Laupäev, 6. aprill 2013
16:52
Raul Ojassaar:  Tere päevast, kallid jalgpallihuvilised! Peagi toome LIVE-ülekande näol teieni kolm tänast meistriliiga kohtumist.
16:54
Raul Ojassaar: Riputan siia tasapisi üles ka tänased koosseisud.

FC Levadia: 1-Smiško, 19-Kulinitš, 21-Jahhimovitš, 3-Artjunin, 17-Podholjuzin, 10-Subbotin, 27-Raudsepp, 23-Kaljumäe, 20-Pebre, 28-Hunt, 9-Rättel.
Varus: 30-Pikker, 2-Ingermann, 15-Dmitrijev, 11-Teever, 7-Koliaev, 22-Pikk, 16-Paur.

JK Sillamäe Kalev: 16-Levizi, 2-Cinikas, 3-Dudarev, 5-Bagužis, 8-Vunk, 10-Bebikh, 11-Mashichev, 13-Aidara, 17-Vihrov, 70-Kabaev, 9-Zahovaiko.
Varus: 53-Kolesnikov, 12-Cherkasov, 14-Novikov, 21-Volkov, 27-Aleksejev, 7-Tjapkin.

16:54
Raul Ojassaar:  JK Trans: 33-Pedõk, 3-Nesterovski, 20-Krychanov, 14-Lihhatšov, 4-Engovatov, 19-Irie, 16-Taar, 8-Pereplotkins, 7-Plotnikov, 13-Dubõkin, 11-Shesterkov.

Varus: 1-Smelkov, 5-Kazakov, 12-Škinjov, 10-Vnukov, 21-Kutuzov, 9-Lvov.

JK Tallinna Kalev: 89-D. Savitski, 7-Evuy, 6-Koca, 15-M. Sillaste, 26-Liivamägi, 28-Stepanjan, 13-Yapici, 12-Tšegodajev, 23-A. Sillaste, 11-Altundag, 9-Tomson.
Varus: 1-Reelo, 17-Karu, 22-Lilleorg, 19-Sišic, 14-Edwin Stüf, 5-Monakov, 20-Valge.

16:54
Raul Ojassaar: Paide LM: 1-Lavrentjev, 13-Mägi, 15-Anso, 2-Allas, 29-Veis, 27-Vanna, 8-Kõll, 25-Reinsoo, 24-Leimann, 10-Tikenberg, 17-Varendi.
Varus: 12-Kaalma, 22-Eteria, 18-Ustaal, 30-Kööp, 14-Rõivassepp, 28-Holst, 26-Voolaid.
16:55
Raul Ojassaar:  Infoneti koosseis pole veel EJL-i lehele jõudnud. Kõigi eelduste kohaselt aga see peagi seal ka on.
16:56
Raul Ojassaar:  Näe, siin see ongi:

Infonet
: 69-Kassjantšuk, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 5-Aristov, 14-Martõnov, 10-Gurtšioglujants, 11-Kouadio, 17-Smirnov, 20-Lipin, 22-Elhi, 38-Nahk.
Varus: 1-Igonen, 12-Lehtonen, 9-Harin, 15-Golovljov, 7-Demutski, 23-Chuikov, 16-Mones.
16:56
Külastaja kris kommentaar
ega live-pilti ei ole võimalik näha mõnest mängust?
16:57
Raul Ojassaar:  Ei tohiks küll olla. Enne hooaega muidugi lubati, et igast voorust tuleb uue kvaliteediga telepilt ning üks ülekanne internetis, seni pole olnud kumbagi...
16:57
Külastaja ... kommentaar
Sule silmad ja sa näed! ;P
16:59
Raul Ojassaar: Reporter Kert Õun Maarjamäelt: "Ilm on väga ilus, kolm soojakraadi, tuulevaikne. Pealtvaatajaid on umbes 30 ringis."
17:02
Raul Ojassaar: Levadia-Sillamäe algas!
17:03
Raul Ojassaar: Mäng Paides on ka alanud! Sealgi paistab laupäevane päike, pisut on küll tuuline, pealtvaatajaid pisut alla saja.
17:03
Külastaja wunts kommentaar
täna on narvas ka keegi?
17:04
Raul Ojassaar: Ida-Virumaale meil täna kedagi läkitada ei õnnestunud, mistõttu vahendame sealset infot vaid põhistatistika põhjal.
17:12
Raul Ojassaar: Sillamäe on päris hästi alustanud ning suhteliselt kõrge pressi peale pannud. Mäng on Maarjamäel tempokas ning pall käib ühe värava alt teise alla, suuri võimalusi pole aga veel olnud.
17:12
Raul Ojassaar:  Rättel sai ohtlikult löögile - vasakult tuli tsenderdus, kuid löök lendas väravast mööda.
17:13
Raul Ojassaar:  Jahhimovitš saatis heast kohast teenitud karistuslöögi müüri.
17:14
Raul Ojassaar:  Värav 1:0 PAIDELE!
17:14
Raul Ojassaar: Sünnipäevalaps Andrei Veis andis vasakult äärelt hea palli, mille Tiit Tikenberg peaga väravasse saatis. Paide juhib!
17:15
Raul Ojassaar: Enne seda oli mäng Paides samuti pigem kodumeeskonna kontrolli all. Infoneti poolelt oli paar ilusat liigutust teinud Gurtšioglujants.
17:17
Külastaja Janar kommentaar
Sillamäe vasakkaitsja on kes?
17:17
Raul Ojassaar: Sillamäe on Sergei Ratnikovi käe all esimest mängu mängimas üldse sisuliselt kolme kaitsja ja kolme ründajaga. Ilmselt ei tahtnud Ratnikov kolmikust Bebihh-Kabajev-Zahovaiko kedagi pingile jätta.
17:18
Külastaja Jaanus kommentaar
Augsburg juhib Dortmundi vastu 2:1.
17:19
Külastaja Pall kommentaar
Samas, Kabajevile on see hooaja esimene mäng. Ma arvasin juba, et oli Sillamäelt ikkagi jalga lasknud.
17:22
Külastaja antn kommentaar
netist ei näe mänge? aprill pidi tulema ju,,.
17:23
Raul Ojassaar: Zahovaiko sai vigastada ning pidi väljakult lahkuma.

Vahetus Zahovaiko välja, Tjapkin sisse.
17:23
Raul Ojassaar: Hoiatus  Vladislav Smirnov (Infonet) niitis paremal äärel ühe paidelase maha.
17:24
Külastaja junn kommentaar
Mis seob jalgpallivõlur Lehtoni Eestiga,et ta on nõus siin isegi Infoneti pingil kükitama?
17:24
Külastaja Ats kommentaar
Aprill!
17:25
Raul Ojassaar: Hoiatus  Narvas on Viktor Plotnikov (Trans) 12. minutil hoiatada saanud.
17:27
useless knowledge: paide värav selle hooaja 50. meistriliigas
17:29
Raul Ojassaar: Hoiatus Lauri Varendi (Paide) sõitis Aristovile tagant jalgadesse ning sai hoiatada.
17:30
Raul Ojassaar:  Paides on üldjoontes mäng suhteliselt rahumeelne. Kodumeeskond küll domineerib, kuid peale mõne üksiku kauglöögi midagi ohtlikku pole viimastel minutitel loodud.
17:31
Raul Ojassaar: Infonet vahetab:
 Vahetus Smirnov välja, Harin sisse.
17:31
Raul Ojassaar:  Smirnov oli väljavahetamisest niivõrd pettunud, et ei läinud väljakul lahkudes oma meeskonna pingi poolegi.
17:32
Raul Ojassaar: Ühele eelmisele teemale väikeseks lisaks - Hidetoshi Wakui on löönud 12% kogu selle hooaja meistriliiga väravatest.
17:33
Raul Ojassaar:  Rõõmustavaid uudiseid Šotimaalt - Henrik Ojamaa ja Sander Puri koduklubid Motherwell ja St Mirren kohtuvad hetkel omavahel ning mõlemad eestlased on põhikoosseisus!
17:34
Raul Ojassaar:  Värav Ats Sillaste viib Tallinna Kalevi juhtima!
17:35
Raul Ojassaar: Teist mängu järjest jala valgeks saanud Sillaste tegi skoori kohtumise 21. minutil.
17:36
Raul Ojassaar:  Kas Trans jätkab tõesti ikka nullipoisina?
17:36
Ojamaa-Puri mängust streami ei leidu?
17:38
Raul Ojassaar: Muide, Motherwell läks selles kohtumises just Michael Higdoni väravast juhtima.
17:42
Raul Ojassaar:  Tikenbergi terav pall paremalt äärelt leidis tagumise posti juures Andre Mägi, kes sealt lihtsa vaevaga palli väravasse suunas.
17:46
iga löödud väravaga kahjuks Wakui protsent muudkui langeb!
17:47
Raul Ojassaar: St Mirren on eestlaste Šotimaa duellis viigistanud.
17:48
Raul Ojassaar:  Poolaeg Paides! Enamiku ajast suutis Paide initsiatiivi hoida ning seis 2:0 vastab ka täielikult mängupildile. Infonetil ohtlikke võimalusi sisuliselt polnud.
17:49
Raul Ojassaar:  Poolaeg ka Maarjamäel! Sillamäe oli tegelikult poolaja vältel aktiivsemaks pooleks, kuid võimalusi luua pole suudetud.
17:50
Raul Ojassaar:  Hoiatus 45+1. minutil sai kollase kaardi veel Aleksei Jahhimovitš (Levadia).
17:50
Külastaja qwerty kommentaar
Sander Puri on väravasöödu andnud
17:51
Raul Ojassaar:  Kuna eeldatavasti on poolaeg ka Narvas, siis teen siit väikese pausi. Oleme tagasi juba enne teiste poolaegade algust.
17:51
Külastaja spets kommentaar
Mirren lõi 22m kauguselt ristnurka
18:00
Dortmund juhib 3:2.
18:03
Raul Ojassaar: Maarjamäel algas teine poolaeg!
18:04
Klavan tõmbas Lewandowski maha ja sai kollase kaardi.
18:06
Puri vahetati poolajal välja
18:07
Raul Ojassaar: Paides on ka teine poolaeg alanud ning Tõnis Vanna alustab seda kohe latiga! Mees sai nurgalöögist peaga löögile.
18:08
Raul Ojassaar:  Levadial oli hea võimalus, kuid Rätteli hea võimaluse suutis Levizi tõrjuda.
18:08
Augsburg jahib isukalt viigiväravat. Alles oli Klavan aktsioonis nurgalöögijärgses olukorras.
18:09
Külastaja sinu ema kommentaar
levadia teeb ka seal miskit?
18:09
Raul Ojassaar: Noh, avapoolajal oli aktiivsem ja isukam hoopis Sillamäe.
18:12
Lewa pääses 1vs1-le, kuid Klavan suutis teda viimasel hetkel piisavalt segada ja päästis meeskonna.
18:12
Raul Ojassaar:  Värav 3:0 PAIDELE!
18:13
Raul Ojassaar:  Nurgalöögi järel sai Reinsoo karistusala väljast löögile, pall lendas meestesummast läbi ning väravasse. Paide jätkab domineerimist.
18:14
Väike täpsustus - Klavan siiski viimati mainitud olukorras päästeingel polnud. Soeng oli sarnane, kuid number siiski 18. My bad. ;P
18:16
Paide on heas hoos!
18:17
Raul Ojassaar: Hoiatus  Narvas on hoiatada saanud Aleksandr Dubõkin kodumeeskonna ning Mikk Sillaste külaliste poolelt.
18:17
Raul Ojassaar: Hoiatus  Manucho sai hoiatada robustse vea eest.
18:18
Raul Ojassaar: Paide vahetab:
 Vahetus Tikenberg välja, Kööp sisse.
18:19
Raul Ojassaar:  Hoiatus Vunk tegi õhuvõitluses vea ning sai hoiatuse.
18:20
Raul Ojassaar: Levadia suutis teist poolaega aktiivsemalt alustada, kuid nüüd on mänguohjad taas Sillamäe kätte kandumas.
18:21

Vahetus Leimann välja, Rõivassepp sisse.
18:21
Ja Lewandowski tegi lisaajal skooriks 4:2.
18:23
Raul Ojassaar:  Paide viimane vahetus:

Vahetus Kõll välja, Voolaid sisse.
18:24
Raul Ojassaar:  Värav PAIDE 4:0!
18:25
Raul Ojassaar:  Lavrentjevi pika palli järel sai Varendi kohe üks-ühele olukorda ning suunas palli väravasse. Tundub, et Paide paneb Infonetile vaikselt sauna sooja.
18:25
Külastaja ennustaja kommentaar
tabeli viimane jääbki selleks,loodetavasti ka hooaja lõpuni,õigustavad oma asja,mis siiani aetud :D
18:25
Naiste Superkarikafinaalis on 142pv ees Pärnu hetkel kindlalt oma võtmas. IIpa poole peal umbes-täpselt ja skoor 4:0 Levadia naiskonna kahjuks. Morkovkinal hetkel kirjas 2 kolli. Kas tuleb kübaratrikk?
18:26
Raul Ojassaar: Hoiatus  Kulinitš sai koleda vea eest kaardi.
18:26
Leva-Sillamäe ongi nõnda igav ja võimalustevaene?
18:27
Raul Ojassaar: Mäng on seal hästi võrdne ja tasavägine, pall käib küll endiselt ühe värava alt teise alla, kuid paradoksaalsel kombel ei ole häid võimalusi kummalgi poolel põhimõtteliselt üldse olnud.

18:34
Raul Ojassaar:  Paide surve on jälle tugevnenud ning Rõivassepa löögi järel tuleb Infoneti väravavahti tohterdada.
18:34
narva viigistas
18:34
Külastaja Mällar kommentaar
Pereplotniks debüütmängus värav kirja !
18:35
Raul Ojassaar:  Värav Tõepoolest - 63. minutil on Andrei Pereplotkins Transi eest viigistanud!
18:35
Raul Ojassaar: Vahetus  Rättel välja, Teever sisse.
18:40
kas narvas hakkas mäng hiljem pihta,või õigel ajal?
18:41
Raul Ojassaar: Täpne info puudub, kuid eeldatavasti õigel ajal. Selles mängus anti vahepeal ports kollaseid kaarte ning tehti ka mitmed vahetusi, mille kõik leiate protokollidest, kui seda lehekülge värskendate.
18:41
Külastaja Tiit241 kommentaar
Kuna ise alles liitusin,siis hetk tagasi oli juttu Paide LM rekordist 6:0. Küsiks kelle vastu see oli?
18:42
Külastaja markofkin kommentaar
Püha issand, mis seal Paides toimub siis nüüd, poisid?
18:42
Raul Ojassaar:  Muide, Narvas on publikuarvuks märgitud 65 ning Maarjamäel 115.
18:42
Külastaja Meintz kommentaar
eks ikka ajaxi vastu
18:42
Paide kehtiv rekord on Ajaxi vastu, ole lahke :)
18:45
Raul Ojassaar: Hoiatus  Aleks Mones teeb frustratsioonist vea ning saab ka hoiatuse.

18:47
Raul Ojassaar: Hoiatus  Mašitšev saab veel aja viivitamise eest kaardi.
18:47
Külastaja Asd kommentaar
Jutt läks korra Ajaxi peale, googeldasin uuesti seda nalja, 2011 aastal 36 mänguga lasta endale 192 väravat lüüa, ma ei oska isegi midagi öelda. :D
18:49
Raul Ojassaar:  Jah, keskmiselt siis natuke üle viie värava mängu kohta. Oli see ikka hooaeg.
18:49
1/64 finaal Paide Kumake – Paide Linnameeskond 1:13
18:50
sa ei peagi ütlema,ajax oli naljanumber tol ajal ml.s.
18:50
käimas on siiski meistriliiga mängud ja eeldasin, et räägime ML rekorditest...
18:51
Käimas siiski Premium liiga. Huvitav mis Narvas toimub. 8 kollast juba
18:52
Raul Ojassaar: Kalevi jaoks on see juba teine järjestikune kohtumine, kus antakse palju kaarte. Eelmisel nädalal läks ka mäng Kuressaarega päris tuliseks.
18:52
Raul Ojassaar: Maarjamäel ja Narvas on mängud viigiga lõppenud!
18:54
Raul Ojassaar:  Ka Paides on mäng lõppenud!
18:55
Raul Ojassaar: Sellega on tänastele mängudele ka joon alla tõmmatud. Viienda vooru viimane mäng Kuressaare ja Tammeka vahel peetakse 4. juunil.
18:56
Raul Ojassaar: Minu poolt ka tänaseks kõik. Tänud meie ülekannet jälgimast, olge tagasi juba nädala pärast, kui kuuenda vooru avavad põnevusheitlusega Flora ja Levadia!