Meinhard Pulk: Tere õhtust!
18:57
Meinhard Pulk:  Premium liiga keskmikke heitlus on iga hetk algamas.
18:59
Meinhard Pulk:  Koosseisudes võrreldes eelnevate mängudega midagi sensatsioonilist ei ole. Paide poolt alustab teist kohtumist järjest algkoosseisus Ander Ott Valge.
19:01
Meinhard Pulk: Paide ründaja Samson Onomigho Iyede pani palli mängu!
19:02
Meinhard Pulk: Paidesse on kohale sõitnud ka mitmeid Sillamäe fänne.
19:03
Meinhard Pulk:  Esimese kolme minuti jooksul on pall Sillamäe platsipoolel püsinud. Midagi ohtlikku pole Paide veel tekitanud.
19:05
Meinhard Pulk:  Nüüd tekitas Suhharovi terav tsenderdus raskusi, aga Paide kaitse suutis esialgu rinnaga ning siis jalaga klaarida.
19:07
Meinhard Pulk: Esimene löök raamidesse. Iyede mängib karistusala servas kaitsja üle, aga löök veereb Starodubtsevile sülle.
19:09
Külastaja TK kommentaar
Kas Jasper vigastatud?
19:09
Meinhard Pulk:  Jah.
19:11
Meinhard Pulk:  Üpris intensiivne mäng on seni olnud. Äsja valdas Paide Sillamäe karistusala lähistel pikalt palli, aga otsustav läbisööt Iyede suunas oli liiga tugev.
19:12
Meinhard Pulk: 12. minutil esimene nurgalöök Sillamäele. Karofeldi ja kaitsja vahel oli väike ebakõla, aga kahe peale suudeti pall siiski klaarida.
19:14
Meinhard Pulk: Värav 14. Vladislav Tšurilkin!
19:15
Meinhard Pulk: Suhharovilt karistuslöögist kaunis tsenderdus ning pikakasvuline keskkaitsja suunab tsenderduse tagumise posti kõrvale.
19:16
Meinhard Pulk: Seni oli üpris võrdne mäng olnud, aga standardolukord lahendati klassiga ära.
19:18
Meinhard Pulk: Suhharovi tsenderdus läheb veidi pikaks, aga Karofeld peab siiski korraliku pantrihüppe tegema.
19:22
Meinhard Pulk: Iyede murrab osavalt kasti, aga Slaštšjov tuleb võimsalt sisse ja segab piisavalt nigeerlast. Paide senine parim võimalus.
19:25
Meinhard Pulk:  Tempo on päris rahulikuks jäänud.
19:26
Meinhard Pulk:  26. minutil esimene nurgalöök Paidele.
19:27
Meinhard Pulk:  Vainumäe tsenderdusele saab kaitse pea vahele, aga teisest lainest tuleb Valgelt päris ohtlik madal löök. Kaks Paide mängijat lasevad löögi jalge vahelt läbi, aga Starodubtsev suudab siiski püüda.
19:31
Meinhard Pulk: Kui väike vaheresümee teha, siis värava järel on initsiatiiv Paide käes olnud, aga Sillamäe kaitseliin on päris tubli olnud. Ainsad löögid on väljaspool karistusala tulnud.
19:33
Meinhard Pulk:  Taaskord sama stsenaarium. Pall püsis Sillamäe väravast 20-25 meetri kaugusel ja lõpuks blokeeritakse Turi kauglöök.
19:34
Meinhard Pulk:  Pall on Karofeldiga silmitsi jäänud Aleksejevile veeremas, aga viimasel hetkel teeb Martin Mägi võimsa ja kauni täklingu ning päästab Paide. Suurepärane kaitsetööt!
19:35
Meinhard Pulk:  Ja nüüd sai Vnukov 17 meetri pealt ühe puutega virutada. Löök on suurepärane, aga Karofeld vastab samaväärse tõrjega.
19:36
Meinhard Pulk: Nüüd on omakorda Sillamäe aktiivselt ründama asunud. Kauglöök lendas selgelt üle.
19:40
Meinhard Pulk:  39. Aleksejev murrab äärest läbi, suudab palli Karofeldist ka mööda susata, aga väravajoonelt päästab viimasel hetkel Kase! 2:0 oli sentimeetrite kaugusel!
19:44
Meinhard Pulk:  Paide nurgalöögi toob Iyede peaga värava ette tagasi, aga lõpuks maandub pall ikkagi Starodubtsevi süles.
19:46
Meinhard Pulk:  Lisaminuteid ei antud ja esimene poolaeg on läbi. Sillamäe 1, Paide 0 ning LIVE-tabelis on kahe meeskonna vahel viis punkti.
20:02
Meinhard Pulk: Vahetus Paide vahetas teise poolaja alguses. Henri Hanson vahetas Valge välja.
20:08
Meinhard Pulk:  Mängu iseloom ei ole palju muutunud. Mõlemad meeskonnad ründavad üpris agaralt, aga löökideni ei jõuta.
20:11
Meinhard Pulk:  Sinilaiu kauglöök raamidesse ei lennanud.
20:12
Meinhard Pulk:  Ja nüüd sai Iyede karistusala nurgast löögile. Löök on tugev, aga ebatäpne.
20:13
Meinhard Pulk:  Värav 57. Suurepärane värav Sillamäelt!
20:13
Meinhard Pulk:  Vnukov konksutab end 18-19 meetri pealt löögile ja pall on ülemises nurgas!
20:14
Meinhard Pulk:  Värav Uskumatu! Minut hiljem ning Savini söödu järel realiseerib Volkov kiirrünnaku! 3:0! Korralik deja-vu Viljandi - Sillamäe eelmise nädala mänguga.
20:15
Meinhard Pulk:  Sillamäe teise värava söödu andis tõenäoliselt Aleksejev. Mürki ei võta.
20:18
Külastaja Njah kommentaar
Sellepärast ma polegi sel hooajal Paide mängudel käinud... Iga mäng looda ja looda, aga tulemust pole.
20:19
Meinhard Pulk: Sinilaiu kauglöök on seekord raamides, aga piisavalt nõrk ning Starodubtsevil ei teki püüdmisega raskusi.
20:21
Meinhard Pulk:  VahetusPaidelt vahetus 65. minutil. Vladimir Tšvertko võtab Mägi välja.
20:21
Meinhard Pulk:  Vahetus 65. Vahetas ka Sillamäe. Ivanjušin sisse, Davõdov välja.
20:23
Meinhard Pulk:  Turilt äärel taas hea töö, aga Fedotov klaarib nurgalöögiks.
20:24
Meinhard Pulk:  Ja Kase saab nurgalöögist hästi löögile, aga pall läks üle. Paide üks parimaid võimalusi!
20:26
Meinhard Pulk:  Nüüd oli Turil endal suurepärane võimalus, aga esimese puutega sooritatud löök blokeeriti väravajoone lähistelt!
20:26
Meinhard Pulk:  Tur näitab taas teravust ja teenib Paidele 18-19 meetrilt karistuslöögi.
20:27
Meinhard Pulk:  Aga Lilander lööb üle.
20:33
Meinhard Pulk:  Mitmeid nurgalööke ja häid võimalusi Sillamäel, aga neljandat veel ei tulnud.
20:34
Meinhard Pulk:  Eriti head võimalused oli Savinil, kes sai viie meetri pealt kahel korral löögile. Mõlemal korral jäi Kaldma ette.
20:37
Meinhard Pulk: Vahetus  81. Randin Rande sisse, Paide üks tänaseid säravamaid Edgar Tur välja.
20:39
Meinhard Pulk:  Paides on täna 146 pealtvaatajat.
20:40
Meinhard Pulk: Hoiatus  Äsja platsile tulnud Rande saab 84. minutil mängu esimese kollase kaardi.
20:44
Meinhard Pulk:  Volkovilt madal sööt värava ette, aga Savin ei saa ikka väravat kirja! Napilt jääb pallist puudu.
20:45
Meinhard Pulk:  Randel oli hea võimalus auväravaks, aga Starodubtsev tuli hästi välja.