Reede, 4. august 2017
18:52
Rasmus Voolaid: Nonii, tere õhtust!
18:54
Rasmus Voolaid: Täna läheb Premium liigas käima 22. voor, kui peetakse paralleelselt koguni kolm mängu. Tõsi, Infonet-Kalju hakkab pool tundi teistest hiljem.
18:55
Rasmus Voolaid: Mina olen koha peal Tartus, kus Kristjan Tiirik on juba valmis nii Tammekat kui Sillamäed väljakule tervitama.
18:57
Rasmus Voolaid: Tammeka asjapulk Kalle Paas rääkis enne mängu, et täna on Tartus lausa ajalooline mäng, kuna kunagi varem pole nii suure tuule käes kodumängu korraldatud. Ainult tänu sellele, et koos malevlastega oli mängu eel nii suur tiim, siis said asjad ikka lõpuks valmis. Praegu on õnneks tuul vaibunud.
18:58
Meinhard Pulk: Tere ka minu poolt!
18:58
Meinhard Pulk:  Transi ja Tuleviku mängijad on Kreenholmi murul ning omavaheline kätlemine on täies hoos.
18:59
Rasmus Voolaid: Täna on Tamme staadionil väljakul lausa neli Premium liiga kuu sümboolsesse koosseisu mahtunud mängumeest - Tammeka poolelt Koskor ja Sillamäelt Starodubtsev, Suhharov ja Volkov.
19:00
Rasmus Voolaid: Ja Tartus läks mäng käima!
19:00
Meinhard Pulk:  Käib ka Narvas!
19:02
Rasmus Voolaid: Eino Puri oli Tammeka eest juba üks-ühele pääsemas, aga siiski suluseis. Seni on veel rahulik.
19:02
Meinhard Pulk:  40-sekundilise mängu järel saab Trans juba esimese nurgalöögi. Mängiti lahti ning Poljakov virutas 20 meetri pealt üle.
19:02
Rasmus Voolaid: Aga nüüd pääses Puri uuesti jooksu - ta tõstis palli üle Starodubtsevi, aga ka väravast mööda!
19:04
Meinhard Pulk:  Ilm on Narvas üpris kole ja tribüünidele on see toonud silma järgi alla 50 inimese.
19:04
Rasmus Voolaid: Tartus see-eest on rahvast päris korralikult. Me räägime ikka mitmest sajast pealtvaatajast.
19:05
Meinhard Pulk:  Ka mängupilt oli päris rahulik hetkel. Pusitakse keskväljal.
19:06
Rasmus Voolaid: Sillamäe kaitsjad eksisid jämedalt, aga Koskor läks väga-väga pehmelt palli peale ja lubas Starodubtsevil selle auti lüüa.
19:08
Meinhard Pulk:  Viljandi on esimese kaheksa minuti jooksul isegi kerget initsiatiivi omanud. Löögini pole veel jõutud.
19:10
Rasmus Voolaid: Kovtunovitš sai nurgalöögi järel hästi peaga löögile, aga pall lendas tartlaste väravast siiski mööda.
19:12
Meinhard Pulk:  Viljandi domineerimine jätkub. Nüüd blokeeriti näiteks Sinjavski löök 25 meetrilt.
19:14
Meinhard Pulk: Mängu parim moment! Õunap paneb madalale tsenderdusele jala vahele, pall on minemas ristnurka, aga Nõmm lükkab palli nurgalöögist. Sellest tulnud tsenderdus läks värava eest läbi ja Tambergil jäi väga vähe pallini ulatumisest puudu!
19:14
Rasmus Voolaid: Tammeka tuli neli kolmele ja Puri leidis väga hästi Pauri, aga mööda! Jäi koperdama ja ei saanud palli hästi kaasa. Vapustav võimalus.
19:14
Meinhard Pulk:  Transi poolt vajab Irie nüüd arstiabi.
19:18
Meinhard Pulk:  Nüüd oli ka Viljandi veidi ohtlikum. Herol jättis tsenderduse Sinjavskile, aga tema löögist midagi välja ei tulnud.
19:19
Rasmus Voolaid: Värav ANDRE PAJU!
19:20
Rasmus Voolaid: Koskor leidis kavala palliga Pajule, kes mängis ebakindlalt välja tulnud Starodubtsevist mööda ja tõstis palli üle joone. Ivanjušin veel proovis päästa, aga jäi hiljaks.
19:21
Rasmus Voolaid: Head uudised ka pealtvaatajatele: Tamme staadionil on nüüd wrap odavama hinnaga.
19:21
Külastaja Jaan kommentaar
Heroliga ollakse raskustes.
19:23
Rasmus Voolaid: Tammeka eest on Puri väga kõrgel mänginud - sisuliselt ollakse koos Koskoriga tipuründajad.
19:24
Meinhard Pulk:  Post võttis Ferapontovi maha ja Trans saab 30 meetri pealt karistuslöögi.
19:24
Meinhard Pulk:  Poljakovi terav tsenderdus põrkub enne Nõmme maha ja Viljandi väravavaht püüab kindlalt.
19:25
Meinhard Pulk: Tempo on päris rahulik igatahes.
19:29
Rasmus Voolaid: Lorenziga on nüüd pahasti. Päris pikalt on maas olnud ja ravitakse.
19:30
Rasmus Voolaid: Lonkab paremat jalga kõvasti.
19:30
Meinhard Pulk:  Meeskonnad on väljakul ka Lasnamäel.
19:32
Rasmus Voolaid: Lorenz on nüüd tagasi platsil - lonkab, aga mängib vapralt Tammeka keskkaitses edasi.
19:32
Meinhard Pulk:  Herol teenis küljejoone juurest Viljandile karistuslöögi. Juhkam sai ka tsenderdusest löögile, aga pall läks selgelt üle. Hetked varem oli Škinjovi väikese soolo järel püüdnud Nõmm tema löögi.
19:34
Meinhard Pulk:  FCI pani Lasnamäel palli mängu!
19:35
Meinhard Pulk:  Infonet ründas juba ohtlikult ja Reginald lõi Prosa nina eest palli nurgalöögiks. Kruglovi tsenderdus klaariti esipostist.
19:36
Rasmus Voolaid: Sillamäe on pärast väravat mängu väga selgelt dikteerinud, aga sisuliselt pole korralikule pealelöögilegi veel jõutud. Tammeka seisab väga kindlalt kaitses ja otsib kontrarünnakuid.
19:37
Meinhard Pulk:  Narvas proovis Herol kaugelt vasakuga peale lüüa, aga Kotenko võttis jalaga palli rahulikult omaks.
19:38
Meinhard Pulk:  Kalju äärekaitsja Sidorenkovi nurgalöök oli väga ohtlik, aga Uggele vilistati kastis viga!
19:38
Rasmus Voolaid: Värav STARODUBTSEVILT RÄNK KALA JA KOSKOR LÖÖB TEISE!
19:39
Rasmus Voolaid: Starodubtsev jäi nagu Koskorit kartma ja tänu sellele mängis ründaja väga lihtsalt end tühja värava ette ja saatis palli võrku.
19:40
Meinhard Pulk:  Voskoboinikov murrab küljejoone juurest viie meetri kasti välja, aga Tjapkin suudab siiski palli Telešile lükata.
19:41
Meinhard Pulk:  Sidorenkov pani vasakuga kauni löögi väliskülje vindiga, aga väga napilt jääb esimesest ristnurgast puudu!
19:44
Rasmus Voolaid: Pechterilt mängu esimene korralik tõrje, kui eestpostist ära võttis.
19:45
Meinhard Pulk:  Avilov jätkas nurgalööki päris hästi, aga Vosko ei ulatanud tagumises postis.
19:45
Meinhard Pulk: Värav 45. Sander Post!
19:46
Rasmus Voolaid: Pechterilt kesine tõrje, kui enda ette palli lükkas, aga Savin lõi viielt meetrilt taevasse! Sillamäe jääb seda kahetsema...
19:46
Meinhard Pulk:  Post jäi nurgalöögi järel karistusalasse ja viis Viljandi juhtima.
19:47
Meinhard Pulk:  Poolaeg Narvas.
19:47
Rasmus Voolaid: Paur tegi ideaalse eeltöö, aga Koskor ei suutnud sama kindlat võimalust ära lükata. Starodubtsevi ja Tšurilkini tegutsemine hakkab juba teatud kahtluseid äratama.
19:47
Meinhard Pulk:  Pika palli järel lõi Post siis vasaku jalaga tagumise posti põrkest palli väravasse.
19:47
Rasmus Voolaid: Poolaeg ka Tartus.
19:49
Meinhard Pulk:  Lasnamäel on initsiatiiv pigem Infoneti käes olnud.
19:52
Meinhard Pulk:  Artjom Dmitrijev proovis 30 meetri pealt vasakuga õnne, aga Igoneni jaoks oli see lihtne saak.
19:55
Meinhard Pulk: Reginald tõstab banaanpalli kasti, Avilov kergelt eksib ja Liliu sai äärepealt Igoneni nina eest palli värava poole susata.
19:56
Külastaja Asd kommentaar
Kommentaari järgi lõhnab nagu starodubtsevil oleks bet peal.
19:59
Meinhard Pulk:  Viimastel minutitel on mäng üha enam Infoneti väljakupoolele jõudnud.
20:00
Meinhard Pulk:  Infoneti serblasest peatreeneri üks esimesi huvitavaid käike on Artur Rätteli kaitsva poolkaitsjana mängitamine.
20:01
Rasmus Voolaid: Tartus taas läks.
20:01
Meinhard Pulk: Albert Prosa! Pall jäi kastis talle ette, aga löök oli ebatäpne.
20:02
Meinhard Pulk:  Läks ka Narvas.
20:02
Külastaja Pets kommentaar
Kuidas ja kuna fantasy mängunädala auhinnad laiali saadetakse?
20:03
Rasmus Voolaid: Võta meiega Facebookis ühendust, seal vastavad sulle õiged inimesed. :)
20:04
Meinhard Pulk:  Post on täna Viljandi poolt õhuduelle täielikult kontrollinud.
20:05
Meinhard Pulk:  Kerge penaltihõng ka Viljandi kastis, aga Õunapile käega mängu ei määratud.
20:05
Meinhard Pulk:  Lasnamäel sai Tjapkin karistuslööki seljaga värava poole olles peaga suunata, aga raamidesse pall ei läinud.
20:06
Meinhard Pulk:  Värav 32. minutil läks Infonet juhtima! Kruglovi tsenderdus küljejoone juurest ja Kirill Nesterov rammib palli peaga nurka!
20:07
Rasmus Voolaid: Lorenz võttis Volkovi vastu üks-ühele ära ja juba tuli Paur vastu, aga kõmmutas kaugelt mööda.
20:09
Meinhard Pulk:  Taas on Transi standardolukord väga ohtlik, kuid jällegi jääb napilt pallini ulatumisest puudu!
20:09
Meinhard Pulk:  HoiatusHoiatus  52. minutil kaks kollast kaarti. Üks Postile, teine Ferapontovile.
20:10
Rasmus Voolaid: Puri leiab taas üks-ühele pääsenud Koskori, aga Tammeka ründaja lööb tagapostist napilt mööda!
20:10
Meinhard Pulk:  Trans on kergelt suruma hakanud.
20:11
Külastaja Oeh kommentaar
Seis oleks 4-0 tammeka kasuks, kui koskor oleks kaks väravat ära löönud..
20:11
Rasmus Voolaid: Tartus on korralikult kallama ka hakanud.
20:11
Meinhard Pulk:  Värav 55. minutil suunab Juhkami tsenderdusest Irie palli ligi 20 meetrilt omaväravasse! Viljandi 2:0 juhtimas!
20:13
Meinhard Pulk:  Eemaldamine 57. minutil Igor Ovsjannikovile väidetava käega löögi eest punane kaart!
20:14
Rasmus Voolaid: Hoiatus 58. Ivanjušin (Sillamäe) võttis Paju maha.
20:14
Külastaja Lammas kommentaar
Huumor punane kaart Transile
20:14
Meinhard Pulk: Ise olukorda väga täpselt ei näinud. Transi seis on aga päris raske.
20:16
Meinhard Pulk:  Vähemuses olemisest hoolimata jätkab Trans aktiivsemana.
20:16
Meinhard Pulk: Samuti on Lasnamäel pigem Infoneti käes mänguline ülekaal.
20:18
Meinhard Pulk:  Poljakov pani 30 meetri pealt karistuslöögi raamidesse, Nõmm lükkab palli üle lati.
20:18
Rasmus Voolaid: Lorenzil oli nüüd korralikult õnne, et ta karistusala ääres viga ei saanud ja hoopis Aleksejev Sillamäele vea jättis.
20:18
Meinhard Pulk:  Hoiatus 45. minutil keskväljal tehtud vea eest kollane kaart Avilovile. Levadia vastu ta mängida ei saa!
20:19
Meinhard Pulk:  Irie löök nurgalöögi järel läks napilt üle. Trans pole veel alla andnud.
20:19
Meinhard Pulk:  Poolaeg Lasnamäel. Infonet pigem teenitult skooriga 1:0 juhtimas.
20:21
Rasmus Voolaid: Hoiatus 65. minutil libises Kapper Starodubtsevile sisse ja sai Tammeka esimese kollase.
20:22
Rasmus Voolaid: Puri lõi Tartu kolmanda, aga suluseis.
20:23
Rasmus Voolaid: Värav VOLKOV LÖÖB ÜHE SILLAMÄELE TAGASI!
20:24
Rasmus Voolaid: Volkov mängib karistusalas Lorenzi üle ja lööb pommi esinurka ära.
20:24
Meinhard Pulk: Kaks Transi mängijat olid pääsemas üks-üks olukorda. Ferapontov oli suluseisus, Jakovlev ei olnud, aga palli võttis endale siiski Ferapontov ja kohtunik lõpetas Transi rünnaku.
20:27
GG, nüüd tammeka mängib edu maha, kuna ei suutnud seisu 4-0 teha enne.
20:27
Meinhard Pulk:  Viljandi on viimased viite minutit pea täielikult domineerinud.
20:27
20:29
Rasmus Voolaid: Vahetus 74. Tammeka võtab Koskori ära ja platsile tuli Marek Tšernjavski.
20:29
Meinhard Pulk:  Transile penalti!
20:30
Meinhard Pulk:  Ferapontov võetakse kastis maha ja Berggren saab 74. minutil ka kollase kaardi!
20:31
Meinhard Pulk: Värav Hoiatus 76. minutil lööb Kovb penalti kindlalt keskele ja teenib siis ka ise kollase kaardi!
20:32
Meinhard Pulk: Vahetus Viljandi tegi ka vahetuse. Kähr välja, Teor sisse.
20:32
Rasmus Voolaid: Volkov tegi jälle Lorenzile ära ja sai ka vigastada. Tammeka õnneks suutis Pechter palli ära tõrjuda.
20:32
Rasmus Voolaid: Küsitakse Lorenzile kohe ka vahetust.
20:34
Rasmus Voolaid: Lorenzil putitatakse siiamaani paremat jalga.
20:34
Meinhard Pulk: Lasnamäel algas teine poolaeg.
20:34
Rasmus Voolaid: Vahetus 79. minutil tuli Järviste lõpuks platsile.
20:35
Meinhard Pulk:  Jakovlev on end kasti murdmas, aga Post lükkab oma pika jalaga tema nina eest palli nurgalöögiks. Nurgalöök mängiti lahti ja Jakovlevi terav pall läks kastist läbi.
20:36
Rasmus Voolaid: Tundub, et Tammekal on nüüd Paju keskkaitses ja Puri paremal.
20:36
Meinhard Pulk:  Lasnamäel on konkreetne paduvihm käima läinud.
20:37
Meinhard Pulk:  Rohkem kui konkreetne isegi. Päris ekstreemne.
20:38
Meinhard Pulk:  Värav KALJU VIIGISTAS!
20:38
Rasmus Voolaid: Hoiatus82. võttis Kiidron kollase.
20:38
Meinhard Pulk:  Nurgalöögist löödi peaga posti, aga reboundi virutas Artjom Dmitrijev lati alla!
20:39
Meinhard Pulk:  Pealöögi tegi Tjapkin.
20:39
Rasmus Voolaid:  Värav 17-AASTANE MIHKEL JÄRVISTE LÖÖB TAMMEKA KOLMANDA!
20:39
Rasmus Voolaid: Paurilt vasakus ääres suurepärane eeltöö ja Järviste lükkab värava eest sise.
20:40
Meinhard Pulk:  Narvas on kuulduste kohaselt Trans korraliku surve peale pannud.
20:40
Rasmus Voolaid: Parandan - Lorenzil sai siiski vasak jalg vigastada.
20:41
Meinhard Pulk:  Valikajevil jäi väga vähe puudu, et Sidorenkovi tsnederdusele jõuda! Kalju on väga hästi teist poolaega alustanud.
20:41
Rasmus Voolaid: Pall oli Tartus juba audis, aga Savin ja Anderson hakkasid ikka maadlema.
20:42
Meinhard Pulk:  Transil on viis minutit armuaega.
20:42
Meinhard Pulk:  Hoiatus 87. Kaart Allikule Viljandi poolelt.
20:44
Meinhard Pulk:  Herol ja Teor mängivad hästi kokku ning Heroli löögi 16 meetrilt tõrjub Kotenko!
20:45
Meinhard Pulk:  Vahetus 57. Avilov võetaksegi välja! Volodin asemele.
20:46
Meinhard Pulk:  Vahetus 90+1. Kübar välja, Hunt sisse.
20:46
Rasmus Voolaid: Tartus on neli minutit veel mängida.
20:47
Külastaja A kommentaar
Viljandi ei ole mulgimaa ja viljandlased ei ole mulgid.
20:47
20:47
Meinhard Pulk:  Kaks lisaminutit Viljandis, üks neist on läbi juba.
20:47
Meinhard Pulk:  Narva inimesed on marus, kui Ferapontovit rünnati väidetavalt küünarnukiga.
20:48
Meinhard Pulk:  Aga mäng on läbi! Viljandile järjekordsed kolm punkti!
20:48
Rasmus Voolaid: Vahetus Tammeka veel vahetab: Paur välja, oma debüüti tegema tulev Lokk platsile.
20:49
Rasmus Voolaid: Hoiatus Sillamäele järjekordne kollane, sedapuhku Pavel Aleksejevile.
20:50
Rasmus Voolaid: Ja Tartus on kõik. Tammekale suurepärane võit ja Sillamäele kehva esituse eest teenitud kaotus.
20:50
Meinhard Pulk:  Fun fact ka. Ida-Virumaa meeskonnad tegid kahe peale täpselt null vahetust täna.
20:52
Meinhard Pulk:  Nesterov võtab madala tsenderduse kastis maha, keerab end ümber ja põrutab löögi esimese ülemise nurga poole. Teleš vastab väga hea tõrjega.
20:56
Meinhard Pulk: Prosa sai nurgalööki tagumisest postist peaga lüüa, aga Teleš püüdis rahulikult.
20:57
Meinhard Pulk:  Värav Igor Subbotin viis Kalju juhtima!
20:58
Meinhard Pulk:  69. minutil. Mööl murrab end keskele, lükkab palli kastis olnud Subbotinile, kes omakorda lööb kukkumise pealt palli tagumisse nurka!
20:58
Külastaja Rallikas kommentaar
Super eeltöö Möölilt!!!
20:59
Meinhard Pulk:  Nüüd oli Liliul hea võimalus, aga lööb esimesest ristnugast mööda.