Teisipäev, 9. mai 2017
17:58
Kristjan Remmelkoor: Tere, kohe hakkavad Tartu Tammeka ja Paide Linnameeskond selgitama esimest Evald Tipneri karikavõistluste finalisti.
18:00
Kristjan Remmelkoor:  Paide mängis viimati karikafinaalis 2015. ja Tammeka 2008. aastal.
18:00
Külastaja realist kommentaar
Tammeka võiks vôita
18:03
Kristjan Remmelkoor: Tammeka hakkab mängima sinises ja Paide valges vormis.
18:04
Kristjan Remmelkoor: Kristo Tohver vilistas poolfinaali alanuks!
18:07
Kristjan Remmelkoor:  Alguses on palli valdavaks pooleks Tammeka.
18:12
Külastaja Küss kommentaar
Kas asi minu teleka seadetes või on telepilt ka teistel hüplik ja kaadri kuvasuhe paigast ära?
18:13
Kristjan Remmelkoor:  Paide on enamasti oma poolel seisnud, kuigi kohati ka kõrgelt pressinud. Ühtegi tõsiseltvõetavat väravavõimalust veel kumbki meeskond tekitanud ei ole.
18:16
Kristjan Remmelkoor:  Järva keerutas pikalt palliga Tammeka kaitsjate vahel, aga rünnaku lõpetuseks jäi ta Sinilaiu tsenderduse ajal suluseisu.
18:18
Kristjan Remmelkoor:  Frolovi madala kauglöögi Pechter püüdis.
18:19
Kristjan Remmelkoor: Ja teiselpool väljakut püüdis Karofeld Pauri madala kauglöögi.
18:23
Kristjan Remmelkoor:  Vainumäe ohtlik madal kauglöök vihises väravast mööda.
18:23
Külastaja väliseestlane kommentaar
Näidatakse telekas ka? netist vaadatav?
18:23
Kristjan Remmelkoor:  Tallinna TV näitab.
18:25
Kristjan Remmelkoor:  Tur sai Mägilt karistusalasse söödu ja lõi peale, Pechter tõrjus.
18:30
Kristjan Remmelkoor:  Paide nurgalöök 27. minutil oli väga ohtlik! Kaldma pealöök maandus latis ja Kase kõmmutas jätkulöögi taevasse.
18:31
Kristjan Remmelkoor:  Paju nurgalöögist ei tabanud Kiidron korralikult jalaga palli.
18:35
Kristjan Remmelkoor:  Karofeld lõi palli kastis Tšernjavskile pihta, aga Tammeka ründajast põrkas pall üle otsajoone.
18:41
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi tsenderduse lükkas Anderson peaga üle oma otsajoone.
18:43
Kristjan Remmelkoor:  Tur andis Järvale karistusalasse oivalise söödu, aga Järva välisküljega löögiüritus veeres küljejoone suunas.
18:48
Kristjan Remmelkoor:  Lisaminuteid ei tulnud ja avapoolaeg lõppes 0:0 viigiga.
18:50
Kristjan Remmelkoor: Paide seisis esimesed 10 minutit oma väljakupoolel, aga oli edaspidi agressiivsem ja ohtlikum osapool. Kõige lähemal skoori tegemisele oldi 27. minutil, kui Kaldma pealöök latis maandus.
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Kiidron keskkaitsjana triblas riskantselt, aga triblas edukalt kolmest mehest mööda.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Paju karistuslöök tabas müüri.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Paur lõi mõne meetri pealt Turile palliga näkku ja Tur vajab arstiabi.
19:14
Kristjan Remmelkoor: Järva lükkas Frolovi söödu väravasse, aga Frolov oli juba olnud suluseisus.
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Pallipoisil kõksimine ebaõnnestus ja tema pall läks väljakule. Mäng toimus parajasti üsna lähedal, aga pallipoiss suutis siiski mängu rikkumata oma palli ära korjata.
19:18
Kristjan Remmelkoor:  Teist poolaega on alustanud Tammeka aktiivsemalt, kuid kaitseliinist kaugemale on tartlastel hetkel raske tõusta, Paide survestab keskväljal hästi.
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Tur söötis kastis ohtlikult Järvale, Kiidron suutis palli üle otsajoone tõrjuda.
19:24
Kristjan Remmelkoor: Tundus, et USA-st naasnud Tauts on end varupingi juures valmis panemas.
19:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus67. minutil tulebki esimene vahetus: Tšernjavski välja, Tauts sisse.
19:26
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi madal kauglöök läks napilt mööda.
19:26
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus69. minutil teine vahetus: jala pihta koputada saanud Anderson välja, Grauberg sisse.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Paide pingi juures on Hanson end valmis panemas.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus72. minutil Paide esimene vahetus: Järva välja, Hanson sisse.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Kapper pikutas veidi, kuid ajas end püsti ja jätkab mängu.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Frolov virutas 14 meetrilt üle.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Tammekal oli kaks nurgalööki järjest. Karofeld lõi neist teise pisut liiga pehmelt käega ära, aga keegi jätkuolukorrast löögile ei pääsenud.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Frolovi vasakujala löögist blokeeriti hoog maha ja see veeres Pechterile sülle.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Rande ei ulatanud napilt kastis Graubergi terava madala pallini.
19:44
Külastaja Rene kommentaar
müstika, karikamäng telekanalis, kes taas ei suuda võimalikku lisaaega näidata.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus88. minutil Paide teine vahetus: Tur välja, Uwaegbulam sisse.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusTauts patustas Paide väljakupoolel ja teenis 89. minutil kohtumise esimese kaardi.
19:48
Kristjan Remmelkoor: Normaalajale lisati 3 minutit.
19:50
Külastaja Koll kommentaar
TTV ongi mingi veider moodustis. Aeg muide ka jookseb üleval nurgas kooloni asemel punktiga 90.00
19:51
Kristjan Remmelkoor:  Normaalaeg ongi läbi, seis 0:0.
19:51
Kristjan Remmelkoor:  Lisaajaks on mõlemal meeskonnal veel üks vahetus kasutada jäänud.
19:54
Mängupildi järgi vääriks Paide rohkem võitu, samas pole nad Tammekale suutnud 90 minutiga väravat lüüa... Ei oska kummagi poolt olla.
19:57
Kristjan Remmelkoor:  Lisaaeg läks käima.
19:58
Vähemalt finaal on nagunii ETVs ja homme ei tohiks Narva mingi valemiga Infonetti viigi peal hoida 90 min .....
19:59
Kristjan Remmelkoor:  Frolovi kauglöök lendas selgelt üle.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Pechter ennetas oma kastis napilt Kaset ja lükkas palli ära.
20:02
Narva United on vene sats, kui neil duhh peal, võivad imeasju teha. Samas võivad kiire värava peale niimoodi tühjaks vajuda, et häbilugu. Infoneti pole mingiks ülimaks enesekindluseks küll põhjust, eriti nende praeguse kõikuva vormi juures.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Vainumäe tsenderduse püüdis Pechter Uwaegbulami pea kohalt.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Sinilaid pääses karistusala joonelt löögile. Löök oli tugev, aga läks otse Pechterile sülle.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusLühikese aja jooksul teise vea teinud Kapper teenis 101. minutil kollase kaardi.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on loetud kokku 306.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus103. minutil Tammeka viimane vahetus: Paur välja, Aasmäe (veerandfinaali lisaaja värava autor) sisse.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  Hanson purjetas ja lõi 103. minutil, Pechter tõi hea tõrjega palli täpselt posti äärest välja. Löök jäi pisut nõrgaks, muidu poleks Pechter ilmselt tõrjuda jõudnud.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Lisaaja esimene poolaeg lõppes, seis endiselt 0:0.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Viimased 15 minutit läksid käima.
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Kapper riputas keskväljalt karistuslöögi trahvikasti, Lorenzi peapuutest korralikku lööki ei tulnud.
20:23
Kristjan Remmelkoor: Mäng on päris tempokaks läinud, ühe värava alt teise alla. Suured võimalused on siiski visad tekkima.
20:26
Külastaja T kommentaar
Palju mängida veel
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Neli minutit veel.
20:27
Kristjan Remmelkoor:  Uwaegbulam purjetas ohtlikult, Paju sai viimase mehena viimasel hetkel jala vahele. Seejärel lõi Grauberg kaugelt mööda.
20:29
Kristjan Remmelkoor:  VahetusPaide teeb oma viimase vahetuse 119. minutil: Mägi välja, Dzumadil sisse.
20:29
Kui paide v tammeka võidab karika siis mängivad euroopa liigat ?
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Jah. Ja kui FCI võidab, siis mängib Euroopa liigat Flora.
20:30
Kristjan Remmelkoor: HoiatusSinilaid võttis 120. minutil targa kollase kaardi, võttes Tammeka hilise kontrarünnaku maha.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Aasmäel oli võimalus teist karikamängu järjest hiline võiduvärav lüüa, kuid tagumisse nurka mõeldud löök läks selgelt mööda.
20:32
Kristjan Remmelkoor:  Lisaaeg lõppenud! Tulekul on penaltiseeria.
20:32
Huvitav mida tammeka paide v narva united teeks seal. Saaksid ulme koslepi
20:33
Kristjan Remmelkoor:  Kui Džumadil 119. minutil sisse vahetati, siis äkki on üks penaltilööja tema. Huvitav on ka näha, kas nädalavahetusel penaltil eksinud Eino Puri tunneb endas enesekindlust uuesti lööma minna.
20:34
Kristjan Remmelkoor:  120 minuti kokkuvõttes oli üritavam osapool Paide. Samas lisaaja lõpus püüdis aktiivselt võiduväravat Tammeka, kes saatis Kiidroni kohati rünnakule.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Esimesena lööb penaltit Tammeka ja täpsemalt Paju.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Karofeld tõrjub Paju löögi!
20:35
Santos sai Euroopa liigas 1-13 kahe mängu peale Tromsölt
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Frolov on Paide esimene lööja.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Frolov lööb kindlalt alla nurka, Paide juhib 1:0.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Kapper lööb järgmisena.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Kapper lõi sisse, 1:1.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd Kase.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Kase lööb täiesti mööda! Kahe löögivooru järel seis 1:1.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Rande on Tammeka kolmas lööja.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Rande lööb alla nurka, Karofeld hüppab valele poole. 2:1 Tammekale.
20:38
Kristjan Remmelkoor:  Paide kolmas lööja on Uwaegbulam.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Uwaegbulam lööb alla nurka, Pechter hüppab valele poole. Kolme vooru järel seis 2:2.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka neljas lööja on Lorenz.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Karofeld hüppas õigele poole, aga Lorenz lõi kindlalt üles nurka. 3:2 Tammekale.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Vainumäe nüüd.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Pechter tõrjus Vainumäe madala löögi! Tammeka juhib nelja vooru järel 3:2.
20:40
Kristjan Remmelkoor:  Kas Kiidron saadab Tammeka karikafinaali?
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Kapten Kiidron veeretas palli keskele ja Tammeka läheb karikafinaali!
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Normaalaeg ja lisaaeg lõppes 0:0 viigiga. Penaltiseeria võitis Tammeka 4:2, kuigi eksis esimesena.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Homme selgitavad Tammeka finaalivastase FCI Tallinn ja Narva United. Täna veel tulemas Meistrite liiga poolfinaali kordusmäng, praegu siit nägemist!