Kasper Elissaar: Tervitus kõikidele vutisõpradele!
18:01
Kasper Elissaar: KÄIB!
18:02
Kasper Elissaar: Karikavõistluste 1/32-finaal sai Sillamäel oma avavile. Kalev mängib oma koduvormis ehk valges särgis, Levadia rohelises.
18:05
Kasper Elissaar: Koosseisud ka:

Sillamäe: Mihhail Starodubtsev, Dmitri Kovtunovitš, Mihhail Slaštšjov, Vladislav Tšurilkin, Artjom Davõdov, Oleksandr Suhharov, Denis Vnukov, Semjon Fedotov, Aleksandr Ivanjušin, Aleksandr Savin, Roman Grigorevski.
Varus: Eduard Orehov, Aleksandr Volkov, Erik Anohhin, Artur Laks.

Levadia: Priit Pikker, Igor Dudarev, Luc Landry Tabi Manga, Maksim Podholjuzin, Artjom Artjunin, Josip Krznaric, Kaspar Mutso, Pavel Marin, Jevgeni Kobzar, Rimo Hunt, Nikita Andrejev.
Varus: Sergei Lepmets, Marko Lipp, Aime Marcelin Gando Biala, Alex Roosalu, Ingemar Teever, Andreas Raudsepp.

18:07
Kasper Elissaar: Nagu nimekirjadest näha, siis mõlemad tugevate koosseisudega väljas. Levadia poolelt sai täna aga võimaluse varuväravavaht Priit Pikker.
18:09
Kasper Elissaar: Mäng on seni kompav olnud. Rimo Hunt sai just nurgalöögist palli suunata, aga mänguvahend vuhises tagumisest postist mööda.
18:13
Kasper Elissaar: Oioi! Tšurilkin oli lähedal omaväravale, kui suunas tsenderduse jalaga oma värava lati alla, aga Starodubtsev päästis!
18:15
Kasper Elissaar: Sillamäe sai ka nüüd rünnakule ja teenis oma esimese nurgalöögi.
18:15
Kasper Elissaar: Savin tegi kastis vea ja olukord läks nahka.
18:21
Kasper Elissaar: Levadia valdab palli, aga rünnakul on teravusest veel puudu jäänud.
18:23
Külastaja S. kommentaar
Kas homsest mängust teeb ka Soccernet live-ülekande?
18:23
Kasper Elissaar: Karikavõistluste nii varajases faasis laivitame vaid meistriliiga klubide omavahelistest lahingutest.
18:25
Kasper Elissaar: Dudarev tsenderdas karistuslöögist Starodubtsevile kätte.
18:27
Kasper Elissaar: Nüüd teenis Levadia trahvilöögi vähe lähemalt. Kobzar palli taga.
18:27
Kasper Elissaar: Slaštšjov võitis Tabi Manga eest palli.
18:31
Kasper Elissaar: Manga sai nüüd nurgalöögist palli suunata, aga mööda.
18:37
Kasper Elissaar: Hunt sai kastis vasakuga löögile, aga Starodubtsec tõrjus!
18:38
Külastaja realist kommentaar
Millal uue ringi loos(ja mängud)?
18:39
Kasper Elissaar: Manga klaaris ohtliku tsenderduse värava eest! Korner.
18:40
Kasper Elissaar: Vnukov lõi palli teisele poole üle küljejoone.
18:41
Kasper Elissaar: Loosimine on neljapäeval. Mängud augusti teisel nädalal.
18:43
Kasper Elissaar: Starodubtsev päästis! Marin sai Kobzarilt värava ette söödu, aga munes ja kaitsjad said jaole. Pall kukkus tagasi Kobzarile, kelle paarilt meetrilt tehtud löögi tõrjus Sillamäe puurilukk.
18:46
Kasper Elissaar: Avapoolaeg lõppes 0:0 viigiga!
19:01
Kasper Elissaar: Meeskonnad on tagasi väljakul.
19:01
Kasper Elissaar: Läks taas!
19:04
Kasper Elissaar: Levadia teenib teise poolaja esimese nurgalöögi.
19:04
Kasper Elissaar: Pall lendas üle Tabi Manga pea.
19:05
Kasper Elissaar: Kobzar purjetas kasti, aga lõi tagaposti kõrvalt mööda!
19:07
Kasper Elissaar: Slaštšjov päästis Sillamäe! Klaaris Hundi nina alt palli.
19:11
Kasper Elissaar: Vahetus54. minutil tuleb Aleksandr Volkov sisse. Artjom Davõdov välja. Äärekaitsja välja ja äärepoolik/ründaja sisse.
19:11
Kasper Elissaar: Ivanjušin liigub kaitsesse ja Volkov äärele esialgu.
19:12
Kasper Elissaar: Grigorevski pommitas kaugelt peale! Napilt postist mööda.
19:13
Külastaja oll kommentaar
Palju karikavõitja raha saab? Saab üldse midagi? :) Sillamäele vast kuluks ära.
19:13
Kasper Elissaar: Karikavõitja saab pääsu Euroopa liiga esimesse eelringi, mis toob sisse üle 200 000 euro.
19:15
Kasper Elissaar: Muudest vutiuudistest: Artur Pikk alustab tänast Meistrite liiga kolmanda eelringi mängu Praha Slavia vastu vahetuspingil. Vähemalt on tagasi BATE koosseisus.
19:20
Kasper Elissaar: Vahetus64. minutil vahetab Gando Biala puhkama Nikita Andrejevi.
19:21
Kasper Elissaar: Gando läks tipuründesse.
19:23
Kasper Elissaar: Levadia domineerib, aga rünnakud kipuvad manduma.
19:24
Kasper Elissaar: Kusjuures Gando mängib isegi kõrgemal kui Rimo Hunt.
19:26
Kasper Elissaar: 20 minutit jäänud. Hetkel liigume lisaaja kursil.
19:30
Kasper Elissaar: 210 pealtvaatajat Sillamäel.
19:33
Kasper Elissaar:  Värav77. minutil viib Pavel Marin Levadia 1:0 juhtima!
19:34
Kasper Elissaar: Rimo Hunt pääses Starodubtseviga vastamisi, Starodubtsev tõrjus palli, aga Pavel Marin tuli teisest lainest ja virutas kuuli Starodubtsevi ja libistava Slaštšjovi kõrvalt posti äärde.
19:38
Külastaja Sarvik kommentaar
meanwhile Paide Jõgevalt sisse saamas
19:38
Külastaja njaa kommentaar
Kardan, et BATE järgmisesse vooru ei saa. Slavia on häid mängijaid sisse toonud.
19:39
Kasper Elissaar: Paide on tõesti hetkel, mil 37 minutit mängitud, 1:2 kaotusseisus. Elva juhib Ararati vastu 1:0.
19:39
Kasper Elissaar: Sillamäe võimalus! Nurgalöök.
19:40
Kasper Elissaar: Levadia mehed klaarisid väikese segaduse järel.
19:40
Kasper Elissaar: Hunt lööb viie meetri pealt üle värava!
19:41
Kasper Elissaar: Pikker püüdis Volkovi löögi.
19:44
Kasper Elissaar: Hoiatus88. minutil teenib Gando mängu esimese hoiatuskaardi. Rikkus Hundi pallikaotuse järel määruseid, rebides Sillamäe meest õlast.
19:47
Kasper Elissaar: Hoiatus90+1. niitis Tšurilkin keskväljal Levadia mehele jalgadesse.
19:47
Kasper Elissaar: Kuna neljandat kohtunikku täna ei ole, siis ei tea öelda, palju lisaminuteid on.
19:48
Kasper Elissaar: VäravTšurilkin viigistab teisel üleminutil seisu! LISAAEG OOTAMAS!
19:49
Kasper Elissaar: Savin lükkas kasti paremast servast terava madala söödu kuue meetri peale, kust ründesse tõusnud keskkaitsja Tšurilkin palli ühe puutega võrku lükkas. 1:1!
19:49
Kasper Elissaar: Sillamäe teenib 25 meetri pealt karistuslöögi! Neljas üleminut käimas. Läheb põnevaks!
19:50
Kasper Elissaar: Tšurilkin palli taga.
19:50
Kasper Elissaar: Pikker tõrjus löögi! LISAAEG!
19:54
Kasper Elissaar: Meid ootab veel 30 minutit põnevat jalgpalli. Levadia oli 90 minuti jooksul domineerivam pool, aga ei suutnud kuidagi oma rünnakuid heade olukordadega lõpetada.
19:54
Kasper Elissaar: 77. minutil viis Pavel Marin Levadia lõpuks juhtima, aga teisel üleminutil viigistas Vladislav Tšurilkin seisu.
19:55
Kasper Elissaar: Lisaaeg läks käima!
20:00
Kasper Elissaar: Lisaaeg on seni olnud võrdsema mängupildiga kui ülejäänud mäng.
20:02
Kasper Elissaar: Vahetus98. minutil läheb Mutso puhkama ja Raudsepp tuleb sisse.
20:03
Kasper Elissaar: Kobzari nurgalöögist keegi löögile ei saanud.
20:03
Kasper Elissaar: Ingemar Teever on ka õigepealt Levadiat päästma tulemas.
20:05
Kasper Elissaar: Teistest mängudest nii palju, et Elva juhib Ararati vastu 4:0, Paide on Jõgeva vastu endiselt 1:2 kaotusseisus. 40. minutil on Vjatšeslav Zahovaiko kaks noormängijat välja vahetanud ning Magnar Vainumäe ja Martin Mägi sisse Paidet päästma toonud.
20:06
Kasper Elissaar: Hoiatus101. minutil rääkis Artjunin omale kollase välja.
20:07
Kasper Elissaar: Volkov sai peaga löögile, aga selgelt üle ja mööda.
20:08
Külastaja ulme kommentaar
Sk noorus juhib paide vastu 2-1 teisel poolajal, mis toimub?
20:09
Külastaja MahajaT kommentaar
Aastaid tagasi kaotas Paide ka kolmanda liiga klubile Otepääle.
20:10
Kasper Elissaar: Dudarevi tsenderdus lendas üle lati.
20:11
Kasper Elissaar: Lisaaja esimene pool on lõppenud 1:1 seisuga!
20:12
Kasper Elissaar: VahetusPavel Marin välja ja Ingemar Teever tuleb Levadiat päästma.
20:13
Kasper Elissaar: Nüüd lõpuks Gando äärele ja Teever koos Hundiga tipuründesse.
20:13
Kasper Elissaar: Läks jälle!
20:15
Kasper Elissaar: HoiatusSlaštšjov tõmbab kasti servas maha Hundi ja Levadiale karistuslöök.
20:16
Kasper Elissaar: VäravIngemar Teever viib Levadia 109. minutil juhtima!
20:17
Kasper Elissaar: Kobzarilt karistuslöögist terav pall etteposti, kust vanameister Teever palli kindlalt lati alla suunas.
20:18
Kasper Elissaar: Vanameister vajas skoorimiseks nelja minutit.
20:18
Kasper Elissaar: Gando skooris ka nüüd, aga suluseis oli.
20:19
Kasper Elissaar: Volkov sai teisel pool kastis löögile, aga Dudarev blokeeris.
20:19
Kasper Elissaar: Paide on ka Jõgeva vastu seisu viigistanud.
20:23
Kasper Elissaar: Sillamäe otsib isukalt viigiväravat.
20:25
Kasper Elissaar: Slaštšjov blokeeris Kobzari löögi! Teever mängis hästi meeskonnakaaslase vabaks.
20:25
Kasper Elissaar: Kaks minutit jäänud.
20:26
Kasper Elissaar: Krznarici pommlöök maandus Starodubtsevi süles.
20:28
Kasper Elissaar: Starodubtsev tõrjus Gando pealelöögi nurgalöögiks! Sillamäe väravavaht on täna tasemel olnud.
20:28
Kasper Elissaar: LÄBI! Levadia jõudis lisaajal võetud 2:1 võiduga 1/16-finaali!
20:33
Paide - jõgeva 3-3 aga jõgeval sai 1 punase
20:33
20:34
Kasper Elissaar: Minu poolt praeguseks kõik. Aitäh jälgimast ja eks Paide mängu tulemuse kohta saate lugeda juba hiljem ikka siit samast Soccernet.ee-st. Head õhtut!