Reede, 5. mai 2017
18:56
Kristjan Remmelkoor: Tere, mõne minuti pärast algavad Premium liiga hooaja esimesed mängud pärismurul. Mina vahendan Pärnu Vapruse ja Tallinna Levadia kohtumise sündmusi.
18:57
Kasper Elissaar: Tervitus kõikidele siit Lillekülast! Hea meel on teid tervitada tänavu esmakordselt päris jalgpallistaadionilt.
18:58
Kasper Elissaar: Ilm on Tallinnas ilus päikseline ja kuigi staadioni ümbruses oli väga tuuline, siis siin "staadionikatlas" on päris mõnus. Flora ja Tulevik on väljakul. Hetkel käib kätlemine. Selle au osaliseks said Flora president Pelle Pohlak ja tänase grillõhtu peakokk Frank "Papa" Kolde.
18:58
Kasper Elissaar: Jõudsin siin põgusalt ka ise seda tänast liha maitsta. Tuleb tõdeda, et oli väga maitsev.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Levadia ründaja Nikita Andrejev, kes oli pärast teist vooru vigastusega kadunud, kuulub täna uuesti koosseisu ja alustab varupingilt.
19:00
Kasper Elissaar: Flora pani palli mängu!
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Rohkem suuremaid üllatusi täna Vapruse ega Levadia koosseisudes ei ole.
19:00
Külastaja Marek kommentaar
Gaad deemet, kas asi on minus või ei saa jalgpall.ee mänguülekannete lehel videoakent täisekraanile lülitada?
19:00
Kasper Elissaar: Flora mängib täna rohelises, Tulevik sinises.
19:01
Kasper Elissaar: Täna põhikoosseisu pääsenud Martin Miller teenis Florale esimese nurgalöögi.
19:01
Kasper Elissaar: Tulevik klaaris.
19:01
Külastaja ekraan kommentaar
asi pole sinus, mind media ja uue disaini bläkk, ei toimi full screeni lülitamine
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Vaprus pani palli mängu!
19:02
Kasper Elissaar: Koosseisudest rääkides siis mõlmead tiimid on võrreldes eelmise nädalaga vangerdanud.
19:03
Kasper Elissaar: Flora poolelt on tagasi põhikoosseisus Lepistu ja eelmainitud Miller on Gussevi asemel väljakul.
19:04
Kristjan Remmelkoor:  Esimesel minutil tormas rünnakule Vaprus ja Rando Leokin sai ka mingi löögilaadse asja tehtud.
19:04
Kasper Elissaar: Florale taas nurgalöök.
19:05
Kasper Elissaar: Tamm sai Beglarišvili tsenderdusele pea vastu, aga seda löögiks ei saa päris nimetada.
19:05
Kasper Elissaar: Tulevik on jätnud pingile Kähri, Saare ja Talasbajevi. Põhis on nende asemel Teor, Ilves ja Loigo.
19:06
Kristjan Remmelkoor:  Levadia tsenderduse noppis Vainu rahulikult kinnaste vahele.
19:06
Kasper Elissaar: Ühtlasi on vahetunud Posti keskkaitsepartner: Henn on Õunapi asemel vasakpoolne keskkaitsja ja Õunap on kaitseliini ees. Aivar Lillevere on teinud vangerduse, mis lubab vajadusel Õunapil viiendaks kaitsjaks vajuda ja kaitset tsementeerida.
19:06
Kasper Elissaar: Tulevik sai ka vahepeal esimese suluseisu kirja.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Villota riputas keskväljalt karistuslöögi trahvikasti Peetsonile, kelle jalalt suutis Lepmets palli ära korjata.
19:09
Kasper Elissaar: Kui veidi rääkida ka murule tagasitulekust, siis plats on tõesti ilus roheline. Ääred on küll tugevalt liivatatud, aga tundub, et mängijad saavad päris mõnusalt söötu lükata. Pall ei hüple maas ja kõik on kena. Tõesti nii-öelda "päris" tunne on täna.
19:09
Külastaja Isegi kommentaar
fullscreeni ei saa, kas ainult minu arvuti viga?
19:09
Külastaja Mainiks kommentaar
Jalgpall.ee uuendus küll normaalne ei ole..
19:10
Kasper Elissaar: Mängust rääkides, siis Flora on esimest kümmet minutit selgelt domineerinud. Aga Viljandi seisab ilusti.
19:11
Külastaja klöksd kommentaar
kurat, kas kunagi mõne normaalse ülekande ka saab v?
19:12
Kasper Elissaar: 12. minut algas ja sellest tulenevalt tõmbasid Flora fännid püro käima! Rohelist tossu ja punaseid leeke koos lauluga lõunatribüünilt tuleb!
19:12
Kristjan Remmelkoor:  Kobzar lõi Raido Leokinile kossi ja Vaprus sai veel ühe karistuslöögi keskväljalt kasti riputada. Selle Levadia klaaris ära.
19:13
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd löödi omakorda Kobzarile kossi ja Levadia teenis väga heast kohast karistuslöögi.
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Aga Morelli lõi kolm meetrit üle värava.
19:14
Külastaja to klõks kommentaar
See rong on juba läinud.. Aga hüva jalka õhtut, ei viitsi küll sellist ülekannet vaadata.
19:14
Kasper Elissaar: Alles nüüd lõppes kusjuures see Flora laul, mis 12. minuti alguses käima läks. Aga nüüd on juba kohe uue hõiked teele lastud.
19:15
Kasper Elissaar: VäravRauno Alliku viib Flora juhtima! Salistelt vasakult äärelt terav sööt värava eest läbi ja Alliku virutas tühja.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Kobzari esimese tsenderduse lükkas Vainu üle otsajoone. Järgmised tsenderdused läksid Vapruse väljakumängijate saagiks.
19:17
Kasper Elissaar: Tuleviku mängijad apelleerisid Flora kaitsjate käele nende enda kastis, aga vile ei järgnenud. Ei olnud vist päris see koht ka, kust järgnema oleks pidanud.
19:18
Kasper Elissaar: VäravAinsalu lööb 2:0!
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Levadia on viimasel ajal korduvalt ohtlikult tsenderdama pääsenud, aga löögini pole jõutud. Löögini jõudis hoopis teises trahvikastis Saarts, kuid lõi otse Lepmetsale sülle.
19:19
Kasper Elissaar: Vist oli see Beglarišvili, kelle löök blokeeriti kaitsja poolt, pall kukkus Ainsalule karistusala keskel ette ja mees virutas pommi võrku.
19:20
Külastaja njaa kommentaar
Fantasy assist Beglale?
19:21
Kasper Elissaar: Jalkaliidu protokollis sai söödu omale Sappinen. Võis vabalt ka tema seal olla. Ja kusjuures protokollis on mängu esimese värava sööt läinud Millerile. Kuna Miller ja Saliste on täpselt sama värvi putsade ja mõlemad ka sarnase soenguga, siis võisin nad eemalt täitsa vabalt sassi ajada.
19:22
Kasper Elissaar: Eks videost vaatajad selgitavad tõe. Vähemalt väravalööjad ütlesin kindlasti õigesti. Neid momente nägin hästi.
19:22
Kristjan Remmelkoor: Hunt ei ulatanud oma varbaga napilt kõrge püstsööduni.
19:22
Külastaja pilt kommentaar
Kurtsite siin Flora mängu fullscreeni mitte toimimise üle aga kust kohast üldse pildi leiab seal jalgpall.ee lehel? :) Kui see on eraldi lingiga siis keegi võiks linkida...Ma olen sellel protokolli või LIVE protokolli lehel aga videot küll ei leia
19:22
Külastaja urmar kommentaar
ega ma ka kindel pole, minu arvates lõi esmalt zaka, siis sappi ja siis juba ainsalu
19:24
Kasper Elissaar: Alliku murdis paremalt keskele ja virutas vasakuga ka peale, aga väga selgelt üle ja mööda.
19:24
Kristjan Remmelkoor:  VäravVainu lõi rusikatega Kobzari korneri karistusalast välja, aga Jakovlev lõi kasti tagant ilusa kauglöögi ristnurka! 1:0 Levadiale.
19:24
Külastaja SaunaMadis kommentaar
19:24
Kasper Elissaar: Teor jooksis Vihmanni puhtalt üle ja teenis Tulevikule nurgalöögi! Pikad latid aetakse kasti!
19:25
Kasper Elissaar: Madal pall ebaõnnestus.
19:25
Esmalt ikka Sapi , siis Zaka ja siis Ainsalu lõi , kui see tagasipõrkunud pall üldse oli sööt
19:25
eks poolajal selgub, mängu näeb suudisest OTSEPILT TALLINNAST..
19:25
Külastaja to pilt kommentaar
Jah ka see on raskesti leitav
19:27
Kristjan Remmelkoor: Kanter vajab väljaku kõrval arstiabi.
19:28
Kasper Elissaar: VäravRauno Sappinen lööb 3:0!
19:28
Kris Ilves: Tervitused minu poolt! Mõne minuti pärast pannakse pall mängu Sillamäel, kus kohtuvad sealne Kalev ja Narva Trans ehk Ida-Virumaa derbi on meid ees ootamas.
19:29
Kasper Elissaar: Sappinen mängis hästi kokku Allikuga, Alliku leidis äärejooksu teinud Kamsi, kes murdis jooneni, kust andis palli tagasi värava ette - Sappinen pani jala vastu ja Floral on väga kindel eduseis käes.
19:31
Kasper Elissaar: Oeh! Alliku-Sappinen-Beglarišvili trio oli kolmandat ehitamas, aga nimetatutest viimane lõi mõne meetri pealt tagumisest postist mööda!
19:33
Kasper Elissaar: Flora tõusis Sappineni jooksuga palli võitmise järel kiirelt rünnakuse ja Sappinen teenib oma löögiga nurgalöögi.
19:33
Kasper Elissaar: See mängiti lahti ja Vihmann sai peaga löögile, aga tuleb uus korner.
19:33
Kris Ilves: Ida-Virumaa derbi Sillamäel algas!
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Podholjuzin sai Saartsist väga hea pettega lahti.
19:33
Kasper Elissaar: Flora tegi etteposti puntra, aga Nõmm klaaris.
19:34
Kris Ilves: Keskväljal juba määruste rikkumine sillamäelaste poolt.
19:34
Kasper Elissaar: Ilves kukkus vasturünnakul kasti läheduses, aga viga ei olnud.
19:34
Kris Ilves: Trans saatis pika palli kasti, aga see lendas üle otsajoone.
19:35
Kris Ilves: Suhharov tsenderdas paremalt äärelt palli kasti, aga jäi selgelt kõrgeks see kaaslaste jaoks.
19:36
Kasper Elissaar: Nüüd kukkus teises kastis Miller, aga kohtunik Roomer Tarajev näitas kindlalt, et ei mingit viga.
19:36
Kris Ilves: Kotenko peab juba sekkuma! Grigorevski ja Suhharov mängisid hästi kokku ning viimane sai üsna heast kohast ka löögile, aga Transi kiiper päästis narvakad.
19:37
Kris Ilves: Sillamäe on aktiivne! Lipin üritas nüüd vasakult äärelt tsenderdada, aga sooritus läks veits üle jala.
19:39
Kris Ilves: Lvov lõi paremalt äärelt teravust - tegi ühele kaitsjale ära ja söötis palli värava ette, kus aga Sillamäe kaitsjad olukorra klaarisid.
19:39
Kristjan Remmelkoor: Värav37. minutil lööb Hunt peaga 2:0 Levadiale! Mäng oli pärast avaväravat muidu päris rahulikuks jäänud, aga Levadia sähvatus kandis vilja.
19:39
Kasper Elissaar: Tulevik proovis taas kiirrünnakus midagi teha, aga Flora kaitsjatel olid jalad vahel.
19:40
Kristjan Remmelkoor: Resultatiivse tsenderduse andis Hundile Roosnupp.
19:40
Kris Ilves: Suhharovi otsistakse paremalt poolt ikka väga palju, aga järjekordne ebaõnnestunud tsenderdus Sillamäel.
19:41
Kris Ilves: Suhharov on isegi liiga aktiivne. Tegi keskväljal Iriele päris jõulise vea, kollasest mees aga pääses.
19:42
Kris Ilves: Davõdov tõmbas kasti läheduses Tambergi maha. Karistuslöök Transile.
19:42
Kasper Elissaar: Tulevik saab ka nüüd vähe pikamalt palli lükata, aga pika sööduga anti see lõpuks taas ära.
19:42
Külastaja realist kommentaar
Flora,Levadia kindlalt ees aa saabki keskenduda Sillamäel toimuvale
19:42
Külastaja Jass kommentaar
Jalkaliidu koduleht vist veidi vinduse peaga valminud. Vana pilt tagasi!
19:42
Tänud lingi eest, SaunaMadis, täitsa toimib! Muideks selle full screeniga, vähemalt PC peal annab asja mingil määral "lappida" sellega kui suurendad browserit..
19:42
Kris Ilves: Poljakov proovis otse peale lüüa terava nurga alt, aga see oli liiga optimistlik üritus.
19:42
Kris Ilves: Järgmises olukorras püüdis Starodubtsev Poljakovi tsenderduse.
19:42
Kasper Elissaar: Saliste leidis kastijoonelt hea sööduga Beglarišvili, aga löök jäi ebatäpseks.
19:43
Kasper Elissaar: Nõmm tõrjus Sappineni vasaku jala löögi! Purjetas mees hästi kasti.
19:44
Kasper Elissaar: Flora teenib poolaja lõppu nurgalöögi.
19:44
Külastaja Oriental kommentaar
Gõu hunt! Fäntasi punktid tulevad raisk
19:45
Kasper Elissaar: Henn klaaris peaga ja esimene poolaeg on lõppenud Flora 3:0 eduseisuga!
19:45
Kris Ilves: Irie tegi keskväljal Savinile vea. Sillamäe võimalus pall kasti toimetada.
19:45
Kasper Elissaar: Tulemus peegeldub seisu. Flora oli parem ja Tulevikul oli raskusi oma poolelt välja saamisega.
19:45
Kasper Elissaar: Teen siit väikese pausi ja olen tagasi vahetult teise poolaja eel.
19:46
Kris Ilves: Lipinilt hea pall kasti, aga Savin rippus Transi mehel seljas vea hinnaga.
19:47
Kris Ilves: Lipin tegi paar üleastet ja andis suurepärase tsenderduse, aga kaaslasi kastis õiges kohas ei olnud.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Pärnus lisatakse avapoolajale 1 minut.
19:48
Kristjan Remmelkoor:  Kobzari nurgalöögist sai peaga löögile Gando, kuid Vainu tõrjus.
19:48
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppenud, Vaprus 0, Levadia 2.
19:49
Kris Ilves: Mängu esimene nurgalöök Transile.
19:49
Kris Ilves: Starodubtsev klaaris rusikatega palli kastist minema.
19:50
Kris Ilves: Kovtunovitš tegi nurgalipu juures vea ja taas Transi võimalus. Seni on Starodubtsev kõik ära klaarinud.
19:51
Kris Ilves: Nüüd mängiti olukord aga lahti ja Plotnikov sai virutada, aga tema löök ebaõnnestus. Aga järgmises olukorras tegi vea Suhharov. Järjekordne võimalus Transil.
19:52
Kris Ilves: Seekord Starodubtsev eksis ja pall oli minemas tagumisse nurka, aga seal oli Sillamäe kaitsja olemas ja klaarimas.
19:52
Kris Ilves: Trans on surve peale saanud. Škinjov proovis nüüd kaugelt, aga Starodubtsevile see probleeme ei valmistanud.
19:53
Kris Ilves: Savin murdis mitmest mehest ise läbi ja kukkus kasti läbimurdel, aga kohtunik ei vilistanud.
19:54
Külastaja denis kommentaar
Kus Ratnikov on?
19:55
Kris Ilves: Tõenäoliselt mingi (pisi)vigastus. Ei oska muud öelda.
19:56
Kris Ilves: Lühikese aja jooksul kolm viga keskväljal. Üks Irie vastu ja teinekord oli Irie vea autoriks.
19:56
Külastaja Raika kommentaar
tsüklis
19:57
Kris Ilves: Hoiatus Suhharov sai ennist mainitud vea eest ka 23. minutil hoiatuskaardi.
19:57
Külastaja ilendur kommentaar
Kommentaatorid ütlesid, et ratnikov saab homme esiliiga mängu pelada, kuna mängis eelmises mängus alla oma taseme.
19:58
Kris Ilves: Suhharovil oli pall ilusti ees, aga ei tabanud seda hästi ja munes oma võimaluse maha.
19:58
Külastaja K kommentaar
kellelgi veel probleeme EJL lehel mängude full screeni saamisega?
19:58
Kasper Elissaar: Vahetus  Tulevik alustab teist poolaega Õunap-Kübar vahetusega. Esimene lahkub, teine siseneb.
19:59
Kasper Elissaar: Teine poolaeg läks Lillekülas käima!
20:00
Kris Ilves: Kovb teeb Jepifanovi vastu Sillamäe kasti juures vea.
20:00
Kasper Elissaar: VäravPoolaeg algab Flora 4:0 väravaga! Rauno Sappinen andis paremalt äärelt madala palli värava ette ja Martin Miller lõi väga kergelt palli vasakusse nurka suunates oma Flora debüütvärava.
20:02
Kris Ilves: Oioioi! Kovb on pikali maas ja meditsiinimees väljakul.
20:02
Kristjan Remmelkoor:  Pärnus teine poolaeg algas.
20:03
Kris Ilves: Vahetus 30. minut: Kovb lonkas väljakult minema ja Ferapontov jooksis tema asemel platsile.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Saarts sai teise poolaja esimesel minutil karistusalas lüüa ja virutas üle.
20:04
Kris Ilves: Penalt Transile!
20:05
Kris Ilves: Irie ja Malov põrkasid kastis omavahel kokku ja peakohtunik määras penalti. Pigem tundus olukord, kus Irie tegi vea, aga mine võta kinni.
20:05
Kris Ilves: Hoiatus Malov sai 33. minutil ka kollase kaardi.
20:05
Kasper Elissaar: Sappinen pääses penaltipunkti juurest löögile, aga üle!
20:05
Külastaja Rallikas kommentaar
Irie ise teeb seal vea :/
20:06
Kris Ilves: Värav Jakovlev realiseeris penalti ja viis Transi 1:0 juhtima 33. minutil!
20:08
Kristjan Remmelkoor:  Rando Leokin lõi 51. minutil karistusala joonelt napilt üle.
20:09
Kristjan Remmelkoor: Hunt purjetas Vapruse kaitsjate vahelt läbi, aga lükkas palli endale liiga pikalt ette ja Vainu jõudis selle sülle võtta.
20:09
Kasper Elissaar: Tulevik on saanud teisel poolajal palli vallata päris okeilt, aga endiselt pole veel pealelöögile jõutud.
20:10
Kris Ilves: Savin üritas palliga kasti murda, aga tal oli kolm-neli meest ümber ja võeti temalt pall probleemideta ära.
20:10
Kasper Elissaar: Saliste pommlöök lendas mööda.
20:10
Kristjan Remmelkoor: Pärnus on pealtvaatajaid 265.
20:11
Kasper Elissaar: VahetusTulevik teeb oma teise vahetuse: Teor eest välja puhkama, Kristen Kähr sisse.
20:11
Kris Ilves: Jepifanov rikkus taas keskväljal määrusi. Tõeliselt vigaderohke matš.
20:11
Kasper Elissaar: Flora pingilt on näha, et õigepea on vist Miller välja tulemas.
20:12
Kris Ilves: Pärast Transi väravat on Suhharov paremalt äärelt liikunud vasakule. Savin endiselt keskel ning Lipin lippab igal pool ringi.
20:13
Kris Ilves: Škinjov lõi posti ja teise ürituse tõrjus Starodubtsev, kui löögile pääses Lvov.
20:14
Kris Ilves: Tõsi, kui Škinjov posti lõi, ka siis sai Starodubtsev näpud vahele. Hea töö Sillamäe puuriluku poolt.
20:14
Kasper Elissaar: VahetusTanel Lang puhkama Tuleviku poolelt ja Kasim Talasbajev väljakule.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusGando tegi Levadia nurgalöögi ajal Pendile vea ja sai 58. minutil kohtumise esimese kaardi.
20:16
Kasper Elissaar: Tuleviku kaitsjad klaarivad praegu järjest Flora üritusi.
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus61. minutil Levadia esimene vahetus: Roosnupp välja, Marin sisse.
20:17
Kasper Elissaar: VahetusVärava ja resultatiivse söödu kirja saanud Martin Miller läheb puhkama, Erik Sorga saab väljakule.
20:18
Kris Ilves: Starodubtsevi tuli oma valvatavast väravast umbes 30 meetri kaugusele välja, võttis palli rinnaga omaks ja virutas minema.
20:18
Kris Ilves: Esimesele poolajale on lisatud kaks minutit.
20:20
Kris Ilves: Hoiatus Ovsjannikov tõmbas avapoolaja teisel lisaminutil Savini maha.
20:21
Kris Ilves: Suhharovilt tuli madal pall kasti ja keegi sillamäelastest pääses ka löögile, aga pall läks Transi kaitsjatest üle otsajoone. Selle olukorraga lõppes ka avapoolaeg.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus64. minutil Vapruse esimene vahetus: Veensalu välja, Vihmoja sisse.
20:22
Kasper Elissaar: VäravZakaria Beglarišvili lööb 5:0! Sappinen leidis hästi kasti jooksnud grusiini, kes end Nõmmega vastamisi vedas ja nahkkera väravavahi jalgevahelt sisse lükkas.
20:22
Kasper Elissaar: VahetusBeglarišvili saab kohe puhkama: Mark Anders Lepik sisse.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Kobzari kornerist lõi Gando peaga üle.
20:24
Kasper Elissaar: Ilvese kauglöök lendas väga mööda.
20:25
Kasper Elissaar: VäravSappinen on otsustanud söödumeheks hakata! Jättis hea palli karistusalas Lepikule, kes tegi väikese konksu ja palli Nõmme selja taha lõi. 6:0!
20:27
Kasper Elissaar: Nüüd lõi Sappinen ise ja pall veeres napilt postist mööda!
20:28
Kristjan Remmelkoor:  Hunt saab Marini tsenderduse maha võtta ja pöörata, aga tema madal löök läheb täpselt Vainule sülle.
20:28
Kristjan Remmelkoor:  Kobzar sai Jakovlevilt söödu ja mängis end kastis healt positsioonilt löögile, kuid oli ebatäpne.
20:29
Kasper Elissaar: Ainsalu lõi kuue meetri pealt taevasse! Uskumatu eksimus. Tühi värav oli ees.
20:29
Külastaja Fuuu kommentaar
Huvitav, mis mänguks Tulevik nüüd valmistub
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Saartsi söödust sai healt positsioonilt löögile Rando Leokin, kes lõi madalalt tagumisest nurgast veidi mööda. Lepmets sai kurjaks, et niimoodi lasti.
20:31
pärnu vastu ilmselt järgmine nädal
20:32
Kristjan Remmelkoor: Vahetus 75. minutil Vapruse teine vahetus: Kanter välja, Kõrre sisse.
20:32
Kasper Elissaar: VahetusFlora viimane vahetus: Šlein platsile, Ainsalu puhkama.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Jakovlevi tugeva kauglöögi Vainu seekord püüdis. Kobzari kornerile sai taaskord pea vahele Gando, aga seekord ei tulnud korralikku lööki välja.
20:36
Kasper Elissaar: Nõmm võtab altnurgast palli ära!
20:36
Kris Ilves: Vahetus Sillamäe tegi kahe poolaja vahel ühe vahetuse: väljakule tuli Volkov ja välja võeti Lipin.
20:36
Kris Ilves: Teine poolaeg Sillamäel ka algas.
20:38
Kris Ilves: Poljakov suunas peaga palli posti!
20:38
Kris Ilves: Vabandust, mitte Plotnikov. Tundub, et see oli Lvov.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Dudarevi tsenderduse Vainu püüdis.
20:39
Kasper Elissaar: Alliku sahistas veel võrku, aga tegi seda suluseisust. Seis jääb 6:0.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Gando lähilöök lendas kõvasti üle.
20:40
Kasper Elissaar: Rahvast täna Lillekülas 385 inimese jagu.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus84. minutil Vapruse viimane vahetus: Tutk välja, Kaasik sisse.
20:41
Kris Ilves: Savin tsenderdas palli kasti ja üritas Volkovit seal leida, kuid pall tuli selgelt liiga teravalt ründaja suunas.
20:42
Kris Ilves: Plotnikov virutas kaugelt peale ning teenis ka nurgalöögi.
20:43
Kris Ilves: Nurgalöögi järgses olukorras pääses Jakovlev löögile, aga sillamäelased klaarisid ilusti ära ja tormasid kontrasse.
20:43
Kasper Elissaar: Sorga lõi peaga üle!
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Vaprus on aktiivseks muutunud. Dudarev ja Podholjuzin olid lühiajaliselt väljakul viga saanuna maas.
20:44
Kasper Elissaar: Nõmmelt hea jalatõrje! Alliku sai löögile.
20:44
Kasper Elissaar: Üks üleminut Lillekülas.
20:44
Kris Ilves: Värav  Volkov viigistas mänguseisue 1:1-le!
20:45
Kristjan Remmelkoor:  VäravSaartsi ilus kauglöök, mis lendas lati alla, vähendab 88. minutil Vapruse kaotusseisu 1:2-le!
20:45
Kris Ilves: Suhharov tegi Plotnikovile paremal äärelt ära, murdis kasti ja leidis hea sööduga sinna tormanud Volkovi.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  VahetusLevadia topeltvahetus: Morelli ja Jakovlev välja, Raudsepp ja Andrejev sisse.
20:45
Kasper Elissaar: VäravErik Sorga virutab palli ristnurka! Ilus kauglöök! 7:0 skooriga mäng ka lõppeb!
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Resultatiivse söödu andis Saartsile audiviskega Vihmoja.
20:46
Kasper Elissaar: Mäng on lõppenud! Aitäh jälgimast! Oli ühepoolne mäng, Flora sai kindla võidu.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Hunt lõi 90. minutil 18 meetrilt lati peale!
20:47
Külastaja mc kommentaar
Levadia seda mängu vist ei võida
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Pärnus lisati 90-le neli minutit.
20:50
Kris Ilves: Lvov söötis palli Sillamäe viiekasti, kus oli kaks tema meeskonnakaaslast. Sellest hoolimata Sillamäe kaitsjad klaarisid olukorra nurgalöögiks.
20:50
Kris Ilves: Nurgalöögist aga asja ei saanud. Sillamäe kaitse hetkel peab.
20:51
Kris Ilves: Kotenko tegi supertõrje, aga eelnevalt oli Savin napilt suluseisus.
20:52
mc- sa väga optimistlik, levadia ees 2-0
20:52
Kristjan Remmelkoor:  Peetsoni kauglöök veeres mööda ja kõlas lõpuvile, Levadia teenis 2:1 võidu.
20:53
Kris Ilves: Kaks number üheksat põrkasid keskväljal kokku. Škinjov tegi Savinile vea.
20:54
Kris Ilves: Lvov tegi paremalt äärel Davõdovile ära, söötis palli umbes kuue meetri kaugusele väravast. Ferapontov virutas peale aga üks Sillamäe kaitsja jäi ette.
20:58
Kris Ilves: Jakovlev vedas palli viimasele kolmandikule, leidis paremalt Lvovi, kes taas palli ohtlikult värava ette toimetas. Sillamäe klaaris.
20:58
Kris Ilves: Aga järgnevas olukorras teenis Trans väga hea koha pealt karistuslöögi.
20:59
Kris Ilves: Poljakov tegi hea löögi esimese posti suunas ning Kotenko tõrjus palli nurgalöögigks.
20:59
Kris Ilves: Tamberg pääses tagumisest postist peaga löögile, aga napilt posti kõrvalt mööda. Tundus, et mees ei oodanud seda palli ning selle tõttu ei suutnud ta ka suunata.
21:00
Kris Ilves: Ferapontov jooksis Slaštšjoviga võidu ja jäi koatajaks.
21:01
Kris Ilves: Volkov lükkas palli Kotenkost mööda ning pall oli väravasse minemas, aga Jakovlev päästis joone pealt ära!
21:03
Kris Ilves: Nüüd tõstis Volkov palli kasti, aga Suhharov selleni ei jõudnud. Sillamäe on justkui ärganud.
21:04
Kris Ilves: Taas ohtlik! Kotenko tuli kastist välja ja pidi palli peaga ära klaarima.
21:05
Kris Ilves: Kovtunovitš pani väga kavala palli Transi kaitseliini taha.
21:06
Kris Ilves: Sillamäe teenis oma esimese nurgalöögi 75. minutil.
21:07
Kris Ilves: Hea pall Suhharovilt, aga lendab napilt kõikidest mängijatest üle. Terav ja õigesse kohta oli pall minemas.
21:09
Kris Ilves: Savin purjetas Plotnikovi eksimuse järel palliga kasti, üritas ka kaaslasi leida, aga Transi kaitsja oli vahel.
21:10
Kris Ilves: Jakovlev võitis keskväljal palli ja purjetas ka ise hirmsa hooga vastase värava suunas, aga Jepifanov tegi head tööd kaitses.
21:10
Kris Ilves: Järgnevas olukorras teenis Trans väga ohtlikust kohast karistuslöögi. Poljakov!?
21:11
Kris Ilves: Poljakov lõigi, aga Starodubtsev raskustega püüdis palli.
21:14
Kris Ilves: Suhharov teenis Sillamäele teise nurgalöögi. 7 minutit 90 minuti täitumiseni.
21:15
Kris Ilves: Volkov pääses peaga löögile, aga napilt posti kõrvalt mööda.
21:16
Kris Ilves: Hoiatus 85. minutil saab Irie oma kohustusliku kollase kaardi kätte.
21:18
Kris Ilves: Irie tegi lühikese aja jooksul teise vea ja Sillamäele heast kohast karistuslöök, et pall kasti riputada.
21:19
Kris Ilves: Suhharovilt ilus keerutav pall kasti, aga ükski mängija selleni ei jõudnud.
21:20
Kris Ilves: Suhharov-Savin-Volkov tegid hea kombo. Viimane pääses ka löögile, aga ei saanud palli raamide vahele.
21:21
Kris Ilves: Transil hea võimalus pealelöögiks, aga mängitakse olukord üle ja kohe oli Sillamäel kontra võimalus.
21:22
Kris Ilves: Teisele poolajale ei antud ühtegi lisaminutit. Mäng on läbi! Ida-Virumaa derbi jäi viiki. Tänan jälgimast ja kohtume juba homme.