Kas kuskilt näitab pildi vahendusel ka mängu? Va kohapeal
Delfi ja tallinnatv
19:16
Kristjan Remmelkoor: Pall on ungarlaste valduses. Liliu ja Valikajev pressivad natuke üle keskjoone, ülejäänud kaljukad on oma poolel.
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Kalju tegi ohtliku rünnaku! Valikajev andis kanna tagant oivalise söödu Kirsile, kes pääses karistusalast, kuid terava nurga alt löögile. Väravavaht tõrjus jalgadega.
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Kohtunik kukkus korraks kummuli. Nalja kui palju.
19:18
Hahah. Kohtunik juba lendab ise pikali :D
19:19
Kristjan Remmelkoor:  Videoton teenis esimese nurgalöögi ja keegi suutis ka peaga jätkata, kuid seejärel läks pall Kalju kastist välja.
19:22
Kristjan Remmelkoor: VäravPatkai viis Videotoni 1:0 juhtima! Videotoni ohtlik rünnak ja madal tsenderdus kasti, Tjapkin küünitas jala vahele ja sai palli üle otsajoone lükata, kuid nurgalöögi järel virutas Patkai kasti tagant palli täpselt alla nurka.
19:23
Kristjsn oskad öelda, mitmes mäng järjest telesile lüüakse kaugelt ära
19:23
Kristjan Remmelkoor:  Ei oska öelda.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Mööli tsenderdus maandus kindlalt Kovacsiki käte vahel.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Lazovic tsenderdas karistuslöögi kasti ja seal sai keegi külalistest pea vahele, aga pall ei läinud värava poole.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkov jäi suluseisu.
19:33
Kristjan Remmelkoor: Keskkaitsja Juhasz sai palliga purjetada Kalju väravast 20 meetri kaugusele ja sealt peale lüüa, löök keeras tagumisest ristnurgast mõne meetri jagu mööda.
19:33
Külastaja oll kommentaar
Mitu korda Kalju Euroopa Liiga/CL 2. voorust edasi on saanud?
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Kahest eurovastasest on Kalju ainult ühe korra jagu saanud, see juhtus eelmisel aastal. Aga HJK-d võideti vist 2013. aastal Meistrite liiga teises eelringis, kuhu Kalju jõudis Eesti meistrina automaatselt.
19:36
2 vist
19:36
Külastaja Hull kommentaar
Kalju on ühel korral on kaks vastast samal hooajal alistanud
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini tsenderdus oli kõver, lennates otse üle otsajoone.
19:37
Tänud! Loodame, et täna see number kasvab.
19:37
Külastaja Rene kommentaar
huvitav, et helikanaleid ei saada paika kommentaatoritel
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Nego püüdis palliga karistusalas pöörata, aga Tjapkin lõi palli ära.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Videotoni nurgalöök oli jälle ohtlik ja peaga löödi latti!
19:39
Kahe vastase alistamisega on eesti klubidest 1 korra hakkama saanud levadia ja 1 korra kalju
19:41
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkov proovis küljejoone juurest väravavahti üllatada, aga lõi üle ja ilmselt oleks väravavaht jõudnud selle ka lati alt ära tõrjuda.
19:42
See purjetanud Ungari keskkaitsja mitte Eesti vastu ei mänginud paari aasta eest ?!?
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Nii on jah, ta sai kollase kaardi ka 2012. aastal Tallinnas.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Kohtunik kukkus täna teist korda pikali ja vajab arstiabi!
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Meeskonnad kasutavad seda aega joogipausiks.
19:46
Peakojtunik vigastatud
19:46
Kommentaator paneb jama
19:46
Külastaja muigega kommentaar
Ungari liiga on enamvähem Sloveenia tasemel. Seega need, kes peale Kalju eelmist võitu fäärlaste üle uhkusest põsed punni ajasid peaksid veidi tagasi võtma.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Neljas kohtunik on end valmis sättimas, et väljakule joosta.
19:47
Külastaja Lee kommentaar
Ungarlased kohe ümber, pugevad vist
19:48
Mängu esimene vahetus. Peakohtunik välja 4kohtunik sisse
19:48
Kristjan Remmelkoor:  Peakohtunik Joao Capela saadetakse aplausi saatel väljakult ära.
19:49
Külastaja midagi kommentaar
hullu polnud ju
19:50
Kristjan Remmelkoor:  Ja mäng võib umbes viieminutilise pausi järel jätkuda.