Reede, 28. juuli 2017
18:58
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust, Sillamäe Kalev ja Tallinna Infonet hakkavad paari minuti pärast mängima.
18:59
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe soovib täna meistriliigas oma neljandat järjestikust võitu ja nullimängu, Infonet juba oma kuuendat järjestikust võitu.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Dmitrijevi lahkumise tõttu mängib Rättel täna endale tavapäratul kaitsva poolkaitsja kohal.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe pani palli mängu!
19:02
Külastaja realist kommentaar
On vôimalust, et Dudarev ja Kobzar saaavd pikemat mängupausi pidadada ?!?
19:03
Kristjan Remmelkoor:  Jalgpalliliit nende asja uurimise alla võttis. Enne järgmist vooru peavad siis mingi otsuse tegema.
19:04
Kristjan Remmelkoor:  Infoneti esimene nurgalöök 2. minutil suunati ohtlikult värava ette edasi, aga sillamäelased said klaaritud.
19:09
Kristjan Remmelkoor:  Suhharov tsenderdas Savinile pea peale, Nesterov suutis blokeerida.
Eelnevalt oli teise värava all Voskoboinikov läbi pääsemas, Starodubtsev tõrjus jalgadega.
19:14
Kristjan Remmelkoor:  VäravVoskoboinikov viib peaga Kulinitši tsenderdusest 13. minutil Infoneti 1:0 juhtima!
19:15
Külastaja Kas kommentaar
Tumasjan on ikka vigastatud??
19:15
Kristjan Remmelkoor:  Slaštšjov proovis juba järgmisel minutil viigistada, purjetades Infoneti kasti juurde, kuid löök läks liiga keskele ja Igonen püüdis.
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Tumasjani puudumisel ilmselt muud põhjust olla ei saa kui vigastus. Mängukeeldu tal pole ja varupingil on vabu kohti.
19:21
Kristjan Remmelkoor:  Prosa sai 19. minuti jooksul kaks korda löögile. Tema jalalöögi tõrjus Starodubtsev altnurgast, pealöök läks aga paar meetrit mööda.
19:25
Kristjan Remmelkoor: VäravProsa lööb 23. minutil 2:0 Infonetile! Harin söötis kastis Kruglovile, Kruglov Prosale ja viimane saatis lähedalt palli võrku.
19:27
Kristjan Remmelkoor:  Igoneni eksimuse järel pääses Volkov otsajoone juurest tsenderdama, Avilov lõi peaga palli sillamäelase eest ära.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Suhharovi nurgalöök jäi Tšurilkini jaoks kõrgeks ja suundus üle küljejoone.
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Rätteli kauglöök läks küll keskele, aga Starodubtsev ei hakanud püüdma, vaid tõrjus rusikatega.
19:29
Külastaja F kommentaar
Hei. Kaua roosnupp vigastatud on
19:30
Kristjan Remmelkoor: Rätteli teenitud Kruglovi karistuslöögile pani Suhharov pea vahele.
19:31
Ivar Lepik:  Tervitused teise mänguga! Tulevik ja Levadia on väljakul, õige pea ka avavile.
19:32
Ivar Lepik:  Koosseisudest: Levadial suuri üllatusi pole, õigupoolest ei saagi olla, sest kahe põhimehe mängukeeld ja kahe puudumine jätab asjad õige õhukeseks; Tulevikul on ehk veidi üllatuslikult olemas Sander Post, keda Aivar Lillevere nädalapäevad tagasi näha ei lootnud. Kaarel Henn on samuti vigastusest tervenenud.
19:33
Külastaja Ei saa aru kommentaar
Tundub, et Sillamäe on Levadiaga mängust väsinud...
19:33
Kristjan Remmelkoor: Pärast 14. juuli mängu küsisin Prinsilt Roosnupu kohta, siis ta ei osanud öelda, kaua vigastus kestab. Mingi seljavigastus pidi olema.
19:34
Ivar Lepik:  Eks see on omamoodi loogiline. Saab näha, mis seisus Levadia on - neil pole peaaegu et üldse varu võtta. Pingiltki ainult Ingemar Teever ja duubli noored sisuliselt, usun, et Morozov on seal rohkem numbreid täitmas. Tema tänavu mänginud ei ole.
19:34
Ivar Lepik:  Läks Viljandis!
19:36
Kristjan Remmelkoor:  Kruglov pani madala palli värava ette, Tšurilkin sai jala vahele.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  36. minutil Infonetil ülihea võimalus! Starodubtsev jooksis karistusalast välja, tema ja Voskoboinikovi võitlusest põrkas pall Prosale, kellel oli tühi värav ees. Prosa proovis veel endale karistusalasse palli ette mängida, Ivanjušin jõudis viimasel hetkel vahele.
19:39
Ivar Lepik:  Esimene poolmoment viiendal minutil, Andrejev võidab keskväljal palli ja liigub karistusala joonele ja virutab ise peale, aga pool meetrit mööda!
19:40
Ivar Lepik:  Meenutaks siinkohal eelvaates kirjutatut - 2006, kui Tulevik viimati Levadiale värava lõi, oli Andrejev ka mängus. Kui Tulevik viimati ehk 2003. aastal Levadiat võitis, lõi Sander Post värava. Klass jääb.
19:41
Ivar Lepik:  Huvitav olukord, kaptenid Hunt ja Post aitasid peakohtunik Miko Pupartil silmast mingit sodi eemaldada. Tundus, et andsid seal nõu ja puha.
19:42
Kristjan Remmelkoor:  40. minutil Prosal taaskord supervõimalus! Puges Voskoboinikovi söödu järel kahe Sillamäe kaitsja vahelt läbi, kuid lõpetamine oli ebatäpne ja pall veeres väravast mööda.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Voskoboinikov tegi Jepifanovile vea, kuid sai ise haiget.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  Kohtunik avapoolajale lisaminuteid ei andnud ja poolaeg lõppes Infoneti 2:0 eduseisus.
19:48
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäe sai rünnakuid teha küll, aga Infonet alustas üldiselt pressinguga kõrgemalt ja oli vastaste värava lähistel teravam.
19:55
Ivar Lepik:  Viljandis 20 mängitud ja Levadia domineerib, aga kergelt. Tulevik natuke rabistab.
19:55
Kaua roosnupp väljas
19:56
Ivar Lepik:  Ei oska öelda. Seljavigastus vaevab.
20:02
Kristjan Remmelkoor: Teine poolaeg Sillamäel algas.
20:03
Kristjan Remmelkoor:  VahetusEnne teise poolaja algust tegi Sillamäe esimese vahetuse: Grigorevski välja, Aleksejev sisse.
20:03
Ivar Lepik:  Viljandi võimalus! Diagonaal üle kaitseliini jõuab Kährile, kes ei suuda kontrollida ja virutab selgelt mööda!
20:03
Ivar Lepik:  RISTI! Sinjavski virutab peale, aga tuleb sealt lati alt nurgast välja!
20:04
Ivar Lepik: PENALTI VILJANDILE!
20:04
Ivar Lepik:  Hoiatus30. minutil Tabi Manga mängib käega ja penalti!
20:04
Ivar Lepik: Värav HEROL!
20:04
Ivar Lepik:  31. minutil Viljandi Tulevik 1:0 ette! Alla nurka posti kõrvale!
20:06
Ivar Lepik:  Veel probleeme! Raudsepa hüppeliigesega on kõik. Vahetust vaja.
20:07
Külastaja R kommentaar
.Korduse pealt vaadates ei tundunud kätt või oli?
20:07
Kristjan Remmelkoor:  VäravVolkov vähendab 50. minutil vahe minimaalseks! Lõi Suhharovi madala söödu posti kõrvale küljevõrku!
20:07
Ivar Lepik:  Kordus jättis küsimärgi küll. Eks näeme hiljem veel.
20:07
Ivar Lepik:  Raudsepp hetkel jätkab, kuigi Teever oli nagu valmis juba.
20:08
Külastaja asd123 kommentaar
Miks Herolit viimasel ajal ainult eesnime järgi kutsutakse?
20:08
Ivar Lepik:  Paluti kasutada mängijanimena ainult eesnime.
20:08
Kristjan Remmelkoor:  Sillamäelt järelikult vaheajal väga hea vangerdus. Aleksejevi tulekuga nihutati Volkov vasakult äärelt ette ründesse.
20:09
Kristjan Remmelkoor: Sillamäel on 145 pealtvaatajat.
20:10
Külastaja Koll kommentaar
Läks sambatrenni ja brasileeris oma nime ära
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Suhharov konksutas paremal äärel Kruglovi ja andis madala tsenderduse, mille Igonen püüdis.
20:11
Kristjan Remmelkoor: Harini madala tsenderduse klaaris Aleksejev.
20:12
Kristjan Remmelkoor:  Värav54. minutil läheb Infonet madalast nurgalöögist 3:1 ette! Sillamäelased ei saanud pallile pihta ja Avilov lükkas tagumise posti juures palli võrku!
20:17
Kristjan Remmelkoor: Kruglovilt kaks nurgalööki järjest, kuid nendega said sillamäelased hakkama.
20:19
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus62. minutil Sillamäe teine vahetus: Kovtunovitš välja, Davõdov sisse.
20:19
Ivar Lepik:  Berggrenilt natuke kahtlane otsus käega Marini ees mängida, aga Pupart ei näe siin tahtlikku tegu. Kaks lisaminutit poolajale.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  Rättel tõstis 64. minutil palli karistusalasse ja Prosa sai täiesti vabalt palli maha võtta ja lüüa, kuid tabas latti!
20:21
Ivar Lepik:  Ja poolaeg Tulevikule 1:0! Saame näha, mis teine 45 toob!
20:22
Kristjan Remmelkoor:  Väga napilt ei käinud pall pärast latipõrget üle väravajoone.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus66. minutil teeb Sillamäe ära oma viimase vahetuse: Ivanjušin välja, Laks sisse.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi kornerist pääses Avilov peaga löögile, aga ei olnud väga hästi tasakaalus ja ei suutnud palli raamide vahele suunata.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  Värav67. minutil lööb Voskoboinikov karistusala joone tagant palli latist sisse! Söödu andis Prosa. Infonet juhib 4:1.
20:25
Paluks Viljandis sellist tulemust, siis ehk see flora toetaja vms teeb tõesti kaerajaani ETV2 otseeetris ...
20:29
Külastaja garrido kommentaar
Herolil on ainult eesnimi,sest ta on väga tuus mängija!
20:31
Kristjan Remmelkoor: Vahetus  74. minutil Infoneti esimene vahetus: Dõmov välja, A. Tumasjan sisse.
20:34
Kristjan Remmelkoor: Vahetus 78. minutil Infoneti teine vahetus: Harin välja, Golovljov sisse.
20:35
Ivar Lepik: Vahetus  Levadia vahetab, Raudsepp välja ja Teever sisse. Vangerdatakse väljakul ehk Gando äärekaitsesse.
20:36
Kristjan Remmelkoor:  Suhharovi karistuslöögile sai Tšurilkin pea vahele, aga mitte kuigi ohtlikult.
20:37
Ivar Lepik:  Teise alguses Levadia natuke sirgjoonelisem. Üritatakse.
20:39
Külastaja Asd kommentaar
Oot oot, kas Levadiale on m6tet panustada?
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Tšurilkin lõi karistuslöögi üle müüri. Igoneni sülest põrkas pall lahti, aga keegi seda noolimas ei olnud.
20:39
20:39
Ivar Lepik:  Riskantne. Värav vast lüüakse, aga ei tea, palju jõuvarusid alles on.
20:39
Kristjan Remmelkoor:  Golovljovi lähilöök jäi nõrgaks ja Starodubtsev püüdis.
20:41
Ivar Lepik:  Herol ja Kähr kaks kahele, esimeselt hea eeltöö, aga Kähr viivitab ja pannakse tee kinni!
20:41
Ivar Lepik:  Ja teisel pool Hunt peaga üksi, aga mööda!
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Kruglovi kornerist lõi Kalimullin latti!
20:41
Külastaja . kommentaar
Go Viljandi
20:42
Kristjan Remmelkoor:  Pika söödu saanud Volkov proovis palli üle Igoneni tõsta, aga tõste ebaõnnestus täielikult.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Vnukovi maapõrkega kauglöögi tõrjus Igonen üle otsajoone.
20:46
Ivar Lepik:  Herolilt Premium liiga aasta liigutus vahepeal - ma ei tea, kas sellel trikil on veel mingi eraldi nimi, aga ruletilaadne liikumine külje peale ja mööda, et selja taga survestanud mehest mööduda.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  A. Tumasjan tõmbas Aleksejevi oma karisusalast mõne meetri kaugusel maha, Sillamäele ohtlikust kohast karistuslöök.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Suhharov lõi pehmelt müüri.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumisele lisati kaks minutit, millest üks on täis.
20:49
Kristjan Remmelkoor: Lõpuvile! Infonet teenis Sillamäel 4:1 võidu.
20:50
Külastaja Jaan kommentaar
Gando klass on taevas.
20:50
Kristjan Remmelkoor:  Minu poolt nägemist.
20:50
Ivar Lepik: Vahetus  60. minutil Roger Teor sisse ja Gerdo Juhkam välja. Huvitav käik, Juhkam on ikkagi natuke kaitsvama suunitlusega mees.
20:55
Ivar Lepik:  Teor riputab kasti, Kähr üksi, aga selgelt üle taas!
20:56
Abi kommentaator nii leva poolt
20:59
Ivar Lepik: Hoiatus70. minutil Tanel Lang pidurdab Levadia rünnaku.
21:01
Külastaja Viljandi snaiper kommentaar
Gando pls, shot on the head
21:01
Ivar Lepik:  Sinjavski ja Herol on Tulevikule ikka väga head täiendused. Hoopis teine teravus.
21:02
Ivar Lepik:  Sinjavski saab oma leivanumbrit jälle proovida, aga üle!
21:04
Külastaja Hyrax kommentaar
Prinsi arusaamine jalgpallist on sama, mis kalju juhendamise ajal - topime vastase kasti täis suuri target man'e ja peksame pikka sinna. Muidu hooaja vältel pole silma paistnud, aga mängus kus häda käes eriti midagi tarka ei suuda midagi välja mõelda
21:06
Ivar Lepik:  Pean sellesmõttes nõustuma, et Krznaric on väga alahinnatud mees seal - nüüd on ta muidugi Mutsoga paaris, aga eelnevalt, kui teda Morelliga paaritati, ei olnud see mäng kuidagi tasakaalus.
21:07
Ivar Lepik:  Hunt paneb vasakult suurepärase palli penaltipunktile, aga Teever ei saa hästi pihta! Sellised asjad peaks vanameister ära lööma!
21:10
Külastaja Sillamäe kommentaar
Prins teab oma saatust. Levada pikka ilu ei pea, kui tulemust ei tule.
21:10
Ivar Lepik:  438 pealtvaatajat Viljandis.
21:12
Ivar Lepik:  Kümmekond minutit veel. Mida Levadial veel võtta on?
21:16
Ivar Lepik: Hoiatus Herol 87. minutil ei anna palli küljeaudiks ära ja võtab kollase.
21:17
Külastaja mc kommentaar
Prins tuleb lahti lasta!!!!!!!!!!!!!!!
21:17
Ivar Lepik:  Lepmets toob Langi löögi ära! Tulevikul ka variante, Levadial on taga augud!
21:18
Tabi tuleb ka meeskonnast minema lüüa!!!!!
21:19
Ivar Lepik:  Ei lähe pall võrku, ei lähe! Levadial on kolm võimalust järjest, aga jäävad mehed ette!
21:20
Ivar Lepik: Vahetus  Karl Ivar Maar sekkub 90+1. ja ära tuleb Kristen Kähr. Lisaminutid käivad! Neid on neli!