Esmaspäev, 19. juuni 2017
17:50
Kris Ilves: Tere õhtust! Täna peetakse Premium liigas kolm 17. vooru matši. Neist esimene, FCI-Trans saab alguse kümne minuti pärast.
17:50
Kris Ilves: Eelmises voorus Eesti meistriliiga rekordit korranud ja ühes mängus kolm punast kaarti saanud Trans on algkoosseisus teinud rohkesti sunnitud muudatusi.
17:51
Kris Ilves: Infoneti koosseisus üllatusi ei ole.
17:52
Kris Ilves:

FCI: Matvei Igonen, Vladimir Avilov, Ofosu Appiah, Aleksandr Kulinitš, Dmitri Kruglov, Pavel Dõmov, Aleksandr Dmitrijev, Aleksandr Volodin, Kirill Nesterov, Jevgeni Harin, Albert Prosa.
Varus: Mihhail Lavrentjev, Andrei Kalimullin, Roman Nesterovski, Vladimir Voskoboinikov, Artur Rättel, Eduard Golovljov, Timur Bulavkin.

Trans: Artur Kotenko, Vadim Mihhailov, Maksim Tšerezov, Bi Sehi Elysee Irie, Viktor Plotnikov, Denis Poljakov, Georgi Tunjov, Arseni Kovaltšuk, Artjom Škinjov, Ioan Jakovlev, Ilja Ferapontov.
Varus: Aleksei Matrossov, Mihhail Pavlov, Sergei Kondrattsev.

18:01
Kris Ilves: Ja läksime!
18:03
Kris Ilves: Trans toimetas vasakult äärelt esimesel minutil juba palli kasti, kus Kovaltšuk sai ka oma pea vahele.
18:04
Kris Ilves: Dõmov virutas umbes 25 meetri kauguselt peale, aga pall lendas Transi kaitsjatesse.
18:05
Kris Ilves: Trans on mängu alguses Infonetti kõvasti kõrgelt pressimas.
18:06
Kris Ilves: Värav Esimene olemas Infonetil! Ei keegi muu kui Albert Prosa!
18:07
Kris Ilves: Prosa võitles kastis Tšerezoviga ja väga-väga terava nurga alt lõi palli Kotenko valvatava värava ristnurka.
18:07
Kris Ilves: Väravasöödu jään teile hetkel võlgu.
18:08
Kris Ilves:  Värav Prosa tegi seisuks 2:0!
18:09
Kris Ilves: Paremalt äärelt tuli karistusalasse tsenderdus, kus tagumisest postist Nesterov leidis värava eest Prosa. Ründajal ei jäänud muud üle, kui lihtsalt jalg vastu panna.
18:12
Külastaja Kevin kommentaar
10 min ja mäng tehtud :D
18:12
Külastaja Asd kommentaar
Tuleb järjekordne häbiväärne skoor?
18:14
Kris Ilves: Millise võimaluse jättis kasutamata Harin! Prosa jättis osavalt kannaga Harinile, aga viimane lõi posti kõrvalt mööda.
18:14
Kris Ilves: Tõsi, eelmises olukorras oli suluseis.
18:14
Kris Ilves: Appiah rikkus karistusala lähistel määruseid. Transil heast kohast karistuslöök.
18:15
Kris Ilves: Poljakovi karistuslöök lendas rikošetist üle otsajoone.
18:15
Külastaja asd123 kommentaar
Manucho asendatud!
18:17
Kris Ilves: Trans on juba mitmendat korda järjest proovimas Jakovlevi kaudu palli kasti tsenderda, aga infonetlased on vastas.
18:19
Kris Ilves: Jakovlev sai löögi raamide vahele, aga Igonen tõrjus.
18:20
Kris Ilves: Kruglov pani silmad kinni palli Transi kasti, kus Harin jätkas edasi Prosale, kuid ebatäpselt. Suure segaduse järel sai löögile Nesterov, aga posti kõrvalt mööda.
18:23
Kris Ilves: Harin sai õhuvõitluses veidi vigastada ja mängus oli umbes minutiline seisak.
18:26
Kris Ilves: Tempo on päris maha tõmmatud. Palju keskväljaheitlust ja lihtsalt pallikõigutamist.
18:26
Kris Ilves: Nüüd tuli Kruglovilt hea palli viiekasti, aga Kotenko püüdis selle kindlalt.
18:26
Külastaja Njaa kommentaar
Prosa koondisesse!
18:28
Kris Ilves: Kui eelnvealt oli Harin keskväljal vigastuse tõttu pikali maas, nüüd siis Appiah, kes põrkas kokku Poljakoviga.
18:30
Kris Ilves: Ferapontov pääses karistusalast löögile, aga Avilov oli tal vastas.
18:30
Kris Ilves: Hoiatus Kovaltšuk teenis 29. minutil mängu esimese kollase kaardi.
18:31
Kris Ilves: Appiahi mäng on tõenäoliselt mängitud.
18:32
Kris Ilves:  Vahetus Tulebki vahetus: vigastatud Appiahi asemele tuleb Nesterovski.
18:33
Külastaja Alfred Luule kommentaar
kommentaatorid on küll zzzz. kamoon mehed see on jalgpall!
18:34
Kris Ilves: Kulinitš purjetas paremalt äärelt läbi ja söötis palli Prosale, kuid viimane ei tabanud hästi palli ja suure segaduse järel noppis Kotenko palli ära.
18:34
Külastaja ccc kommentaar
Prosa selle hooaja ML väravad vastaste kaupa: Pärnu 7, Viljandi 4, Sillamäe 2, Narva 2, Paide 2.
18:35
Kris Ilves: Hoiatus Nesterov teenis samuti kollase kaardi.
18:35
küsimus on kas proska hakkab tähtsaid väravaid ka lööma?
18:37
Kris Ilves: Kotenko päästab Transi, kui tõrjus Harini lähilöögi jalaga.
18:40
Kris Ilves: Raskes seisus Sillamäe Kalev on teinud esimesed kaks täiendust. Mõlemad mehed kuuluvad täna ka Levadia vastu koosseisu.
18:41
Kris Ilves: Infonet on aga mängu selgelt domineerimas. Transi võimalused takerduvad Infoneti kaitsemängijatesse.
18:42
Kris Ilves: Kulinitš tegi karistusala lähistel Plotnikovi vastu vea ja nüüd Transil väike võimalusepoeg.
18:43
Kris Ilves: Ei meenu ükski Jakovlevi tsenderdus, mis meeskonnakaaslasele kohale on jõunud. Raisati võimalus ka nüüd.
18:45
Kris Ilves: Harin lõi palli üle Kotenko väravasse, aga enne seda oli vilistatud suluseis.
18:45
Kris Ilves: Ja taas pall väravas. Seekord autoriks Prosa, aga jällegi suluseis.
18:46
Kris Ilves: Appiahi vigastuse ja sunnitud vahetuse tõttu on esimesele poolajale lisatud kaks minutit.
18:49
Kris Ilves: Dõmov saatis hirmsa puraka teele, mille Kotenko lati alt ära tõi. Sellega ka esimene poolaeg lõppes. Infonet Prosa kiiretest väravatest 2:0 ees.
18:55
Rasmus Voolaid: Tervitused ka minu poolt! Viie minuti pärast läheb käima Sillamäe Kalev-Levadia.
18:57
Rasmus Voolaid: Kui Sillamäel mehed platsile marsivad, siis natuke ka koosseisudest: Sillamäel on täna kaks uut meest! Algkoosseisus alustab viimati 2009. aastal Premium liigas mänginud keskkaitsja Vladislav Tšurilkin ja pingil on poolkaitsja Pavel Aleksejev.
18:58
Rasmus Voolaid: Levadial on kõik nimed tuttavad, suuri üllatusi pole. Alati tore on näha algkoosseisus Ingemar Teeverit, kes alustab ründes koos Rimo Hundiga.
19:00
Rasmus Voolaid: Läksime!
19:02
Kris Ilves: Lasnamäel algas teine poolaeg!
19:02
Kris Ilves: Vahetusi ei ole poolajal kumbki meeskond teinud.
19:05
Kris Ilves: Tunjov proovis kaugelt, aga pall veeres ikka mõne meetri jagu väravast mööda.
19:06
Rasmus Voolaid: Levadia on muidugi dikteerima asunud, otsitakse esimest.
19:07
Kris Ilves: Ohtlik! Kruglov tsenderdas palli viiekasti, kus Nesterov oli täiesti ära unustatud, aga mängija peaga sooritatud löök oli ebatäpne.
19:09
Kris Ilves: Hoiatus 52. minut: Tšerezov peatas Infoneti kontrarünnaku.
19:10
Kris Ilves: Volodin läks kaugelt löögile, aga kindlalt mööda. Avapoolaja algul sai sarnase sooritusega hakkama Tunjov.
19:11
Kris Ilves:  Värav Ferapontov purjetas Infoneti kaitseliinist läbi ja lõi 54. minutil ühe värava tagasi!
19:11
Rasmus Voolaid: Sillamäe on praegu päris sümpaatselt vastu saanud Levadiale, kontratest otsivad oma võimalusi ja paar korda on Savin ja Volkov jooksma saanud.
19:12
Rasmus Voolaid: Lepmets ja Suhharov põrkasid valusalt kokku, Levadia väravavaht arstiabi ei tahtnud, aga Suhharov seda vajab.
19:12
Kris Ilves: Transi ründaja võitis infonetlaste vahelt palli ja jooksis nende eest ära karistusalasse ja lõi madala palli ette nurka. Igonen oli võimetu.
19:15
Kris Ilves: Nesterov mängis Dõmoviga kasti lähistel kokku ja läks ka löögile, kuid selle Kotenko püüdis.
19:16
Rasmus Voolaid: Hoiatus Suhharov (Sillamäelt) sai mängu esimese kollase.
19:19
Kris Ilves: Värav Dõmov lõi 62. minutil seisuks 3:1!
19:19
Kris Ilves: Kotenko pillas paremalt äärelt tulnud tsenderduse maha. Esimesena oli jaol Prosa, kes palli ilusti Dõmovile jättis ning viimane selle võrku lõi.
19:20
Rasmus Voolaid: Prosa sööt, seega?
19:20
Kris Ilves: Just nii.
19:21
Kris Ilves: Vahetus Trans teeb 64. minutil oma esimese vahetuse: Kovaltšuki asemele tuleb mängu Kondrattsev.
19:21
Infoneti esimene oli samuri Nesterovi söödust.
19:24
Külastaja Martin kommentaar
Kuidas Levadia pole väravat löönud?
19:24
Rasmus Voolaid: Nad on päris hambutud olnud, palli rohkem küll valdavad, aga olukordi pole.
19:25
Kris Ilves: Vahetus Infonet on vahepeal ka Voskoboinikovi sisse toonud.
19:26
Harin välja?
19:26
Rasmus Voolaid: Tundub, et Sillamäel segab ka tuul mängu, väga paljud Levadia söödud on auti lennanud.
19:26
Kris Ilves: Harin on mängus veel. Kohe nuputan välja, kes lahkus mängust.
19:29
Külastaja Teet kommentaar
Avilov
19:30
Kris Ilves: Avilov on mängus. Tundub, et Prosa on nähtamatult väljakult ära jooksnud.
19:31
Kris Ilves: Vahetus Infonet teeb oma kolmanda vahetuse 74. minutil: Rättel sekkub Nesterovi asemele.
19:32
Kris Ilves: Prosa on endiselt väljakul.
19:33
Rasmus Voolaid: Vnukov tegi kohtumise esimese raamidesse löögi, aga ei midagi eriti ohtlikku.
19:33
Kris Ilves: Voskoboinikov sekkus Volodini asemele varasemalt.
19:34
Kris Ilves: Plotnikov virutas kaugelt ja päris ohtlikult, kuid napilt üle värava.
19:35
Rasmus Voolaid: Grigorevski laiutab käsi, aga ei anta penaltit. Natuke kergelt tahtis vist kah.
19:36
Kris Ilves: Avilov pääses nurgalöögiolukorras peaga löögile, aga üle värava.
19:37
Rasmus Voolaid: Supervõimalus Artjuninil, kes Dudarevi tsenderduse järel täiesti üksinda peaga suunata sai, aga viiekastijoonelt taevasse.
19:38
Kris Ilves:  Vahetus Trans teeb 81. minutil oma teise ja tõenäoliselt ka viimase vahetuse: Tunjovi asemele sekkub Pavlov.
19:39
Rasmus Voolaid: Nüüd on Sillamäe ära surutud, Levadia möllab kasti ümber ja teenitakse ridamisi nurgalööke.
19:40
Rasmus Voolaid: Hunt jättis hästi Artjuninile, aga Starodubtsev suutis nurgalöögiks lükata!
19:41
Kris Ilves: Värav  Voskoboinikov lõi oma hooaja esimese värava Premium liigas!
19:42
Kris Ilves: Rättel jooksis paremalt äärelt karistusalasse ja andis tugevalt palli värava ette, kus Voskoboinikov jala lihtsalt vastu pani - 4:1.
19:45
Rasmus Voolaid: Dudarev mõõtis poolaja lõpus hea palli Teeveri pea suunas, aga üle!
19:46
Kris Ilves: Jakovlev vedas Transi kontrarünnakule, aga Ferapontovi otsustav sööt läks liiga pikaks.
19:46
Rasmus Voolaid: Poolaeg Sillamäel 0:0! Levadia on päris mannetu olnud ja õige seis.
19:48
Kris Ilves: Kõik. Infonet võttis koduväljakul 4:1 võidu Transi vastu.
19:58
Külastaja realist kommentaar
Levadia mannetu? Vb aga see oli ju kohe teada et Sillamãe siin järjekordset pakki ikka ei saa ja Levadia pigem ei vaja suurt vôitu vaid peale reedet kui lasti endale esimest korda 2 lüüa, hoitakse pigem kaitses asjad korras ja ees ehk löövad 1-2 âra parimal juhul
19:58
Ivar Lepik:  Tervitused Lillekülast! Meeskonnad on rivistunud ja oleme avavileks valmis.
19:59
Ivar Lepik:  Koosseisud õige pea uudises, aga võin juba ära öelda, et mingeid suuri üllatusi ei leia. Mõlemad meeskonnad on kõva rivistusega ja võitjat raske ennustada.
20:00
Ivar Lepik:  Kaljul, tõsi, nagu enne mängu juba teada oli, on puudu standardolukordade kroonimata kuningas Andrei Sidorenkov ja musta töö tegija Reginald. Tänavune hooaeg ei ole nende kummagi jaoks loodetult kulgenud, aga küll neid veel tänavu näeme.
20:00
Ivar Lepik:  Ja läks!
20:02
Rasmus Voolaid: Läks taas Sillamäel!
20:02
Rasmus Voolaid: Poolajal vahetused: Levadial ära Morelli ja sisse Raudsepp, Sillamäel teeb debüüdi Pavel Aleksejev, välja läks Vnukov.
20:03
Ivar Lepik:  Esimene suurem viga ja peakohtunik Kristo Tohver loeb Janar Toometile sõnad peale.
20:04
Rasmus Voolaid: Värav SILLAMÄE ON EES!
20:04
Rasmus Voolaid: UUS MEES TŠURILKIN!
20:04
Rasmus Voolaid: Levadia kaitsjatest põrkab nurgalöögi järel pall Tšurilkini jalale, kes selle palli sisse rammib!
20:06
Ivar Lepik:  Florale karistuslöök orienteeruvalt 30 meetrilt, Toomet kukutab Saliste.
20:07
Rasmus Voolaid: HoiatusDavõdov mängib ohtlikult ja teenib Sillamäele teise kaardi.
20:07
Ivar Lepik:  Oioi kui lähedal! Beglarišvili tsenderdus leiab Tamme pea, aga siit vaadates läheb nii pool meetrit väravast mööda.
20:08
Külastaja Florast kommentaar
Flora noormängijatele ja lapsevanematele mängu eel treenerite poolt antud taktika tutvustuses öeldi, et täna mängitakse kontrate peale.
20:08
Rasmus Voolaid: Sillamäe värav sai tegelikult alguse siis Artjunini ja Lepmetsa ebakõlast, mis kinkis neile rumala nurgalöögi ja edasine on juba ajalugu.
20:10
Rasmus Voolaid: Palju praaki on Levadia meestel - nüüd ei saanud Dudarev lihtsat söötu kätte.
20:11
Rasmus Voolaid: Vahetus Sillamäe teine vahetus: väsinud Grigorevski ära ja Ivanjušin platsile.
20:12
Ivar Lepik:  Flora fännide 12. minuti püronäitus tõmbas rohkem käima Kalju, kelle poolelt Carlos nüüd ka vist esimese pealelöögi sooritas. Kauglöök on aga veidi liiga tugev.
20:13
Rasmus Voolaid: SERGEI LEPMETS TASSIB!
20:13
Rasmus Voolaid: Ivanjušin andis supersöödu Šlaštsjovile ja Lepmets võtab jalaga selle löögi ära!
20:14
Külastaja Kx kommentaar
Miks Londak üldse mängida ei saa?
20:14
Ivar Lepik:  Londak on selgelt rohkem treeneri rollis.
20:15
Rasmus Voolaid: Vahetus 59. minut: Andrejev vahetab Teeveri välja.
20:16
Ivar Lepik: Värav  RAUNO SAPPINEN JA 1:0!
20:17
Rasmus Voolaid: Hoiatus Savin võttis endale kollase ja tema Viljandi vastu mängida ei saa.
20:17
Ivar Lepik:  Mihkel Ainsalu lükkab oivalise läbisöödu Kalju kaitsjate vahele, Sappinen jookseb stiilipuhtalt üle ka Vitali Teleši ja lükkab tühja võrku!
20:17
Ivar Lepik:  Kontra algas sellest, kui Artur Valikajev teisel pool palliga väga ohtlik oli, ent üle hoidis ja ... Edasine on ajalugu. Flora 1, Kalju 0!
20:18
Ivar Lepik:  Ja väga ohtlik teisel pool! Mööl paneb terava palli eest läbi, aga Kirss ei lähe selle peale!
20:20
Külastaja juku kommentaar
FORZA FLORA!!!!
20:20
Ivar Lepik:  16. minutil sündis see Sappineni värav ja nagu mainitud - söötjaks Ainsalu.
20:21
Rasmus Voolaid: Sillamäel toimuvat kirjeldaksin pigem isegi nii, et õiglane tulemus. Teise poolaja põhjal nad seda igati väärivad.
20:21
Ivar Lepik: Teleš päästab! Zaka keerutab 16 meetri joonelt, aga toob ära!
20:22
Ivar Lepik:  Taas kontra. Kalju on selgelt ohtlikum paremalt, kus Mööl-Toomet toimetavad. Mängiti Valikajev löögile, aga kaitsjatest müür oli ees ja õige pea ründas Flora juba väga teravalt.
20:23
Ivar Lepik:  MÖÖDA! MÖÖDA!
20:24
Ivar Lepik:  Nüüd murrab Kalju kontrasse, Carlos ennetab keskväljal Vihmanni ja seejärel Kuuske, jõudes Toomiga silmitsi, aga 50-meetrine spurt on mehe läbi võtnud ja löök ei leia väravat üles!
20:25
Rasmus Voolaid: Levadia tundub täiesti ideetu - kõik märgid näitavad Sillamäe kasuks praegu. Kaitses suudetakse enda asjad korras hoida, mängitakse veidi aega ja Levadia ei tea, mida teha.
20:25
Ivar Lepik:  Pealtvaatajaid tundub olevat üks 800, võibolla tsipa rohkemgi. Täitsa mõnus suveilm nii vaatajale kui mängijale, ei ole ka liiga palav.
20:25
Rasmus Voolaid: Vahetus Levadia toob Pavel Marini Roosnupu asemele.
20:26
Rasmus Voolaid: Värav KOBZAR TSENDERDAB, RIMO HUNT KOKSAB PEAGA ÄRA!
20:27
Rasmus Voolaid: Kovtunovitš lasi Kobzaril endale äärel ära teha ja Davõdov ei saanud Hundiga hakkama, nii lihtne ongi.
20:27
Ivar Lepik:  Kalju taas lähedal! Toomet saab nüüd paarilt meetrilt suunama, aga Toom on ülesannete kõrgusel!
20:29
Rasmus Voolaid: "Kurat Paša, pane pall käima, LÄKS-LÄKS-LÄKS!" karjub Igor Prins väljaku äärest ja selle peale teeb Marin vea.
20:29
Ivar Lepik:  Zaka kukutab Toometi ja karistuslöök 20 meetrilt.
20:30
Ivar Lepik:  Tjapkin paneb hirmsa paugu müüri. Ei midagi.
20:30
Ivar Lepik: HoiatusCarlos võtab nüüd Flora kontra maha ja teenib kollase.
20:31
Rasmus Voolaid: Krznaric leidis väga hea püstsööduga Andrejevi, aga Levadia ründaja lükkas mööda.
20:34
Rasmus Voolaid: RIMO HUNDIL OLI SUPERVARIANT, AGA LÕI VÄRAVA EES PALLIST MÖÖDA!
20:35
Ivar Lepik:  Pijpers apelleerib, et Toomet tegi neljanda vea ja Tohver tundub nõustuvat. Luges sõnad peale.
20:35
Rasmus Voolaid: Siiski oli Andrejev see mees, kelle Krznaric leidis, aga võib-olla sai Tšurilkin ka varba vahele ja sellest see eksimus.
20:40
Rasmus Voolaid: Hoiatus 83. minut: Kobzar sai väga ohtlikult läbi, aga tahtis käega palli väravasse lükata ja tasuks kollane.
20:41
Ivar Lepik: Kisub tundeliseks. Mängijad tahaksid kohati jõulisemalt proovida kui kohtunik lubab.
20:42
Rasmus Voolaid: Levadia mängib tulega! Savin ja Volkov kombineerisid, aga tasuks nurgalöök.
20:43
Ivar Lepik:  Mait Toom eksib palli püüdmisel, aga tema õnneks olid kõik ründajad piisavalt kaugel!
20:45
Ivar Lepik:  Poolaeg peaks ka kohe paistma hakkama Lillekülas. Florale veel nurgalöök.
20:45
Rasmus Voolaid: Sillamäe abitreener proovis kaval olla ja pani tabloole ühe minuti ära, ei tohiks ju kuidagi rohkem lisaaega olla?!
20:45
Ivar Lepik: Hoiatus  Zaka võtab kontrasse mineva Valikajevi maha.
20:45
Rasmus Voolaid: Kobzar noolib penaltit, aga ei.
20:46
Ivar Lepik:  Ja Arno Pijpers on nüüd pahandustes ja väljakul! Fakitab kõiki kohtunikke. Kristo Tohver tuli selgitama.
20:46
Ivar Lepik:  Terehhov: "Kaua sa lased tal seletada Tohver!?"
20:46
Rasmus Voolaid: Levadia väristab kaitses ja Sillamäel nurgalöök.
20:46
Ivar Lepik:  Esialgu said kõik siiski õiguse oma positsioonile edasi jääda.
20:47
Rasmus Voolaid: Vnukov tsenderdas ja Savin peaga napilt üle!
20:47
Rasmus Voolaid: Kaks lisaminutit.
20:47
Ivar Lepik:  Ja poolaeg 1:0 seisult Florale!
20:47
Rasmus Voolaid: Sillamäe tuli veel kolm-kahele, aga Volkov pommitas üle!
20:47
Ivar Lepik:  Teeme siit väikese pausi, aga ärge kuskile minge - tuliseks alles kisub!
20:48
Rasmus Voolaid: Viimane minut ja nüüd on nurgalöök Levadial!
20:49
Rasmus Voolaid: Kõik! Sillamäe jaoks võrdub see võidupunktiga, Levadia jaoks tundub see natuke nagu kaotus.
20:49
Külastaja Ma kommentaar
Siin mõtlen, et kui reaalne kalju väljatulek veel oleks? Kui floral treener ka juba keeb!?
20:56
Külastaja boriss räme kommentaar
Miks nagu kaotus,pigem ikka kaotus!
20:56
Külastaja Noh jah kommentaar
Panustasin 15 koefitsiendiga Sillamäe peale ja viis võimalust keerasid lõpus tuksi. Mängiti korralikult mu tunnetega.
20:56
Külastaja Bababa kommentaar
Võiks selle treener arno tribüünile saata tõesti.
20:56
Külastaja Rallikas kommentaar
Flora on ju ainult pikali!!?!?!??!
20:56
Rasmus Voolaid: Minu poolt tänud, aga jääge lainele! Kohe tuleb Sillamäe - Levadia ülevaade ja järelkaja.
20:56
Jalad neil ei kanna ja iga asja peale on pikali
20:56
Kalju lööb ühe lebo, teine veits raskem
20:56
Külastaja Saabas kommentaar
Kuidas kohtunikud lasevad Pampersil kogu aeg möliseda?
21:00
Kuna kohtunikud ja Pijpers töötavad samas firmas ja Pijpers on seal firmas tähtsamal kohal.
21:00
Kohtunikud kardavad pohlakut kui pipjersile midagi tehakse
21:00
Külastaja MG kommentaar
Kalju hakib kõvasti, aga ainult üks kaart. Ei ole imestada et Arno pahandab.
21:01
Ivar Lepik:  Ja läksime uuesti!
21:02
Ivar Lepik:  Vahetusi tehtud ei ole.
21:02
Päris hea suhtumine jah mõnedel siin. Kalju paugutab vigu nagu muda ja kui Paipers vihastab, et kaarte ei anta, hakkab mingi haige ila Paipersi suunas. Valusad vennad :D
21:05
Ivar Lepik:  Esialgu rahulikum. Pijpers kõlgutab jalga.
21:10
Ivar Lepik:  Kaljul on indu praegu rohkem. Esimesel poolajal kõvasti töötanud Rauno Sappinen ei teinud hetkel ees korralikult tööd ja teenis Beglarišvili peapesu.
21:11
Ivar Lepik:  Tundub, et peakohtunik Kristo Tohver on ka natuke vähem hakanud vigu ära võtma.
21:14
Ivar Lepik:  Flora seisab kompaktselt, aga on päris ära surutud. Vasturünnakutest samas endiselt väga ohtlik, viimane küll lõppes Zakaria üritusega, mis raame ei leinud.
21:15
Ivar Lepik: Carlos tsenderdab, aga Kirss ei üritagi pead vahele panna! Kalju domineerib.
21:16
Ivar Lepik:  Vahetus  Tarmo Neemelo! Ära tuleb Nikolai Mašitšev.
21:18
Ivar Lepik:  Neemelo esialgu jääbki siia vasakule äärele. Vaatame, kas mingi hetk tuleb Kirss siia või mis Sergei Frantsevil plaanis on.
21:18
Ivar Lepik:  Nüüd ikkagi juba jäädakse nii, et Carlos on vasakul, Kirss 10 peal ja Neemelo tipus.
21:19
Külastaja Tom kommentaar
Neemelo läheb sellega Tarassenkovist mööda ja tõuseb Meistriliigas mängitud mängude poolest 10. kohale.
21:22
Ivar Lepik: Hoiatus  Robert Kirss peatab Flora kontra ja võtab kaardi.
21:25
Ivar Lepik:  Joonelt ära! Carlos viib kasti ja Kirss saab jalaga proovida, aga kaitsjad klaarivad! Ei olnud kõige tugevam löök.
21:25
Hurdaaegne Flora tuleb meelde. Molutatakse teise poolajaga hea mäng maha.
21:25
Ivar Lepik:  1242 inimest on täna Lillekülas!
21:26
Ivar Lepik:  Toom tassib! Carlos saab kaheksalt meetrilt hingest vajutada, aga otse keskele ja Toom toob lati alt ära!
21:28
Ivar Lepik:  Saliste kaotab karistusalas kehaduelli ja mõned nõuavad penaltit, aga üldine meeleolu on siiski selle poolt, et kõik oli aus.
21:29
Ivar Lepik: Vahetus  Kalju teine vahetus 72. minutil: Igor Subbotin sisse ja Janar Toomet ära. Toometilt hea mäng.
21:33
Ivar Lepik:  Flora parim variant teisel poolajal! Miller paneb vasakult kasti, Sappinen lööb, aga otse Telešile pihta!
21:34
Ivar Lepik:  See oleks juba väga-väga otsustav olnud.
21:34
Ivar Lepik:  Sappinen taas üks-ühele läbi, nõuab ka penaltit, aga kohtunik nii ei arva! Olukorra lõpetuseks karistuslöögi nurgalipu juurest Flora siiski teenib.
21:36
Ivar Lepik:  Jalad on mõlemal meeskonnal läbi. Hingepõhjast otsitakse praegu lisajõudu.
21:36
Ivar Lepik:  Viimased kümme minutit peaksid nüüd käima ka.
21:36
Ivar Lepik: Vahetus  Vahetus Kaljul: Peeter Klein sisse ja Robert Kirss välja. Päeva viimane mustadele särkidele.
21:39
Ivar Lepik: Värav  Kontra, Sappinen 2:0! Tehtud!
21:39
Ivar Lepik:  Lepistu pikk diagonaal, Sappinen võitleb kahe kaitsja vastu ära ja toob Flora võidule lähemale!