Esmaspäev, 22. mai 2017
19:01
Kristjan Remmelkoor: Tere õhtust, Infoneti ja Vapruse mängus pandi pall käima!
19:02
Kristjan Remmelkoor:  Dõmov lõi juba esimesel minuti latti! Napilt ei põrganud pall üle joone sisse!
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Infonetil oli kaks nurgalööki järjest. Teise korneri jätkuks Nesterov tsenderdas ja Avilov napilt ei ulatanud pallini.
19:04
Kristjan Remmelkoor:  Infonet on alustanud väga teravalt. Pall käis esimest korda ka väravas, aga enne seda oli Prosa Villotale haiget teinud ja kohtunik oli vilistanud.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Infonet mängis järjekordse nurgalöögi lahti ja ehitas pikalt, kuni Kalimullin lõi väikese rikošeti kaudu napilt üle.
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Nesterovski kauglöök lendas üle värava.
19:12
Kristjan Remmelkoor:  Nesterovilt lühikese söödu saanud Voskoboinikov lõi trahvikastist peale, Vainu tegi hea tõrje.
19:13
Külastaja Fänn kommentaar
Miks Vunki pole?
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Mingi vigastus peaks tal olema.
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Mõned Vapruse fännid on ka Lasnamäele tulnud.
19:16
See küll vale info, et vigastus! Mees terve nagu purikas, peab kindlasti midagi muud olema, kas streigib ja ei mängigi enam? :)
19:18
Kristjan Remmelkoor:  Igatahes Lelov paar vooru tagasi ütles Vungi kohta midagi. Peast ei mäleta täpselt, aga mingi sunnitud probleem - kas vigastus või haigus - oli, mille ta nimetas.
19:18
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov lõi paremalt äärelt karistuslöögi värava suunas, Vainu püüdis kindlalt.
19:21
Külastaja A kommentaar
Vunk sai isaks eelminev nädal
19:21
Kristjan Remmelkoor: VäravTutk viis Vapruse 20. minutil 1:0 juhtima! Veensalu andis Vapruse esimese nurgalöögi ja Tutk lõi peaga täpselt posti äärde!
19:22
Kristjan Remmelkoor:  Praktiliselt terve mäng oli seni ainult Vapruse väljakupoolel käinud. Nüüd külaliste esimene korner ja kohe värav. Igatahes teeb see mängu põnevamaks.
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Vihmoja sai korraks platsi ääres arstiabi.
19:24
Külastaja Pustõi Mazel Tov kommentaar
Hahahahahahahahaha!
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Värav26. minutil kes muu kui kapten Kalimullin viigistab! Kolme kaitsja kombinatsioon nurgalöögist - Kruglovi tsenderdus, Avilovi jätkamine peaga ja Kalimullini värav peaga.
19:30
Kristjan Remmelkoor: Värav  29. minutil veel üks värav nurgalööist ja Infonet juhib 2:1! Seekord oli nurgalöök teiseltpoolt, Nesterov andis ja Harin lükkas peaga nurka.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Tegelikult oli raske aru saada, kes meestesummast puute tegi, aga teadustaja ütles väravalööjaks Harini.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Värav31. minutil läks Infonet 3:1 juhtima ja seekord lõi kindlasti Harin! Raido Leokin eksis jämedalt, lõi palli vastu Harinit, kes pääses üks-ühele ja lõi madalalt postipõrkega sisse.
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Infoneti teise värava autoriks on nüüd märgitud Avilov.
19:39
Külastaja njaa kommentaar
Ei puuduta küll mängu aga millal koondise nimekiri võib tulla?
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd on Vaprus suutnud mängu oma värava lähistelt keskväljale suruda.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Tutk sai karistuslöögile taas oma pea vahele, aga seekord ta väravat ei ohustanud.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg sai läbi, seis on 3:1.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Dõmov andis hea läbisöödu ja Prosa pääses Vainuga silmitsi, aga viimane tuli hästi vastu ja pareeris jalaga.
20:05
Kristjan Remmelkoor: Värav  49. minutil lõi Prosa peaga 4:1! Tsenderduse andis talle paremalt äärelt Nesterov.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Infoneti teine värav on märgitud Villota omaväravaks. See selgitab ka seda, miks ükski infonetlane üleliia ei tähistanud.
20:08
Kristjan Remmelkoor:  Tutkil suurepärane võimalus lüüa karistusalast Vapruse teine, aga jalalöök tal nii hea välja ei tulnud kui pealöök, Igonen püüdis.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Voskoboinikov võttis kõrge palli hästi rinnaga maha ja tegi madala löögi, Vainu püüdis.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Voskoboinikov sai veel ühe hea pika söödu ja tõstis palli üle Vainu, aga ka üle värava.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  VahetusMängu esimese vahetuse tegi 57. minutil Vaprus: Saarts välja, Tiismaa sisse.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Värav57. minutil läks Infonet 5:1 juhtima! Harin andis vasakult madala tsenderduse, Vapruse kaitsjad said küll pallile puute vahele, aga ebaõnnestunult ja Nesterov lõi palli väravasse.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  VahetusInfonet vahetas vasakkaitsjat: Kruglov välja, Volodin sisse.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Värav59. minutil Prosa 6:1! Vapruse kastis oli suur segadus, Voskoboinikovi löögi suutis Vainu tõrjuda, aga Prosa lükkas "lauapalli" lati alla sisse!
20:19
Kristjan Remmelkoor:  VäravKalimullin lõi oma teise ja seis on 7:1! Harin suunas nurgalöögi peaga edasi ja Kalimullin lõi esialgu Vainu pihta, aga teisel katsel sisse.
20:22
Kristjan Remmelkoor:  VahetusInfonet vahetas Harini välja ja Golovljovi sisse.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Värav67. minutil vormistab Prosa kübaratriki! Resultatiivse tsenderduse andis taas Nesterov, Prosa lõi peaga ja Vainu tõrjus postist sisse.
20:24
Kristjan Remmelkoor:  VahetusPärnu teine vahetus: Raido Leokin välja, Lepik sisse.
20:27
Asi kisub väga koledaks...
20:28
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus72. minutil Infoneti viimane vahetus: Dmitrijev välja, Bulavkin sisse.
20:31
Kris Ilves: Nesterov keerutas kasti lähistel ning keerutas lõpuks ennast ka löögile. Napilt posti kõrvalt mööda.
20:32
Kris Ilves: Tervitused ka minu poolt. Toon telepildi vahendusel mängu lõpuni tähtsamad sündmused teieni.
20:33
Kris Ilves: Vahet ei ole, millisel Infoneti mängijal löögivõimalus on, see ka kohe peale virutab.
20:36
Kris Ilves: Golovljov jättis peaga Voskoboinikovile, aga viimane lõi üle värava. Teenis küll nurgalöögi Infonetile.
20:36
Kris Ilves: Värav Prosa lõi oma neljanda ning seis on 80. minutil 9:1!
20:38
Kris Ilves: Nurgalöögi olukorras oli Vainu väljatulekuga ebakindel ja Prosa oli mees õigel ajal õiges kohas. Pani varba vastu ja pall võrgus.
20:38
Külastaja a kommentaar
ma suht võis sees, prosa kapten mul :D
20:39
Külastaja Lee kommentaar
Vaprus v6iks kiiremas korras siit liigast minema minna ja end koguda neljanda liiga tasemel. Sest nende tase v@ga k6rgem ei ole, ei ole esimene suur kaotus neil.
20:40
Kris Ilves: Väga ohtlik! Golovljov pani hea söödu värava ette, aga ei Prosa ega Voskoboinikov selleni ei ulatunud.
20:40
Külastaja realist kommentaar
Eitea kas homme Levadia ka lööb mingi 5 vôi enam... Flora ilmselt piirduks kahega nagu nad sel hooajal korduvalt näidanud ...
20:41
Kris Ilves: Kuus minutit aega. Keegi julgeks Vosko esimesele liigaväravale panustada? Meeskonnakaaslased lähevad eest ära juba tasapisi.
20:41
Kris Ilves:  Värav Prosa ja 10:1!
20:42
Kris Ilves: Nesterov vasakul äärel täiesti ära unustatud - sööt värava ette - Prosa jalg vastu ning lõi oma viienda. Lihtne!
20:43
Kris Ilves: Hoiatus Vihmoja võtab veel enne mängu lõppu kollase kaardi.
20:44
Kris Ilves: Vahetus Pärnu tegi oma viimase vahetuse ära: teine Leokin välja ja Uibo sisse.
20:45
Külastaja peep kommentaar
Mis see liiga suurim skoor on üldse olnud?
20:45
Külastaja ee kommentaar
Kurat, kahju et Prosat kapteniks ei pannud
20:45
Kris Ilves: Värav Prosa kuues, Infoneti 11.
20:46
Kris Ilves: Voskoboinikov võitles kastis Palatuga ja ei suutnud löögile minna, Prosa tuli ja virutas palli viiekastist võrku ära.
20:46
phahah :D
20:47
Kris Ilves: Kõik! Infonet 11, Vaprus 1. Selline mäng siis täna.
20:47
Kris Ilves: Mina ja Kristjan täname teid jälgimast ja kaasa rääkimast. Püsige lainel, sest varsti tuleb värske järelkaja Lasnamäelt.
20:48
No kui Vosko isegi sellises mängus ei saa väravat kirja, siis milleks ta üldse seal põhis istub