Teisipäev, 30. mai 2017
17:56
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust, Infoneti staadioni pisike tribüün on rahvast täis ja Infonet - Kalju mäng on peagi algamas.
18:00
Kristjan Remmelkoor: Voskoboinikov lükkas palli mängu!
18:02
Kristjan Remmelkoor:  Kulinitši tsenderdus oli päris ohtlik, aga Valikajev lõi puhtaks.
18:02
Kristjan Remmelkoor:  Voskoboinikov vajab juba teisel minutil arstiabi.
18:02
Külastaja realist kommentaar
Kas keegi teab, et kes see naine on kes infoneti kodumängudel teadustaja rollis on ...
18:03
Kristjan Remmelkoor:  Teadustaja on Infoneti pressiesindaja Karina Massalskaja.
18:04
Kristjan Remmelkoor:  Vosko saab jätkata ja mäng läheb edasi.
18:05
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd vedeles murul Harin, aga sai omal jõul püsti.
18:06
Kristjan Remmelkoor:  Carlose dramaatiline kukkumine keskväljal pani Kulinitši naerma. Aga kohtunik fikseeris Kulinitši vea.
18:08
Kristjan Remmelkoor:  Kirss laiutas käsi, et miks Carlos talle õigel hetkel kontrarünnakul läbisöötu ei andnud. Rünnak vajus soiku.
18:08
Külastaja njaa kommentaar
Koondise treenereid ei ole kohapeal?
18:10
Kristjan Remmelkoor: Värav  Dõmov lõi 10. minutil otse karistuslöögist üle müüri 1:0 Infonetile!
18:10
Kristjan Remmelkoor:  Hästi keerutas lähimasse nurka. Teleš sai käe vahele, aga maandus palli otsas võrgus.
Külastaja televiisorimees kommentaar
Kamraadid, kas Teil samuti Postimehes pilt ei jookse?
18:14
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus14. minutil sai kollase Valikajev, kes tegi keskväljal Kulinitšile haiget.
18:17
Kristjan Remmelkoor:  Voskoboinikovil ülihea võimalus lüüa lõpuks oma liigahooaja esimene värav! Sai Kruglovilt oivalise pika söödu kaitseliini taha, aga löök ebaõnnestus.
18:20
Kristjan Remmelkoor:  Dõmov sai Kruglovi nurgalöögi järel karistusala tagant löögile, aga lõi üle aia.
18:28
Kristjan Remmelkoor:  Infonet on ründavam meeskond ja teenib palju standardolukordi. Viimasel ajal on Kalju nendega kaitses hästi hakkama saanud.
18:30
Kristjan Remmelkoor:  Igonen klaaris palli ohtlikult madalalt keskele, aga tema õnneks sai seal palli Dõmov.
18:33
Kristjan Remmelkoor:  Voskoboinikov puges äärest läbi ja söötis värava ette Nesterovile, kelle köögi Teleš nurgalöögiks tõrjus.
18:33
Kristjan Remmelkoor:  Avilov suutis Nesterovi nurgalöögi peaga edasi pikendada, aga mitte omasid leida.
18:34
Kristjan Remmelkoor:  Voskoboinikov sai jälle haiget ja lonkab pisut.
18:34
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi tsenderdus kukkus napikt üle tagumise ristnurga.
18:36
Kristjan Remmelkoor:  Mašitševi tsenderdusele sai Kirss juuksed vahele, aga ei suutnud värava peale suunata.
18:38
Kristjan Remmelkoor:  Valikajevi tsenderdus tekitas karistusalas segadust, Appiah lõi lõpuks puhtaks.
18:40
Kristjan Remmelkoor:  Harinilt madal terav pall värava eest läbi, Prosa napilt ei ulatanud.
18:40
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi terava löögi 20 meetrilt Igonen püüab.
18:47
Kristjan Remmelkoor:  47 minutit on läbi ja avapoolaeg lõppes. Infonet 1, Kalju 0.
18:58
Andre Viljamaa: Tere! Pärnus panevad palli peagi mängu Vaprus ja Paide Linnameeskond!
18:58
Andre Viljamaa:  Vaprus: Andreas Kallaste, Raido Leokin, Karl Palatu, Magnus Villota, Jako Kanter, Martin Vunk, Toomas Pent, Rauno Tutk, Rando Leokin, Tõnis Vihmoja, Kristen Saarts.

Varus: Hendrik Vainu, Kevin Helin, Uku Kõrre, Kristofer Kaasik, Robyn Hallmere, Enrico Veensalu, Rasmus Peetson.

Paide: Sten-Marten Vahi, Michael Lilander, Martin Mägi, Martin Kase, Nikita Novopašin, Sören Kaldma, Magnar Vainumäe, Andre Frolov, Henri Hanson, Edgar Tur, Andre Järva.
Varus: Alex Sander Sepp, Jasper Uwaegbulam, Sander Sinilaid, Magnus Karofeld, Ander Ott Valge, Alger Džumadil, Randy Padar.

19:00
Andre Viljamaa: Pärnus pall mängus!
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Lasnamäel algas teine poolaeg.
19:01
Andre Viljamaa:  Tur võttis kohe avaminutil vasakul äärel ette ja teenis Paidele korneri.
19:02
Andre Viljamaa: Nurgalöök läks aga Villota peale, kes klaaris palli.
19:02
Andre Viljamaa: Värav  PAIDE EES!
19:03
Andre Viljamaa: Teise minu alguses võtab Andre Järva kastis Pärnu mehed ette ja saatis sisuliselt nullnurga alt palli värava tagumisse nurka! 0:1!
19:05
Andre Viljamaa:  Pärnu sai nüüd veidi ka rünnakul otsida, kuid ei midagi ohtlikku.

19:05
Kristjan Remmelkoor:  Harinilt söödu saanud Kruglov lõi üsna terava nurga alt peale, kuid ei tabanud raami.
19:06
Andre Viljamaa:  Lilander saatis nüüd äärelt Pärnu kasti palli, aga omasid see ei leidnud.
19:07
Kristjan Remmelkoor:  Väljaku-äärse maja viimase korruse rõdult on paar inimest mängu nautimas.
19:07
Andre Viljamaa:  Paide hoiab taas kerget initsiatiivi.
19:08
Andre Viljamaa:  Lilander tegutseb taas äärel ja võetakse seekord veaga maha.
19:08
Andre Viljamaa:  Lilanderi trahvilöök jäi madalaks.
19:09
Andre Viljamaa:  Paide sai samast kohast uue trahvilöögi, kuid seekord oli Lilanderi pall liiga kõrge.
19:11
Andre Viljamaa: Pärnu rünnakuüritusest ei tulnud taas midagi välja.
19:12
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi nurgalöögile sai pea vahele Appiah, aga ohtlikku lööki ei suutnud teha.
19:13
Andre Viljamaa:  Pika rünnaku sai Paide üles, lõpuks püüdis Kallaste külaliste pealöögi.
19:13
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus57. minutil Kalju esimene vahetus: Carlos välja, Neemelo sisse.
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Valikajev tsenderdas ja vist oli Neemelo see, kes peaga löögi tegi, Igonen püüdis hästi posti äärest.
19:15
Andre Viljamaa:  Korralik võitlus keskväljal käis ja lõpuks sai Paide rünnakule. Pärnu ei saa üldse rünnakule.
19:17
Andre Viljamaa:  Pärnu mängis pika palli Saartsi suunas, ent Paide kaitsjad olid vahel. Lõpuks suutis Pärnu aga nurgalöögi välja võidelda.
19:17
Andre Viljamaa: Korner läks aga Vahi käte vahele ning lisaks tegid pärnakad vea.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  Imeline tõrje Telešilt! Harin tormas 63. minutil vasakut äärt mööda rünnakule ja söötis Prosale, kelle pealelöögi Teleš hüppelt üle otsajoone tõrjus.
19:20
Andre Viljamaa:  Vihmoja sai keskväljal võitluses viga, kuid midagi tõsist ei olnud ning Pärnu saab palliga jätkata.
19:21
Andre Viljamaa:  Järva sai kastis söödu ja kukkus võitluses ka murule, kuid kohtunik ei vilistanud ja keegi ei vaielnud ka.
19:22
Kristjan Remmelkoor: Vahetus 66. minutil Kalju teine vahetus: Subbotin välja, Toomet sisse.
19:22
Kristjan Remmelkoor:  VäravNesterov viib 66. minutil Infoneti 2:0 juhtima!
19:23
Andre Viljamaa:  Pärnu on nüüd veidi rohkem rünnakule pääsenud kui alguses, kuid Tutk jäi seekord üksinda hätta.
19:24
Kristjan Remmelkoor: Just enne vahetust oli Kaljul väga ohtlik korner, mida Infonet kuidagi klaarida ei suutnud, ja Valikajev virutas mööda. Kohe pärast vahetust lõi aga Nesterov umbes 14 meetrilt värava.
19:24
Kristjan Remmelkoor:  Söödu andis Nesterovile Prosa.
19:24
Andre Viljamaa: Väga ohtlik pallikaotus lubas Vihmoja löögile ja Leokinil terava tsenderduse anda, kuid Paide pääses sel korral suuremate probleemideta.
19:25
Külastaja ahaa kommentaar
nõmme poisid on suht kuses ikka
19:25
19:25
Andre Viljamaa:  Vihmoja sai taas löögile, aga napilt mööda. Aina rohkem on Pärnu mängu sisse saanud.
19:26
Andre Viljamaa:  Kuldne võimalus! Saarts sai hea läbisöödu ja pääses Vahiga silmitsi, kuid Vahi võttis ära. Mängu parim võimalus!
19:27
Andre Viljamaa: Trahvilöök Pärnule heast kohast.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Värav71. minutil lööb Mööl ühe värava tagasi! Mašitšev pani vasakult madala palli kasti ja Mööl lõi täpselt tagumisse ristnurka!
19:27
Andre Viljamaa: Vunki pall jäi madalaks, aga Pärnu rünnak jätkus veel mõnda aega.
19:28
Andre Viljamaa: Värav  PAIDE 2:0!
19:28
Andre Viljamaa: Paide sai Pärnu trahvilöögi järel kontrasse, Järva võttis karistusalas ette ja mängis terava palli värava alla, kus Tõnis Vihmann selle õnnetult omaväravasse suunas.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Toometi kauglöök lendas üle ja mööda.
19:29
Andre Viljamaa:  Veidi ootamatult see Paide värav tuli, sest Pärnu oli mõnda aega päris ohtlikult surunud. Ühest kontrast aga Paidele piisas.
19:31
Andre Viljamaa:  Paide sai taas kontrasse, ent seekord võeti pärnakate poolt hoog maha.
19:31
Kristjan Remmelkoor: HoiatusEemaldamineValikajev sõitis Voskoboinikovile sisse ning teenis oma teise kollase ja kokku punase!
19:32
Külastaja Henri kommentaar
Huvitav, millal Kalju fännidel mingi #frantsevout sarnane teema tuleb... Sellega meenutaks hiljutist Frantsevi intekat, kus ta rääkis, kui oluline on tema jaoks taktika. A miks Kalju taktika siis kriitikat ei kannata? Keskväli suhteliselt tühi, peksavad pikka, söödumäng on esiviisiku meeskondadest absoluutselt kõige jubedam...
19:32
Andre Viljamaa:  Paide on taas nüüd pigem kontrolli endale saanud.
19:34
Külastaja Rallikas kommentaar
Vosko ei jõudnud pallinigi...
19:34
Andre Viljamaa: Väravavaht Vahi jooksis nurgalipuni välja, et pall üle küljejoone lüüa.
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi karistuslöögi klaaris peaga Avilov.
19:35
Andre Viljamaa: Taas sai Paide kontrasse, kuid seekord võttis Palatu Turilt palli ära. Mäng on veidi võrdsustunud.
19:36
Kristjan Remmelkoor: Mööl tulistas 80. minutil vasaku jalaga latti! Kümnemehelise Kalju viigivärav oli lähedal.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusAvilov teenis 81. minutil kollase kaardi.
19:37
Andre Viljamaa: Hea rünnak Pärnult, kuid karistusala joonelt kaugemale pall ei jõudnud.
19:39
Andre Viljamaa: Taas ohtlik rünnak Pärnult, aga Saartsi ebatäpse sööduga läks oht mööda.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus84. minutil Kalju viimane vahetus: keskkaitsja Pürg välja, ründaja Klein sisse.
19:41
Andre Viljamaa:  Veidi ärev olukord, kui Paide mängija Pärnu kastis kukkus, kuid tuleb vaid korner.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Harin tsenderdas, Voskoboinikov pääses vabalt peaga löögile ja ebaõnnestus täielikult! Seejärel lõi Voskoboinikov frustratsioonist peaaegu väravaposti puruks.
19:42
Andre Viljamaa: Kaks kornerit sai Paide järjest, kuid kumbki polnud ohtlik ja teise jätkuolukorras virutas Palatu palli meetreid üle värava.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Kalju on lõpus surumas.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi karistuslöögi püüdis Teleš ristnurgast rahulikult.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusNesterov teenis 88. minutil kollase kaardi.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo teenis 89. minutil Kaljule penalti!
19:46
Andre Viljamaa:  Poolaja lõpus on tempo nüüd veidi rahunenud ning kaks lisaminutit on ees ootamas.
19:46
Kristjan Remmelkoor: Värav90. minutil lõi Artjom Dmitrijev penalti keskele lati alla, Igonen hüppas enda poolt paremale. 2:2!
19:47
Andre Viljamaa:  Poolaeg! Paide juhib teenitult, kuigi omad olukorrad on olnud ka Pärnul. Ootame teist poolaega!
19:47
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusPenalti olukorras sai Appiah 89. minutil Neemelo pikalitirimise eest kollase kaardi ka.
19:48
Ebreaalne, kuidas Kaljul ikka õnne see hooaeg on :D
19:49
Kristjan Remmelkoor:  VahetusPärast viigiväravat tegi Infonet oma esimese vahetuse: Nesterov välja, Rättel sisse.
19:49
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusProsa saab 90+3. minutil ilmselt vaidlemise eest kollase.
19:49
Kristjan Remmelkoor:  Tarajev vilistas ära! Kohtumine lõppes 2:2 viigiga!
19:55
Kris Ilves: Tervitused minu poolt siit Narvast, kus lähevad omavahel vastamisi kohalik Trans ja Tallinna Levadia.
19:56
Kris Ilves: Algkoosseisud on uudises olemas. Sealt on näha, et koosseisuprobleemide küüsis vaevlev Trans on teinud nii mõnedki muudatused. Sedapuhku küll sunniviisil, sest kaks mängijat on mängukeelu all.
19:56
Kris Ilves: Meeskonnad on väljakule tulemas.
19:59
Kris Ilves: Hunt pani palli mängu!
20:01
Kris Ilves: Levadia on alustanud teravalt. Kobzar teenis pealinlastele esimese nurgalöögi.
20:02
Andre Viljamaa:  Teine poolaeg Pärnus!
20:02
Andre Viljamaa:  Vahetus Pärnu toob poolajal Rasmus Peetsoni Toomas Penti asemele.
20:03
Kris Ilves: Kotenko alustas kindlalt ehk püüdis Kobzari nurgalöögi - väiksed õnnestumised on Transile mängu algfaasis kahtlemata tähtsad.
20:05
Andre Viljamaa: Frolov võttis Pärnu kastis ette, kuid Palatu jõudis lõpuks vahele.
20:06
Kris Ilves: Vahetus Trans tegi 6. minutil sunnitud vahetuse: Lvov väänas keskväljal jalga ja Tunjov peab teda asendama.
20:07
jälle penaltiga paasesid
20:08
Andre Viljamaa:  Lilander murdis end Pärnu kasti, kuid tegi endale määrustevastaselt ruumi.
20:09
Andre Viljamaa: Kallastelt väga hea tõrje! Hanson oli lähedal kolmanda värava löömisele!
20:10
Kris Ilves: Hunt tegi viisaka soolo karistusalasse ja läks ka löögile, aga Kotenko väravat see ei ohustanud.
20:11
Andre Viljamaa: Frolov tõmmatakse keskväljal maha ning Paide endiselt palliga.
20:14
Andre Viljamaa:  Lilander sai väga ohtlikult löögile, kuid saatis palli napilt tagumisest postist mööda! Kallaste sõrmed olid ka vahel.
20:14
Kris Ilves: Levadial väga terav kontrarünnak. Jakovlev ja Hunt tormasid koos Kotenko värava suunas, kuid Jakovlevi sööt Hundile läks natuke liiga pikaks.
20:14
Andre Viljamaa: Korner ebaõnnestus, aga Pärnu kontrarünnak oli veel koledam.
20:15
Mis need Levadia Middlesbroughi vennad küll praegu teevad huvitav ...
20:15
Andre Viljamaa:  Vainumäe trikitas osavalt Pärnu karistusalas ja teenis nurgalöögi.
20:15
Meinhard Pulk:  Tere! Pall on mängus ka Tuleviku ja Tammeka mängus!
20:16
Andre Viljamaa: Vahetus  Paide toob 59. minutil Randy Padari mängu, Henri Hanson välja.
20:16
Kris Ilves: Esimene poolvõimalus Transil, kui Tunjov karistusalast peaga löögile pääses, aga pall Lepmetsale probleeme ei valmistanud.
20:16
Meinhard Pulk:  25. sekundil sai juba Tulevik hea võimaluse! Ilvese kauni soolo järel on ta kastis üpris üksi, kuid löök jääb nõrgaks.
20:16
Andre Viljamaa: Väga ohtlikult sai Kase nurgalöögiolukorras pea vahele, kuid Kallaste tõrjus!
20:17
Külastaja Rene kommentaar
Jakovlev hoidis oma eelmist meeskonda
20:17
Andre Viljamaa: Kolm nurgalöögi sai Paide järjest ja neljas oli ka lähedal, kuid seda ei antud.
20:17
Kris Ilves: Škinjov oli Podholjuzinit ära jooksmas, aga kaitsja kattis kehaga Transi mehe ilusti ära. Muidu oleks olnud oi-oi kui ohtlik.
20:17
20:18
Meinhard Pulk:  Veel üks võimalus! Peips üritab äärest läbi murda, Lorenz üritab ebaõnnestunult palli katta ning Viljandi mängumees poeb temast mööda. Terava nurga alt sooritatud löögi tõrjub Pechter jalgadega.
20:18
Andre Viljamaa: Andre Järva sai Vainumäelt hea söödu ning sattus väravavahiga üks-ühele. Tõstis palli väravavahist ka üle, kuid värvaast läks see napilt mööda!
20:18
Kris Ilves: Hunt taas vastase karistusalas aktiivne. Läks terava nurga alt löögile, aga küljevõrku.
20:20
Kris Ilves: Jakovlev pääses Tabi hea läbisöödu järel põhimõtteliselt Kotenkole üks-ühele, aga Plotnikov jõudis segama ja elimineeris ohu.
20:21
Andre Viljamaa: Vahetus  Enrico Veensalu asendab 63. minutil Tõnis Vihmojat.
20:22
Meinhard Pulk: Tammeka on ka vaikselt mängu saanud ning nüüd teeniti nurgalöök.
20:23
Andre Viljamaa: Hoiatus  Martin Vunk teenib 65. minutil mängu esimese hoiatuse.
20:23
Kris Ilves: Ferapontov pääses täiesti üksinda värava ees löögile, aga sooritus ebaõnnestus ning pall lendas Lepmetsale otse sülle.
20:24
Andre Viljamaa:  Vunk mängis tsenderduse kasti, kuid Vahi püüdis.
20:26
Kris Ilves: Kobzar lõi paremal äärel teravust ja söötis palli värava ette, kus oli Marin, aga viimane ei suutnud seda värava suunas lükata.
20:28
Kris Ilves: Kobzar virutas kastist peale, pall võttis rikošeti ja veeras üle otsajoone - mitte väga palju.
20:28
Andre Viljamaa: Värav Randy Padar viib 70. minutil Paide juba 3:0 juhtima!
20:29
Andre Viljamaa: Kerge segadus oli värava all ja Kallaste ei saanud palli kätte ning Padar virutas palli võrku!
20:29
Andre Viljamaa: Veensalult terav tsenderdus ning Vahi lükkas selle nurgalöögiks.
20:30
Kris Ilves: Ovsjannikov tõmbas ohtlikust kohast Jakovlevi maha. Väga-väga heast kohast karistuslöök Levadiale.
20:30
Kris Ilves: Jakovlev keerutas müüri.
20:31
Meinhard Pulk:  Viljandis üritavad mõlemad meeskonnad aktiivselt, kuid liigne praak ei ole lubanud võimalustel tekkida.
20:32
Andre Viljamaa: Hoiatus Rasmus Peetson tõmbas Novopašini maha ja teenib 74. minutil kollase.
20:32
Andre Viljamaa: Vahetus  Paide toob 75. minutil Edgar Turi asemele Jasperi ja Andre Järva asemele Ander Ott Valge.
20:32
Kris Ilves: Kobzar üritas palli kasti tsenderdaga, aga Tamberg jäi oma hella kohaga ette.
20:33
Kris Ilves: Hunt pääses nurgalöögi järel löögile, aga Transi kaitsjatest pall ei taha mitte kuidagi mööda minna.
20:33
Andre Viljamaa:  Paide teenis vahelduseks korneri, kuid see polnud ohtlik.
20:34
Külastaja oll kommentaar
kahju vaadata Pärnut. eks neil endal ole ka häbi. põhimõtteliselt mängule minnes juba teada, et põske saavad. krt klubi võiks ennast ikka nii reaalselt hinnata ja vajadusel PL-ile ei öelda, pole ju mõtet niiviisi mängida.
20:34
Meinhard Pulk:  Tammekal oli hea kiirrünnak tekkimas, kuid Aasmäe madala tsenderduse klaarib Post.
20:35
Kris Ilves: Kobzar - Marin - Hunt. Esimene värav oli lähedal.
20:36
Kris Ilves: Ilus kombo nende mängijate poolt, aga Hunt lõi värava eest pallist mööda. Täiesti uskumatu raiskamine.
20:37
Andre Viljamaa: Vahetus  Pärnu võtab 80. minutil Kristen Saartsi välja, sisse tuleb Kevin Helin.
20:37
Andre Viljamaa: Paidele järjekordne nurgalöök.
20:40
Kris Ilves: Hunt põrkas päris õnnetult Iriega kokku ja lamab nüüd pikali maas. Arstid väljakul ja Hunt hoiab peast kinni. Mäng läbi?
20:40
Andre Viljamaa: Endiselt on kontroll Paide käes, kuigi seis on 3:0.
20:41
Kris Ilves:  Tundub, et Hunt tegi ise endale viga. Iriega oli kokkupuude üsna minimaalne.
20:42
Kris Ilves: Andrejev läks sooja tegema.
20:42
Meinhard Pulk:  Tekko võtab Ilvese maha ning Viljandi saab 22-23 meetri pealt karistuslöögi.
20:43
Meinhard Pulk:  Post keerutab, aga mitte väga palju üle.
20:43
Kris Ilves: Praegu tuli Hunt tagasi väljakule. Vaatame kaua mehist meest jagub.
20:43
Andre Viljamaa:  Värav 85. minutil viib Ander Ott Valge Paide 4:0 ette! Sai karistusalas suurepärase söödu ning oli täiesti üksi, lüües palli kindlalt võrku!
20:44
Meinhard Pulk:  Ja nüüd kukub Tšernjavski ja Tammeka saab 18 meetri pealt karistuslöögi!
20:44
Meinhard Pulk:  Kiidroni madalale löögile paneb Post jala vahele.
20:45
Meinhard Pulk:  Hoiatus 30. Rasmus Tauts sõidab kiirrongina Martin Allikule sisse, kuid pääseb kollasega.
20:46
Kris Ilves: Esimene poolaeg on Narvas lõppenud. Seis 0:0.
20:47
Meinhard Pulk:  PENALTI VILJANDILE!
20:48
Andre Viljamaa: Vaid üks lisaminut anti Pärnus.
20:48
Meinhard Pulk:  Trahvilöök keskväljalt, teisest lainest lööb Talasbajev 17-18 meetr pealt palli vastu Lorenzi kätt!
20:48
Meinhard Pulk:  Talasbajev läheb ise lööma, kuid Pechter toob palli alumisest nurgast ära!
20:48
Andre Viljamaa:  Mängu lõpp on totaalselt Paide käes olnud.
20:48
Meinhard Pulk:  Juhtus see 33. minutil.
20:49
Andre Viljamaa:  Läbi! Paide võtab Pärnus seljavõidu ning suvepealinna klubi hädad jätkuvad! Kindel ja teenitud võit Paidele!
20:51
Meinhard Pulk:  Milline võimalus ja milline eksimus Tautsilt! Madal tsenderdus läheb kaitseliinist läbi, kuid Tauts lööb umbes 12 meetrilt pall kõrgelt üle värava!
20:51
Külastaja Hmm kommentaar
Kohtunik hakkab asja vägisi kallutama Viljandi kasuks. Aga viljandlased ei suuda ise neid kingitusi ära kasutada. Käsi olu vastu keha, kui vastu kätt pall läks. Tauts oli kindlasti suurem kontroll palli üle ja viljandi mees jooksis tautsile sisse. Nüüd annab ka iga vea kohe viljandi kasuks ära.
20:52
Meinhard Pulk:  Viljandi nurgalöögi järel maandub pall teises platsiservas Ilvesele, kelle tsenderduse järel lööb Peips palli peaga väravakatusele.
20:56
Meinhard Pulk: Viis minutit veel poolajani.
20:59
Meinhard Pulk:  Ei saa Viljandi väravat kätte! Sisuliselt 4vs2 ja 5vs3 kiirrünnak, kuid väravast paari meetri kaugusel suudab Viljandi ründaja nina eest Andre Paju palli Pechterile kätte libistada!
21:00
Kris Ilves: Vahetus Levadia teeb poolajal oma esimese vahetuse: Andrejev sisse, Marin välja.
21:01
Kris Ilves: Teine poolaeg Narvas!
21:02
Meinhard Pulk:  Poolaeg Viljandis. Üpris lahtine mäng, kuid väravaid seni löödud ei ole.
21:03
Kris Ilves: Ferapontov teenis Transile teise poolaja esimese nurgalöögi. Tabi ei ole otsusega absoluutselt rahul. Prins samuti.
21:03
Kris Ilves: Plotnikov andis madala palli esimese posti suunas ja seal oli palju segadust, aga Levadia suutis lõpuks olukorra klaarida.
21:07
Kris Ilves: Transi mängijad apelleerivad Gando käega mängule, mis leidis aset kasti lähistel. Kohtunik vilet ei puhunud.
21:08
Kris Ilves: Hoiatus Mängu esimene kollane kaart läheb 52. minutil Hundile, kes Ferapontovi ohtlikust kohast maha tõmbas.
21:08
Kris Ilves: Plotnikov lõi karistuslöögi väga kõrgelt üle värava.
21:09
Kris Ilves: Hunt virutas kaugelt peale ja Kotenko pidi tegema korraliku tõrje!
21:10
Kris Ilves: Kohe kontrarünnak Transile. Jakovlev purjetas pika maa maha ja leidis paremalt Mihhailovi, aga Podholjuzin jõudis paikama.
21:13
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg algas ning Post sai juba nurgalöögist peaga löögile. Läks siiski mööda.
21:14
Kris Ilves: Dudarev virutas välisküljega kaugelt peale, aga Kotenko püüdis.
21:14
Kris Ilves: Teever läks sooja tegema.
21:14
Meinhard Pulk:  Vahetus Tammeka tegi ka vahetuse poolajal. Randin Rande vahetas Tekko välja.
21:15
Kris Ilves: Raudsepp läks kaugelt löögile, aga Tamberg oli esimeses postis valvel.
21:16
Külastaja mc kommentaar
Flora on praegu ikka tunduvalt parem kui Levadia.
21:17
Meinhard Pulk:  Värav 50. minutil Tammeka ees! Suhteliselt ebamäärane rünnak ja lõpuks saadab Tauts palli penaltipunkti lähistelt värava alumisse nurka!
21:17
Jeessss, super TAUTS!!!
21:18
Kris Ilves:  Škinjov leidis hea läbisööduga peaaegu üles Jakovlevi. Aga peaaegud ei loe ja oli ka suluseis.
21:20
Meinhard Pulk:  Tammeka on kerge surve peale saanud.
21:22
Kui täna Levadia ei võida, kas siis on kõik trumbid Flora käes?
21:22
21:24
Meinhard Pulk:  Juhkami kauglöök läheb rikošetiga nurgalöögiks. Viljandi kaitsja vajab ka arstiabi seejärel.
21:24
Kris Ilves: Trumpidest natuke vara veel rääkida, aga jah, kahepunktiline edu on tõsiasi.
21:24
Kris Ilves: Kuid Narvas on veel üle 20 minuti mängida.
21:25
Kris Ilves: Hoiatus Tamberg tegi Kobzari vastu 70. minutil vea ja teenis kollase. Selle tõttu jätab ta järgmise mängu ka vahele.
21:26
Meinhard Pulk: Vahetus  Viljandi on vahepeal Kristen Kähri platsile toonud Roger Teori asemele. Vahetuse aeg on hetkel veel teadmata.
21:26
Kris Ilves: Andrejev pääses kõigest mõne meetri pealt löögile, aga virutas üle puusa palli üle värava!
21:27
Meinhard Pulk:  Tauts saab täiesti vabana anda madala tsenderduse värava ette, kuid Nõmm püüab.
21:29
Kris Ilves: Andrejev proovis nüüd väljaspool kasti, aga pall takerdus Transi mängijasse.
21:30
Meinhard Pulk:  Peips kukub karistusalas, kuid seekord penaltit ei tule.
21:30
Kris Ilves: Vahetus Levadia vahetab 75. minutil: Raudsepp välja, Roosnupp sisse. Igor Prinsi plaan on selge - lüüa värav!
21:31
Kris Ilves: Andrejev pääses Kobzari tsenderduse järel löögile, kuid tasuks vaid nurgalöök.
21:32
Meinhard Pulk:  Vahetus 65. minutil Viljandi teine vahetus. Juhkam välja, Loigo sisse.
21:33
Kris Ilves: Transi peatreener ei ole Joonas Jaanovitsi tegutsemisega absoluudselt rahul. Peakohtunik andis mehele viimase hoiatuse, järgmine sõnavõtt ja Kuzjajev on tribüünidel.
21:36
Kris Ilves: Irie unustati kastis täiesti vabaks, aga ründaja ei tabanud palli.
21:36
Kris Ilves: Ferapontov siiski, mitte Irie.
21:36
Kris Ilves: Gando tsenderdus leidis üles Hundi pea, aga viimase löök lendas napilt mööda.
21:37
Kris Ilves: Vahetus Levadia viimane vahetus 81. minutil: Jakovlev puhkama, Teever sisse.
21:37
Meinhard Pulk:  Kiidron saab nurgalööki suunata, kuid tagumisest postist läheb pall siiski mööda.
21:37
Meinhard Pulk:  Vahetus 71. Väravaautor Tauts välja, Andrei Sadovoi sisse.
21:40
Kris Ilves: Levadia on saanud surve peale, aga Trans on seni kindel - pallid tulevad karistusalast kiiresti välja.
21:41
Külastaja cp kommentaar
meeldivad mulle need kiired ja näljased transi poisid. kahjuks kahtlen et neist keegi tõsiselt särama lööb, mil üldse viimati narva mõni kasvandik välismaale liikus?
21:41
21:42
Kris Ilves: Neli minutit ja lisaminutid veel minna Narvas.
21:43
Meinhard Pulk:  Vahetus 76. minutil Viljandi viimane vahetus. Rasmus Alles sisse, Talasbajev välja.
21:43
Kris Ilves: Teever pääses värava eest löögile, aga lõi üle värava. Mees oli ka suluseisus.
21:43
Jakovlev Tallinna :P
21:44
Kris Ilves: Levadia fännid on püro kaasa võtnud ja paugud käivad.
21:44
Kris Ilves: Hunt sai kastis palli omaks võtta, aga taas Irie paikamas.
21:45
Kris Ilves: Kotenko päästab! Andrejev suutis värava eest nüüd raamidesse lüüa, aga Kotenko oli mees omal kohal.
21:45
Meinhard Pulk:  Grauberg mängitakse kaitseliini seljataha, kuid Nõmm tõrjub jalgadega palli nurgalöögiks.
21:46
Kris Ilves: Vahetus Trans vahetab 91. minutil: Tšerezov sisse, Mihhailov välja.
21:48
Kris Ilves: Korralik segadus Transi kastis. LATT!
21:48
Meinhard Pulk:  Hoiatus Tšernjavski virutab terava nurga pealt üle, Post niidab ta ka maha, kuid olukord lõpeb väravalöögiga. Post sai ka kollase kaardi.
21:48
Kris Ilves:  Dudarev virutas latti ja Levadial ulmeline surve peale.
21:49
Meinhard Pulk:  Hoiatus 83. Peipsile
21:49
Kris Ilves: Hoiatus Krznaric võtab kollase 94. minutil.
21:50
Kris Ilves: Vahetus Trans vahetab veel 95. minutil: Ferapontov välja, Kovaltšuk sisse.
21:50
Kris Ilves: Hoiatus Ferapontov sai ka kollase 95. minutil viivitamise eest.
21:50
Kris Ilves: Hoiatus 95. minut: Ka Kotenko võtab kollase.
21:51
Kris Ilves: Narvas mäng läbi. Trans - Levadia 0:0.
21:52
Meinhard Pulk:  Viljandis on Tartu kindlalt kolme punkti suunas tüürimas. Tulevik ei ole teisel poolajal eriti midagi suutnud tekitada.
21:53
Külastaja ??? kommentaar
kas keegi selgitaks, et miks sai Post kollase kui penaltit ei määratud?
21:53
Meinhard Pulk:  Suhteliselt huvitav olukord oli tõepoolest. Ehk andis kohtunik kaardi olukorrajärgse veana.
21:55
Meinhard Pulk:  Jalgpall.ee ülekanne läks (loodetavasti ajutiselt) katki. Kihlveokontorite LIVE-ülekandele toetudes on seis endiselt 0:1 ning mängitud on 89 minutit.
21:56
Külastaja vildakas kommentaar
imelik vile neil kohtunikel, eelmine mäng anti viljandile mängus tammekaga sellises olukorras penalti, nüüd kohtunikul polnud mune tammekale anda
21:56
Meinhard Pulk:  Lisaminutid on igatahes alanud.
21:56
Meinhard Pulk: Värav VILJANDI VIIGISTAS!
21:57
Meinhard Pulk:  Värav sündis 91. minutil! Esialgu midagi täpsemat ei oska öelda.
21:58
Meinhard Pulk:  Tammeka mängijad tabasid kauglöögist nüüd latti!
21:58
Külastaja xn kommentaar
eesti kohtuniku tase on null ikka .
21:59
Meinhard Pulk:  Nüüd nägin ka värava ära. Karel Kübara madal löök umbes 18 meetrilt võttis Indrek Ilvesest rikošeti ning Pechter ei saa sellega hakkama!
22:00
Meinhard Pulk:  Tammeka sai keskväljalt veel karistuslöögi kasti anda, kuid sealt midagi ei tulnud.
22:01
Meinhard Pulk:  Pechter klaarib rusikatega Viljandi korneri.
22:02
Meinhard Pulk:  Post sai karistuslöögist peaga löögile. Pechter püüab ning kõlab lõpuvile!