Teisipäev, 8. august 2017
17:55
Rasmus Voolaid: Nonii, tere õhtust!
17:56
Rasmus Voolaid: Evald Tipneri karikavõistlustel on käes 1/16-finaalid, kus täna Kadrioru staadionil lähevad nelja päeva jooksul teist korda vastamisi Levadia ja Paide.
17:57
Külastaja Y kommentaar
Rasmus. Palju täna suudetakse lüüa ?
17:57
Rasmus Voolaid: Mäletatavasti polnud Paidel laupäeval Levadia vastu erilist võimalust, kui seisuks oli koguni 8:0. Mina isiklikult ei näe kahjuks varianti, et Levadia väga rahulikumalt hakkab võtma, aga eks näis. Kindlasti loodame!
17:59
Vaatasin jalka liidu leheküljepealt, etviimase 10 mängu jooksul keskmine väravate art 5.70per mäng.
17:59
Rasmus Voolaid: Enne eelmist oli see minu mäletamist järgi 5,2. :)
17:59
Rasmus Voolaid: 16-aastane Kristofer Piht pani palli mängu!
17:59
Rasmus Voolaid: Värav MIS TOIMUB? LEVADIA LÄKS 17. SEKUNDIL JUHTIMA! OMAVÄRAV!
18:00
Rasmus Voolaid: Martin Kase söötis palli enda väravasse!
18:00
Rasmus Voolaid: Uskumatu...
18:01
Rasmus Voolaid: Värav 1.34 mängitud ja seis on 2:0!
18:01
Rasmus Voolaid: Gando karistuslöögi järel peaga. Kas me lähme 90 värava graafikus?
18:01
USKUMATU. LEVADIA EISAANUD PALLIGI PUUDUTADA , KUI PAIDE SUUTIS OMALE ÄRA LÜÜA
18:01
Kas see on köige kiiremat 2 väravat eesti karikas ?
18:02
Rasmus Voolaid: Kahe Premium liiga meeskonna vahelises kohtumises suhteliselt kindlalt.
18:03
Rasmus Voolaid: Huh, kaks minutit juba ilma väravata!
18:03
Algus vötab sönatuks
18:04
Leva tegi 1.34 mängu öra.
18:04
Külastaja jj kommentaar
Keegi võiks järgi vaadata, mitu puudet Levadia kokku tegi, enne kui seis juba 2-0 oli.
18:05
Eitea mis seal paides toimub et sõna otseses möttes nii sitad on
18:05
Rasmus Voolaid: Mina isiklikult ootan väga mängujärgseid Zahovaiko kommentaare.
18:06
Rasmus Voolaid: Aga no see pole väga peatreeneri süü, kui meeskond otsustab nii endale ära lüüa, et Levadia pole saanud palligi katsuda.
18:07
Eitea jah. Mis neil peas on.
18:10
Rasmus. Kaldun vähe teemast körvale . Aga mis sa arvad psg amiensi mängu lahti mängust, mis seal korraldati ?
18:11
Rasmus Voolaid: Päris kummaline, jah. See näitab ikka suhtumist, ilmselt ei usutud üldse oma võimetesse palliga mängida.
18:11
Rasmus Voolaid: Kes ei tea, siis Amiens otsustas kohe panna lahtimängust pika palli küljeauti.
18:12
Rasmus Voolaid: Aga keskendume nüüd Levadia - Paide mängule, Levadia on juba kümme minutit kuival! Aga rahulikult veeretatakse ja otsitakse oma kolmandat.
18:12
10min eiole löödud ,ega midagi ohtlikku korda saadud
18:13
Paide vöiks 1 ära lüüa.
18:15
Kasper Elissaar: Tere nüüd lõpuks ka minu poolt siit Kadriorust! Päris uskumatu mängu algus on olnud. Kahe minutiga mäng sisuliselt ära otsustada - see on midagi uut.
18:15
Külastaja türi kommentaar
Paide on tänavu nii halb, et Paide linn arvab linnameeskonna haldusreformiga oma koosseisust välja :D
18:15
Kasper Elissaar: Aga praegu 17. minutil oli Paidel karistuslöök, kuid Lilanderi pallile said kaitsjad pea vahele. Suur osa mängust on ees, kuid Paidel saab ikka väga raske olema siit tagasitulekut teha.
18:16
Kasper Elissaar: LATT! Pall käis Paide nurgalöögi järel latis!
18:17
Ks eitea siis samaaegselt on Narva transi ja levadiaIII möngu seis 3:0 transile
18:19
Kasper Elissaar: Paide on vaikselt oma mängu leidmas. Vainumäelt tugev kauglöök - Pikker tõrjus kerge värinaga.
18:22
Kasper Elissaar: Levadia saab nüüd karistusala vasakust servast karistuslöögi.
18:22
Kes Tallinna TV-s mängu kommenteerib?
18:23
Kasper Elissaar: Esialgu ei tulnud midagi, lõpuks pääses Podholjuzin kaugelt löögile, aga selgelt üle.
18:24
Külastaja Aj? kommentaar
Kas mägi tõmbas näppudega maha Marini?
18:24
Kasper Elissaar: Paide teenis nüüd nurgalöögi kontrarünnakust.
18:24
Kasper Elissaar: Lilanderi tsenderdus jäi madalaks ja Hunt klaaris eestpostist.
18:25
Kasper Elissaar: Kommentaatori osas oskab äkki mõni hea lugeja vastata. Ma nii hästi teisele poole väljakut ei näe, et näojooni tuvastada suudaks. Maika ja lühikeste pükstega noormees.
18:26
Kasper Elissaar: Levadia teenis vastu nurgalöögi, aga ise rikuti kastis määruseid. Pall Paidele.
18:29
Külastaja Keram kommentaar
Kas Kohilas ka Püsivus vs Tulevik mängul Soccernet kohal on?
18:29
Kasper Elissaar: Ei ole.
18:30
Kasper Elissaar: Karofeldilt paraadtõrje! Hunt sai kaitsjatega võidu jooksma, murdis paremalt äärelt keskele, läks vasakuga löögile, kuid Karofeld tõi nurgast ära!
18:31
Kasper Elissaar: Trans on Narvas Levadia III vastu juba 4:0 juhtimas.
18:34
Kasper Elissaar: Paide poolelt paistab praegu enim silma Vainumäe. Kui meeskonnast endast räkida, siis tänavu peaks olema esmakordne juhus, kus Sören Kaldma ei mängi keskkaitses, vaid keskpoolikus, kus ta varasemalt oma eelneva karjääri jooksul üsna palju mänginud on.
18:38
Kasper Elissaar: Karofeld taas päästab! Roosnupp tegi väga ilusti Mägile (vist jalgevahelt lausa), sai kasti poole tormata ja virutas peale, kuid Karofeld tõrjus vasakust nurgast!
18:38
Kasper Elissaar: Uskumatu eksimus Artjuninilt! Kaitsja sai nurgalöögi järel paari meetri pealt peaga löögile, aga mööda! Tundus kindel 3:0.
18:40
Kasper Elissaar: Marin andis nüüd hea tõste karistusalasse täiesti vabaks olnud Andrejevile, kes mängis end löögipositsioonist välja terava nurga alla. Sealt andis söödu Roosnupule, kes sai palli suunata, aga mänguvahend keerles napilt postist mööda.
18:44
Kasper Elissaar: Avapoolaeg on lõppenud Levadia 2:0 eduseisuga!
18:45
Kasper Elissaar: Teenitud eduseis, mis juba esimese kahe minutiga välja võideldi. Paide tuli seejärel veidi paremini mängu sisse ja mõned korrad läks asi isegi päris ohtlikuks, aga väravat pole.
18:47
Kasper Elissaar: Paide treenerid Zahovaiko ja Kesküla lõpetasid nüüd omavahelise arutelu ja lähevad meeskonnale järgi riietusruumi. Midagi on vaja teha, kui soovitakse 1/8-finaali pääsemise nimel võidelda.
18:57
Kasper Elissaar: VahetusLevadia vahetab poolajal: Kobzar väljakule, Roosnupp ära.
18:57
Kasper Elissaar: VahetusPaide teeb sama: Valge ära, Iyede sisse.
18:58
Kasper Elissaar: Teine poolaeg algas!
18:59
Kasper Elissaar: Iyede rünnakule liikumine lükkas Pihi paremale äärele Valge kohale.
19:00
Kasper Elissaar: Ohtlik! Lilanderi nurgalöögist pääses Hanson peaga löögile, aga napilt mööda!
19:01
Vvöid märkida, et leva teine väravasöötja oli Krznaric
19:02
Kasper Elissaar: Tõepoolest, see oli ennist võlgu jäänud. Gandole tsenderdas paremalt äärelt antud karistuslöögist pea peale just Krznaric.
19:04
Kasper Elissaar: Trans juhib Levadia III vastu juba 6:0.
19:06
Kasper Elissaar: Andrejev mängis Kobzari löögile, kelle sooritus lõppes Paide audiviskega.
19:06
Kasper Elissaar: Infonet on oma kohtumises Anija vastu ka juba mõne minutiga 1:0 juhtima läinud.
19:06
Külastaja tere kommentaar
Huvitav fakt, et Jakovlev mängib karikat alles Levadia III eest täna
19:07
Kasper Elissaar: Jakovlev on alates suvest jah duublis ja nüüd ka III esinduse eest mänginud.
19:07
Kasper Elissaar: Kaldma hüppas Pikkerile vastu külge. Viimane kukkus väga valusalt maha ja vajab nüüd ka arstiabi.
19:07
Kasper Elissaar: Vahetus Paide vahetab: Piht ära, Tur sisse.
19:09
Kasper Elissaar: Pikker sai abi kätte ja mäng läheb edasi.
19:09
Kasper Elissaar: Iyede pealelöök blokeeriti kaitsjate poolt ja Paidele nurgalöök.
19:10
Kasper Elissaar: Kaldma mängiti löögile, aga pall vuhises madalalt parema posti kõrvalt mööda.
19:10
Tulevik teeb oma lehel tekstilaivi Tulevik vs Kohila mängust
19:10
19:10
Kasper Elissaar: Tulevikust rääkidest: koondise endine ründaja Jarmo Ahjupera on täna nende põhikoosseisus.
19:11
Kasper Elissaar: Svjatoslav Jakovlev on Narvas värava löönud: 1:7 Levadia III poolt vaadatuna.
19:12
Kasper Elissaar: Hansoni löök lendas üle värava ning Kaldma on keskväljal krampidega pikali.
19:12
Tänases levadia 3s mängivad palju duubli omad, kuna 3võistkonna mängijad on hõivatud tööga.
19:13
Kasper Elissaar: Hoiatus60. minutil Andrejevile mängu esimene kaart. Libistas päris jõhkralt Paide mehele tagant jalgadesse.
19:13
Tulevik ees 1:0, Teor 10'
19:13
Kasper Elissaar: Kaldma küsis vahetust ka, aga enne veel sai füsiolt paar (ilmselt magneesiumi) tabletti.
19:18
Kasper Elissaar: Vahepeal tabas mind interneedus, seega vahepealsed sündmused:
Vahetus62. minutil tulid Andrejev (Levadia) ja Kaldma (Paide) puhkama ning neid asendasid vastavalt Morelli ja Kurim.
Hoiatus65. minutil tegi Hunt keskväljal Mägi vastu vea ja sai hoiatuskaardi.
19:19
Kasper Elissaar: Üks Lilanderi kauglöök oli ka päris ohtlik.
19:19
Tulevik 2:0, Ahjupera
19:20
Kasper Elissaar: Paide nurgalöök ei leidnud kedagi ja lendas üle otsajoone.
19:20
Kasper Elissaar: Infonet on ka juba 3:0 juhtimas.
19:21
Tulevik 3:0, Jänes nurgalöögist.
19:22
Kasper Elissaar: Levadial oli kontrarünnak, aga värava poole lööki ei suudetud teha.
19:22
Kasper Elissaar: Kobzari pealöögist lendas pall Martin Kase pea rikošetiga nurgalöögiks.
19:23
Kasper Elissaar: Värav71. minuti alguses lööb Rimo Hunt peaga 3:0! Krznaric tsenderdas nurgalöögist ja Hundilt kvaliteetne pealöök.
19:23
Külastaja asd kommentaar
Kas Jakovlev on tasemes nii alla käinud, et nüüd kõlbab vaid Levadia IIIsse??
19:24
Kasper Elissaar: Tasemes mitte.
19:24
Kasper Elissaar: Trans 9:1 ees.
19:25
Külastaja urmar kommentaar
Teadmiseks, et karikasarjas ametlikult sööte ei fikseerita.