Laupäev, 22. juuli 2017
15:56
Kristjan Remmelkoor:  Tere, Tammeka ja Flora hakkavad mõne minuti pärast mängima.
15:56
Kristjan Remmelkoor:  Roman Sobtšenko on esmakordselt pärast klubivahetust Premium liigas põhikoosseisus. Flora väravat kaitseb üllatuslikult Richard Aland, mitte Mait Toom.
15:57
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka algrivistuses mingeid üllatusi pole, sinna kuulub teiste seas oma hooaja viimast Eesti liiga mängu tegev Rasmus Tauts.
16:00
Külastaja Jaan kommentaar
Video ei ole hetkel saadaval. Palume vabandust! Postimehe jaoks tüüpiline.
16:00
Kristjan Remmelkoor:  Flora pani palli mängu!
16:02
Kristjan Remmelkoor:  Flora pääses juba esimesel minutil palliga Tammeka kasti, aga seal Beglarišvili tsenderdus blokeeriti.
16:06
Kristjan Remmelkoor:  Hmm, platsil on jooksmas Tammeka nr 25 Järviste, kes peaks protokolli järgi pingil olema.
16:08
Kristjan Remmelkoor:  Tammeka on teinud mängu eel viimase hetke muudatuse. Paju pole platsil, paremkaitses on Puri ja ründava keskpoolkaitsja kohal Järviste.
16:13
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus11. minutil sai Saliste keskväljal kollase kaardi.
16:17
Külastaja kuidas kommentaar
striim nii pekkis on?
16:18
Kristjan Remmelkoor:  Aland eksis sööduga, andes palli Tautsi jalale, aga sealt midagi ohtlikku siiski ei sündinud.
16:19
Kristjan Remmelkoor: Tempo on praegu väga rahulik ja Tammeka suudab Florat oma väravast eemal hoida.
16:21
Kristjan Remmelkoor: Sappinen pääses 21. minutil kastist löögile, lõi mõne meetri jagu tagumisest postist mööda.
16:24
Kristjan Remmelkoor: Eemaldamine  Lepistu libistas Graubergile jalgadesse ja sai 24. minutil otse punase kaardi! Flora vähemuses!
16:25
Kristjan Remmelkoor:  Ei Lepistu ega ka Pijpers ei olnud otsusega absoluutselt rahul.
16:29
Kristjan Remmelkoor:  Pärast vähemusse jäämist on Flora peamiselt kaitses istunud.
16:30
Kristjan Remmelkoor:  VäravAga 29. minutil lööb Ainsalu kontrarünnakul Flora 1:0 juhtima! Hea eeltöö tegi paremal äärel Alliku, kes söötis Sappinenile. Viimase lähilöögi Pechter tõrjus, aga Ainsalu saatis tagasipõrganud pali võrku.
16:30
Külastaja Maanobitch kommentaar
Päris haige punane, äärekohtunik oli mõne meetri kaugusel ja ei suuda peakohtunikule selgeks teha, et punast ei olnud?
16:32
Kristjan Remmelkoor:  Mulle meenutas see Lepistu punane natuke Artjom Dmitrijevi eemaldamist Eesti - Belgia mängus. Korkidega jalga ta sõitis, iseasi, kas ta tegi seda nii ülemäärase jõuga, et otse punast näidata. Aga kohtunik on otsuse teinud.
16:34
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili karistuslöök lendas müüri.
16:35
Kohtunikud võtsid Sappineni rünnaku ära.
16:36
Kristjan Remmelkoor:  Järviste otsustas ise kaugelt peale lüüa, mitte Koskorile jooksu peale palli lükata, ja lõi üle.
16:39
Kristjan Remmelkoor:  Kaptenipael on pärast Lepistu eemaldamist Tamme käe ümber läinud. Sobtšenko on nihkunud rohkem keskele ja Beglarišvili vasakule äärele.
16:40
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusTekko võttis Sappineni kontrarünnaku maha ja sai 40. minutil kollase.
16:42
Kristjan Remmelkoor:  Sobtšenko proovis 20 meetrilt ja ei tabanud väravat.
16:43
Kristjan Remmelkoor: Järviste pääses Laabuse söödu järel 15 meetrilt löögile, aga see osutus Alandile kergeks saagiks.
16:46
Kristjan Remmelkoor:  Puri tulistas 45+1. minutil terava nurga alt, Aland tõrjus lati alt.
16:47
Kristjan Remmelkoor:  Graubergi korneri järel oli peaga kõige kõrgemal Vihmann.
16:47
Kristjan Remmelkoor:  Floral tekkis lõpetuseks ohtlik kontrarünnak, Alliku söötis Sappinenile, kelle pealelöök suudeti aga viimasel hetkel blokeerida.
16:48
Kristjan Remmelkoor:  Sellega on esimene poolaeg lõppenud. Flora juhib 1:0, kuid on arvulises vähemuses.
17:01
Kristjan Remmelkoor: Vahetus Vaheajal teeb Flora vahetuse: Sobtšenko välja, Šlein sisse.
17:02
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg algas.
17:03
Kristjan Remmelkoor:  Graubergi nurgalöögi klaaris peaga Tamm.
17:06
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusPuri niitis Ainsalu maha ja sai 49. minutil kollase kaardi.
17:08
Kristjan Remmelkoor:  Šlein virutas nurgalöögi järel kasti joonelt taevasse.
17:08
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on Tamme staadionil 335.
17:13
Kristjan Remmelkoor:  Tamm eksis, lüües palli vastu Järvistet, aga sai viimasel hetkel ise olukorra lapitud, pannes tartlasele keha ette.
17:14
Kristjan Remmelkoor:  Sappinen läks üksi rünnakule, kuid ei suutnud Lorenzist mööda mängida.
17:16
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus60. minutil Flora teine vahetus: Beglarišvili välja, endine tammeklane Miller sisse.
17:17
Kristjan Remmelkoor:  Paur lükkas karistuslöögi kasti joonele Tekkole löögi peale, Tekko sooritus takerdus kaitsjatesse.
17:19
Kristjan Remmelkoor:  Jaanovits pidi vahepeal Pijpersit rahustama.
17:20
Kristjan Remmelkoor: Värav  Flora lööb kontrarünnakul 2:0! Alliku vedas taas pikalt palli ja söötis Sappinenile, kes vormistas värava.
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Milleri hea löögi Pechter tõrjus.
17:22
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus66. minutil Tammeka esimene vahetus: Paur välja, Rääbis sisse.
17:26
Kristjan Remmelkoor:  Värav69. minutil lööb kahele eelmisele väravale eeltöö teinud Alliku ise 3:0 Flora kasuks!
17:27
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus70. minutil Tammeka teine vahetus: Järviste välja, Tšernjavski sisse.
17:28
Kristjan Remmelkoor:  Värava olukorras sai Alliku hea läbisöödu, mängis Pechterist mööda ja saatis palli tühja väravasse.
17:28
Külastaja Tom kommentaar
Anier kunagi esindusmeeskonda ka pääseb viimaks? U21 eest tegi mõned mängud.
17:29
Külastaja muigega kommentaar
Tammeka on täna ikka väga kehva, Flora kandis vähemalt viigivõimaluse lausa kandikult ette aga ei midagi
17:32
Külastaja Lara Soft kommentaar
Kumb treeneritest Tammekal esimesena kinga saab?
17:33
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus78. minutil Flora viimane vahetus: Saliste välja, Aloe sisse.
17:35
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus79. minutil Tammeka viimane vahetus: Tekko välja, Kapper sisse.
17:37
Kristjan Remmelkoor:  Värav80. minutil lööb Koskor mõne meetri pealt Tammeka auvärava, söödu andis Tšernjavski.
17:38
Kristjan Remmelkoor:  Koskorilt auvärav teist vooru järjest.
17:40
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusTauts libistas Millerile sisse ja sai 84. minutil kollase.
17:41
Kristjan Remmelkoor:  Viga oli päris jõhker ja Pijpers ei saa aru, miks selle eest punast kaarti ei anta, kui Lepistule anti.
17:42
Kristjan Remmelkoor:  Miller vajab arstiabi. Kas Flora peab lõpetama mängu üheksakesi?
17:43
Kristjan Remmelkoor:  Miller liigub platsil longates, Šlein lõi karistuslöögi otse müürile jalgadesse.
17:45
Kristjan Remmelkoor:  VäravKoskor lööb 88. minutil 2:3! Läheb veel mänguks!
17:46
Kristjan Remmelkoor:  Tšernjavski andis söödu keskelt läbi ja Koskor lükkas madala palli väravasse.
17:47
Kristjan Remmelkoor:  90 minutit on täis, 5 tuleb veel.
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Koskor pääses karistuslöögi järel ülepuusalöögile, kuid lõi mööda.
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Tartu publik on elavnenud.
17:49
Kristjan Remmelkoor:  Kiidron on ette saadetud.
17:51
Kristjan Remmelkoor:  Rääbise vasakujala kauglöök lendab kindlalt üle. Üks lisaminut on veel jäänud.
17:51
Kristjan Remmelkoor: Kõik! Põneva lõpuga mängu võidab kümnemeheline Flora 3:2!
17:52
Kristjan Remmelkoor:  Tunni aja pärast juba uus meistriliiga mäng, minu poolt kõike head!