Laupäev, 30. märts 2013
18:56
Enn Mäeorg: vabandust, Tammeka.

18:56
Enn Mäeorg: Minu poolt täna kõik. Kell 19.30 on ees ka viimane selle vooru mäng Infoneti ja Kuressaare vahel, millest Soccernet ka LIVE-ülekande teeb.
18:53
Enn Mäeorg: Paide võitis kodus 2:1 Sillamäed, Tallinna Kalev alistas Kuressaare 1:0 ning Flora Transi 3:0.
18:52
Enn Mäeorg: Mõlemas mängus on kõlanud ka lõpuvile.
18:51
Enn Mäeorg: Sillamäe püüdis ka veel lõpus viiki päästa, kuid kõik üritused ebaõnnestusid.
18:51
Enn Mäeorg: Karistsulöögi ajal liitus rünnakule ka Palm, Kuressaare väravavaht, kuid midagi ohtlikku sellest ei tulnud.
18:50
Enn Mäeorg: Teise kollase, vabandust
18:50
Enn Mäeorg: EemaldamineKögo. Lõi palli pärast vilet ära ja sai kollase kaardi.
18:45
Enn Mäeorg: Vahepeal on toimunud ka rodu vahetusi, millega ma kaasas ei ole suutnud käia. Uudist värskendades peaksite need leidma.
18:43
Külastaja Pall kommentaar
Paide on üldse viimastel aastatel Sillamäe hirm olnud.
18:43
Enn Mäeorg: Kuressaare on viimasteks minutiteks ründajatele appi saatnud ka keskkaitsja Indermitte.
18:42
Enn Mäeorg: Hoiatus90+1 Klemmer.
18:40
Külastaja j kommentaar
rohkem emotsionaalsust, sillamäe vs paide mäng on selle hooaja põnevaim :) ;)
18:39
Enn Mäeorg: Papanov kukkus Kuressaare pingi juures, kus teda pidi ka tohterdama. Seal ta sattus tulisesse sõnavahtusse Kure peatreeneriga, keda lõpuks pidi saaraste abitreener kinni hoidma.
18:36
Enn Mäeorg: VahetusPapanov sai vigastada ning tema asemel tuli Stüf.
18:35
Enn Mäeorg: Värav2:1 Paidele. Seekord värava autoriks Kööp.
18:35
Enn Mäeorg: Värav1:1 Paides. Zahovaiko sai palli kasti äärele, kus pöörde pealt sisse lõi.
18:29
Külastaja Paide kommentaar
Räägitakse, et Paide pole jalgpallilinnake. Eile rahvaliiga ja neljanda liiga klubi sõprukohtumisel oli 66 pealtvaatajat ja täna kena ca 150 nägu Linnameeskonna kohtumisel
18:29
Enn Mäeorg: VahetusTikenberg välja, Kööp sisse (Paide)
18:24
Enn Mäeorg: Teine poolaeg on möödunud Sportland Arenal sarnaselt esimesele. T. Kalev on veidi üle olnud, kuid pärast väravat ei ole suurt midagi korda saadetud.
18:23
Enn Mäeorg: Vahetus64. minut. Tomson välja, Sišic sisse. (T. Kalev)
18:22
Enn Mäeorg: Vahetus63. minut. Luup välja, Klemmer sisse (Kure)
18:19
Enn Mäeorg: Paides poolaja alguses alustas Sillamäe väga hästi rünnakul, oli mitmeid häid võimalusi, kuid viimased minutid on jällegi Paide rohkem üritama hakanud.
18:16
Külastaja Mällar kommentaar
eks Irakli Logua oma "hõimuvendade" ehk kaasmaalaste vastu läks äksi täis, debüütmäng ka ja hakkas kohe seal kohalikega omakeeles tõmblema. Tema õnn et seis selline et mäng juba tehtud ja ise ka kolli kirja saand niiet päris patuoinaks nüüd vast just ei saa ikkagi..
Külastaja markofkin kommentaar
Mhh, kurat, uus kuli rikkus ära võimaluse teisel poolajal lustida, nüüd peab kaitsesse kohenduma. Mis ei tähenda muidugi, et Flora ei võiks väravat-paari veel lüüa...
18:09
Enam ei ole Sillamäel, Ats nüüd Tallinna Kalevis :D
18:08
Enn Mäeorg: Flora mees sai kohe poolaja alguses teise kollase.
18:05
Enn Mäeorg: Värav tuli Liivamägi tsenderdusest.
18:04
Enn Mäeorg: Värav48. minut. Ats Sillaste (Kalev)
18:01
Enn Mäeorg: Paides algas teine poolaeg.
18:00
Enn Mäeorg: VahetusValmas välja, Karpov sisse (Kure).
17:59
Enn Mäeorg: Hoiatus43. minutil oli Irakly Logua (Flora) kaardi saanud.
17:57
Enn Mäeorg: Kalevi ja Kuressaare mängus oli domineerivam pool pigem võõrustajad. Kuressaarel pärast seda mängu alguse posti löömist rohkem häid võimalusi ei olnud. Samuti ei saa Kuressaare hakkama Paponovi liikumistega, ollakse üldises segaduses. Sealt on ka Kalevi võimalused tunud. Enim surusid kalevlased 25-35 minutil, kuid ära ei suudetud lüüa. Poolaja lõpus mäng jälle veidi tasakaalustus.
17:53
Enn Mäeorg: Minu teada oli plaan voorus kahte mängu üle kanda - ühte teles ja ühte internetis, kuid ma ei ole ka 100% kindel.
17:51
Külastaja huviline kommentaar
kas veel ei kanta mänge üle? St. et on plaanis millalgi ülekandeid tegema hakata??
17:51
Enn Mäeorg: Paide lõi kohe enda esimesel rünnakul värava ja pärast seda jäigi mäng lahtiseks. Ehk natuke oli Sillamäe domineerivam pool, kuid mitte märgatavalt. Võimalusi oli mõlemal. Samuti oli mäng küllaltki robustne, seda näitab ka suur kollaste kaartide arv.
17:48
Enn Mäeorg: Ka Paides lõppes esimene poolaeg.
17:47
Enn Mäeorg: Minuteada netis veel mängu üle ei kanta.
17:46
Külastaja Jalka geenius kommentaar
Kas kuskilt pildiga ülekannet ka näeb?
17:46
Enn Mäeorg: Värav41. minutil viis Albert Prosa Flora juba 3:0 ette.
17:45
Külastaja bebe kommentaar
flora 3-0
17:45
Enn Mäeorg: Kalevi - Kuressaare mängus on poolaeg lõppenud.
17:44
Enn Mäeorg: HoiatusJädal (S.Kalev). Sõitis Kõllile jalgadesse.
17:42
Enn Mäeorg: Teen poolajal mängupiltidest täpsema kokkuvõtte.
17:42
Enn Mäeorg: Tõesti, pidasin silmas Paide - Sillamäe kohtumist.
17:41
Külastaja dareth kommentaar
Sillamäe ja Kure? Sellist kohtumist täna ju ei toimu. :)
17:41
Kirjutasin valesti, mõtlesin Tallina kalevi ja Kuresaare vahelist kohtumist***
17:40
Enn Mäeorg: Selles mängus kumbki pool märgatavalt ei domineeri. Mõlemal meeskonnal on palju praaki.
17:38
Kumb meeskond sillamäe ja kuresaare vahelises kohtumises domineerivam pool on?
17:38
Enn Mäeorg: 37. minutil oli hea võimalus Kalevil, kui Papanov sai keskväljalt vabalt tulla ja lõpuks kaitsjate vahelt palli Altundagile sööta, kes 1v1 olukorras ei suutnud ära lüüa.
17:35
Enn Mäeorg: Seis on 2:0
17:35
Kas Flora ja Narva Transi seis on 1:0 või 2:0 ?
17:35
Enn Mäeorg: HoiatusTambet Anso. Võttis maha vastase kiirrüünaku.
17:33
ML võiks ka neid mängijate laenureegleid veidikenegi normaalsete liigade omaselt kohendada... Pedõk Flora vastu väravas siis...
17:33
Enn Mäeorg: Kalevi - Kuressaare vahelises mängus on publikut veidi rohkem kogunenud - reporteri hinnangul 50-100 ringis.
17:32
Enn Mäeorg: HoiatusAndre Mägi. Mängis sihilikult palli käega.
17:28
Enn Mäeorg: Kalevi mees püüdis penaltit välja meelitada, kuid kohtunik näitas hoopis sukeldumise eest kollast.
17:28
Enn Mäeorg: Hoiatus28. Altundag
17:26
Enn Mäeorg: Paide ja Sillamäe mängivad jätkuvalt küllaltki avatud mängu. Reporteri hinnangul on seal publikut 150 ringis.
17:24
Külastaja arti kommentaar
eelmine aasta oli ka Narva algus keh, aga kokkuvõttes saadi täiesti soliidne tabelikoht
17:23
Transi viimased täiendused Pereplotkins ja Engovatov pole ikka veel kohal, Flora mängib sisuliselt 4 ründajaga... 0-10 tuleb (h)
17:22
Enn Mäeorg: Tundub tõesti, et Narva kehv hooaja algus saab jätku.
17:21
Enn Mäeorg: Värav18. minutil viis Irakli Logua Flora juba 2:0 ette.
17:20
Külastaja Kats kommentaar
Flora on löönud juba ka teise värava
17:20
Flora 0-2
17:20
Enn Mäeorg: See peaks olema temale sel hooajal juba kolmas. Ehk jätab järgmise mängu vahele.
17:20
Enn Mäeorg: Hoiatus19. minutil Kägo.
17:17
Enn Mäeorg: Vahepeal on selgunud Paide väravalööja. 5. minuilt tegi seda Andre Mägi.
17:15
Enn Mäeorg: Hoiatus14. Andre Ilves.
17:14
Enn Mäeorg: Paides on mäng üsna lahtine. Võimalusi on mõlemal poolel olnud.
17:12
Enn Mäeorg: Tallinna Kalevil on ka vahepeal hea võimalus olnud. Nurgalöögi järel sai tagapostis Papanov üsna vabalt löögile, kuid Kuressaare väravavaht tegi hea tõrje.
17:11
Enn Mäeorg: Kahjuks meil Narvas seekord reporterit ei ole. Pean toetuma EJL protokollile.
17:10
Külastaja AuOhUh kommentaar
Tubli, Paide LM! ! ! Kuidas mängupilt piirilinnas Narvas? On seal ehk Teie reporter ka kohapeal mängu kaemas?
17:10
Enn Mäeorg: VäravFlora on on tõesti Palatu väravast 4. minutil juhtima läinud.
17:10
Külastaja mhm kommentaar
Palatu 1-0
17:10
Flora ka ees (Palatu)
17:09
Enn Mäeorg: Paremale poole kasti anti sööt, kus keegi meesterägastikus selle võrku lõi. Lööja hetkel teada pole.
17:07
Enn Mäeorg: VäravPaidele juhib 1:0!
17:05
Enn Mäeorg: Supervõimalus Kuressaarel. Sander Laht põrutas 4. minutil 30m pealt karistuslöögi posti.
17:02
Enn Mäeorg: Arvatavasti on ka teistest mängudes avavile antud.
17:00
Enn Mäeorg: Tallinna Kalevi ja Kuressaare vahel mäng algas.
16:56
Enn Mäeorg: Nüüd on uudises olemas ka Transi - Flora koosseisud.
16:54
Enn Mäeorg: Kalevi - Kure mängu eel niipalju, et reporteri sõnul pidi mängijaid rohkem kohal olema kui publikut. Ilm on pilves, kergelt tuuline. Sademeid ei ole.
16:50
Enn Mäeorg: Mina püüan teid kursis hoida kell 17.00 algavate Paide - Sillamäe, Tallinna Kalev - Kuressaare ja Trans - Flora vaheliste kohtumistega.