Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust päikesepaisteliselt Lasnamäelt, Infonet ja Sillamäe astuvad peagi kunstmurule.
19:01
Kristjan Remmelkoor: Grigorevski lükkas palli mängu!
19:01
Külastaja ? kommentaar
kas tohver ei pidanud alguses kohtunik olema või mäletan nii valesti lihtsalt? mart martinit ja tohverit on kuidagi imelik sassi ajada iseenesest.
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Eile oli küll jah märgitud, et Tohver.
19:03
Selge, ju siis erakorraline vahetus tehtud! Tänud! Vaatame mängu :)
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumine on alanud rahulikult. Prosa proovis trahvikasti murda, aga Aidara oli tal ees ja Starodubtsev noppis palli.
19:05
Külastaja Muhkel kommentaar
Mis seis Krugloviga on? Päris pikalt väljas juba
19:07
Kristjan Remmelkoor:  Infoneti koduleht kirjutas, et nii Kruglov kui ka Tumasjan on veel haiguslehel.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  9. minutil esimene ohtlik rünnak. Dõmov andis pika söödu äärele Kulinitšile, kes madalalt tsenderdas. Nesterov sai kastist löögile, kuid saatis palli üle värava.
19:11
Kristjan Remmelkoor:  Prosa jäi suluseisu.
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Volodini vasaku jala tsenderdus ebaõnnestus täielikult.
19:18
Kristjan Remmelkoor:  Väike Harini vigastuspaus, aga mees sai uuesti püsti.
19:19
Külastaja R. kommentaar
Kuidas kohtunik füüsilisest testist läbi sai :O
19:22
Kristjan Remmelkoor:  Savin jooksis kontrarünnakul Avilovile otsa ja tuli veel üks väike vigastuspaus.
19:24
Kristjan Remmelkoor: Värav  24. minutil viib Harin Infoneti 1:0 juhtima! Aidaralt kaitses paha valesööt, Harin ja Prosa said minna kahekesi kahe kaitsja vastu. Prosa oli suluseisus ja Harin lahendas asja ise ära, lüües palli alla nurka.
19:25
Kristjan Remmelkoor:  Infonet lõi värava vähemuses, sest Avilov sai piisavalt tõsiselt vigastada, et vajab vahetust.
19:26
Kristjan Remmelkoor:  VahetusSunnitud vahetus: Avilovi asemele sekkub Nesterovski.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Kulinitš mängis paremal äärel hästi Slaštšjovist mööda, kuid otsustas terava nurga alt ise peale lüüa ja Starodubtsev oli ees. Nesterovi jätkulöök blokeeriti.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  VäravLipin viigistab 31. minutil karistuslöögist seisu! Dmitrijev tegi talle vea ja ta lõi karistuslöögi müüris seisnud Dõmovi rikošetiga väravasse!
19:39
Kristjan Remmelkoor: Värav39. minutil lööb Prosa 2:1 Infonetile! Nesterovi nurgalöögi pikendas Harin peaga ja värava ees oli peaga täpne Prosa.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Prosa lükkas Harinile, kes pani terava palli värava eest läbi, aga keegi ei saanud sellele jalga vahele.
19:43
Külastaja njaa kommentaar
Mõlemad Prosa ja Lipin mu fantasy tiimis ;) (tõin mõlemad see nädal sisse)
19:44
Külastaja . kommentaar
Veab, mul ununes üldse tegemata :D
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Jaan Roos näitab kolme lisaminutit, mis tulid kahe vigastuspausi ja ühe sunnitud vahetuse pealt.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Ivanjušini löök Savini tsenderduse järel ebaõnnestus.
19:48
Kristjan Remmelkoor: Avapoolaeg läbi. Infonet 2, Sillamäe 1.
20:02
Kristjan Remmelkoor:  Voskoboinikov lükkas teise poolaja käima.
20:03
Külastaja Küsimus kommentaar
Küsimus kas prosa sai söödu kirja avavärva puhul?
20:04
Kristjan Remmelkoor:  Kui ma õigesti mäletan, siis avavärava olukorras sai Harin palli otse vastaselt ehk Aidaralt.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Prosa hakkas nüüd Kulinitši tsenderdust kastis rinnaga maha võtma ja seda Kovtunovitš tal teha ei lasknud.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Dõmovi kauglöögi Starodubtsev püüab ja see oleks ka mööda läinud.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus54. minutil Sillamäe esimene vahetus: Grigorevski välja, Suhharov sisse.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  VäravMilline vahetus! Suhharov andis juba samal minutil resultatiivse tsenderduse ja Ratnikov lõi sukeldudes peaga värava! Pisut kõrgemalt küll, kui tema eelmine peavärav.
20:15
Külastaja Avavärav kommentaar
Kompostimehe kaameratöö on lahe - väravad magatakse täiesti maha. Üks kaamera ei püsi ka fookuses.
20:17
Külastaja Pustota, polnaja putsota kommentaar
infonet saavutas 2016 lae? pole võimalik et praktiliselt muutumatu satsiga mingil muul põhjusel niimoodi kokku on kukutud. meistriväärilist mängu ei suudeta näidata. nagu flora 2015 vs 2016...
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus61. minutil FCI teine vahetus: Voskoboinikov välja, Rättel sisse.
20:20
Kristjan Remmelkoor:  Ohtlikud rünnakud järjest mõlemal pool. Esmalt klaaris Kovtunovitš palli väravajoone lähistelt ja seejärel sai Savin Ratnikovilt hea läbisöödu, kuid lõi Igonenile kätte.
20:20
Külastaja fsa kommentaar
nojah. voskoboinikov punnitas vähemalt 60 minutit täis
20:24
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe proovis kontrarünnakul teha eelmise värava koopiat, aga seekord Ratikov peaga sukeldudes napilt ei ulatanud Suhharovi tsenderduseni.
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe saatis muidu pärast vahetust Ratnikovi ette ründesse. Ivanjušin liikus paremalt äärelt keskväljale ja Suhharov võttis sisse koha paremal äärel.
20:29
Kristjan Remmelkoor:  FCI surub kõvasti, aga jätab ka taha väga palju ruumi.
20:32
Kristjan Remmelkoor:  Kulinitši tsenderdusele sai Harin pea vastu, aga pehme pall langes Starodubtsevi saagiks.
20:32
Külastaja valdur kommentaar
väljak nii sile ja varje ka ei ole, kaamera ei suuda fookust leida hästi. Ülekannet postimees vist ise ei tee.
20:32
Kristjan Remmelkoor:  Starodubtsev tegi hea tõrje, pareerides Nesterovi löögi.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Kulinitši teravale pallile keegi jalga vahele ei saanud.
20:36
Kristjan Remmelkoor: Vahetus 78. minutil korraga FCI kolmas ja Sillamäe teine vahetus. FCI poolelt välja Nesterov ja sisse Golovljov; Sillamäe poolelt välja Ratnikov ja sisse Davõdov.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusStarodubtsev seikles mitu korda ohtlikult karistusalast väljas ja sai 79. minutil Rättelile tehtud vea eest kollase kaardi, kuid püüdis järgnenud Dõmovi karistuslöögi.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  FCI surub kõvasti.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Kulinitšilt hea madal tsenderdus, aga Golovljov ei saanud palli omaks.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus89. minutil kollane Kovtunovitšile, kes tegi Harinile vea.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Kovtunovitš peab nüüd kaartidega järgmise mängu vahele jätma.