Laupäev, 13. mai 2017
12:55
Andre Viljamaa:  Tere päevast! Premium liiga tänase päeva avavad Narvas Narva Trans ja FC Flora!
12:56
Andre Viljamaa:  Flora on teisel kohal ja tõuseks võidu korral Levadiaga võrdsetele punktidele, Trans paikneb neljandal kohal, kaotades Florale üheksa punktiga.
12:56
Andre Viljamaa:

Trans: Artur Kotenko, Tanel Tamberg, Nikita Savenkov, Vasiili Pintšuk, Igor Ovsjannikov, Bi Sehi Elysee Irie, Denis Poljakov, German-Guri Lvov, Ioan Jakovlev, Artjom Škinjov, Ilja Ferapontov.
Varus:  Aleksei Matrossov, Mihhail Pavlov, Maksim Tšerezov, Georgi Tunjov, Vadim Mihhailov, Viktor Plotnikov, Jegor Panfilov.

Flora: Mait Toom, Joseph Saliste, Joonas Tamm, Madis Vihmann, Gert Kams, Brent Lepistu, Mihkel Ainsalu, Rauno Alliku, Martin Miller, Zakaria Beglarišvili, Rauno Sappinen.
Varus: Richard Aland, Märten Kuusk, Marco Lukka, German Šlein, Markus Poom, Erik Sorga, Mark Anders Lepik.

12:58
Andre Viljamaa: Ilm piirilinnas on suurepärane ning sooja on 11 kraadi.
13:00
Andre Viljamaa:  Pall mängus!
13:01
Andre Viljamaa:  Trans sai kohe rünnakule, aga Tambergi tsenderdus läks üle otsajoone.
13:03
Andre Viljamaa:  Esimene võimalus oli Floral tekkimas, aga Sappinenilt võeti pall ära.
13:04
Andre Viljamaa:  Trans teenis mängu esimese karistuslöögi ja Poljakovi pall läks üsna ohtlikult värava eest läbi.
13:05
Andre Viljamaa:  Esimestel minutitel on pall pigem Transi valduses olnud, kuid tempo on rahulik.
13:06
Andre Viljamaa: Taas oli pall Flora kastis ja löök blokeeriti Flora meeste poolt.
13:07
Andre Viljamaa:  Nüüd on juba Trans oma poolele jäänud ja saab Flora ehitada.
13:07
Andre Viljamaa:  Ei suutnud aga Flora ohtlikusse tsooni palli viia.
13:08
Andre Viljamaa:  Taas karistuslöök Narvale ja taas pall kasti, ent seekord jäi liiga madalaks.
13:09
Andre Viljamaa: Avaminuteil on Narva selgelt rohkem rünnata saanud, kuid ei midagi ohtlikku seni.
13:10
Andre Viljamaa:  Flora pikk pall jäi nüüd hästi ette pidama, aga Ainsalu pealelöök ebaõnnestus.
13:12
Andre Viljamaa: Floralt hea kontrarünnak ning Milleri löök blokeeriti üle küljejoone.
13:13
Andre Viljamaa:  Jakovlev tuli keskväljalt hästi läbi ning söötis palli ka karistusalasse, aga veidi jäi täpsusest puudu.
13:14
Andre Viljamaa: Mõlemad meeskonnad üritavad kordamööda midagi üles võtta, aga selget initsiatiivi pole kumbki veel saavutanud.
13:14
Andre Viljamaa:  Väga heast kohast karistuslöök Transile!
13:15
Andre Viljamaa:  Poljakov lõi otse peale ning Toom lõi palli rusikatega nurgalöögiks.
13:15
Andre Viljamaa:  Poljakovi korner klaariti.
13:15
Andre Viljamaa:  Jakovlev läks taas läbi, aga teist nurgalööki siit ei teeninud.
13:17
Andre Viljamaa: Taas tuli Trans rünnakule, ent Škinjov rikkus määruseid.
13:17
Andre Viljamaa:  Rahulikult on esimesed 17 minutit kulgenud, ent rünnakul on selgelt aktiivsem olnud kodumeeskond. Flora veel midagi tekitanud ei ole.
13:18
Andre Viljamaa:  Nüüd sai Sappinen Transi kastis löögile, aga mööda!
13:20
Külastaja henri kommentaar
Kauaks Kovb väljas on?
13:21
Andre Viljamaa:  Mõnda aega kindlasti veel, kuna aprilli alguses murdis käeluu.
13:21
Andre Viljamaa:  Veidi paremini on nüüd Flora mängu sisse saanud ning Alliku oli ohtlikutl kastis, aga tsenderdus blokeeriti.
13:23
Andre Viljamaa: Sappinen lükkas Irie pikali ja Trans saab palli.
13:24
Andre Viljamaa:  Beglarišvili toimetas korneri värava alla ja korralik segadus seal tekkis, aga suutsid väljakuperemehed klaarida.
13:25
Andre Viljamaa:  Pärast esimest veerandtundi on Flora rohkem mängu sisse saanud ja ei ole lasknud Transil enam nii palju rünnakule tormata.
13:26
Andre Viljamaa:  Flora teenis karistuslöögi ning Beglarišvili raiskas selle ära, söötis palli vastasele.
13:26
Andre Viljamaa:  Ferapontov murdis end Flora karistusalasse, ent vea hinnaga.
13:27
Andre Viljamaa: Hea madal pall Ferapontovi suunas, kui Toom oli esimesena jaol. Taas on Trans veidi aktiivsust üles näidanud.
13:28
Külastaja norsk kommentaar
Kovb oli pärast käeluumurdu vahepeal juba tagasi, aga siis lõhkus ennast taas ära.
13:28
Andre Viljamaa:  Tõsi, minu viga. Kuid hetkel jään vastuse võlgu, kui kauaks ta eemale jääb.
13:30
Andre Viljamaa:  Ainsalu võttis Poljakovi maha ja taas Transile karistuslöök.
13:31
Andre Viljamaa:  Poljakov lõi umbes 30 meetri peale peale ning Toom tõrjus nurgalipu juurde üle küljejoone.
13:31
Andre Viljamaa: Taas kontroll Narva käes.
13:32
Andre Viljamaa:  Terav olukord nüüd Transi kastis, kukkus ründaja küll pikali, kuid vilet ei tulnud ning ei protesteerinud samas ka keegi.
13:33
Andre Viljamaa: Kerge kätevehkimine oli keskväljal nüüd mõlemal poolel, 5-6 mängijat olid kättpidi koos, kuid midagi liiga tõsist sellest ei arenenud. Kohtunik rahustas maha ning vestles mängijatega.
13:35
Andre Viljamaa:  Väga ohtlik! Flora sai sööduga tulla ning Miller mängiti karistusalas löögile, ent löök läks totaalselt üle värava. Siiski valus pallikaotus Transilt.
13:35
Andre Viljamaa: Võib öelda, et parim Flora võimalus seni, kuid samas oli Milleril löögi sooritamiseks väga vähe aega, sest Transi kaitsjad olid kohe peale jooksmas.
13:37
Andre Viljamaa: Trans mängis mitu tsenderdust järjest Flora kasti ja lõpuks sai Tamberg ka peale lüüa, kuid olid Flora mehed ees.
13:37
Andre Viljamaa:  Alliku teeb aga äärel vea ja Trans teenib jälle trahvilöögi.
13:38
Andre Viljamaa: Tuli värava alla tsenderdus, aga klaariti nurgalöögiks.
13:38
Andre Viljamaa: Ka nurgalöögi suutsid Flora mehed minema lüüa.
13:39
Andre Viljamaa: Škinjov mängis palli värava alla, kuid seal ei olnud kedagi ning veeres pall üle otsajoone.
13:40
Andre Viljamaa:  Flora pääses üle pika aja Transi värava lähistele, ent ei tekkinud sealt midagi.
13:41
Andre Viljamaa:  Flora käes on taas pall - kas suudetakse poolaja lõpus midagi siiski tekitada? Väga vähe on seni suudetud Transi poolel olukordi tekitada.
13:42
Andre Viljamaa: Taas said väljakuperemehed Floralt palli mingite probleemideta kätte.
13:43
Andre Viljamaa:  Järjekordne pall Flora karistusalasse ning lõpuks Škinjovi pealelöök ebaõnnestus. Aga taas saadi Flora kasti pall.
13:44
Andre Viljamaa:  Kotenko pidi kastist välja tulema ning klaaris Milleri eest palli auti.
13:45
Andre Viljamaa: Viimane minut esimesest poolajast. Kotenko mängis palli lahti.
13:45
Andre Viljamaa:  Škinjov tõmbas Tammel jalad alt ja võttis kiirünnaku maha.
13:46
Andre Viljamaa:  POOLAEG! Väravaid löödud ei ole, kuid veidi ootamatult võib öelda, et parem meeskond on selgelt olnud Narva Trans, Flora pole suutnud sisuliselt tekitada veel mitte midagi. Kuid ehk muutub see teisel poolajal.
Külastaja Jussand Imal kommentaar
Flora ikka täishambutu täna... Hakkab pihta jälle või?
14:03
Andre Viljamaa: Beglarišvili kauglöök võtab rikošeti - nurgalöök.
14:03
Andre Viljamaa:  Milleri palli püüab Kotenko kindlalt.
14:03
Andre Viljamaa:  Saliste lasi palli lihtsalt üle küljejoone.
14:04
Andre Viljamaa: Värav Värav Värav  FLORA JUHIB! Kust see tuli?
14:05
Andre Viljamaa:  Rauno Alliku mängis kastis tagumisse posti väga hea tsenderduse ning Martin Miller suudab palli peaga võrku lükata! Flora on selgelt väga kahvatu täna olnud, aga siit tuli see värav igatahes ära!
14:05
Andre Viljamaa: On huvitav näha, kuidas mäng edasi läheb.
14:06
Külastaja nimetu kommentaar
kantakse üle ka kusagil internetis?
14:06
Andre Viljamaa:  Flora mängis taas paar tsenderdust Transi kasti, mis aga ära klaariti.
14:07
Andre Viljamaa:  Postimees kannab.
14:07
Külastaja f88 kommentaar
Milner Floras laenul Poolist pärast penalti eksimust?
14:08
Andre Viljamaa:  Nurgalöök Florale.
14:09
Andre Viljamaa: Liiga madalaks jäi see pall.
14:10
Andre Viljamaa:  Taas Florale korner.
14:10
Andre Viljamaa: Kotenko püüdis selle palli ja avas rünnaku.
14:11
Andre Viljamaa:  Jõudis Flora aga kaitsesse tagasi ning Transi tsenderduse üritus läheb Toomi saagiks.
14:12
Andre Viljamaa: Lepistu lendas Ferapontovile päris julmalt selga ja sai ka kukkudes ise haiget. Oli kollase koht, kuid Tarajev jättis seekord andmata.
14:12
Tarajev tassib Florat.
14:13
Andre Viljamaa:  Ferapontov murdis kahe Flora mehe vahelt kasti ja kukkus ka pikali, ent kohtunik nägi olukorda hästi ja ei vilistanud ära.
14:13
Andre Viljamaa:  Tuleb öelda, et penaltit see ka väärt ei olnud. Kergelt kukkus.
14:15
Andre Viljamaa: Suurepäraselt tuli Flora surve alt välja ja mängis Alliku kontrasse, ent kaitsja jõudis viimasel hetkel vahele.
14:15
Andre Viljamaa: Vahetus  Esimene vahetus. Trans võtab Irie välja ja toob asemele Viktor Plotnikovi.
14:15
14:15
Andre Viljamaa:  Kõrge pall Beglarišvililt ja lendab kastist välja.
14:17
Andre Viljamaa:  Transi rünnak taas ebaõnnestub ning teisel poolajal pole nii aktiivselt suudetud enam olukordi Toomi väravale tekitada.
14:18
Andre Viljamaa:  Hea pall Floralt värava alla, kuid Poljakov suutis ära klaarida olukorra.
14:18
Andre Viljamaa:  Taas Allikult hea sööt ja Kamsilt hea tsenderdus.
14:19
Andre Viljamaa: Värav Värav Värav  SAPPINEN!
14:20
Andre Viljamaa:  Rauno Sappinen võttis Savenkovi kastis jõuga ette ning jõudis Kotenkoga silmitsi ja saatis palli kindlalt võrku. Hea sööt Lepistult.
14:21
Andre Viljamaa: Väga raske on juba nüüd Transi olukord, teisel poolajal pole ka suudetud enam erilisi väravavõimalusi luua.
14:22
Andre Viljamaa: Hoiatus Pintšuk tegi Allikule korralikult haiget. Mängu esimene kollane.
14:23
Andre Viljamaa:  Sappinen sai hästi löögile, aga Kotenko tõrjus!
14:24
Andre Viljamaa:  Joonas Tamm tegi Ferapontovile korraliku vea, aga kaarti ei tulnud ka siit.
14:24
Külastaja muigega kommentaar
Ilus värav Sappinenilt ja Flora on vist ärkama hakanud
14:28
Andre Viljamaa: Hea olukord üle pika aja Transilt ning Toom tõrjus palli nurgalöögiks.
14:29
Andre Viljamaa: Vahetus Trans võtab Jakovlevi välja ja toob mängu Vadim Mihhailovi.
14:29
Andre Viljamaa:  Poljakov andis tsenderduse aga enne kui pall üldse kasti jõudis, fikseeris kohtunik karistusalas vea.
14:31
Andre Viljamaa:  Floralt taas vasturünnak, aga Kotenko tuli väravast hästi vastu.
14:31
Andre Viljamaa:  Alliku mängis palli ohtlikult värava alla, ent Pintšuk oli vahel!
14:32
Külastaja peeep kommentaar
palju lõpuni?
14:32
Andre Viljamaa:  13 minutit normaalaja lõpuni.
14:33
Andre Viljamaa:  Plotnikov võttis üksi ette ja lõi peale, aga blokeeriti see üritus.
14:34
Andre Viljamaa:  Poljakov lõi kaugelt kõrgustesse.
14:34
Andre Viljamaa: Vahetus  Transi viimane vahetus: Savenkov välja, Maksim Tšerezov sisse.
14:35
Andre Viljamaa:  Beglarišvili lõi paari meetri kauguselt otse vastu Kotenko käsi! Oli seal palju Transi mehi ka ümber.
14:37
väga õnnetu väljak ikka :D
14:37
maal vanaema kartulipõld on ka paremas seisus
14:38
Andre Viljamaa:  Hoiatus Ferapontov mängis Joonas Tamme kasti joonel üle ja Tamm otsustas vastast käega blokeerida.
14:39
Andre Viljamaa:  Väga ohtlik pall Poljakovilt ning tuleb nurgalöök!
14:39
Andre Viljamaa:  Mihhailov teeb rünnakul vea ja Flora saab palli tagasi.
14:40
Andre Viljamaa:  Kauglöök lendab taas selgelt üle Toomi värava.
14:42
Andre Viljamaa:  Lvov võttis hästi ette ja mängis Ferapontovile söödu värav alla, aga palju Flora mehi oli kohe ees.
14:42
Andre Viljamaa:  4-5 Flora mehe vahele sattus Ferapontov kohe, kui palli sai.
14:42
Külastaja piskviit kommentaar
paipers on täna targem, ei riski vahetustega, nagu eelmine kord
14:43
Andre Viljamaa:  Saliste tegi väga ebavajaliku vea ja heast kohast trahvilöök Transile.
14:44
Külmal mai kuul olekski palju paremat muru oodata. Pigem oleks võinud väljale minekuga veel oodata
14:44
Andre Viljamaa:  Flora peagi vahetust tegemas siiski on.
14:44
Andre Viljamaa: Poljakov mängis värava alla, aga täpselt Kotenkole kätte.
14:45
Andre Viljamaa: Juba hea olukord teisel poolel ja Kotenko teeb hea tõrje!
14:45
Andre Viljamaa: Vahetus  Flora toob 91. minutil Martin Milleri asemele Erik Sorga.
14:46
Andre Viljamaa: Markus Poom tahab ka veel platsile tulla, aga ei pruugigi enam jõuda.
14:46
Andre Viljamaa: Teine ja viimane lisaminut.
14:47
Andre Viljamaa: Vahetus Tulebki Poom paarikümneks sekundiks Begalrišvili asemele.
14:47
Andre Viljamaa:  Vile on nüüd vaid aja küsimus.
14:48
Andre Viljamaa: Nii on! Flora võtab tänu heale teisele poolajale 2:0. Esimene poolaeg oli kodumeeskond parem, kuid Florale siiski teenitud võit, kuna nemad suutsid kaks võimalust ära realiseerida ning tõusta Levadia kannule!
14:49
Andre Viljamaa:  Tänan jälgimast! Jälgige ka tänaseid teisi liigamänge kell 16.00 ja 19.00.