Laupäev, 20. mai 2017
18:55
Kristjan Remmelkoor: Tere õhtust, teeme meistriliiga hooaja esimesele kolmandikule otsa peale. Viie minuti pärast alustavad mängu Viljandi Tulevik ja Nõmme Kalju.
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Eelmised kolm mängu vigastusega vahele jätnud Kalju ründav poolkaitsja Carlos alustab kohe põhikoosseisus. Tavapärastest alustajatest on pingil Janar Toomet.
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Tulevik on oma staarmängija Sander Posti pingile jätnud.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Pall pandi mängu.
19:04
Kristjan Remmelkoor:  Valikajev tsenderdas karistusalasse, pall põrkas õhuvõitlusest Subbotinile, kelle löök kasti nurgast ebaõnnestus.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  9. minutil Kaljul senise mängu parim võimalus. Mööl tsenderdas paremalt, Carlos lõi peaga ja Nõmm tõrjus üle lati.
19:14
Kristjan Remmelkoor: 14. minutil mängis Carlos end kastis löögile, Nõmm tõrjus jalaga.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Elhi madal nurgalöök läks ohtlikult värava alla, Ugge lõi üle.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijev lõi karistusala tagant kaks korda järjest. Esimese löögi blokeeris Õunap ja teise tõrjus Nõmm. Mäng on täielikult Kalju käes.
19:21
Külastaja mc kommentaar
Miks Ahjupera ei mängi?
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Mašitševi tsenderdus vasakult äärelt langes Nõmme saagiks.
19:30
Kristjan Remmelkoor:  Tuleviku kaitses tekkis järjekordne segadus, aga kuidagi suudeti kõik löögid blokeerida.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Kirss sai Dmitrijevilt pika söödu karistusalasse, aga Nõmm sai palli Kirsi jalalt kätte.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Elhi nurgalöögi Nõmm püüdis.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Kui seni oli mõlemalt poolt nurgalööke andnud Elhi, siis nüüd sooritas paremalt korneri Subbotin. Ugge lükkas peaga ohtlikult tagumise ristnurga suunas, aga sealt suutsid Tuleviku mehed klaarida. Dmitrijev apelleeris käele, aga kohtunik jäi temaga eriarvamusele.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Allik sai võitluses Mašitševiga haiget ja jäi lamama.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Toomet teeb samal ajal platsi kõrval sooja.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  45. minutil sai Dmitrijev Carlose tsenderdusele pea vahele, kuid ei suutnud palli hüppelt raamide vahele suunata.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Lisatud on avapoolajale üks minut.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Allik tuli lisaminutil platsile tagasi.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg lõppes, Tulevik pidas selle vastu. Seis on 0:0.
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
20:00
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKalju tegi vaheajal vahetuse: Subbotin välja, Neemelo sisse.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo teenis karistuslöögi. Tjapkin lõi teravalt, aga Nõmm tõrjus oma pea kohalt.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Kübar sai võitluses Elhiga haiget ja karjatas valusalt.
20:08
Kristjan Remmelkoor:  Suur võitlus käis Tuleviku kastis, Neemelo oli selle keskmes, Henn klaaris väravajoone eest.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  VäravCarlos viis 56. minutil Kalju 1:0 juhtima! Neemelo võttis karistusalas rinnaga Ugge pika palli maha ja virutas latti, Carlos lükkas viiekastist tagasipõrganud palli sisse.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKohtunikega vaielnud Nõmm teenis kollase kaardi.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo lõi 60. minutil peaga paar meetrit mööda.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Värav61. minutil lõi kapten Õunap Neemelo madalast tsenderdusest omavärava! Kalju juhib 2:0.
20:17
Külastaja Kermo kommentaar
Õunapil betradar punases
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijevi pealöök läks veidi mööda.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Tulevik tegi oma tänase ohtlikema rünnaku ja Allik virutas kasti joonelt, Teleš tõrjus.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus67. minutil Tuleviku topeltvahetus: Teor välja, Kähr sisse; Kübar välja, Post sisse.
20:23
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajad loeti üle ja saadi neid kokku 307.
20:28
Kristjan Remmelkoor:  Mašitšev puges vasakul äärel kahest vastasest läbi, kuid tema pehme tsenderduse noppis Nõmm sülle.
20:30
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus76. minutil Kalju teine vahetus: Carlos välja, Toomet sisse.
20:31
Kristjan Remmelkoor:  Mööl kukkus trahvikastis Langi otsa, kuid penaltit ei teeninud.
20:32
Kristjan Remmelkoor:  Elhi tsenderdas, Neemelo peatas kastis palli ja pööras, Nõmm tõrjus vahetusründaja madala löödi.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus80. minutil Tuleviku viimane vahetus: Talasbajev välja, debütant Velleste sisse.
20:37
Kristjan Remmelkoor: HoiatusUgge võttis viimase mehena Peipsi maha, aga pääseb 83. minutil kollasega.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Post proovis karistuslööki ümber müüri alla nurka keerutada, aga Mööl klaaris posti juurest ja löök oleks ka vist mööda läinud.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusAllik sai 84. minutil kollase.
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Ugge hoiab tagareiest kinni ja Pürg valmistub väljakule tulekuks.
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus88. minutil Kalju viimane vahetus, mis on sunnitud: Ugge välja, Pürg sisse.