Teisipäev, 26. märts 2013
18:43
Raul Ojassaar:  Tere õhtust siit Lillekülast! Juba vähem kui 20 minuti pärast on algamas Eesti ja Andorra MM-valikmäng.
18:45
Külastaja asdasd kommentaar
klavan katki või taktikalistel põhjustel pingil?
18:48
Raul Ojassaar:  Ei ole meieni kindlaid andmeid jõudnud, kuid kõigi eelduste kohaselt on tegu pisivigastusega.
18:48
Raul Ojassaar:  Vabandan viivituste eest, Lilleküla pressitsooni WiFi näitab taas oma iseloomu.
Külastaja eesti kommentaar
MNa ära ole närvis, toome võidu ära poisid!!! ME USUME EESTISSE!
18:50
Mida arvata tänasest huvitavast ründepaarist?
18:50
Raul Ojassaar: Vaid kümme minutit enne avavilet on staadioni tribüünidel veel valdavaks tooniks roheline ehk pinkide värv. Loodetavasti jõuavad kõik fännid ikka kohale.
18:50
Külastaja Martin kommentaar
Klavanit polnud sooja tegemas ka näha
18:53
Raul Ojassaar:  Meeskonnad marsivad väljakule!
18:53
Raul Ojassaar:  Olgu ka siin tänased koosseisud ära märgitud:

Eesti: 1-Sergei Pareiko, 17-Enar Jääger, 3-Igor Morozov, 4-Raio Piiroja, 23-Taijo Teniste, 16-Sergei Mošnikov, 22-Henri Anier, 14-Konstantin Vassiljev, 18-Ats Purje, 9-Tarmo Kink, 21-Jarmo Ahjupera.
Varus: 12-Pavel Londak, 5-Dmitri Kruglov, 15-Ragnar Klavan, 2-Tihhon Šišov, 13-Martin Vunk, 7-Sander Puri, 20-Joel Lindpere, 11-Henrik Ojamaa, 10-Sergei Zenjov, 8-Andres Oper, 19-Siim Luts, 6-Aleksandr Dmitrijev.

Andorra: 1-Josep Antoni Gomes, 6-Ildefonso Lima, 7-Cristian Martinez, 8-Marcio Vieira, 11-Marc Vales, 14-Carlos Eduardo Peppe, 15-Moises San Nicolas, 17-Victor Hugo Moreira, 18-Josep Manel Ayala, 20-Sebastian Gomez, 21-Marc Garcia.
Varus: 13-Ferran Pol Perez, 3-Marc Bernaus Cano, 5-Emili Josep Garcia, 9-Fernando Jose Silva, 10-Ludovic Clemente, 19-Xavier Andorra Julia, 23-Adrian Rodrigues.

19:03
Raul Ojassaar:  Mäng juba algas, kuid jätkuvate netiprobleemide tõttu ei õnnestunud seda õigel ajal edastada. Loodetavasti paraneb nüüd olukord, kasutan teist ühendust.
19:03
Külastaja nn kommentaar
palju publikut on umbes?
19:04
Raul Ojassaar:  Publikut on silma järgi hinnates (mis on teadupoolest tänamatu töö) kuskil nelja tuhande ringis. Äkki isegi rohkem.
19:04
Kuidas staadioni olukord?
19:04
Raul Ojassaar:  Muru näeb märtsi kohta välja väga kena, ei saa kurta.
19:05
Külastaja AA kommentaar
Nagu oleks tegu sõpruskohtumisega? Eksperimenteeriv koosseis. Mis nali see olgu?
19:06
Raul Ojassaar:  Eesti on hästi alustanud ning teenib nurgalöögi.
19:06
Raul Ojassaar:  Selle andmise ajal teevad sinisärgid aga vea ning pall läheb üle Andorrale.
19:08
Raul Ojassaar:  Andorra üritab kaugelt ja väga optimistlikult, kuid selgelt mööda.
19:10
Raul Ojassaar: "Võitle, Eesti, võitle!" kaigub staadionil. Pall püsib Andorra väljakupoolel.
19:10
Raul Ojassaar:  Nurgalöök Eestile.
19:11
Raul Ojassaar:  Andorra värava alla saadetakse mitu tsenderdust, kuid seni suudavad pisiriigi vaprad mängumehed need õhuvõitlused võita.
19:12
need andorra vennad püsti ka püsivad?
19:12
19:12
miks inimesed küll peavad pasundama?:s
19:12
Raul Ojassaar:  Hea on näha, et eestlased on surve peale saanud. Korner järgneb kornerile.
19:14
Raul Ojassaar:  Pealelöögid seni 2:0 Andorra kasuks, kuid mõlemad on olnud väga ebaõnnestunud kauglöögid.
19:15
Raul Ojassaar:  Kink teeb nüüd esimese ürituse ka Eesti poolt, kuid see läheb peaaegu küljeauti.
19:15
Külastaja German Lari kommentaar
keegi oskab öelda,palju pealtvaatajaid on?
19:15
Raul Ojassaar:  Täpset arvu ei tea, kuid kuskile 5000 kanti on minu pakkumine.
19:17
Raul Ojassaar:  Andorra saab keskväljalt karistuslöögi. Kõik pikad ette!
19:18
Aga kust täpset arvu saab?
19:18
Raul Ojassaar:  Veel ei saagi.
19:18
Raul Ojassaar:  Andorra trahvilöögi järel toimub Eesti karistusala ümber paras pingpong, kuid kõik lõpeb sinisärklaste jaoks hästi.
19:18
Külastaja ruubik kommentaar
miks telepildis alati meie staadioni muru on kollane vms? Kas on mingi eriline seeme mida teistel ei ole?
19:19
Raul Ojassaar:  Tegu on lihtsalt sellega, et muru ei saagi keset märtsi väga roheline olla :)
19:19
poolajani kannata
19:21
Raul Ojassaar:  Jääger otsustab millegipärast 35 meetrilt lööki üritada, kuid see läheb loomulikult mööda.
19:23
Raul Ojassaar:  Anier teenib karistuslöögi väga-väga heast kohast. Vasaku jala koht - Kink?
19:24
Raul Ojassaar:  Koos Vassiljeviga nad igatahes palli juures on.
19:25
Raul Ojassaar: Vassiljevi pehme löök läheb rikošetist korneriks.
19:26
Raul Ojassaar:  Terav rünnak paremalt äärelt lõpetab Andorra väravavahi Gomesi süles.
19:27
Raul Ojassaar:  Oi! Anier oli kaitsjatest läbi pääsemas, kuid viimane mees suutis ta määrustepäraselt peatada!
19:29
Raul Ojassaar:  Avaminutite surve on nüüd tunduvalt taandunud. Kahju.
19:29
Piiroja ikka päästab meid veel, ei tasu seda meest veel maha kanda.
19:32
Raul Ojassaar:  Andorra on ilmselt oma jalgpallimeeskonda ka kohaliku teatritrupi liikmeid lisanud. Kuidagi kahtlaselt tihti on keegi punasärklane murul püherdamas.
19:34
Raul Ojassaar:  Ayala tükeldab Vassiljevit korralikult ning Eesti saab 40 meetrilt trahvilöögi.
19:35
Raul Ojassaar:  Väga penaltihõnguline olukord Andorra trahvikastis, kuid abikohtunik jättis andmata! Peakohtunik oli juba valmis penaltit näitama...
19:35
Raul Ojassaar:  Anier ja Purje mängisid selles situatsioonis hästi kokku ning viimane ka kaitsja poolt kukutati.
19:38
Külastaja das.hf kommentaar
Purje muneb tihti liiga kaua...
19:38
Ilmselgelt oleks võind üks kiire ründaja ees olla-.....
19:38
Külastaja Ardi kommentaar
KAS SAAKS TEADA KA TEISTE ALAGR TUMEMUSI
19:38
Raul Ojassaar:  Praegu veel eriti palju ei toimu. Vaheajal võtan kokku.
19:39
Raul Ojassaar:  Vassiljev ei suuda järjekordselt surnud palli olukorras palli õhku saada. Pange siis keegi teine lööma!
19:41
Raul Ojassaar:  Avapoolaeg hakkab juba täis tiksuma. Palun, lööme nüüd ühe ära!
19:43
Ilmselgelt Ahjupera välja või Anier Zenjov või Ojamaa sisse.
19:44
Raul Ojassaar:  Olen üsna kindel, et Tarmo Rüütli teeb poolajal ka mõne vahetuse...
19:44
Raul Ojassaar:  Oi! Mošnikovi pomm 20 meetrilt lendab õige napilt mööda!
19:47
Raul Ojassaar:  Üks lisaminut.
19:47
Raul Ojassaar:  Värav 1:0!!!!! HENRI ANIER!
19:48
Raul Ojassaar:  Oi kui magus!
19:49
Raul Ojassaar:  Suurepärane sööt Vassiljevilt kaitseliini taha. Ahjupera oli küll suluseisus, kuid palli peale ei läinud, Anier sööstis aga õigeagselt ning saatis palli alumisse nurka. Poolaeg - Eesti 1, Andorra 0!
19:49
Raul Ojassaar:  Väike paus siitkohalt, oleme tagasi juba kümnekonna minuti pärast.
19:59
Tea, kui Anier leiaks nüüd normaalse mängupaiga ka, võiks mehest täitsa asja saada.
19:59
Külastaja oja kommentaar
Ahjupera võiks välja tulla ja ojamaa sisse
20:00
Raul Ojassaar: Lisaks Eesti-Andorrale on üks mäng juba lõppenud ning üks pooleli - Armeenia kaotas 0:3 Tšehhile ning Aserbaidžaan on poolajal Portugaliga väravateta viigis.
20:03
Raul Ojassaar: Mängijad tilguvad tagasi platsile.
20:03
Raul Ojassaar: Vahetusi Eesti poolelt igatahes ei paista.
20:04
Raul Ojassaar:  Läks!
20:06
Raul Ojassaar: Eest alustab poolaega taas aktiivselt.
20:08
Raul Ojassaar:  Mošnikov saadab üliohtliku palli värava eest läbi, kuid kedagi pole seal jätkamas.
20:12
Raul Ojassaar: Mäng on nüüd natuke rahunenud, kuid Oper ja Lindpere on sisse tulemas.
20:15
Mida asja??? miks sellised vahetused
20:16
Raul Ojassaar:  Vahetus Ahjupera ja Anier tulid välja, Oper ja Lindpere sisse.
20:17
Raul Ojassaar:  Karistuslöök Eestile.
20:17
Raul Ojassaar:  JÄLLE on üks andorralane pikali. Vaesekesed.
20:18
Plä mis vahetused.järgmisena tuleb luts vöi puri.Rüütli lihtsalt ei kasuta ojamaad
20:19
Raul Ojassaar:  Kink ja Purje on nüüd ääred vahetanud. Kas Kingil õnnestub nüüd ka löögile pääseda?
20:20
Raul Ojassaar:  Hurraa! Juki Lindpere kindlustab Eesti eduseisu!
20:21
Raul Ojassaar:  Korneri järel suunatakse tagapostist peaga pall tagasi värava alla, kust Lindpere selle "sukelduva pealöögiga" väravasse saadab.
20:21
Külastaja Margus kommentaar
Kuulge, rahunege nüüd maha oma Ojamaaga... Rüütlil on ilmselgelt veidi rohkem jalgpalliharidust kui teil ning Ojamaa oli täielik saast Hollandi vastu... Ja mis te nüüd vahetuste kohta ütlete peale väravat? :)
20:23
To margus Iper olis siis hea?
20:24
Raul Ojassaar:  Eestil taas paar head võimalust. Andorra on väsinud.
20:25
Raul Ojassaar:  Andorra vahetab: Peppe välja, Garcia sisse.
20:27
Külastaja to oja kommentaar
No "hea" polnud keegi, olgem nüüd ausad (Klavan väikese mööndusega) ja Oper oli ikka Ojamaast oma 45 minuti jooksul parem, kusjuures poolhaigena
20:29
Millest sa räägie?Oper kaitse tööd ei teinud ja korra sai palli ka aga see läks pärast teist puudes 5 korrusel.
20:30
Raul Ojassaar:  Jääger hoiab selgelt palli väljakul, kuid kohtunik vilistab audi.
20:30
Külastaja platsil kommentaar
mis pallivaldamis protsent on võistkondadel?
20:30
20:30
Raul Ojassaar: Ei tea, kas selle mängu kohta kuskil seda üldse arvutatakse?
20:31
Raul Ojassaar:  Hoiatus Esimene kollane kaart - see tuleb Moreirale hilinenud tackle'i eest.
20:32
Fufa.com lehel ehk on...aga telefoniga ei saa täis lehekülge vaadata
20:34
Raul Ojassaar:  Zenjov on valmis sisse tulema.
20:34
eesti 65%
20:35
Raul Ojassaar:  Vahetus Purje välja, Zenjov sisse.
20:35
Zenjov on täiesti vormist väljas
20:36
Raul Ojassaar:  Mõni sekund tagasi tõesti oli, kuna mees ei saanud endale õiget särki selga. Nüüd on aga kõik korras.
20:36
Raul Ojassaar:  Andorra arst ja tema koledas rohelises ürbis sõber saavad taas väljakule jooksmist harjutada.
20:37
Raul Ojassaar:  Ja taas on üks punasärk murul...
20:38
Raul Ojassaar:  Vahetus Moreira välja, Cano sisse - Andorra vahetab.
20:40
Raul Ojassaar:  Oper mängis Zenjovi heale kohale, kuid viimase löök läks mööda.
20:41
No Piiroja esineb ju väga hästi!
20:41
Raul Ojassaar:  Õhus on ta tõesti parim olnud.
20:41
kas nüüd teada palju rahvast on?
20:41
Raul Ojassaar:  5237.
20:42
Raul Ojassaar:  Oper tabas pealöögiga latti!
20:42
suured tänud
20:43
on ka muidu hästi esinenud, võitlusvaim endiselt olemas!
20:44
Raul Ojassaar:  Andorra vahetab:
Vahetus Gomez välja, Silva sisse.
20:45
Raul Ojassaar:  Staadionil lööb laineid lainete tegemine.
20:47
Raul Ojassaar:  Mäng on rahunenud. Andorra ei taha rohkem sisse lasta, Eestile kahest piisab.
20:49
Raul Ojassaar:  Ainult kolm lisaminutit.
20:52
Raul Ojassaar:  Vassiljev sajatab oma valesöötu valjuhäälse venekeelse sõimusõnaga.
20:53
Raul Ojassaar:  KÕIK!
20:53
Raul Ojassaar:  Eesti on saanud oma selle valiksarja teise võidu, tulemuseks 2:0.