Meinhard Pulk: Tere õhtust!
18:59
Meinhard Pulk: Viljandi pani palli mängu!
19:00
Meinhard Pulk:  Esimene kauglöök juba 40 sekundilise mängu järel Volkovilt, aga pall läheb raamidest mööda.
19:01
Meinhard Pulk:  Ning minut hiljem saab Tulevik nurgalipu lähistelt karistuslöögi.
19:01
Meinhard Pulk:  Alliku pall klaaritakse.
19:02
Meinhard Pulk: Peips teenib Viljandile nurgalöögi. Päris aktiivne algus.
19:02
Meinhard Pulk: Alliku tsenderdus jääb jälle madalaks.
19:03
Külastaja mc kommentaar
Sillamäe Kalevil on pink päris õhuke, on Sillamäe kedagi juurde toomas?
19:03
Meinhard Pulk:  Eestist ehk keegi veel tuuakse, välismaalt toomine keelati jalgpalliliidu poolt ära.
19:09
Meinhard Pulk: Suhharovi tsenderdus maandub rikošetiga värava katusel. Nurgalöögiga saavad Viljandi kaitsjad hakkama
19:10
Meinhard Pulk:  Värav 11. minutil viib Savin Sillamäe juhtima!
19:10
Meinhard Pulk: Suhharovilt suurepärane diagonaalpall, Savin lükkab rinnaga palli Õunapist mööda ning lööb siis palli 10 meetri pealt väravasse. Kaunis värav!
19:12
Meinhard Pulk: Riibergi heale nurgalöögile saab Õunap peaga löögile, kuid pall läheb üle.
19:14
Meinhard Pulk: Pall maandub Tuleviku kasti joone lähistele, aga Savini löök põrkub enda ründajast üle otsajoone.
19:14
Külastaja njaaa kommentaar
Zenjov lõi Poolas värava
19:19
Meinhard Pulk:  Hiilgav võimalus Viljandil, aga kohutav tegutsemine Kährilt! Juhkami suurepärane tsenderdus jääb Sillamäe kaitsja põrkest Kährile ette, aga Viljandi ründaja otsustab löömise asemel ebaõnnestunult palli kaasründajale jätta.
19:23
Meinhard Pulk:  Viljandi on kerge initsiatiivi endale haaranud.
19:28
Meinhard Pulk:  Vahelduseks ohtlikum rünnak ka Sillamäelt, aga otsustav tsenderduse klaarib Kübar peaga. Pool minutit hiljem lööb Volkov kastijoonelt pallist mööda.
19:29
Meinhard Pulk:  Riibergi nurgalöök on taas hea, aga Kähri pea eest klaarib Sillamäe kaitsja napilt palli ära.
19:35
Meinhard Pulk:  Esimese poolaja parim mängija on seni ehk Suhharov, kes lisaks väravasöödule on mitmel korral oma tsenderdustega ohtu tekitanud.
19:36
Meinhard Pulk:  Alliku madal karistulöök ligi 30-35 meetri pealt läheb kõikidest meestest läbi ning pall veereb tagumisest postist turvaliselt mööda.
19:40
Meinhard Pulk:  Savin pusib end kastis löögile, aga Viljandi kaitse suudab teda piisavalt segada ning pall maandub Nõmme süles.
19:42
Meinhard Pulk: Suhharov konksutab end äärest suhteliselt terava nurga pealt löögile, Nõmm tõrjub selle ning ukrainlase jätkuürituse blokeerib Henn. Suhharovi nurgalöök klaaritakse.
19:43
Meinhard Pulk:  Kauglöögiga on Nõmm raskustes, aga suudab siiski palli enda valdustes hoida.
19:43
Meinhard Pulk:  Sillamäe surve on tugevnenud poolaja lõpus.
19:45
Meinhard Pulk: Poolaeg. Sillamäe kokkuvõttes pigem teenitult ees.
20:01
Meinhard Pulk: Teine poolaeg algas ja Sillamäe ohtlik rünnak lõppes ründajapoolse veaga.
20:01
Meinhard Pulk: Nüüd teenib Riiberg ohtliku koha pealt karistuslöögi.
20:02
Meinhard Pulk:  Aga ei tulnud sellest midagi.
20:06
Meinhard Pulk: Fedotovi löök 18-19 meetri pealt jääb nõrgaks ja Nõmm püüab kindlalt.
20:07
Meinhard Pulk:  Suhharov saab ohtlikult löögile, aga napilt tagumisest postist mööda!
20:09
Meinhard Pulk:  Sillamäe on esimese kümne minuti jooksul mängu suht täielikult valitsenud.
20:10
Meinhard Pulk:  Värav Sillamäelt 2:0!
20:11
Meinhard Pulk:  Sillamäe kombineerib kastis, esimese löögi Nõmm suhteliselt ebaõnnestunult tõrjub ja Volkov on väravajoone juures olemas ning lükkab palli väravasse!
20:12
Meinhard Pulk:  Värav 58. minut ja Volkovilt 3:0!
20:13
Meinhard Pulk:  Saab karistusala servas palli ning lööb palli Nõmme alt väravasse!
20:14
Meinhard Pulk: Kährilt hea võimalus, kui tõstab palli üle Starodubtsevi, aga pall läheb napilt väravast mööda.
20:15
Meinhard Pulk:  273 pealtvaatajat on Viljandis.
20:15
Meinhard Pulk:  Taas on Viljandi kiirrünnakul ohtlik, aga Kähri sööt läheb veidi pikaks ning Starodubtsev nopib palli Langi jala eest!
20:17
Meinhard Pulk: Vahetus  Mängu esimene vahetus 64. minutil. Peips välja, Roger Teor sisse.
20:21
Meinhard Pulk:  Vahetus 67. Taar vahetab Riibergi välja.
20:22
Meinhard Pulk:  Mäng on päriseks lahtiseks muutunud, aga löökideni pole kumbki meeskond vahepeal jõudnud.
20:23
Meinhard Pulk:  Hoiatus 70. Õunap võtab ohtlikust kohast Volkovi maha ja Sillamäele karistuslöök.
20:25
Meinhard Pulk: Karistuslöögi järel saab Volkov vasakuga teisest lainest üle puusa lüüa. Löök on hea ja terav, aga siiski üle.
20:27
Meinhard Pulk: Juhkam saab kastis palli, aga puude on liiga tugev ja pall veereb Starodubtsevini.
20:31
Meinhard Pulk:  Vahetus Viljandi kolmas vahetus 77. minutil. Kübar välja, Post sisse.
20:32
Meinhard Pulk:  Hoiatus 78. Savinile suupruukimise eest kaart.
20:33
Meinhard Pulk:  Vnukov keerutab karistuslöögi esipostist selgelt mööda.
20:36
Meinhard Pulk:  Ja nüüd sai Vnukov kaugelt löögile, aga napilt üle siiski.
20:38
Meinhard Pulk: Vahetus 84. minutil vahetab ka Sillamäe. Grigorevski annab Aleksejevile puhkust.