Meinhard Pulk: Tere õhtust!
18:57
Meinhard Pulk:  Teisipäevane vutiõhtu on kohe algamas. Suhteliselt ebastabiilne ilm Narva liiga palju publikut ei ole toonud.
18:57
Meinhard Pulk: Samal ajal on algamas ka Viljandi ning Tammeka karikamäng. Hoiame silma peal ka sellel mängul.
18:59
Meinhard Pulk:  Viimased kaks mängu algkoosseisus alustanud Tarmo Neemelo on oma koha loovutanud Robert Kirssile.
19:00
Meinhard Pulk:  Narva Trans pani palli mängu!
19:00
Meinhard Pulk:  Neemelo asendajaks on siis muidugi Valikajev. Kirss mängib vasakul äärel.
19:01
Meinhard Pulk:  Tamberg ja Kirss panid juba keskväljal pead kokku ning said päris korralikult haiget.
19:04
Meinhard Pulk:  Värav 4. minut ja Artur Valikajev õigustab oma algkoosseisu taasennistamist!
19:05
Meinhard Pulk: Andrei Sidorenkovilt imeline pikk pall, Valikajev võtab osavalt kastis palli maha, triblab kahest kaitsjast mööda ning suskab palli Kotenkost mööda. Väga ilus värav!
19:06
Meinhard Pulk:  Avavärava suurim patuoinas Savenkov vajas nüüd arstiabi. Transi arst on juba kaks korda platsil käinud.
19:09
Meinhard Pulk: Irie kaotab keskväljal Dmitrijevile palli, aga poolkaitsja lõpetab kiirrünnaku kohutava sööduga.
19:11
Meinhard Pulk: Vahetus 11. minutil peabki Trans esimese vahetuse tegema. Kaitsja Savenkov välja, endine Maardu poolkaitsja Nikita Brõlin sisse.
19:12
Meinhard Pulk:  Keskkaitsesse liikus nüüd Irie.
19:17
Meinhard Pulk: Transi senine ohtlikuim rünnak lõppes sellega, et Kovb üritas 16 meetri pealt otse õhust peale lüüa, aga lõi pallist mööda.
19:22
Meinhard Pulk:  Nüüd oli Transil hea võimalus! Škinjov tõmbab ilusti keskele, annab läbisöödu Ferapontovile, kes otsajoone juurest annab madala söödu ette posti, kuid Kovb ei suuda palli raamidesse suunata.
19:23
Meinhard Pulk:  Kalju hea rünnak lõppes 23. minutil Valikajevi posti löögiga! Teine oli lähedal.
19:26
Meinhard Pulk:  Ovsjannikov ei lase Liliul äärest kasti murda. Sidorenkov nurgalöögiga saavad kaitsjad hakkama.
19:27
Meinhard Pulk: Viljandi ning Tammeka mäng on seni statiliselt suhteliselt võrdselt kulgenud. Väravaid seal 25 minutiga löödud ei ole.
19:32
Meinhard Pulk:  Liliu mängib osavalt Subbotini üks-üks olukorda. Kuigi Subbotin lõi palli üle, siis vilistati ka suluseis.
19:35
Meinhard Pulk:  Mäng on suhteliselt vaikselt kulgenud viimastel minutitel.
19:38
Meinhard Pulk:  Transi esimene nurgalöök läheb päris ohtlikult kastist läbi, aga oma mängijaid õigel positsioonil ei olnud.
19:40
Meinhard Pulk: Viljandis on kodumeeskond 1:0 juhtima läinud!
19:42
Meinhard Pulk:  Kalju rünnak on viimasel veerandtunnil päris katki olnud. Silma on jäänud on mitmed suluseisud ja väga ebatäpsed tsenderdused.
19:42
Meinhard Pulk: Viljandi värava lõi 39. minutil Herol.
19:42
Meinhard Pulk:  Sidorenkovi karistuslöögi järel sai Liliu ka peaga löögile, aga väravale ohtlikuks see siiski ei osutunud.
19:45
Meinhard Pulk: Täpselt sama kombo - Sidorenkovi karistuslöök (seekord nurgalipu juurest) ning Liliu lööb nüüd päris napilt postist mööda.
19:46
Meinhard Pulk:  Sidorenkovi käed käivad nüüd Ferapontovi näos ning Trans saab poolaja viimasel minutil karistuslöögi.
19:46
Meinhard Pulk:  Poljakovi löök läheb aga selgelt üle värava.
19:46
Meinhard Pulk: Poolaeg on sellega ka läbi. Valikajevi varajane värav annab külalistele edu.
20:01
Meinhard Pulk: Liliu oli juba palli mängu panemas, aga kuna Subbotin oli alles platsile jooksmas, siis pidi veidi ootama. Igatahes nüüd teine poolaeg käib!
20:03
Meinhard Pulk:  Jakovlev murdis kohe ka ilusti löögile, aga kaitsjad blokeerisid selle.
20:05
Külastaja ... kommentaar
Millal 21 mängunädala punktid kinnitatakse?
20:05
Meinhard Pulk: Jalgpalliliit kinnitab tulemused tavaliselt mõne päeva jooksul pärast vooru viimast mängu. Siis kinnitatakse ka fantasy mängunädala punktid.
20:06
Meinhard Pulk: Hoiatus  50. Ferapontov on murdmas kasti, kuid Pürg võtab ta enne seda maha. Väga heast kohast karistuslöök!
20:07
Meinhard Pulk:  Veidi üllatuslikult jäetakse löök hoopis Tambergile. Löök on päris hea, aga kerib napilt esipostist mööda.
20:08
Meinhard Pulk:  Hoiatus 52. Nüüd saab keskväljal tehtud vea eest ka Reginald.
20:09
Meinhard Pulk:  Liliu mängib vasakus ääres kaitsja üle, Subbotin on tagumises postis täiesti üksinda, aga tsenderdus läheb talle seljataha.
20:10
Meinhard Pulk:  Hoiatus Kaks minutit möödunud ja järjekordne kaart. Seerkord Igor Ovsjannikovile, kes peatab küljejoone juures Valikajevi teekonna.
20:11
Meinhard Pulk:  Transi poolt on kaardi kaugusel mängukeelust Ferapontov ja Viktor Plotnikov. Kaljul on Elhi, Kirss ja Sidorenkov.
20:13
Meinhard Pulk:  Nüüd on publik ja Transi pink marus. Ferapontov mängib kasti servas Sidorenkovi üle, kukub ning viga ei määrata. Venelane sõimab seejärel ka äärekohtuniku täis, aga mängukeeldu tähendavat kaarti kohtunik ei määra.
20:13
Meinhard Pulk: Korduse järgi oleks võinud sukeldumise eest kaardi anda küll.
20:15
Meinhard Pulk: Transi teine poolaeg on seni aga väga hea olnud. Konkreetste võimalusteni pole veel jõutud, aga ärev on Kalju karistusala ümber permanentselt.
20:15
Meinhard Pulk:  Värav Aga Liliu lööb 60. minutil enda värava ära!
20:16
Meinhard Pulk: Keskväljalt tuli sööt kaitseliini seljataha ning brasiiliane tõstis palli külmavereliselt üle Kotenko!
20:17
Meinhard Pulk:  Vahetus 62. minutil vahetab Trans. Georgi Tunjov sisse, Kovb välja.
20:19
Meinhard Pulk: Uudiseid ka mujalt. Hertha Berlini vastu 90 minutit kaasa teinud Ragnar Klavan on täna Bayern Müncheni vastu varumeeste pingil. Mäng algab 21.30.
20:19
Meinhard Pulk:  Viljandis on kodumeeskond 65 minuti järel endiselt 1:0 juhtimas.
20:23
Meinhard Pulk: Trans on teist poolaega isegi kergelt domineerinud, aga Kalju kaitseliini jaoks on asjad kontrolli all olnud.
20:24
Meinhard Pulk:  Vahetus Vahetab ka Kalju 69. minutil. Kirss välja, Mašitšev sisse.
20:27
Meinhard Pulk:  Värav 72. Artur Valikajev!
20:29
Meinhard Pulk:  Augustikuu ilusaim värav. Valikajev tõstab palli siseküljega imeliselt üle väravast paari meetri kauguselt olnud Kotenko!
20:29
Meinhard Pulk: Kohe järgmisel rünnakul tõrjus Kotenko Subbotini madala löögi.
20:29
Meinhard Pulk:  Vahetus 74. Kalju teine vahetus. Sidorenkov välja, Elhi sisse.
20:34
Meinhard Pulk:  VahetusKalju viimane vahetus 78. minutil. Liliu välja, Neemelo sisse.
20:35
Meinhard Pulk:  Neemelol tekkis kohe ka võimalus väravaks. Elhi karistuslöögi järel saab Neemelo jalaga löögile, aga Kotenko vastab imelise tõrjega!
20:36
Meinhard Pulk: Vahetus Mängu viimane vahetus. German-Guri Lvov vahetab 80. minutil Ferapontovi välja.
20:42
Meinhard Pulk:  Valikajev on kolme sekundi jooksul kaks korda lähedal kübaratrikile. Nurgalipu juurest tuleb karistuslöök, ülepuusalööki üritades lööb Valikajev pallist mööda ning hetk hiljem lööb rikošetiga üle.
20:42
Meinhard Pulk:  212 pealtvaatajat on Narvas.
20:46
Meinhard Pulk:  Kaks lisaminutit.
20:47
Meinhard Pulk:  Mäng on läbi! Kalju saab kindla 3:0 võidu.
20:48
Meinhard Pulk: Mäng on läbi ka Viljandis, kus Tulevik liikus 1:0 võiduga 1/16-finaali.