Neljapäev, 20. juuli 2017
21:54
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust, Videotoni ja Kalju kordusmäng on peagi algamas. Võrreldes nädalataguse avamänguga, on Kalju teinud oma algkoosseisus ühe muudatuse: väravas alustab senise kindla esinumbri Vitali Teleši asemel Pavel Londak.
21:56
Kristjan Remmelkoor:  Videoton on oma põhikoosseisus teinud kaks muudatust, kusjuures just Tallinnas värava löönud mehed - Mate Patkai ja Marko Scepovic - on seekord pingile jäänud.
21:56
Kristjan Remmelkoor:  Teleši asemel kannab täna Kalju kaptenipaela Andrei Sidorenkov.
21:56
Külastaja Kõrvits kommentaar
Ei tea kas kuskilt ka videostriimi näha saab?
22:00
Kristjan Remmelkoor: Kohtunik andis avavile!
22:04
Külastaja fänn kommentaar
22:06
Kristjan Remmelkoor:  Esimese viie minuti jooksul on pall palju audis olnud. Nüüd toimus esimene korralik rünnak Videotoni poolt, Kalju kaitsja lõi karistusalast palli minema.
22:09
Kristjan Remmelkoor:  Reginald, kellele keskväljal veaga sisse lennati, natuke kogus ennast enne püsti tõusmist.
22:09
Külastaja njaa kommentaar
22:12
Kristjan Remmelkoor:  Videotoni esimene nurgalöök 11. minutil oli ohtlik! Londak läks ebaõnnestunult palli püüdma ja Dmitrijev pidi peaga väravajoonelt klaarima!
22:13
Mitu % Kalju palli hoidis eelmine mäng?
22:14
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus13. minutil sai Sidorenkov mängu esimese kollase kaardi, kui vasakul äärel vastasele vastu jalgu lõi.
22:17
Kristjan Remmelkoor:  Liliu teenis 16. minutil esimese nurgalöögi Kaljule. Sidorenkov toimetas selle kasti ja seal Dmitrijevi löök blokeeriti.
22:17
Külastaja TrvP kommentaar
Eelmine mäng oli 43 vs 57 valdamine kokku.
22:18
Külastaja vaataja kommentaar
kurb, et videoton on täna võtnud eesmärgiks taga nulli hoida, on andnud kaljule võimaluse initsiatiiviks, aga kalju on lihtsalt palliga nii kehv, et seda ei suudeta ära kasutada
22:19
Kristjan Remmelkoor:  Kalju seni ohtlikem võimalus! Sidorenkovi karistuslöögist pääses tagumise posti juures Valikajev löögile, aga löök ei tulnud piisavalt tugev välja ja vastaste mängija tõrjus mõni meeter enne väravajoont peaga ära.
22:19
Isegi, kui Kalju 1 ära lööb, siis vastastel ikkagi mõistlik edasi passida kaitses.
22:23
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus Vinicius võttis 22. minutil veaga Liliu maha ja teenis kollase, aga sai olukorras ise nii palju haiget, et küsis vahetust.
22:24
Külastaja muigega kommentaar
Kalju lööb 90+ minutil auvärava
22:24
Külastaja das kommentaar
Frantsev andis Londakule tippjalgpallist lahkumismängu?
22:24
Kristjan Remmelkoor:  VahetusVahetus tehakse 24. minutil ära: Vinicius välja, Fejes sisse.
22:26
Kristjan Remmelkoor:  Frantsev ei jäänud Telešiga avamängus rahule, see ei pruugi Londaku jaoks lahkumismäng olla.
22:28
Kristjan Remmelkoor:  Stopira pikast audiviskest said võõrustajad peaga löögile, Londak lükkas palli ühe käega üle lati.
22:29
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusUgge on 25. minutil kaardi saanud.
22:31
paistab, et ungarlased nägid, et kaljukad ei suuda loovutatud initsiatiiviga midagi peale hakata ja asusid ise ründama
22:31
Külastaja Camron kommentaar
Teleš ei lükanud midagi :D
22:32
Kristjan Remmelkoor:  Londak lükkas jah, muidugi, mitte Teleš.
22:33
Kristjan Remmelkoor:  Stopira pääses väga ohtlikult karistuslöögi järel peaga löögile, aga õnneks saatis palli üle. Londak sai olukorras viga.
22:33
Külastaja Hyrax kommentaar
Kohtunik on päris ungarlaste poole viltu selle poole tunni põhjal
22:37
Kristjan Remmelkoor: Värav  Lazovic viib peaga Videotoni 1:0 juhtima!
22:37
ilus värav ungarlastelt
22:40
Kristjan Remmelkoor:  Stopira audi järel Suljic vasakult äärelt tsenderdas ja Lazovic kerkis õhuvõitluses Kirsist kõrgemale.
22:40
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd sai Videoton jälle ohtlikult peaga löögile, väga napilt mööda.
22:40
videotoni mehed on peamängus kaljukatest ikka tugevasti üle
22:40
Külastaja -_- kommentaar
See pasundamine peale väravat tõi hirmu nahale, nagu maailmalõpp oleks käes olnud
22:43
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusVahetusmees Fejes tegi Liliule vea ja sai kollase kaardi. Kaardid nüüd 2:2.
22:43
Pigem ikka Lazovic lihtsalt lükkas Kirsi eest ära :D Ei olnud vaja kõrgemale kerkida
22:44
Mõistlik lahendus. Kas meie kuttidel närv katki või ongi võõrsil selline kvaliteet?
22:48
Kristjan Remmelkoor:  Mööl pääses 45+3. minutil kastist löögile, väravavaht püüdis.
22:48
Sidorenkovi karituslöögid ja nurgalöögid on nii kehvad täna, et lausa uskumatu
22:49
Kristjan Remmelkoor:  Avapoolaeg läbi. Videoton - Kalju 1:0 (kahe mängu kokkuvõttes 4:0).
22:50
Kristjan Remmelkoor:  Videoton alustas kaitsest lähtuvalt, aga hakkas ajapikku ründama. Avapoolaja parimad võimalused tekkisid nurga- ja karistuslöökide ja audivisete järel. Videotoni võimalused olid paremad ja neilt ka ainus värav.
22:51
kalju mehed juskui juba leppinud kaotusega
23:04
Kristjan Remmelkoor:  VahetusKaljult vaheajal esimene vahetus: avapoolajal vahepeal haiget saanud Londak välja, Teleš sisse.
23:04
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas!
23:08
Kristjan Remmelkoor:  Subbotin teenib Kaljule penalti!
23:09
Kristjan Remmelkoor:  VäravDmitrijev lööb 50. minutil penaltist 1:1! Lõi tugevasti enda poolt vaadates täpselt parema posti kõrvale, väravavaht hüppas teisele poole.
23:09
Kristjan Remmelkoor: Penalti tekkis sellest, et Subbotin sai karistusalas keha vastase ja palli vahele ning Varga jooksis talle selga.
23:10
Külastaja Lee kommentaar
1-1, väga hea!!!! Võit võiks ära tulla, siis koef paraneb
23:11
Kristjan Remmelkoor:  Maric proovis käärlööki, lõi napilt üle.
23:13
Kristjan Remmelkoor:  Subbotini tsenderdus kaldus üle otsajoone.
23:17
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus58. minutil Videotoni teine vahetus: värava autor Lazovic välja, Geresi sisse.
23:20
Kristjan Remmelkoor: Vahetus61. minutil teeb Videoton oma viimase vahetuse ära: Stopira välja, Szabo sisse.
23:21
Kristjan Remmelkoor:  Valikajev pääses Sidorenkovi nurgalöögist esiposti juures peage löögile, aga ei suutnud raamide vahele suunata.
23:22
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus63. minutil rikkus määrusi ja sai kollase kaardi Dmitrijev.
23:25
Kristjan Remmelkoor:  Carlos on valmis peagi väljakule sekkuma.
23:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus68. minutil Kalju teine vahetus: Kirss välja, Carlos sisse. Avamängus tegi Kalju täpselt sama vahetuse minut hiljem ehk 69. minutil.
23:31
Kristjan Remmelkoor:  Sidorenkovi nurgalöögi järel oli Videoton ohtlikule kontrarünnakule tormamas, aga Teleš tuli õigesti umbes 40 meetri kaugusele väravast läbisöötu vahelt lõikama.
23:32
Kristjan Remmelkoor:  Neemelo on valmis varsti platsile jooksma.
23:33
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus75. minutil Kalju viimane vahetus, ka see on avamängust tuttav käik: Liliu välja, Neemelo sisse.
23:34
Kristjan Remmelkoor:  Liliu tuli väljakult ära jalutades, mis näitab, et Kaljul enam kolme värava löömise usku ei ole.
23:37
Kristjan Remmelkoor:  Videotoni söödumängu järel pääses Maric terava nurga alt löögile ja oli ebatäpne.
23:38
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus80. minutil kollane kaart Maricile, kelle käsi käis õhuvõitluse ajal Subbotini näos.
23:40
Kristjan Remmelkoor:  Valikajev lõi umbes 22 meetrilt selgelt üle.
23:43
Kristjan Remmelkoor:  Ugge sai samuti õhuvõitluses Maricilt käega näkku, aga seekord ei andnud kohtunik isegi viga.
23:43
Kristjan Remmelkoor:  Uggele topitakse nüüd väljaku kõrval vatti ninna.
23:46
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijev pidi täna teist korda nurgalöögi järel peaga palli joonelt tõrjuma!
23:47
Kristjan Remmelkoor: 88. minutil pääses Juhasz karistuslöögist peaga löögile, Teleš tõrjus posti äärest ära.
23:49
Kristjan Remmelkoor:  Jälle pääsesid ungarlased peaga löögile, Teleš püüdis.
23:50
Kristjan Remmelkoor:  90+1. minutil oli Szabol võimalik Kalju trahvikastis pall maha võtta, pöörata ja lüüa, aga Teleš tõrjus lati alt.
23:51
Kristjan Remmelkoor:  Kohtunik puhus kahe lisaminuti järel lõpuvilet! Kalju tegi võõrsil Videotoniga 1:1 viigi, Videoton võitis kahe mängu kokkuvõttes 4:1.