Teisipäev, 27. juuni 2017
20:43
Kasper Elissaar: Tervitus kõikidele Eesti jalgpalli sõpradele! Õigepea on algamas Eesti klubide uus eurohooaeg, kui Infonet teeb võõrsil oma debüüdi Meistrite liigas.
20:44
Kasper Elissaar: Ilm Maltal on oodatult palav. Mängupaigas näitab termomeeter hetkel +31 kraadi.
20:46
Kasper Elissaar: Lohutust peaks pakkuma aga see, et veidi pärast avavilet loojub päike ja siis õhutemperatuur veidi, küll mitte palju, aga veidi ikkagi langeb.
20:48
Kasper Elissaar: Infoneti algkoosseisus suuri üllatusi ei ole. Sergei Tumasjan ikkagi ei alusta, aga eks tema ennustamine algkoosseisu oli poolenisti avantüür ka. See tähendab, et mänguplaan on 4-2-3-1 ja keskväljal Dõmovi ja Dmitrijevi ees võtab koha sisse Nesterov. See tähendab ühtlasi, et paremal äärel alustab Kulinitš ning tema koha paremkaitses võtab sisse Volodin.
20:48
Külastaja ee kommentaar
31 kraadi on ikka karm Eesti meestele 90minutit joosta seal.
20:51
Kasper Elissaar: Hibernians on oma asetuseks määranud kuusepuu ehk 4-3-2-1. Lisaks eelmise hooaja põhitegijatele on põhikoosseisus näiteks ka värskelt klubiga liitunud austerlane Marco Sahanek.
20:59
Külastaja realist kommentaar
Infonetti on kihlveokontorites kõvasti alahinnatud. Loodetavasti nad alt ei vea.
21:02
Kasper Elissaar: Kohapeal paraku meil kedagi ei ole.
21:04
Kasper Elissaar: PENALTI INFONETILE!
21:04
Kasper Elissaar: Infonet teenis esmalt nurgalöögi, kust Prosa peaga latti lõi. Järgnenud nurgalöögi puhul tõmmati Infoneti mees maha ja penalti on tõsiasi.
21:05
Kasper Elissaar: Andrew Hogg tõrjus Kirill Nesterovi penalti alt nurgast!
21:05
Täis saaaaast
21:06
Paljud neist Malta koondises mängivad?
21:06
Kasper Elissaar: Viis mängijat on Malta koondises. Muuhulgas väravavaht Hogg, kes on Malta esiväravavaht.
21:06
Miks selline mees lööma pandi :DD
21:09
Külastaja Koll kommentaar
No selline penaltil.... kõva aasia dollarite lõhna lõi üles.
21:09
Külastaja küsimus kommentaar
kes penaltit lööma läks
21:09
Kasper Elissaar: Penalti lõi Kirill Nesterov.
21:10
Kasper Elissaar: Penalti järel on Infonet selgelt domineerivam pool olnud.
21:10
Kasper Elissaar: Hoiatus7. minutil on Failla kollase kaardi ka teeninud.
21:10
Kasper Elissaar: Nesterovski suunas nüüd nurgalöögist palli värava eest läbi.
21:13
Kasper Elissaar: Hoiatus12. minutil sai Agius kollase.
21:13
Külastaja Tom kommentaar
Ei tea jah miks Kruglov ei löönud
21:13
Malta viimase hooaja liigatabelti ka võimalik näha kuskilt?
21:14
Kasper Elissaar: Internetiavarustest leiab küll. Hibs võitis liiga väga kindla eduga.
21:14
Külastaja Jaan kommentaar
Malta stiil ei lähe kohtunikule peale. Peatselt on sama jätku korral punast oodata.
21:16
Külastaja Lee kommentaar
Kui Infonet laseb sellisel meeskonnal värava lüüa, siis tohoh tonti, need 15min näidanud, et vastased ikka väga leebe jalaga ja ei oska palliga midagi ulmelist tihti
21:17
Kasper Elissaar: Infonet on seni ikka selgelt parem meeskond olnud. Hibsi jaoks on tegu Infoneti värava alla saamisega.
21:18
Külastaja Zorro kommentaar
21:18
Vastaste mängustiil pigem umbes selline nagu Paidel või Tammekal.
21:18
Kasper Elissaar: Nüüd on Hibs kerge söödumängu käima saanud.
21:21
....ja infonetil on kaotus tammekale ja viikpaidega kirjas
21:21
Külastaja Real kommentaar
Kes muidu tavaliselt pennusid lööb infonetil?
21:24
Tumasyan lõi märtsis Tuleviku vastu sisse.
21:24
Ja Vosko aprillis Flora vastu mööda.
21:24
Kasper Elissaar: Infonet on viimastel minutitel palli pigem võõrustajatele jätnud.
Külastaja infonet kommentaar
rynnaku yles ehitamine on asi millele infonet ei rõhu, see on aja küsimus millal nad esimese sisse saavad
21:28
Kasper Elissaar: Esimese 28 minuti jooksul on Infonet teinud kaks pealelööki. Hibsil on üks möödalöök.
21:29
Külastaja Bababa kommentaar
Olen selle hippinaisi poolt, olen eestlane ja infonetis on ainult venelased. Venelased mulle kunagi ei meeldi välja arvatud kui ta mängib nõmme kaljus
21:29
Kus FCI kodumäng toimub?
21:29
Kasper Elissaar: Kordusmäng toimub nädala pärast Lillekülas A. Le Coq Arenal.
21:29
Kasper Elissaar: Pavel Dõmov keerutas välisküljega latti!
21:30
Kasper Elissaar: Väga korralik kauglöök keskväljamehelt!
21:30
Prosa siiani Hiberiansi kaitsja taskus püsinud.
21:30
Kasper Elissaar: Kohtunik teeb joogipausi nüüd.
21:31
Külastaja Mees Vestiga kommentaar
Bababa, ega sa siis Eesti koondist ka ei toeta. Samas mida lambast ikka tahta
21:32
Kasper Elissaar: Mäng läheb edasi.
21:34
Kasper Elissaar: Igonen kukkus väljalöögi järel ning Agius virutas kaugelt peale, aga mööda.
21:37
Kasper Elissaar: Infonet on alates joogipausist mänginud kümnekesi, sest eelnevalt sai Nesterovski nina sedavõrd kõvasti viga, et sealt korralikult verd lahmama hakkas. Veel pole vahetust tehtud ehk äärepoolik Kulinitš on praegu keskkaitses Nesterovski kohal.
21:37
Kasper Elissaar: Vahetus38. minutil tuleb vahetus ära: Nesterovski asemel sekkub vanameister Kalimullin platsile.
21:39
Kasper Elissaar: Kulinitš oli läbi pääsemas, aga Hogg tuli õigeaegselt väravast välja ja klaaris palli Eesti mehe nina eest.
21:41
Kasper Elissaar: HoiatusKalimullin tegi 41. minutil keskväljal vea ja sai väga kiirelt omale kaardi.
21:42
Kui nüüd infoney eisuuda ära lüüa siis pole järgmisesse ringi asja neil
21:43
Kasper Elissaar: Väravaid on tõesti vaja, et järgmisesse ringi pääseda. Võõrsilvärav oleks väga magus ka.
21:43
Rünnakud mängitakse kõrgete pallidega huupi ette.
21:43
Kasper Elissaar: Hibs teenib nüüd nurgalöögi.
21:44
Kasper Elissaar: Igonen klaaris.
21:45
Kasper Elissaar: Igonen tõrjus ka järgmises olukorras kõrge palli.
21:45
Kasper Elissaar: Kolm üleminutit.
21:46
Kasper Elissaar: Jorginho sai peale lüüa ning Igonen päästis. Järgnenud nurgalöögi järel oli taas Igonen tasemel!
21:47
Kasper Elissaar: Nüüd veel Jorginho! Ründaja sahistas postiriivekaga palli väravast mööda!
21:47
Külastaja Rucksack kommentaar
Maltalased mängivad täiesti kohutavat jalgpalli. Nukker on selle juures see, et Infonet on veel jubedam, sest ei suuda maltalaste nõrkusi absoluutselt ära kasutada. Sirgjoonelisuse tipp, nii pole mõtet mingist edasipääsust unistada. Infonet esimesel poolajal täpselt sama saast olnud, nagu koduliigas sel hooajal.
21:47
Mul ei ole sõrmigi nii palju, kui infoneti mängijad suudavad libastuda ja kukkuda.
21:48
Kasper Elissaar: Kirill Nesterov sai Hibsi kasti ja kukutati, kuid seekord penaltit ei järgne.
21:48
Kasper Elissaar: Avapoolaeg on lõppenud 0:0 viigiga!
21:50
Kasper Elissaar: Infonet alustas mängu väga hästi ning algust domineeriti täielikult. Viiendal minutil teeniti ka penalti, kuid Nesterov lõi penalti vastu väravavahti. Poolaja teises pooles sai Hibernians ohjad enda kätte ning avapoolaja viimastel minutitel pandi Infoneti väravale peale korralik surve. Väravaid aga veel näinud ei ole.
21:50
Pole hullu! Kui viigile jääb, siis on väga hea.
21:51
Kui infonet mängiks sellist mängu nagu eelmine hooaeg, siis usun, et praegune seis oleks 2-0 või 3-0 infoneti kasuks. Aga no hooajad ei ole vennad kahjuks
21:58
To jaan. Viik sellise vastasega eiole isegi mõeldav.
22:05
Kasper Elissaar: Teine poolaeg!
22:05
Viik oleks miinimum
22:05
Külastaja Camron kommentaar
Kuumuse tõttu oleks Infonet pidanud alguses väga tormakalt paar ära lööma. Nüüd läheb raskeks juba.
22:05
See Malta klubi on ikka kõvem, kui Florale tuule alla teinud Gibraltari gäng
22:05
Külastaja mc kommentaar
Tumasjan platsile!!!
22:06
Kasper Elissaar: Puhkepausil kumbki pool vahetusi ei teinud.
22:10
Ausalt öeldes sellises kliimas tulla viigiga tagasi oleks okei. Võõrsil värava võiksid ikkagi ära lüüa.
22:10
Külastaja maias paavel kommentaar
Kuna mäng on ilmetu,veniv ja igav,uuriks parem kuidas Maltal vigastusohuga on?
22:12
Kasper Elissaar: Hoiatus52. minutil teenis Aleksandr Dmitrijev kollase kaardi. Võttis rünnaku maha.
22:12
Kui esimese poolaja lõppu vaadata, siis pigem peab infonet rõõmus olema, et taga ei ole
22:12
Fc ile kingiti värav , aga nad eivõtnud vastu. Nüüd ongi see , et jääb 0 0 ja kodus infonetile lüüakse raudselt 1 ära
22:12
Infonet on vägagi lohakas
22:13
Kasper Elissaar: OI! Nesterov jättis kontrarünnakus palli Prosale, kes saatis ühe kaitsja kohvile, kuid järgnenud löögi püüdis Hogg.
22:13
Luhatud penaltiga viigil on kaotuse maitse.
22:15
Kasper Elissaar: Nüüd nõuti Infoneti meestelt käega mängu, aga kohtunik ei andnud Hibsile penaltit.
22:15
Infonetil vedas jälle, et kohtunik maltalastale pennalt ei andnud
22:15
Vosko on Prosa korralikult välja koolitanud.
22:15
Prosa isetses: kaks meest oli värava all, aga ise surumas.
22:16
Kasper Elissaar: Infoneti abitreener Sergei Bragin saadeti tribüünile!
22:16
Kasper Elissaar: Mees pruukis suud ja ei mingit hoiatust - kohe saadeti ära.
22:17
Külastaja A kommentaar
Paar aastat tagasi HJK vastu saadeti samal põhjusel Getu tribüünile. Kaks treenerit ei tohi treenerialas püsti olla.
22:17
Infonetil mõni mängija silmapiiril ka, kellega meeskonda tugevdada?
22:19
Tumasjan
22:20
Külastaja Hendrik Ojamaa kommentaar
Mina
22:21
Nesterovil Sillamäe Kalevis homme lepingut enam ei oleks, kuna penaltit sisse ei löönud.
22:21
Praegu tunnet , et golovljov võiks ees olla.
22:21
Püsti tohivad ikka olla. Kaks treenerit ei tohi korraga mängijaid juhendada.
22:22
Kasper Elissaar: Hibs saab umbes 27 meetri kauguselt karistuslöögi.
22:22
Kasper Elissaar: VäravHibs asub 63. minutil juhtima!
22:22
Nonii, tuli ära
22:22
Kasper Elissaar: Sahanek keerutas palli kasti ja Jorginho suunas peaga palli ristnurka! Igonen ei ulatanud!
22:23
Palju õnne, supertaktik Puštov!
22:23
HAHAHAHAHHAHA USKUMATUUUUUUUUUUU
22:23
pustov on aasta treener, pikk pall massidesse ! õpi wenger, õpi mou.
22:23
Teenitud värav maltalastele
22:24
Kasper Elissaar: Infonetile kaugelt karistuslöök.
22:24
Kasper Elissaar: Kruglovi tsenderdusest võluti välja nurgalöök.
22:24
Külastaja adal kommentaar
Oleks vaja juba mängu muutust tuua, kui koju ikka vähemalt punktiga tulla tahetakse!
22:24
Usun et leva kalju flor, oleks srlle möngu ära teinud täna
22:24
Kes Infoneti kaitsjatest Jorginhot pidi võtma?
22:25
Kasper Elissaar: Väga raske öelda. Mehed olid seal puntras koos.
22:25
Kasper Elissaar: Nurgalöögi järel on mõlemast meeskonnast üks mees maha jäänud. Arstid väljakul.
22:25
Vähemalt infoneti mehed said nüüd näha kuidas väravat lüüakse
22:26
Kasper Elissaar: Harin ja Malta mees said püsti tagasi.
22:26
Vosko tuleb ja lööb oma hooaja kolmanda värava
22:27
Külastaja Sillamäe kommentaar
Mitu väravat eelmine aasta Infonet lasi Hartsil standardist omale lüüa?
22:28
Kasper Elissaar: Hibsi karistusalas oli korralik segadus, aga Infoneti mehed löögile ei saanud.
22:30
Kogu see hooaeg on Infonet olnud liiga lohakas
22:30
uskumatu kui kobakäpne on infonet otsustavatel momentidel.
22:31
Kasper Elissaar: Hiberniansile nurgalöök.
22:31
Kasper Elissaar: Klaariti pall uueks nurgalöögiks.
22:31
Vosko võiks tuua vähe segadust kaardipakis, aga Pustov paistab olevat ikka kõige targem ja tahab panna samade potiässadega lõpuni!!!:))
22:31
Külastaja irw kommentaar
Jään enda ennustuse juurde, et ainukesena saab edasi Eesti klubidest Kalju ja ülejäänud saavad kuuest mängust kaks viiki.
22:32
Kasper Elissaar: Värav73. minutil saab seisuks 2:0!
22:33
Kasper Elissaar: Sahaneki nurgalöögi suunas Aleksandr Volodin enda väravasse!
22:36
No nüüd võiks juba selja sirgu lüüa ja lasta vähemasti veel endale tosin väravat, ei ole vähemasti häbi kodukamarale tulla::)))
22:36
Külastaja Noh jah kommentaar
Kaks minutit enne omaväravat panin panuse viigi peale. Head aega, raha!
22:36
Vaat ei saagi aru kumb platsil külameeskond on
22:36
Külastaja Lamb of God kommentaar
Harin jääb eesposti kaitsma ning pea jagu lühem Volodin peab endast kõvasti pikemat mängijat peale võtma?!
22:36
Kasper Elissaar: Praeguse seisuga ei ole Salzburgi veel kuskil näha.
22:37
Kasper Elissaar: VahetusSahanek välja ja Mbong sisse. 78. minut tablool.
22:38
Kasper Elissaar: Kui Infonet suudaks võõrsilvärava lüüa, piisaks kodus 1:0 võidust.
22:39
Kasper Elissaar: VahetusNesterov välja ja Voskoboinikov väljakule. Infonet tegi oma teise vahetuse.
22:39
Tekib küsimus, kes on see mees, kes lööks selle värava, Tumasjan???
22:39
Pustovil ja meestel tuleb hakata juba kaotuse põhjust välja nuputama hakata.
22:39
Millal prosa viimati palli puutus?
22:39
Kasper Elissaar: Prosa pole pikalt palli saanud.
22:39
See võõrsilvärav kingiti, ei osatud sedagi ära realiseerida.
22:40
Kasper Elissaar: Avilov kinkis oma trahvikasti ees vastasele trahvilöögi.
22:40
Külastaja mjaasa kommentaar
Infonetil siiski teine vahetus. Vanameister tuli ka mängu ju :)
22:42
Mitu trahvilööki Avilov täna andnud on?
22:42
Aga okei, kaua me ikka puid alla paneme, Maltal niigi palav täna:))) Lähen magama ära igavusest!
22:42
Vosko on penskar, kahjuks.
22:43
Kasper Elissaar: Vahetus83. minutil läheb Harin puhkama ning Tumasjan tuleb mängu päästma. Infonetil vahetused tehtud.
22:43
täna on kõik infoneti mehed kui penskarid
22:44
Kasper Elissaar: HoiatusVosko tegi 84. minutil Tumasjani pikaksläinud söödu järel vea. Lendas liialt jõuliselt Hibsi kaitsjale kehasse.
22:45
See mäng näitab kui kõva ikka Eesti liiga on.
22:45
maltalaste kolmas oli lähedal
22:45
Kasper Elissaar: Igonen püüdis Malta meeste viielt meetrilt tehtud löögi!
22:45
Kasper Elissaar: Mbong oli mees, kes pealelöögi sooritas.
22:49
korras klounaad käib väljakul jube
22:49
Masendav tase. Ükski Infoneti mängija ei peaks mängimise eest palka saama.
22:49
Saame peale kodumängu näha, kas härra Leškinil on munad ka olemas või mitte.
22:49
Külastaja Huviline. kommentaar
Olen näinud ainult viimast 10 minutit, aga mis mängus toimunud on? Kuidas Infonet nii halb on? Neil nagu poleks tuju mängidagi, justkui teeks trenni. kas see on aus peegeldus meie liiga tasemest?
22:49
Kasper Elissaar: Tundub, et see kuumus on lihtsalt Eesti meeste jaoks täiesti liiast olnud.
22:49
Külastaja serg kommentaar
Mis toimub?Peame võitma,aga kaotame. On vaja kodus jatma
22:49
Ägedad kanderaamijorsid lähedalasuvast õllekast!
22:49
Eesti liiga ongi väga kõva, lihtsalt Infonet mängib vanameistritega.
22:49
Külastaja Mees kommentaar
Kas tõesti Malta liiga on Eesti liigast parem, või lihtsalt Infonet nii kehv see hooaeg..
22:50
Infonet tänasel päeval ei näita liiga taset
22:50
Flora oleks sellisele vastasel silmad kinni ära teinud, aga Infonetist tõesti see hooaeg ei ole asja ja pole ime, kui hooaja lõpus lõpetavad 5. või kes teab ehk isegi 7. kohal. Paide ja Tammeka võtavad kindlasti nüüd vahet tagasi ja Trans läheb nagunii kord neist mööda.
22:50
Vosko on beast ja lööb kaks!
22:50
Kasper Elissaar: Viis minutit armuaega!
22:50
FCI tuletas meelde, miks Flora euromänge ei vaata. Nüüd on kaks florat euroopas mängimas.
22:50
Kasper Elissaar: Hogg püüdis Prosa pöördelt tehtud löögi!
22:51
Kasper Elissaar: VahetusDegabriele sisse, Jorginho välja.
22:51
Flora on iga aasta paberil vastastele kinnisilmi ära teinud, aga millal nad viimati edasi said....?
22:53
Kasper Elissaar: Igonen püüdis uue mehe Degabriele löögi!
22:53
Külastaja Betradar kommentaar
Betradar näitab punast?
22:53
Külastaja Volli kommentaar
Eesti klubijalgpalli tase on Euroopa alumise otsa tase ning kõik muu on luuletused
22:53
See ei ole ju mingi üllatus, et Eesti klubid saavad eurosarjades tappa. Levadia ja Kalju ehk suudavad midagi, aga sellised mansad nagu Infonet....tuleb ainult kahjuks, kui sellised Eesti meistriks tulevad. Flora samuti, võin juba praegu ära öelda, et Flora edasi ei saa.
22:53
Sellepärast Flora lõpetas su lepingu Prosa,
22:53
fci.l oli kah ilmselt viimane võimalus euroopas mängida. järgmisel aastal istuvad samal ajal kodus
22:53
Flora loos on sel aastal kõigist kõige raskem täiesti selgelt, aga peab eelkõnelejatega nõus olema - sellise külasatsi vastu oleks Pijpers asja kiirelt ära otsustanud.
22:53
Kasper Elissaar: VahetusNeljandal üleminutil Vella sisse, Jackson Lima välja.
22:53
Mida kuradit Avilov teeb täna? Nagu ausalt
22:54
Kasper Elissaar: Napit lendas pall Infoneti väravast mööda! Nurgalöök.
22:56
Vosko hoidub täiega palli võitlemist
22:56
Võtan omale uueks nimeks kiire avavärav!
22:56
Aga mulle Hib meeldib, alates esimese poolaja lõpust on kindlasti ohtlikum ründaja ja juhib teenitult
22:56
Ma pole küll viimasel ajal palju jälginud koduliigaga seonduvaid mänge, aga mis mul on iga kord jäänud silma on see, et Kalju ja FCI puhul on vastavalt Neemelo ja Vosko kasutamine viga. Eesti tippsatsid peaksid otsima endale välismaalt kõva ründaja, kes suudab ette võtta ning ära lüüa. Neemelo ja Voskoga on sul ainult üks käik - Pall ette ja looda.
22:56
Kasper Elissaar: LÄBI! Infonet debüteeris Meistrite liigas 0:2 kaotusega. Kahju.
22:58
Fantastiline, Puštov. Fantastiline.
23:00
Kasper Elissaar: Mina tänan teid jälgimast! Loodetavasti on neljapäev Eesti klubidele parem päev. Infoneti jaoks ei ole veel midagi kadunud, kuid eriti kahju on sellest, et mängu alguses jäeti realiseerimata penalti. Aga Hibs ei tundunud olema mitte mingi ulmesats, seega kodus vähe jahedama ilmaga on loodetavasti kõik veel võimalik.