Ivar Lepik: Pühapäevaõhtused tervitused Kadriorust!
18:54
Kristjan Remmelkoor:  Tere ka Hiiu staadionilt!
18:55
Ivar Lepik:  Kes veel mingil põhjusel ei tea, siis täna siin Levadia ja Flora mäng ehk Tallinna derbi, sedakorda sellises võtmes, et läheneme hooaja keskpunktile. Ja noh, muidugi on tegu kahe tiitlifavoriidi mänguga, tänavu enamgi kui muidu - ollakse kahekesi hetkel eest ära.
18:56
Kristjan Remmelkoor: Nõmme Kalju ja Pärnu Vaprus sammuvad kunstmurule.
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Kalju annab mõningatele mängijatele euromängude vahel puhkust, väravas on esmakordselt Teleši asemel Londak.
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Vapruse kapten Peetson valis selle väljakupoole, kuhu päike praegu silma ei paista.
18:59
Ivar Lepik: Koosseisud on uudises ja meeskonnad murul - Levadia puhul suuri üllatusi pole, Igor Prins on mõned valikud teinud, aga mitte midagi väga üllatavat. Floral aga saab algkoosseisudebüüdi Mark Anders Lepik, 16-aastane ründaja - Rauno Sappineni koosseisus ei ole ja nii peab ta siin kohe pea ees vette hüppama. Näis!
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Avavile Hiiul kõlas ja Valikajev lükkas palli mängu!
18:59
Ivar Lepik:  Ja läksime siin ka!
19:00
Kristjan Remmelkoor:  Reginald käib keskkaitsjate juures rünnakuid alustamas ja Kalju äärekaitsjad on kõrgel üleval.
19:02
Ivar Lepik: Flora fännid on kogunenud peatribüüni ühte otsa, Levadia ultrafännid panid vahetult enne mängu oma pesa püsti vastastribüünil.
19:02
Külastaja njaa kommentaar
Miks Raudsepp üldse mänguaega ei saa enam?
19:02
Ivar Lepik:  Eks see on küsimus rohkem Igor Prinsile.
19:05
Ivar Lepik:  Kuues minut ja esimene tõsisem olukord - Kobzar teeb vasakul mitmele mehele ära ja teenib nurgalöögi.
19:05
Kristjan Remmelkoor:  Vapruse ründaja Ronaldo Tiismaa pääses täna esmakordselt Premium liigas põhikoosseisu. Varem on ta mängudesse vahetusest sekkunud.
19:08
Ivar Lepik: Hoiatus 9. minut, Josip Krznaric sikutab Flora meest särgist ja võtab sellega kiirrünnaku maha. Samal ajal on hädas Maksim Gussev, kes juba mõnda aega lonkas ja nüüd teist korda tohterdamist vajab - eks näis, kas ta saab jätkata.
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Kalju kontrollib palli, aga on selle ainult paar korda Vapruse kasti pannud. Tempo on väga madal ja Vapruse väravavaht võtab iga kord palju sekundeid, kui palli mängu paneb.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Aga nüüd, 10. minutil Kalju nurgalöök ja oli ohtlik! Pääseti pikendama ja Valikajev ei suutnud värava alt palli postide vahele suunata.
19:10
Ivar Lepik:  Miller ja Sobtšenko on sooja teinud, aga tundub, et esialgu Gussev ikkagi saab jätkata.
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Peetson püüdis palliga Kalju värava alla purjetada, aga Ugge pani tema ees ukse pauguga kinni, Peetson sai natuke haiget, aga on nüüd püsti.
19:15
Ivar Lepik:  Lepistu ja Morelli vahetasid mõned teravamad sõnad, aga füüsilist kontakti aitasid sõbrad vältida.
19:16
Kristjan Remmelkoor:  Vapruse mängijad olid oma värava juurest kaugemale meelitatud ja Kalju sai üsna lubava kontrarünnaku, kuid Mašitšev, Liliu ja Sinjavski kombineerisid üle ning viimane ei suutnud palli maha võtta.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Mööl ja Liliu mängisid äärest karistuslöögi niimoodi lahti, et Mööl lükkas palli Liliule löögi peale. Brasiillase kauglöögil täpsust ei olnud.
19:21
Ivar Lepik: Levadia kaotab keskväljal palli, Zakaria leiab läbisööduga noore Lepiku, aga Dudarev katab ilusti ja suudab löögi ära blokeerida!
19:22
Ivar Lepik:  Ja nüüd teisel pool! Kõrge kaarpall üle liini ning Morelli ja Andrejev on mõlemad Toomi vastas, väravavaht veel eksib, aga kuna ka ründajad ei suuda tekkinud segadust ära kasutada, suudab Flora klaarida!
19:22
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijevi pealelöök kasti joonelt veeres täpselt Kallastele sülle.
19:23
:
19:23
Ivar Lepik:  Lepik võetakse nüüd 23 meetri peal maha. Karistuslöök Florale. Magus.
19:24
Ivar Lepik:  Zaka vajutab müüri ja jätkuolukorras virutab Lepistu, aga mööda!
19:24
Kristjan Remmelkoor: Senise mängu teravaima sööstu tegi Mööl, kes purjetas paremal äärel ja pani terava palli värava ette, mille Kallaste kätega eemale lükkas. Teisest lainest tuli Dmitrijev, kes virutas üle.
19:24
Ivar Lepik:  Gussev teeb Raudsepale keskväljal vea. Publik nõuab kaarti, Ošomkov nii ei arva!
19:27
Külastaja freed kommentaar
Levadia on suisa kaks eesti meest platsile saatnud,pole raudseppa vaja!
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Elhi ühe tsenderduse lõi Villota peaga klaariks. Järgmisest Elhi tsenderdusest sai peaga löögile Liliu, Kallaste püüdis.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKalju teeb juba 30. minutil vahetuse: Sinjavski välja, Subbotin sisse. Sinjavski lahkus platsilt joostes, nii et mingit nähtavat vigastust ei paistnud olevat.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin lõi kohe 30 meetrilt peale, aga see läks 10 meetrit mööda.
19:30
Ivar Lepik:  Pool tundi mängitud - Flora on initsiatiivi käest andnud, Levadia domineerib. Kontratest ei ole veel häid momente tekkinud. Nüüd on väga oluline, kes esimese ära lööb.
19:30
Külastaja Raudsepp on pingil, Gusse kommentaar
Raudsepp on pingil, gussev ründas pinki siis?
19:30
Ivar Lepik:  Parandan - Roosnuppu ikka. Mõte jooksis kokku.
19:30
Külastaja stuk kommentaar
Kõik fännid seal staadionil tuleks laulukoori õppele saata.
19:31
Kristjan Remmelkoor: Värav  32. minutil Valikajev 1:0 Kaljule! Mašitšev tsenderdas vasakult ja Valikajev rammis kõrgelt hüppelt palli peaga posti äärde.
19:31
Külastaja Juss kommentaar
Ei ole hullu ikka juhtub, lihtsalt jäi alguses veidi arusaamatuks.
19:32
Kristjan Remmelkoor:  Kohe järgmisel rünnakul oli Kalju jälle ohtlik, Liliu söötis karistusalasse, kuid Subbotini löök ebaõnnestus täiesti.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Mööl tsenderdas, Liliu jätkas peaga ja Valikajev virutas seekord üle värava. Vaprus on päris alla vajunud.
19:34
Kristjan Remmelkoor:  Elhi audi järel pääses Dmitrijev palliga kasti ja lõi teravalt, aga mitu meetrit tagumisest postist mööda.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Liliu üritas kastis Elhi tsenderdust rinnaga maha võtta, aga pall põrkas tema rinnast liiga kaugele.
19:38
Ivar Lepik:  Saliste koputab Roosnupule selga ja viga sealt tuleb, aga ütleks, et kaardikoht ei olnud - Roosnupp pidurdas palliga ja Saliste tuli lihtsalt selga.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Mašitšev otsis läbisööduga Liliut, aga Kallaste luges selle läbi ja võttis palli endale.
19:40
Ivar Lepik:  Ja nüüd võtab Podholjuzin keskväljal Lepiku maha. Saab ka loengu osaliseks. Mitmesse olukorda jäävad mehed lihtsalt hiljaks, eks on jalad ilmselt pehmed juba. Viis minutit poolajani.
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Värav42. minutil lööb Liliu 2:0! Ülipalju tsenderdusi jaganud Elhi andis järjekordse tsenderduse, Valikajev pikendas peaga ning Liliu võttis palli kastis maha ja lõi selle võrku.
19:43
Ivar Lepik:  Dudarev purjetab 44. minutil natuke ja proovib 30 meetrilt õnne, aga langeb ikkagi üle värava see pall. Flora lubab Levadial üsna lähedale tulla.
19:43
Kristjan Remmelkoor: Dmitrijevi kauglöök oli täpselt tagumise posti kõrvale maandumas, aga Kallaste tõrjus ära.
19:43
Ivar Lepik:  Kobzar paneb Kuuse pikali, aga lööb jalgadesse ja nurgalöök on tulemuseks. Viimane minut.
19:44
Kristjan Remmelkoor:   Avapoolajale lisati üks minut.
19:45
Ivar Lepik:  Kadriorus minuteid ei anta - poolaeg ja 0:0!
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Kõlas poolajavile. Kalju 2, Vaprus 0.
19:45
Ivar Lepik:  Kõige paremini võtab mängu ehk kokku see, et kumbki väravavaht ei ole sisuliselt ühtegi tõrjet tegema pidanud.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Algus oli veidi uimane, aga Kalju surus aina rohkem ja lõi poolaja viimasel veerandtunnil kaks väravat ära.
19:52
tahaks seda Liljuud mõne teise satsi vastu pigem näha,mis puust mees on!
19:55
19:57
Külastaja S kommentaar
Vapruse saatuse otsustas Pohlak juba ära. Võimalus oli tuua üleminekuaknas tugevad välismängijad ja raha ning võimalus oli selleks olemas. EJL ei andnud nõusolekut kuna meeskond lasti mängima litsenseerimata - litsenseerimata sellepärast, et PJK loobus ja lihtsalt enam ei jõudnud. Lihtsalt suu puhtaks kui noored pärnu kutid võitlevad brasiilia proffide vastu. Oleks lubatud täiendused ära teha oleks mäng teist nägu. Miks ei mängi Alliku, Kirss ja Mošnikov oma kodulinna eest ? Miks annab Flora mängijaid Paidele, Viljandile ja Tammekale ? Pärnult ainult võetakse mängijaid. Pärnu ainuke lootus on iga aasta uued koolipoisid.
19:59
Ivar Lepik: Vahetus  Levadia toob Marini sisse Roosnupu asemel ja Flora Milleri Gussevi asemel. Kaks vahetust kohe poolajal.
19:59
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg läks Hiiul käima.
19:59
Ivar Lepik:  Nii Gussev kui Roosnupp said avapoolajal ka korduvalt haiget, sellesmõttes võibolla natuke ennetatakse halvemat.
19:59
Külastaja Hull kommentaar
jälle need pärnu vandenõuteooriad. kohtunikud kiusavad, pohlak kiusab, teised klubid kiusavad
20:00
20:01
Kristjan Remmelkoor: Londak sai vahelduseks tööd, kui pidi püüdma Saartsi nõrga löögi.
20:02
Ivar Lepik: Hoiatus  Kuusk võtab Kobzari maha ja karistuslöök 23 meetrilt! 48. minut.
20:03
Pole siin mingit vandenõuteooriat. Info on otse allikast.
20:03
Kristjan Remmelkoor: Hiiul on 173 pealtvaatajat. Kalju keskmise numbri viib see tunduvalt alla.
20:06
Ivar Lepik:  Kobzar on Levadia poolel kõige teravam mees - järjekordne nurgalöök tõestuseks.
20:06
No loogiline on, et enne tuleks klubi majanduslikpool korda saada, kui mingeid välismängijaid tooma hakata. Puhas veise väljaheide, et välismängija jaoks oleks raha olemas, aga muidu klubi tegevuseks ei ole.
20:06
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin andis Dmitrijevile hea läbisöödu, aga Dmitrijev ei läinud löögile, vaid võttis hoo maha, pööras otsa ringi ja andis enda selja taha, kus kedagi ei olnud, tallasöödu.
20:09
. Enne välismängijate toomist võiks oma mängijatega lepinguid teha, et andekamad tallinna klubidesse ära ei läheks. Täpselt pärnu fännide moodi kõiki teisi süüdistada kogu aeg.
20:10
Pärnul on nüüd ju eelarve koos. Kle kloun mida sa plõksid tühja.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Värav59. minutil pääses Liliu Pärnu kaitsjate eksimuse järel üks-ühele ja lükkas palli võrku! 3:0 Kaljule.
20:12
Külastaja kle S kommentaar
ma võtan ka sõna sekka... sa oled ise üks kloun, S - miks peaksid Mosnikov, Kirss või Alliku Pärnu klubi eest mängima? Kas Vaprus on Mosnikovile lepingut pakkunud? Või Kaljult proovinud Kirssi ära osta? Või tahad sa mingit maakondade turniiri eestikatele?
20:13
Ivar Lepik:  Ja 59. minutil paneb Morelli pika soolo järel peale, Toom esimesest nurgast toob ära, kuigi vist oleks küljevõrku läinud napilt!
20:14
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijev virutas 30 meetrilt latti! Pall põrkas latist maha, aga mitte üle väravajoone.
20:14
Ivar Lepik: Publik juubeldab tribüünil ja usub, et pall on võrgus, aga Pavel Marini löök läks tegelikult küljevõrku!
20:14
Ivar Lepik:  Gussev lonkab samal ajal tribüüni ees päris tugevalt.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus61. minutil Kalju teine vahetus: Dmitrijev välja, Kirss sisse.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus63. minutil Vapruse esimene vahetus: Tutk välja, Palatu sisse.
20:17
no ja selle täis eelarvega ei leia eestist mängijaid, ega saa oma mängijatele lepinguid pakkuda? ühest küljest tahaksid sellist külapatriootliku jalgpalli, et pärnu mehed pärnu eest aga teisalt raha oleks olnud ainult lepinguteks välismängijatega. Segane jutt sul.
20:17
Välismängijad oleks saanud samamoodi agentidelt mänguaja saamiseks ja mängijaõigused oleks jäänud agendile. Mispoolest Kalju või Levadia teistmoodi teevad. Väljak on täis tegelasi kellel pole Eestiga mingit seost ja kellel on täispoogen Eesti jalgpallist.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini ja Mööli söötude järel pääses Kirss kastist löögile, kuid tema löök blokeeriti.
20:19
Ivar Lepik:  1020 pealtvaatajat Kadriorus.
20:21
Ivar Lepik: Vahetus  Flora teine vahetus 67. minutil: Šlein sisse ja Zakaria välja. Natuke kaitsvamaks - Flora läheb ilmselt punkti peale välja. Zakaria ei olnud täna ka väga terav.
20:21
Ivar Lepik:  Kuusk jookseb nüüd (poolkogemata) Podholjuzini jooksuradadele, nõutakse punast. Veel ei tule.
20:21
Külastaja khm kommentaar
Igav 0-0 viik tulemas
20:22
Külastaja asd kommentaar
Kui õieti nägin ss Metsa ja Teniste koduklubid ka vastamisi, sealgi oli 0:0 - eitea kus enne skooritakse. ...
20:22
Kirssil saab leping läbi see aasta Kaljuga :)
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus69. minutil Kalju viimane vahetus: Liliu välja, Klein sisse.
20:23
Ivar Lepik:  Selles Norra duellis on Karol Mets just 1:0 juhtima läinud!
20:23
Tjapkin on vigastatud?
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Ei tea, pigem anti vast euromängude vahel puhkust.
20:25
Ivar Lepik:  Nüüd aga Teniste sats viigistanud - 1:1!
20:26
Kristjan Remmelkoor:  Valikajev üritas peale lüüa, kuid lõi palli vindiga küljeauti.
20:27
Külastaja Pedro kommentaar
Kes Flora vs Levadia mängu domineerib?
20:27
Ivar Lepik:  Pärast 60. minutit on üsna lahtiseks läinud - esialgu oli pigem Levadia käes, siis Floral mõned momendid.
20:28
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin söötis karistusalasse ja Kirss lõi seal tugeva löögi Villota selja pihta.
20:28
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus74. minutil Vapruse teine vahetus: Saarts välja, Veensalu sisse.
20:28
Selge!
20:30
Ivar Lepik:  Ehk seni parim moment - Andrejev proovib 20 meetrilt, Toom tõrjub, pall kukub Kobzarile, kes aga raske nurga alt ei saa raami suunatud!
20:32
Ivar Lepik:  Pall on võrgus, aga kohtunik näitab, et noor Lepik mängib käega ja õigesti teeb - käsi seal pöördel abiks oli!
20:33
Ivar Lepik:  Siin aga mees näitas, milleks võimeline on - pööre ümber Tabi ja löök olid väga külmavereliselt tehtud.
20:34
Ivar Lepik: Vahetus  Flora kolmas ja viimane vahetus 80. minutil: Lepik välja ja Sobtšenko sisse.
20:34
Ivar Lepik:  VahetusLevadialt ka 80. minutil, Kobzar välja ja Raudsepp sisse - läheb ka Levadia veidi kaitsvamaks.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Mäng on viimasel ajal natuke rahunenud. Kalju 3:0 eduseisus näib, et kõik on tehtud.
20:36
Ivar Lepik:  Ohtlik Levadia värava all, aga võrku ei leia. Kümmekond minutit jäänud.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin pääses kornerist löögile, Kallaste lükkas hea tõrjega palli üle lati.
20:41
Ivar Lepik:  Nüüd oli lähedal! Alliku mängis paremalt läbi ja Sobtšenko värava ees ei saanud hästi pihta, aga Lepmetsa oleks napilt-napilt üllatanud!
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90. minutil Vapruse viimane vahetus: Kanter välja, Rando Leokin sisse.