21:23
Külastaja Juventist kommentaar
Lihtsalt mõtlesin sellise nime välja!
21:24
Andre Viljamaa: Tervist! Paarkümmend minutit on veel jäänud ja siis pannakse Meistrite liiga finaalis pall mängu! Juventus ja Real Madrid! Algkoosseisud on uudises olemas.
21:26
Andre Viljamaa:
21:31
21:42
Andre Viljamaa: Meeskonnad on saabumas väljakule!
21:42
21:43
Andre Viljamaa:  Kõva kogemustepagas!

21:48
Andre Viljamaa:  MÄNG KÄIB!
21:51
Andre Viljamaa:  Higuain sai peaga löögile, aga liiga kaugelt ja ei olnud Navasele ohtlik!
21:52
Andre Viljamaa: Kohtunik laseb mängida küll, paar päris korralikku võitlusolukorda on läbi lasknud.
21:52
Andre Viljamaa:  Higuain lõi veel peale, aga Navas tõrjus taas!
21:52
Külastaja noorfänn kommentaar
kas siin hd streami pakutakse? : )))
21:55
Andre Viljamaa: Juventus sai ehitada ning Pjanic sai kasti joone tagant täiesti vabalt löögile, aga Navas tõrjus selle pommlöögi ära! Suurepärane võimalus!
21:56
Andre Viljamaa:  Kontroll on mängu alguses olnud ikka üsna kindlalt Juventus käes, Real väga tulema ei saa.
21:56
21:57
Andre Viljamaa:  Jälle korralik võitlus käis väljaku ääres ja mehi lendas, aga vilet ei kõla.
21:57
Andre Viljamaa: Realilt esimene pall kasti, kuid Bonucci oli vahel.
21:59
Andre Viljamaa:  Bonucci lükkas võitlusolukorras Ronaldo lihtsalt minema ja jäi selles olukorras võitjaks.

22:00
Andre Viljamaa: Hoiatus  Dybala võttis Reali kiirrünnaku maha.
22:01
Andre Viljamaa: Benzema sai kastis pika palli omaks, kuid seda käe abiga.
22:01
Andre Viljamaa:  Chiellini klaaris Benzema tsenderduse.
22:02
Andre Viljamaa:  Real on nüüd veidi kontrolli endale saamas.
22:04
Andre Viljamaa:  Real on Juve täielikult nende enda poolele surunud.
22:06
Andre Viljamaa:  Ronaldo sai ette võtta, kuid sai Dani Alvesilt keha ja oli pikali maas jälle. Vilet ei tulnud!
22:08
Andre Viljamaa: Mandžukic kukkus õhuvõitluses Reali karistusalas võitluses Carvajaliga, mis ajas Ramose üsna närvi. Pinged on üleval!
22:08
Andre Viljamaa: Värav  RONALDOOO!
22:09
Andre Viljamaa:  Carvajal leidis suurepärase madala tsenderdusega karistusala joone lähedal üles Cristiano Ronaldo, kes saadab palli värava alumisse nurka. Real juhib ja Ronaldo on nüüd skoorinud kolmes erinevas finaalis!
22:11
Andre Viljamaa:  Juve on kohe vastust otsimas ning veeretab Reali poolel.
22:12
Andre Viljamaa: Real on oma poolele ära vajunud ning Juvel on veidi nüüd võimalik võimalusi otsida.
22:13
22:14
Andre Viljamaa:  Oi, kui ohtlikult sai Real taas kontrasse, aga Isco puterdas!
22:14
Andre Viljamaa:  Higuain virutas juba teisel pool peale, aga vastu Varanet!
22:15
Andre Viljamaa: Värav Värav Värav  MANDŽUKIC!!!
22:16
Andre Viljamaa: Higuain võtab palli karistusalas rinnaga omaks ning lajatab üle puusa palli Keylor Navase selja taha! Milline värav!
22:16
Andre Viljamaa:  Real andis ikka liiga lihtsalt selle initsiatiivi ära ja sai kohe karistada!
22:17
Andre Viljamaa: Jälle Juventus kastis, kuid Higuain ei saa söötu kätte!
22:19
Andre Viljamaa: Ronaldo proovis kääre, aga ei tabanud palli korralikult!
22:19
Andre Viljamaa: Hoiatus  Ramos võtab juba kollase ära! Ohumärk Realile selgelt.
22:21
Andre Viljamaa: Ronaldo kukub taas, kui endiselt vile vaikib.
22:22
Andre Viljamaa:  Modric võtab Dybala väga ohtlikus kohas maha! Umbes 25 meetrit väravani.
22:22
Andre Viljamaa: Otse müüri!
22:25
Andre Viljamaa: Mängu esimene korner Juventusele!
22:25
Andre Viljamaa: Chiellini tegi aga nurgalöögiolukorras Ramosele vea.
22:26
22:26
Andre Viljamaa: Mandžukic on vigastada saanud ja pikali murule jäänud.
22:28
Andre Viljamaa:  Midagi hullu aga pole ning mäng jätkub!
22:28
Andre Viljamaa:  Pjanic vajutas kaugelt peale, aga vastu Reali mehi!
22:30
Andre Viljamaa: Hoiatus  Carvajal sõitis Mandžukicile jalgadesse!

22:32
Andre Viljamaa: Hea tsenderdus Ronaldo suunas, kuid Buffon võttis selle ära!
22:33
Andre Viljamaa:  Real on nüüd Juventuse poolel ehitamas, kuid ruumi väga ei ole, Juve on tihedalt koos.
22:34
Andre Viljamaa: Real on lisaminutitel korralikult surumas, kuid Juve seisab hästi.
22:40
Andre Viljamaa: Väga tempokas esimene poolaeg on olnud - kui ennustati, et tuleb väga kinnine mäng, siis need ennustused on väga mööda läinud!
22:40
Andre Viljamaa:  Ootame teist poolaega!
22:45
22:49
Andre Viljamaa: Teine poolaeg on kohe algamas!
22:51
Andre Viljamaa:  Mäng käib!
22:54
Andre Viljamaa: Varane sai nurgalöögiolukorras löögile, aga möda.
22:55
Andre Viljamaa:  Bonucci on nüüd vigastada saanud, see ei ole hea märk...
22:55
Andre Viljamaa: Sai väikse paugu vastu pead, aga liigub korraks väljaku äärde ja läheb edasi!
22:58
Andre Viljamaa: Hoiatus  Kroos võtab kollase Khedira vastu.
23:00
Andre Viljamaa:  Väga võitluslik on teise poolaja algus olnud.
23:00
Andre Viljamaa:  Modric lõi eemalt korraliku pommi peale, aga Buffon püüdis!
23:01
Andre Viljamaa:  Marcelo lõi eemalt peale ja esmalt tundus, et oli rikošet, kuid kohtunik näitab väravalööki.
23:04
Andre Viljamaa: Marcelo saatis väga hea palli taha posti, aga Ronaldo ei jõudnud pallini. Real kerib tempot peale!
23:05
Andre Viljamaa: Teisel poolajal on mäng seni selgelt Realile kuulunud.
23:07
Andre Viljamaa: Värav Värav Värav  CASEMIRO! MILLINE KUUL!
23:08
Andre Viljamaa: Casemiro sai ligi 30 meetri pealt vabalt lüüa ja lõi täpselt alla posti kõrvale ning Buffon ei jõua sinna! Real juhib taas!
23:10
Andre Viljamaa:  VäravVäravVärav RONALDO KOLMAS!
23:11
Andre Viljamaa: Luka Modric saadab tsenderduse ette posti ning Ronaldo on esimesena jaol ja lahendab selle olukorra ära! 3:1!
23:11
23:11
Külastaja 4 kommentaar
Real madrod kaitseb tiiiiitli ära !!!!
23:12
Andre Viljamaa: Hoiatus  Pjanic võtab kaardi.
23:12
Andre Viljamaa: Vahetus  Barzagli välja, Cuadrado sisse.
23:16
Andre Viljamaa: Vahetus  Marchisio sisse, Pjanic välja.
23:19
Andre Viljamaa:  Kuskilt ei paista Juventuse ärkamist, teine poolaeg on selgelt Reali oma.
23:21
23:23
Kohe tuleb Bale mängu
23:23
Andre Viljamaa: Vahetus  Benzema välja ning Cardiffi poiss Gareth Bale tuleb mängu!
23:24
Dybala välja lemina sissse
23:25
Andre Viljamaa: Vahetus  Dyabala välja, Lemina mängu. Juve viimane käik.
23:25
Real 3a järjest ka ei võida CLi seega neid Tallinnas ei näe õnneks
23:26
Andre Viljamaa:  Ronaldo mängis hea palli värava alla, kuid Bonucci ennetas Bale'i!
23:26
Iial eitea mis võib juhtuda !!!
23:27
Andre Viljamaa:  Juvele heast kohast trahvilöök, karistusala kõrvalt!
23:28
Andre Viljamaa: OHTLIK! Hea pall Alvesilt kasti ja väga napilt postist mööda! Ei saanud keegi pead vahele!
23:28
Andre Viljamaa: Vahetus  Isco välja, Marco Asensio sisse!
23:29
23:29
Andre Viljamaa: Eemaldamine  Cuadrado saab punase!
23:30
Andre Viljamaa: Cuadrado astus Ramosele tahtlikult jala peale ja saab lolluse eest punase.
23:33
Külastaja hipper kommentaar
aga noh...Ramos pole mulle kunagi meeldinud
23:33
Ramos meelitas punase (teise kollase) välja....sohk välja!
23:33
krt...mai pannud seda astumist tähele :)
23:34
Andre Viljamaa:  Mäng on selgelt rahunenud ning mõlemad pooled teavad, et asi on tehtud.
23:35
Andre Viljamaa: Vahetus  Morata sekkub Kroosi asemele.
23:35
Külastaja das.hf kommentaar
Peale küll ei astunud. Läks lihtsalt kergelt sääre pihta, kui proovis Ramosest mööda minna. Polnud vigagi.
23:36
Andre Viljamaa: Värav  ASENSIO! 4:1!
23:36
Või noh Ramoselt oli viga - teesklemine. Punane.
23:37
BUFFON EILASKNUD ALAGRUPPIDEST SAATI NII PALJU KUI TÄNA
23:38
Andre Viljamaa:  Sama skoor, mis 2014. aasta finaalis, kuid toona võitis Reali lisaajal.
23:39
Andre Viljamaa: Kolmas lisaminut.
23:42
Andre Viljamaa:  MÄNG LÄBI! REAL MADRID VÕITIS MEISTRITE LIIGA!
23:42
Andre Viljamaa: Pole midagi öelda, täiesti teenitud võit, teine poolaeg kuulus selgelt Realile.