Laupäev, 3. juuni 2017
12:52
Kristjan Remmelkoor:  Tere päevast, varsti on algamas Paide Linnameeskonna ja Nõmme Kalju kohtumine.
12:53
Kristjan Remmelkoor: Märkimisväärseim asi koosseisudes on see, et Tarmo Neemelo pääses esmakordselt pärast 2015. aastat liigamängus põhikoosseisu.
12:54
Kristjan Remmelkoor: Oma viimase kuu esitustega on Neemelo koha põhikoosseisus igati ära teeninud - maikuu jooksul lõi ta liigamängudes vahetusmehena kaks väravat ja andis ühe resultatiivse söödu, lisaks teenis ühe penalti ja andis tsenderduse, millest vastane lõi omavärava.
12:55
Kristjan Remmelkoor:  Paidel on eelmise mänguga võrreldes põhikoosseisus üks muudatus: Sinilaid alustab, Hanson mitte.
12:56
Kristjan Remmelkoor:  Kaljul on eelmise mänguga võrreldes kaks muudatust: lisaks Neemelole edutati algrivistusse Toomet, pingile jäi Carlos ja punase kaardi tõttu jäi koosseisust välja Valikajev.
13:03
Kristjan Remmelkoor:  Mäng käib, aga pildiga on praegu probleemid.
13:05
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd tuli pilt ette.
13:08
Kristjan Remmelkoor:  Vahi püüdis nõrga kauglöögi.
13:11
Kristjan Remmelkoor:  Mägi teenis Paidele nurgalöögi, Kalju klaaris selle esiposti juurest.
13:12
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo võttis pika audi karistusalas maha, aga ei suutnud seda omadele jätkata.
13:13
Külastaja suss kommentaar
Huvitav algatus igatahes postimehe poolt
13:13
Ja üsna kindel, et kumbki neist komentaatoritest ei ole Kristjan Jaak Kangur
13:14
Kristjan Remmelkoor:  Kommentaatorid peaksid olema Tšeremenin ja Skiperski.
13:16
Kristjan Remmelkoor:  Nurgalöök Kaljul, Kase lõi puhtaks.
13:16
Külastaja ee kommentaar
Võiks siis eesti keelne kommentaator ka olla.
13:17
Kristjan Remmelkoor:  Kaks Kalju meest järjest kukkusid Paide karistusalas ja tahtsid Kalju hooaja üheksandat penaltit, aga kumbki ei saanud.
13:18
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo lükkas palli karistusala taha löögile Kirsile, läks veidi mööda.
13:20
Kristjan Remmelkoor:  Toometi tsenderdus lendas veidi üle Neemelo pea.
13:20
Külastaja puhh kommentaar
kalju on küll venekeelne, aga kommentaar võiks ikkagi eestikeelne olla, kuna vastane on eestikeelne.
13:21
Kristjan Remmelkoor:  Lilanderi kauge karistuslöök maandus Teleši süles.
13:21
Külastaja Fuuu kommentaar
Kas Reginald sai uuesti kõksu või on minema läinud, et isegi pingil pole?
13:24
Kristjan Remmelkoor:  Väga hea võimalus Kaljul 22. minutil! Neemelo söötis Toometile, kelle lähilöögile jäi Vahi ette.
13:25
Kristjan Remmelkoor:  Vahi pudistas Sidorenkovi kauglöögi käest ja Neemelo lõi tagasipõrganud palli posti!
13:27
Kristjan Remmelkoor:  Järva ja Tjapkini pead läksid õhuvõitluses kokku, hetkel neid tohterdatakse.
13:27
Külastaja asd kommentaar
Kas on lootust, et Järvela hakkab postimehes mänge kommenteerima ...
13:28
Kristjan Remmelkoor:  Järva oli Vainumäe söödu järel ohtlikult läbi pääsemas, Dmitrijev jõudis talle viimasel hetkel külge.
13:29
Huvitav millal Järva hakkab sellistes olukordades pallile pihta lööma?
13:31
Külastaja jou kommentaar
13:32
Kristjan Remmelkoor:  Kirsi tsenderduse püüdis Vahi.
13:38
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi madal kauglöök veeres seekord mööda.
13:39
Kristjan Remmelkoor:  Mašitšev tõstis palli värava ette, Kirss lõi peaga mööda.
13:42
Kristjan Remmelkoor:  VäravKirss viib 41. minutil Kalju 1:0 juhtima! Neemelo hoidis pikalt palli ja otsis, kuhu seda anda, lõpuks andis karistusalasse Kirsile, kelle vastuvõtt ei olnud ideaalne, aga suutis palli ikkagi Vahi külje alt väravasse saata.
13:45
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi madal tsenderdus põrkas meestesummast Mašitševile, kelle pealelöögi Vahi püüdis.
13:47
Kristjan Remmelkoor:  45+1 minutit on läbi ja avapoolaeg vilistati lõppenuks. Paide 0, Kalju 1.
14:04
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
14:05
Kristjan Remmelkoor:  Vaheajal tegi Paide vahetuse: Tur välja, Uwaegbulam sisse.
14:06
Kristjan Remmelkoor:  Lilander lõi 20 meetrilt, Teleš selle pehme löögi püüdis.
14:11
Kristjan Remmelkoor:  Uwaegbulam tegi Möölile jalgevahelt.
14:14
Kristjan Remmelkoor:  Kalju söötis palli Paide karistusala juures. Olukorra lõpetas Subbotin, kes lõi palli taevasse.
14:15
Kristjan Remmelkoor:  Toometi löök vasaku jalaga jäi nõrgaks ja veeres Vahile sülle.
14:15
Kristjan Remmelkoor: Ka Lilander tegi Möölile jalgevahelt.
14:16
Kristjan Remmelkoor:  Vainumäe tõstis palli karistusalasse, kus Uwaegbulam ennetas Telešit, kuid saatis palli väravast mööda.
14:17
Külastaja S kommentaar
Tubli Robi. Küta Paidele Pärnu eest. :)
14:19
Kristjan Remmelkoor:  Toomet konksutas Novopašinit vasakule ja paremale ning söötis värava ette Neemelole, kes ei suutnud korralikku lööki teha. See oli Neemelol ülihea võimalus!
14:20
Kristjan Remmelkoor:  Toomet sai 61. minutil Neemelolt söödu kasti ja tabas posti!
14:20
Kristjan Remmelkoor:  Kaks korda on nüüd pall Paide väravapostis käinud.
14:21
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus62. minutil vahetatakse värskelt posti tabanud Toomet välja, sisse läheb Carlos.
14:22
Kristjan Remmelkoor:  Mašitšev teenis karistuslöögi. Sidorenkov lõi üle müüri, aga täpselt Vahile kinnaste vahele.
14:24
Kristjan Remmelkoor:  Kalju teenis kolm nurgalööki järjest, aga pealelöögini ei jõudnud.
14:26
Kristjan Remmelkoor:  Sinilaiu lähilöök oli ebatäpne.
14:29
Kristjan Remmelkoor:  Kirss mängis Neemeloga seina ja seejärel andis ta söödu Carlosele, mis läks meetri jagu liiga ette, muidu oleks Carlosel ülihea löögivõimalus tekkinud.
14:29
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus70. minutil Paide teine vahetus: Järva välja, Hanson sisse.
14:30
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus71. minutil teenib Mägi kohtumise essimese kollase kaardi.
14:31
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin lõi Mööli tsenderdusest üle värava.
14:33
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus74. minutil Kalju teine vahetus: Subbotin välja, Elhi sisse.
14:35
Külastaja Hmm kommentaar
Tundub et paide ei saa kuidagi vastu kaljule kirjapildi järgi?
14:36
Kristjan Remmelkoor:  Domineeriv on Kalju, aga Paide saab vastu küll.
14:39
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkov üritas 30 meetrilt imeväravat, aga oli ebatäpne.
14:39
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus81. minutil Paide viimane vahetus: Lilander välja, Valge sisse.
14:40
Kristjan Remmelkoor: Uwaegbulam otsustas ise terava nurga alt peale lüüa ja lõi mööda.
14:41
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on 195.
14:42
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusMašitšev tegi Sinilaiule vea ja sai 83. minutil Kalju esimese kaardi.
14:44
Kristjan Remmelkoor:  Mööl andis Telešile peaga väga ohtliku tagasisöödu. Keegi paidelastest sai jala vahele, aga ei suutnud Telešist mööda lükata.
14:44
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus  85. minutil kollane kaart Sidorenkovile.
14:46
Kristjan Remmelkoor:  86. minutil Kaldmal suurepärane võimalus oma eelmise koduklubi vastu viigistada! Sai trahvikastis Mägilt söödu, aga lõi veidi mööda.
14:47
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusFrischeri kaardipakk on lõpus avanenud. Dmitrijev teenis 87. minutil hoiatuse.
14:47
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus88. minutil Kalju viimane vahetus: Neemelo välja, Klein sisse.