Laupäev, 22. aprill 2017
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust, Kalju ja Tuleviku meeskonnad astuvad EJL-i hümni saatel väljakule.
18:58
Kristjan Remmelkoor: Tuleviku 17-aastane väravavaht Marten Ritson teeb täna oma meistriliiga debüüdi.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Kalju koosseisust on täna puudu Sidorenkov, keda asendab Elhi.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Pall pandi mängu ja Kalju teenis juba 15 sekundi järel esimese nurgalöögi. Ritson klaaris selle rusikatega.
19:04
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi puudumisel annab Elhi ka karistuslööke ja vasakult poolt nurgalööke.
19:04
Kristjan Remmelkoor:  Ritson sai veelkord palli rusikatega minema uhada.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Mäng käib täielikult Tuleviku väljakupoolel.
19:07
Kristjan Remmelkoor:  Ritson saab Elhi tsenderdust Toometi pea kohalt püüdes veidi haiget, aga tõuseb peagi püsti.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini pallikaotuse järel sai Tulevik teha vasturünnaku, mis jõudis Kalju karistusalasse välja. Teleš võttis seal Peipsi söödu vahelt.
19:11
Kristjan Remmelkoor:  Toometi kauglöök lendab napilt üle lati.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Nurgalööke on Kaljul juba ridamisi. Järjekordsest Subbotini kornerist pääses löögile Ugge, kuid oli ebatäpne.
19:17
Kristjan Remmelkoor: Oma 200. meistriliiga mängu tegev Mööl pääses kasti nurgast löögile, mis blokeeriti üle otsajoone.
19:18
Kristjan Remmelkoor:  Ugge saatis palli väravasse, kuid oli suluseisus.
19:20
Kristjan Remmelkoor: Mööli teenitud Subbotini karistuslöögile sai taaskord Ritson käe vahele.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Carlose lähilöök suudeti blokeerida.
19:22
Kristjan Remmelkoor:  Tulevik on korraliku surve alla jäänud.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  Valikajev virutas kaugelt, Ritson tõrjus altnurgast.
19:25
Kristjan Remmelkoor:  VäravTjapkin viib 25. minutil Kalju 1:0 juhtima! Oli järjekordne Subbotini nurgalöök, seejärel Mašitševi jätkutsenderdus, mis klaariti poolikult ja Tjapkin sai umbes 15 meetrilt virutada ja lõi posti kõrvale.
19:26
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusCarlos saab 27. minutil kastis sukeldumise eest mängu esimese kollase kaardi.
19:26
Külastaja Rallikas kommentaar
Võttis ainult 10 nurgalööki, et värav lüüa.
19:28
Külastaja Driving Cunts kommentaar
Kas mõni mäng läheb niimoodi ka mööda et mõni kaljukas daivida ei prooviks? :D
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Carlos kukkus uuesti karistusalas ning seekord vilistati Õunapile viga ja Kaljule penalti!
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Värav31. minutil realiseerib Valikajev penalti, 2:0! Keskele löödud, Ritson hüppas äärde.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus32. minutil teeb Lang Kalju väljakupoolel vea ja saab Tuleviku esimese kollase.
19:32
Väärt mees see Karlos. Frantsev hoia mees kes kaunilt kukkuda oskab. Mängust ei löö aga näe kasud ikka sees.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Elhi purjetas pikalt ja lõi kaugelt. Ritson korraks pudistas, aga sai palli püütud.
19:35
Kristjan Remmelkoor:  Valikajev andis palli äärde Möölile, kes pani selle värava ette, Ritson jäi Toometi löögile ette.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd kukutas end karistusalas Toomet, kuid siit ei tulnud ei kaarti ega ka penaltit.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Illimar Loigo madal löök 20 meetrilt läks umbes poolteist meetrit mööda.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Kähri löök jäi nõrgaks ja Teleš püüdis vaevata. Aga Tulevik on üritama hakanud.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Tjapkin pääses jälle nurgalöögijärgses olukorras löögile, seekord veidi kaugemalt ja lõi veidi mööda.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Carloselt pärast Subbotini tsenderdust ilus akrobaatiline löök, aga mööda. Sellega sai esimene poolaeg läbi, Kalju 2, Tulevik 0.
19:47
Külastaja muigega kommentaar
Einoh, miks kaljukad siis daivima ei peaks kui kohtunikud neile lahkelt pennusid vilistavad. Kuigi see kord oli pennu 50/50, rohkem kohtuniku tähelepanematusele arvestatud.
19:53
Külastaja a kommentaar
fc sukeldujad
19:53
TUleviku pingimehed ehmatasid kaljukate survest ära. Kooliraha. Eks tulevikul pärnu möng juba silme ees, sp ilvesed ja asjad pingil. Siit punkte ei tule aga kui pärnult ka kolme ei võeta on tänane hoidmine asjatu..
19:58
Kristjan Remmelkoor:  VahetusTulevik tegi vaheajal vahetuse: Lang välja, Kübar sisse.
19:59
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg läks käima ka.
20:00
Kui mitu korda see kasahhi või kust ta nüüd pärit poiss platsile saanud on?
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Ta on üldiselt ikka mänginud.
20:02
Põhis olnud kõigis mängudes alates saabumisest. Esimest korda pingil alles.
20:02
Kristjan Remmelkoor:  Mašitševi tsenderduse lõi Toomet peaga üle.
20:03
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on 438.
20:04
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini tsenderduse Ritson püüab.
20:08
Kristjan Remmelkoor:  Värav54. minutil lööb Subbotin 3:0! Kaljul oli vasakult äärelt Tuleviku värava lähistelt aut, seejärel söötis Toomet palli keskele ja Subbotin koksas sisse.
20:09
Kristjan Remmelkoor: Värav  56. minutil murdis Mööl karistusalasse ja lõi postipõrkega 4:0!
20:10
Kristjan Remmelkoor:  "4:0 on vähe!" hüüavad Kalju toetajad.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  VahetusTuleviku teine vahetus: Kähr välja, Talasbajev sisse.
20:12
Kalju on täna Tulevikust peajagu üle, Selle puhul veelgi arusaamatum milleks kohtunikul oli oma abi pennu näol vaja osutada
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Hirmus vurr on Tuleviku karistusalas käimas.
20:15
Kristjan Remmelkoor: Värav 62. minutil lööb Mašitšev 5:0! Subbptin tsenderdas ja õhuvõitlusest põrkas pall Mašitševile ette.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKalju esimene vahetus: Carlos välja, Kirss sisse.
20:16
Külastaja minevik kommentaar
Esimene oli teatraalne kukkumine, teine oli õige penalti. Ei ole midagi vigiseda. Tulevik on alla andnud, longivad.
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Toomet söötis vasakult äärelt keskele, Kirss lõi üle.
20:21
Korduselt jäi küll mulje, et meestel ei puutunud isegi varbad kokku rääkimata jala ette panemisest.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Värav69. minutil võttis Ugge karistuslöök müürist rikošeti ja pall põrkas Subbotinile, kes söötis keskele ja Klein lõi 6:0 Kaljule!
20:23
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKalju teine vahetus: Klein välja, Neemelo sisse.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  VahetusTuleviku kolmas vahetus: Peips välja, Ilves sisse.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  VäravNeemelo lööb 71. minutil peaga 7:0!
20:27
Väääääga vilets mäng Tulevikult. Kaljul ei ole isegi vaja pingutada, pallid lähevad ise sisse.
20:27
Külastaja Henri kommentaar
Sama küsimus tekkis mul hiljaaegu pärnu mängu vaadates - miks sellised mänge vaja on ja miks selliseid meeskondi meistriliigasse vaja on?
20:28
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKalju kolmas vahetus: Mašitšev välja, Sinjavski sisse.
20:28
Külastaja mc kommentaar
Millal Ahjupera mängida saab?
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Teadustajal on täna naljatuju, pidevalt naerab mikrofoni.
20:32
Kristjan Remmelkoor:  VäravValikajev tsenderdas ja Kirss lõi jalaga 8:0!
20:32
Tulevikul teisipäeval vaprusega mäng. Selline ongi Tuleviku tase, kui pole Posti kastis enamust palle ära puhastamas.
20:32
Tuleviku meestele peaks tänasest selge olema, et nad mängivad nüüd kõrgemas liigas, esimses võisid neile võidud tõesti kergelt tulla.
20:33
Kristjan Remmelkoor:  Kõik kaheksa väravat on löödud erinevate väravalööjate poolt.
20:33
Kristjan Remmelkoor:  Elhi tsenderdas, Neemelo lõi peaga napilt mööda.
20:34
Külastaja Henrile kommentaar
Paide sai Levadialt ka 7:0, siis peaks nemad ka ära saatma liigast. Ja Sillamäe kaotas 5:0 Levadiale, nemad samuti minema liigast.
20:34
8 väravat 8 meest, millalgi karikamängus oli viimati nii palju väravalööjaid
20:34
Külastaja to henri kommentaar
kuna pensionäride osakaal 20a jooksul suureneb Eestis pooleni elanikkonnast, tuleb meistriliiga klubide arvu varsti niikuinii 4-6 klubini vähendada, siis saad Pärnust lahti
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Valikajevi kauglöök lendab üle.
20:36
Islandi liigas on 12 klubi
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajate arvu korrigeeriti 480 peale.
20:43
Tulevikul nüüd väravatega seis hullem kui Vaprusel. Kaljul löödud väravate arves jagamas esikohta Levadiaga.