13:35
Külastaja R. kommentaar
Miks Lilanderit suuremad klubid ei taha? Mis tal puudu jääb?
13:37
Kristjan Remmelkoor:  Vainumäelt hea läbisööt ja Uwaegbulam pääses taaskord üks-ühele! Vastu tulnud Toom tõrjus ära.
13:38
Külastaja Mart kommentaar
Veidral kombel laseb Flora Paidel märksa rahulikumalt palli lükata kui nädala eest Pärnu. Usun, et see maksab varem või hiljem neile kätte ka.
13:38
Külastaja 4 kommentaar
Leva täna ikka hädas omadega.
13:39
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusSappinen sai karistusalas sukeldumise eest kollase.
13:40
Meinhard Pulk: Värav  40. Levadia ees! Hunt teenib karistusala nurgas trahvilöögi ning Artjunini madal löök läheb kõigist meestest läbi ning veereb tagumise posti kõrvale!
13:42
Meinhard Pulk:  Levadia fännid kasutavad ka oma pürotehnika ära.
13:43
Kristjan Remmelkoor:  Flora nurgalöök klaariti ära.
13:45
Meinhard Pulk:  Poolaeg! Levadia igati teenitult ees
13:48
Kristjan Remmelkoor: VäravFlora läks avapoolaja viimase puutega 1:0 juhtima! Kams tsenderdas karistuslöögi tagumise posti juurde, sealt Fedorenko jätkas peaga ja Vihmann lükkas lähedalt võrku!
13:48
Kristjan Remmelkoor:  Poolaeg seega 1:0 Florale.
14:00
Meinhard Pulk: Teine poolaeg algas ning Viljandil oli kohe ka kasutada nurgalöök.
14:02
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg Sportland Arenal algas!
14:02
Meinhard Pulk: Vahetus  Tulevik tegi ka vahetuse. Roger Teor sisse, Kähr välja.
14:04
Kristjan Remmelkoor:  Sinilaid proovis üle pea lüüa, aga tehniliselt raske sooritus ei tulnud välja.
14:07
Kristjan Remmelkoor:  Sinilaiu madal kauglöök veeres mõne meetri mööda.
14:08
Meinhard Pulk:  Viljandis on 55 minutit mängitud ning kodumeeskonnal pole endiselt ühtegi löögiüritust.
14:10
Kristjan Remmelkoor:  Kams tsenderdas karistuslöögi kasti, Lepistu napilt peaga ei ulatanud.
14:12
Viljandi iatub 10 vennaga kaitses ainult. Nii eisaagi ühtegi lööki tulla
14:12
Kristjan Remmelkoor:  Flora karistusala nurga juures libistas Kuusk Lilanderilt palli ära, tabades veidi ka Paide vasakkaitsjat, kes jäi natukeseks lamama.
14:15
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg on üpris rahulikult kulgenud. Levadia jätkab domineerimist, kuid midagi ohtlikku ei ole korraldatud.
14:16
Meinhard Pulk:  Viljandi ohtlik! Allik keerutab karistuslöögi üle müüri, kuid Lepmetsa supertõrje päästab!
14:16
Kristjan Remmelkoor:  VäravSappinen lööb 2:0! Saliste andis pika palli ette, Kaldma lasi palli üle oma pea lennata ja Sappineni endast mööda joosta. Ründaja pääses üks-ühele, mängis Karofeldist mööda ja lükkas palli tühja väravasse.
14:18
Külastaja ee kommentaar
Eks nüüd see Paide mäng hakkab ilmselt lagunema ka.
14:18
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus60. minutil toimus Flora esimene vahetus: Poom välja, Alliku sisse.
14:19
Kristjan Remmelkoor:  VahetusFlora teine vahetus: Fedorenko välja, Gussev sisse.
14:20
Levadial mehi sooja ka tegemas?
14:20
Meinhard Pulk:  Roosnupp saab karistusala joonelt hästi löögile, kuid pall läheb rikošetiga napilt mööda.
14:21
Meinhard Pulk:  Vahetus 67. minutil tuleb Joao Morelli sisse. Väga hea mängu teinud Kobzar välja.
14:22
Meinhard Pulk:  Gando ülepuusalöök läheb selgelt üle.
14:23
Meinhard Pulk:  Vahetus 69. minutil Viljandi teine vahetus. Loigo sisse, Talasbajev välja.
14:23
Kristjan Remmelkoor:  Paide topeltvahetus: Uwaegbulam ja Padar välja, Järva ja Koskor sisse.
14:26
Kristjan Remmelkoor:  VahetusLausa kolm vahetust oli korraga. Dzumadil ka välja ja Mägi sisse.
14:27
Külastaja Noh jah kommentaar
Postimehe otsepilt on puhas kvaliteet! (Y)
14:27
Kristjan Remmelkoor:  Järval ülihea võimalus, sai läbisöödu ja pääses karistusalasse, aga virutas väga mööda!
14:28
Kristjan Remmelkoor:  Ka Koskoril tekkis hea võimalus ja tema lõi samuti mööda.
14:28
Meinhard Pulk: 15 minutit on Viljandis veel mängida ning Levadia on teise värava jahil.
14:29
Meinhard Pulk:  Vahetus 75. Marin välja, Jakovlev asemele.
14:31
Meinhard Pulk:  Loigo tekitab terava tegutsemisega Tulevikule nurgalöögi.
14:31
Millal Teever väljakule tuleb?
14:31
Kuda Marin hakkama sai täna?
14:32
Meinhard Pulk:  Viljandi saab peaga löögile, kuid Lepmets toob lati alt ära! Imeline võimalus!
14:32
Meinhard Pulk:  Marin oli üldiselt päris terav.
14:35
Kristjan Remmelkoor:  Hea seinasöödu järel pääses Vainumäe kastis löögile ja oli ebatäpne.
14:36
Kristjan Remmelkoor:  VahetusMängu viimane vahetus: Ainsalu välja, Šlein sisse.
14:38
Meinhard Pulk: Morelli kauglöögi kiirrünnakul tõrjub Nõmm enda ette. Kaitsjad olid õnneks siiski turvamas teda.
14:38
Kas ma olen ainus, kellel Postimehe otsepilt ei tööta või töötamise ajal rõvedalt hakib?
14:39
Meinhard Pulk:  Hoiatus 85. minutil teenib Peips vea eest Dudarevile mängu esimese kollase kaardi.
14:39
Kristjan Remmelkoor:  VäravVihmann lõi Kamsi karistuslöögist peaga oma mängu teise värava! 3:0 Florale!
14:40
Meinhard Pulk:  Värav 86. minutil lööb Morelli oma hooaja kolmanda värava!
14:41
Meinhard Pulk:  Jakovlevi eeltöö järel lööb Hunt peale, millele omakorda Morelli värava ees jala vahele paneb.
14:41
Kristjan Remmelkoor:  Tamm tegi Vainumäele vea ja Paide teenis heast kohast trahvilöögi. Selle lükkas Lilander Frolovile, kelle löök võttis rikošeti, Toom püüdis kindlalt.
14:42
Meinhard Pulk:  VahetusTeever saab platsile 88.minutil. Roosnupp puhkama.
14:44
Meinhard Pulk:  Morellil hea võimalus teiseks väravaks, kuid Nõmm tõrjub üks-üks olukorra jalgadega.
14:44
Kristjan Remmelkoor: Šleinilt suurepärane läbisööt Allikule, Karofeld tuli hästi vastu ja suutis Alliku löögile ette jääda.
14:46
Levadia jätkab võimast seeriat
14:47
Meinhard Pulk:  Viljandis on mäng läbi ning Levadia sai skooriga 2:0 5. järjestikuse võidu. Mina tänan!
14:48
Kristjan Remmelkoor:  Flora hoidis suht pikalt Paide kastis palli ja Gussev sai lõpuks ka peale lüüa, Karofeld püüdis.
14:49
Kristjan Remmelkoor: Tamm pääses nurgalöögijärgses olukorras vabalt löögile, kuid löök läks täitsa mööda.