Neljapäev, 27. aprill 2017
21:52
Meinhard Pulk: Tere õhtust!
21:52
Meinhard Pulk: Inglismaa kõrgliiga üks hooaja oodatuimaid mänge on umbes kaheksa minuti pärast algamas. Millist skoori ennustate?
21:53
Külastaja lugeja kommentaar
1-1
21:54
Meinhard Pulk:  Kui United on vigastustest väga räsitud, siis City seis on tunduvalt rõõmsam. Kõik Arsenali vastu haiget saanud mehed on rivis ning samuti on vigastuspausilt naasnud Gabriel Jesus.
21:57
Meinhard Pulk: Tänavu on kaks korda kohtutud ning mõlemad on korra võidurõõmu tundud. Premieris oli parem City, oktoobris tõi Juan Mata tabamus liigakarikas võidu aga Unitedile.
21:58
Meinhard Pulk: Veidi refereeringut britide teadustööst.
22:00
Meinhard Pulk:  Marcus Rashford pani Etihadil palli mängu!
22:02
Meinhard Pulk:  Rashford juba pääses Kolarovi vastu jooksu. Herrera tsenderduse lükkas Zabaleta nurgalöögiks. Hea kaitsetöö argentiinlaselt.
22:03
Meinhard Pulk: Sellele järgnes kohe ka teine nurgalöök, kuid ka see klaariti kindlalt.
22:05
Meinhard Pulk: City sai nüüd veidi pikemalt rünnata ja see päädis Agüero poolt teenitud nurgalöögiga.
22:08
Meinhard Pulk: City on taaskord Unitedi kiirete ründajatega hädas. Seekord tegi Martial Zabaletale osavalt ära, kuid andis söödu suluseisus olnud Rashfordile.
22:09
Meinhard Pulk: Super-võimalus Agüerol!
22:10
Meinhard Pulk:  Unitedi kaitsjate ebakindla tegutsemise järel paneb De Bruyne terava palli värava ette, kuid Agüero suunab palli posti!
22:12
Meinhard Pulk:  Fernandinho võtab Mkhitaryani keskväljal maha. Veidi viga saavad mõlemad ning brasiiliane saab lisaks loengu Martin Atkinsoni käest.
22:14
Meinhard Pulk: Üpris tuliseks on mäng läinud. Nüüd võttis Otamendi kiirrünnakul Rashfordi maha, kuid Atkinsoni vile vaikis.
22:16
Meinhard Pulk:  Unitedi mänguplaan on päris selge - proovitakse pidevalt mängida palli kaitseliini seljataha Rashfordile, kuid seni pole söödud läbi läinud.
22:18
Meinhard Pulk:
22:19
Meinhard Pulk: City ründetegevus paar minutit tagasi De Bruyne karistuslöögi järel.
22:20
Meinhard Pulk:  Otamendi on taas Rashfordiga hädas. Noore inglase nurgalöök jääb seejärel siiski madalaks.
22:22
Meinhard Pulk: Mingil imelikul põhjusel on pilti tootev Sky Sports otsustanud nurgalööke näidata droonikaameratega.
22:23
Külastaja ee kommentaar
Mis Pogbal viga üldse? Ning mis mees see Axel seal pingil on
22:24
Meinhard Pulk:  Pogbad vaevab lihasevigastus ning peaks järgmise 1-2 vooru jooksul tagasi olema. Axel Tuanzebe on 19-aastane Kongos sündinud kaitsja.
22:24
Meinhard Pulk:  Mida teeb Bravo?!
22:26
Meinhard Pulk:  Martiali tsenderdus jäi veidi kõrgeks, kuid City väravavaht pani pallile käe vahele ning jättis palli täpselt penaltipunkti lähistele, kus Herrera lööb omakorda palli Bravole pihta!
22:26
Meinhard Pulk: Korralik ämber, kuid City õnneks suutis Bravo ise ka lappida.
22:26
Bravo on ikka vahva väravavaht, viimati lõi Ibra ta eksimuse ära, oleks vist nüüd ka löönud.
22:26
Mida see Bravo teeb seal issand jumall
22:27
Meinhard Pulk:  Mõlemal meeskonnal on nüüd üks 100% võimalus olnud.
22:27
Meinhard Pulk: Martial tuleb kaitsjatele appi ning lükkab palli peaga nurgalöögiks.
22:28
Tooge see Joe Hart tagasi.
22:29
Meinhard Pulk:  Kolarovi tsenderdus on päris ohtllik, kuid ei Darmian ega Agüero ei saa pallile pihta.
22:30
Unitedi kaitse üritab ise ära meisterdada City värava
22:30
Meinhard Pulk: Täitsa nõus. Mõlema meeskonna ründemäng on päris roostes olnud ning ainsad võimalused ongi vastaste poolt kingitud.
22:31
Meinhard Pulk: City on viimastel minutitel veidi vinti juurde keeranud, kuid korralike võimalusteni ei ole kõutud.
22:32
Meinhard Pulk:  Agüero löögi 22-23 meetri pealt toob De Gea ära ning püüab palli!
22:33
Meinhard Pulk: Agüero keerutab end kasti joonelt löögile, kuid saadab palli üle. City on surve moodi asja peale saanud.
22:35
Meinhard Pulk: Statistika on päris julm.
22:36
Meinhard Pulk:  Kolarov paneb päris terava kauglöögi esimese posti kõrvale ning De Gea lükkab palli nurgalöögiks.
22:38
Meinhard Pulk:  Kolarovile löögile järgnenud nurgalöök lõppes sellise asjaga.

22:40
Meinhard Pulk:  United saab vahelduseks ka ise City väljakupoolel palli vallata, kuid see lõpeb Kompany blokiga Martialile.
22:43
Meinhard Pulk:  Sterling saab jooksu, kuid saadab löögi taevasse.
22:45
Meinhard Pulk: United sai 45. minutil suurepärase võimaluse! Rashford andis karistuslöögi, Herrera oli tagumises postis täiesti üksinda, kuid ei saanud raamidele pihta!
22:46
Meinhard Pulk: Poolaeg!
22:47
Meinhard Pulk:  City oli kokkuvõttes domineerivam pool ning Agüero tabas korra ka posti. Unitedi poolelt oli kaks head võimalust Herreral.
23:02
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg algas! Vahetusi tehtud ei ole.
23:04
Meinhard Pulk: Sarnaselt ühele olukorrale avapoolajal pääses Sterling praegu keskväljalt jooksu, kuid vasaku jalaga sooritatud löök veereb seekord De Geale sülle.
23:05
Meinhard Pulk:  Unitedi keskväli on päris korralikult lekkinud teise poolaja alguses ning City on üpris ohtlik olnud.
23:05
United üritab pigem viiki vist.
23:09
23:10
Meinhard Pulk: City valdas umbes 2-3 minutit segamatult palli. Lõpuks pani Kolarov madala tsenderduse De Geale sülle.
23:11
Meinhard Pulk: Sterling soleerib ning teenib Martiali vastu karistuslöögi. Hea koht tsenderdamiseks.
23:11
Meinhard Pulk:  Unitedi kaitse peab.
23:13
Meinhard Pulk:  Aga rünnak on see-eest konkreetselt katki. Ei ole mitte midagi tulnud teisel poolajal.
23:14
Meinhard Pulk:  De Bruyne paneb pommlöögiga võrgu sahisema, kuid rikošetist maandub pall hoopis küljevõrgus.
23:15
Unitedi keskväli täitsa katki, pole Pogbad kes palli maha saab ja hoiab, Fellaini sellega hakkama ei saa.
23:16
Meinhard Pulk: United ei saa nüüd palli puhtaks löödud ning pall maandub täpselt Agüero jalal. Argentiinlase löök läheb aga jälle üle värava.
23:20
Meinhard Pulk:  Sterlingu hea tsenderdus jääb Sane jaoks veidi kõrgeks.
23:23
Meinhard Pulk:  Otamendi saab nurgalöögi järel värava ees löögile, kuid saadab Bailly kukla kaudu palli üle! Hea võimalus!
23:24
Meinhard Pulk:  68 minutit mängitud ning kumbki meeskond pole ühtegi vahetust teinud.
23:25
Meinhard Pulk:  Darmian vajab veidi arstiabi.
23:28
Meinhard Pulk: Mäng on viimastel minutitel päris rahulikuks jäänud. City on selgelt tuhhi kaotanud ning United istub omas mullis.
23:30
Meinhard Pulk:  Natuke elevust ka Unitedi poolelt. Rashford röövib keskväljal Fernandinholt palli, kuid Zabaleta jõuab õigeaegselt tagasi.
23:31
Meinhard Pulk:  Martial ja Herrera teenivad Unitedile nurgalöögi!
23:31
Meinhard Pulk:  Aga Bravo saab sellega hakkama.
23:33
Meinhard Pulk: Ja Tšiili kiiper tõmbas mingi lihase nüüd ära. Lõhnab väravavahtide vahetuse järele.
23:33
Meinhard Pulk:  Vahetus Ning nii on. 77. minutil tuleb Willy Caballero sisse.
23:36
Meinhard Pulk:  VahetusVahetus Tuleb mõlemalt poolelt veel vahetusi. Navas ja Lingard sisse, Sane ning Martial puhkama.
23:37
Meinhard Pulk: Mängupaus kestis siis kokku umbes neli-viis minutit.
23:40
Meinhard Pulk:  84. minutil tuleb mängu esimene kollane. Fellainile.
23:40
Meinhard Pulk:  HoiatusHoiatusEemaldamine Ja kolm sekundit hiljem tuleb samale mehele teine. See eskaleerus kiiresti!
23:40
lol
23:41
Otse punase sai ju
23:41
Meinhard Pulk: Esimese kollase sai vea eest, teise mõned sekundid hiljem Agüerole peakõksu andmise eest.
23:42
Meinhard Pulk:  Vahetus Mkhitarjan välja, Fosu-Mensah asemele. Üpris ühemõtteline vahetus.
23:42
Meinhard Pulk:  Vahetus Gabriel Jesus saab ka mänguaega. Sterling välja.
23:43
Teist kollast ei saanudki, otse punase sai ju.
23:44
Meinhard Pulk: 87 minutit on mängitud, aga umbes kümmekond peaks veel ees seisma.
23:44
Külastaja Timmo kommentaar
See Fellaini ei ole kuidagi olema ManU mängija, sellised lihtsalt ei sobi sinna. Tema pärast neid punkte see asta liiga palju loovuatud.
23:45
Meinhard Pulk:  Hoiatus Jesus pääseb ka protokolli. Õhkkond on päris pingeline.
23:47
Meinhard Pulk:  Kuus lisaminutit!
23:48
Meinhard Pulk: GABRIEL JESUS PANEB PALLI VÕRKU, AGA OLI SULUSEIS!
23:48
Meinhard Pulk: Agüero tsenderduse paneb noor brasiiliane peaga võrku, kuid abikohtunik teeb õige otsuse!
23:48
See poiss oleks täna koju tassitud.
23:49
Meinhard Pulk:  Vahetus Rashford välja, Young sisse.
23:50
Meinhard Pulk: Unitedi kõrgeimal asuv mängija on Fosu-Mensah!
23:51
Meinhard Pulk: Gabriel Jesus paneb Jesus Navase teravale söödule jala vahele, kuid pall läheb esipostist mööda. Umbes 2-3 minutit veel jäänud.
23:52
Meinhard Pulk: Super-võimalus taas Agüerol, kuid ei suuda tsenderdust raamide vahele suunata!
23:52
Meinhard Pulk:  Tegin ennist Fellainile veidi liiga - kahe kaardi vahele jäi kolme sekundi asemel hoopis 19 sekundit.