Laupäev, 1. juuli 2017
18:52
Kristjan Remmelkoor: Tere, Tartu Tammeka ja Pärnu Vaprus tõmbavad peagi 17. voorule joone alla.
18:54
Kristjan Remmelkoor: Eino Puri alustab (vähemalt Tammeka Facebooki lehe kohaselt) Martin Jõgi kõrval ründes. Tagasitulijad Tristan Koskor ja Kevin Rääbis on esialgu pingil.
18:58
Kristjan Remmelkoor:  See, et Tulevik eile võitis, tähendab, et Pärnu punktivajadus muutus veelgi suuremaks. Kui Vaprus täna võiduga üllataks, siis läheks alumine viisik väga tihedaks (viis meeskonda viie punkti sees). Tammeka tõuseks võidu korral Paidest kolme punkti võrra ettepoole.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas.
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Vaprusel on üllatsulikult tipuründes Vunk.
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Mäng on käinud üldiselt Vapruse väljakupoolel.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka kõigutab palli. Kapperi terav tsenderdus ei jõudnud tartlasteni, Jõgi pealelöök läks rikošeti kaudu mööda.
19:13
Külastaja njaa kommentaar
Millal fantasy punktid korda tehakse?
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Ma ei tea, mis nende punktidega on.
19:14
Külastaja norsk kommentaar
Paur?
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Reaalsuses (erinevalt paberil väljatoodust) on Puri enamasti Jõgist madalamal mänginud.
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Vunk üritas tartlaste valesöödu järel kaitsjatest mööda joosta, kuid Tekko sai oma keha vahele.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Saarts pääses seinasöödu järel tsenderdama, aga tema pall takerdus Laabuse jalgadesse.
19:24
Külastaja Noh jah kommentaar
Ei tea, kunas Postimees lõpuks korralikku otsepilti näitama hakkab, ilma et iga minuti tagant väike paus sisse ei tuleks...
19:26
Kristjan Remmelkoor:  Vea teinud Jõgi tegi korraga haiget nii Kallastele kui ka Kanterile. Kohtunik Tarajev pidas Jõgile väikese loengu.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusLorenz võttis keskväljal Vungi maha ja teenis 31. minutil kohtumise esimese kaardi.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Vungi karistuslöök jäi madalaks ja teiselpool väljakut Graubergi tsenderdus lendas üle otsajoone.
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus36. minutil sai kollase ka teine Tammeka keskkaitsja Kiidron, kes libistas Peetsonile sisse.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Kapper sooritas vasaku jalaga terava, kuid ebatäpse kauglöögi.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Tauts jäi Graubergi tõste järel suluseisu.
19:40
Külastaja Rene kommentaar
Huvitav jah, mis jama alati selle Postimehe pildivooga on. Keegi teab selgitada?
19:42
Kristjan Remmelkoor:  Lorenz tegi oma karistusala nurga lähistel vea ja Vunk on palli taga.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  Vunk andis madala palli kasti, Kiidron lõi selle puhtaks.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Lisaminuteid ei tulnud, avapoolaeg lõppes seisuga 0:0. Ühtegi väga ohtlikku olukorda ei tekitatud kummagi värava all.
19:56
Külastaja realist kommentaar
Väravat tahaks.
20:00
Kristjan Remmelkoor:  VahetusTammeka tegi vaheajal vahetuse: Jõgi välja, Tammeka eest oma hooaja esimest mängu tegev Koskor sisse.
20:00
Kristjan Remmelkoor:  Ja teine poolaeg algas.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  Paju nurgalöök lendas kõigist meestest üle.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Vungi kauglöök veeres väravast napilt mööda, aga Pechter kontrollis olukorda.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Kallaste eksis Tautsi tsenderdust püüdma minnes ja pall kukkus Pajule, kes ei saanud terava nurga alt väravale pihta.
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Kapperi tsenderdusel oli Villota peaga vahel.
20:11
Kristjan Remmelkoor:  VäravTauts kõmmutab 57. minutil tugeva kauglöögi võrku! 1:0 Tammekale.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Kiidron andis pika diagonaali Tautsile ja jooksis ise ette, aga Tauts talle tsenderdust ei andnud, vaid lõi kaugelt peale ja saatis palli ette alla nurka.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Värav59. minutil lööb Pärnu kohe ühe tagasi! Nurgalöögist skooris peaga Vapruse parim väravakütt Saarts.
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Väravasöödu andis nurgalöögist Vunk.
20:17
Kristjan Remmelkoor:  Kaasik tegi Kapperile vea ja kukkus talle ka otsa. Kapper läks selle peale närvi ja Tarajev pidi meestele loengu pidama.
20:20
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusEemaldamineLorenzile 65. minutil teine kollane ja kokku punane! Tammeka vähemuses! Lorenzi käsi jäi ette Saartsi pealelöögile.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Vunk sai sellest tulenevalt proovida karistusala kaare seest trahvilööki, kuid lõi müüri.
20:22
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusHoiatusKapper läks jälle närvi, seekord Kanteri peale. Kanter tõukas tartlast vastu ja mõlemad said kollase.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Penalti Tammekale!
20:25
Kristjan Remmelkoor: Pärast vaikset avapoolaega on teisel poolajal on mölluks läinud.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Tutk kukkus karistusalas käega palli peale.
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Värav71. minutil Tekko penaltist 2:1 Tammekale! Lõi enda poolt vaadates paremale alla nurka. Kallaste hüppas õigele poole, aga ei ulatanud pallini.
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Keskkaitses mängib pärast Lorenzi eemaldamist Laabus.
20:30
Punane oli põhjendatud
20:32
Penalti ka.
20:32
Kristjan Remmelkoor: HoiatusVunk teenis 78. minutil kollase kaardi.
20:33
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus Vaprus teeb samal minutil kaks vahetust korraga: Saarts ja Vihmoja välja, kaksikud Raido ja Rando Leokin koos platsile.
20:33
Kui tassiks, siis ta ei laoks Tammekale kaarte. Pärnul on alati kohtunikud kõiges süüdi, Vungi sündroom.
20:36
jalgpall.ee on pechteril punane, tartu on kahega vähemuses?
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Ei ole, nüüd on ära ka parandatud.
20:36
Ülekaalus mängides võiks mölisemise ja tujutsemise asemel suruda täiega.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus84. minutil Vapruse viimane vahetus: Kaasik välja, debütant Kutsarev sisse.
20:39
See näitab, et kohtunikud vilistavad ausalt või tammeka kasuks
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus86. minutil Tammeka teine vahetus: Kapper välja, Rande sisse.
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus88. minutil läks Peetson Laabusele jalga ja sai kaardi.
20:44
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on 231.
20:45
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumisele lisati kõigest 2 minutit.
20:46
Kristjan Remmelkoor:  Vaprus viis pärast viimast vahetust Tutki ründesse, aga pole teda seal üles leidnud.
20:46
5 vahetust, 4 kollast, 1 punane ja lisaminuteid 2. Keegi selgitaks?
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus90+2. minutil sai kollase Raido Leokin, kes tegi vea Randele.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Vahetusi oli teisel poolajal neli, sest üks tehti juba enne teise poolaja algust.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Ja suuri seisakuid ei olnud, kuigi oleksin ka pigem kolme lisaminutit oodanud.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Aga mäng on nüüd lõppenud. Tammeka 2, Vaprus 1.
20:48
Aja lisamisest. Kaardid (ka pennal jms) on mängu osa ja selle eest ei lisata aega, osad vahetused toimusid koos ja siis läheb see ühena kirja.