Meinhard Pulk:   Premium liiga telemängus lähevad vastamisi Paide ja Viljandi. Kui Viljandi poolt teeb debüüdi Herol Riiberg, siis Paide poolt on tänavu esmakordselt Premium liigas platsil Lauri Varendi.
Meinhard Pulk: Ilm on Paides üpris niiske.
Meinhard Pulk:  Viljandi pani palli mängu!
19:36
Meinhard Pulk:  Järva soleeris äärest läbi ning seejärel virutas Vainumäe kauglöögi üle.
19:38
Meinhard Pulk: Nüüd andis Vainumäe väga hea karistuslöögi, kuid Kaldma lõi tsenderdusest peaga üle. Paide on teravalt alustanud.
19:41
Meinhard Pulk: Riiberg sai 16-17 meetri pealt löögile ning Karofeld püüdis alumisest posti kõrvalt.
19:42
Meinhard Pulk:  Värav 8. minut ja Kähr viib Viljandi juhtima!
19:42
Meinhard Pulk: Viljandi värske täiendus Berggren annab umbes 40-45 meetri pealt suurepärase karistuslöögi ning Kähr virutab tagumisest postist jalaga palli väravasse! Väga ilus värav.
19:49
Meinhard Pulk:  Paide paneb pika palli ette, Järva söötis otsajoone juures palli värava ette ning kuigi Nõmm oli mängust juba väljas, siis Viljandi kaitsja suutis napilt klaarida.
19:50
Meinhard Pulk:  Paide on kerge surve peale saanud.
19:56
Meinhard Pulk:  Järva saab kastis seljaga värava suunas olles palli, lükkab siis palli Sinilaiule, kelle löök blokeeritakse nurgalöögiks.
19:56
Külastaja R. kommentaar
Ilma Frolovita Paide mäng ikka üsna rabe
19:57
Meinhard Pulk: Viljandi sai päris hea rünnaku, kuid Ilvese tsenderdus osutus veidi ebatäpseks.
19:59
Meinhard Pulk: Hanson pääses praktilisest üks-üks olukorda, aga Nõmmest palli mööda ei saa. Paide parim võimalus!
20:00
Meinhard Pulk: Värav  2:0!
20:01
Meinhard Pulk: Sisuliselt perfektne kiirrünnak, Juhkam annab palli penaltipunkti lähistele ning Tanel Lang lööb kukkumise pealt palli alla nurka!
20:03
Meinhard Pulk:  Vainumäelt väga korralik pomm 25 meetri pealt ning Nõmm vastab sellele hea tõrjega.
20:03
Heroli sööt liinide taha oli hea
20:05
Külastaja Saabas kommentaar
Viljandile on uued mehed hoogu juurde andnud
20:05
Meinhard Pulk:  On tõesti. Mõlema värava puhul on siis uued täiendused väga olulist rolli mänginud.
20:06
Meinhard Pulk:  Paide saab kiirrünnakusse, Hanson mängib Turi vabaks, kuid tema löök maandub Nõmme süles.
20:07
Meinhard Pulk: Riibergi nurgalöök oli päris ohtlik ning Õunapi pealöök blokeeritakse. Järgnenud kauglöök läheb raamidest mööda.
20:11
Meinhard Pulk:  Viljandi on oma paremast äärest väga korralikult pahandust tekitanud. Nüüd andis Kähr väga terava palli värava ette.
20:12
Meinhard Pulk:  Milline võimalus Hansonil! Järva andis suurepärase kannasöödu liini taha, kuid Hanson ei suuda taaskord üks-üks olukorda lahendada ja pall läheb posti!
20:12
Meinhard Pulk:  Ja nüüd saab Vainumäe 17 meetri pealt karistuslööki proovida...
20:13
Meinhard Pulk:  Vainumäe saab kaks korda virutada ja mõlemal korral jäävad kaitsjad ette. Käib 40. minut.
20:18
Meinhard Pulk: Viljandi kaitseliin lekib taas kergelt, Järva jääb veidi terava nurga peale, kuid tema löök on siiski väga ohtlik ning Nõmm teeb hea tõrje.
20:19
Meinhard Pulk: Värav 45. minutil lööb Järva nurgalöögijärgsest saginast ühe värava tagasi! 1:2.
20:19
Meinhard Pulk:  Ja kõlab ka poolajavile, Viljandi 2, Paide 1.
20:21
Viljandil on väga hõre kaitseliin
20:24
Külastaja TP kommentaar
Loodetavasti Vilj hoiab taga liini tihedana ja ei lase tuure maha, et Paide saaks loputama hakata.
20:35
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg algas.
20:37
Meinhard Pulk:  Kähri tsenderdus on lendamas Kübara suunas, kuid Karofeld lükkab enne teda palli nurgalöögiks.
20:42
Meinhard Pulk:  Vainumäe-Kaldmäe standardolukorra kombo töötab taas, kuid jällegi läheb endise Kalju kaitsja pealöök üle.
20:44
Meinhard Pulk: Hoiatus   54. minutil võtab Henn Järva maha ja saab kaardi.
20:46
Meinhard Pulk: Riiberg näitab taas klassi ja annab ilusa söödu kaitseliini seljataha, kuid Karofeld edestab Ilvest.
20:46
Meinhard Pulk:  Sinilaid virutab üliterava nurga pealt, kuid Nõmm tõrjub selle nurgalöögiks.
20:46
Meinhard Pulk:  Nurgalöögist sai Hanson esipostist palli peaga suunata, kuid jäi veidi ebatäpseks.
20:51
Meinhard Pulk: Vahetus  62. Mängu esimene vahetus Viljandilt. Indrek Ilves välja, Rainer Peips sisse. Kaptenipael läheb Janar Õunapile.
20:52
Kas kusagil ülekanne ka? Nagu live pilt?
20:52
Meinhard Pulk:  ETV2 ning ERRi koduleht.
20:52
Meinhard Pulk:  Riiberg saab karistuslöögile pea vahele, kuid napilt ristnurgast mööda.
20:54
Meinhard Pulk:  Taaskord oli Viljandi standardolukord ohtlik, kuid Langi omapärane kaarlöök läheb siiski üle.
20:54
Meinhard Pulk:  Vahetus 65. Paide väravalööja Järva välja, Ander Ott Valge asemele.
20:55
Meinhard Pulk: Hanson kukub, Paide mängijad küsivad häälekalt penaltit, kuid mäng läheb edasi.
20:57
Mingit penalti hõngugi polnud
20:59
Meinhard Pulk:  Paide on üpris viisaka surve peale saanud.
21:00
Meinhard Pulk: Vahetus 71. Paide teine vahetus Džumadil asendab Mägit.
21:04
Meinhard Pulk:  Viljandil nurgalöök ning Karofeld saadab palli uuesti üle otsajoone.
21:05
Meinhard Pulk:  Kornerite arvestuses on seis 6-6. Neist viimasest sai Kähr ka löögile, kuid pall maandus Karofeldi kätes.
21:05
Meinhard Pulk:  Sinilaid sai kastijoonelt vasakuga löögile, kuid pall veereb napilt-napilt posti kõrvalt mööda! Paide vast teise poolaja parim võimalus.
21:06
Meinhard Pulk: Vahetus  Viljandi teine vahetus 77. minutil. Kübar välja, Maar sisse.
21:06
Meinhard Pulk:  Vahetus Oma viimase vahetuse teeb ka Paide ära. Tur välja, Randy Padar sisse.
21:07
Meinhard Pulk:  Muud statistikat ka. Löögid kokku 15:6, löögid raamidesse 6:6. Ehk siis kõik Viljandi löögid on raamidesse läinud!
21:08
Meinhard Pulk:  Vahetus 78. Mängu viimane vahetus. Avavärava löönud Kähr välja, Teor sisse.
21:08
Meinhard Pulk:  Ja nüüd saatis Viljandi ühe löögi ka raamidest mööda.
21:09
Külastaja ee kommentaar
Miks Lilander pngil üldse?
21:10
Meinhard Pulk: Juhkami pealöök värava eest läheb mööda!
21:11
Meinhard Pulk:  Statistika kohalt sain enne kerge erroriga hakkama. Löögid raamidest mööda on siis 16:8 ja löögid raamidesse 5:6.
21:11
Meinhard Pulk:  Viljandi on viimastel minutitel väga hea olnud ja ei ole Paidel korraliku rünnakut lasknud tekitada.
21:13
Meinhard Pulk:  Kuus minutit on normaalaega veel minna.
21:15
Meinhard Pulk:  Vainumäe virutab vasakuga palli esimesest ristnurgast mööda.
21:18
Meinhard Pulk:  Viljandil paistab asi hetkel väga ilusti kontrolli all olevat.
21:19
Meinhard Pulk:  Langilt korralik pomm 30 meetrilt läheb väga napilt posti kõrvalt mööda!
21:20
Meinhard Pulk:  Kolm lisaminutit veel! Kas Viljandi saab hooaja kolmanda võidu?
21:21
Meinhard Pulk:  Kase saab kastist löögile, kuid Nõmm lükkab pali lati alt nurgalöögiks!
21:21
Meinhard Pulk:  Nurgalöök ebaõnnestub. 80 sekundit minna!
21:22
Meinhard Pulk: Otsustavatel hetkedel ei ole Paide mängijate tsenderdused täpsed.