Reede, 11. august 2017
18:56
Ivar Lepik: Tervitused!
18:56
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Alustame Premium liiga 23. vooruga, kui korraga lähevad käima koguni kolm mängu.
18:56
Ivar Lepik:  Premium liiga on tagasi 23. vooruga ja täna kolm mängu õige pea lahti minemas.
18:58
Ivar Lepik: Mina toon teieni Infoneti ja Levadia mängu, kus hümn kuulatud ja meeskonnad valmis.
18:58
Rasmus Voolaid: Sai siis topelttervitused edastatud, aeg-ajalt juhtub. Mina igatahes keskendun Paide - Trans mängule. Kui folgi ajal läks Viljandil hästi, Weekendi ajal Pärnus halvasti, siis kuidas arvamusfestivali ajal Paidel?
18:59
Ivar Lepik: Ega siis häid tervitusi kunagi üleliia pole. Koosseisud uudises juba ligi tund aega, kes pole veel tutvunud, soovitan - Lasnamäe käime siis üle, kui vile mänguks kõlab.
19:01
Ivar Lepik:  Ja pall mängus!
19:01
Rasmus Voolaid: Paide koosseisuga teeme siis varem asjad klaariks. Suuri üllatusi pole, aga teist mängu järjest alustab igati viisakalt oma kõrgliigakarjääri alustanud Kristofer Piht, väga tore!
19:01
Kasper Elissaar: Tere ka minu poolt! Lillekülas on pall mängus!
19:02
Ivar Lepik:  Levadial päris suure üllatusena jätkab algkoosseisus Ingemar Teever, Rimo Hunt ja Nikita Andrejev pingil, nagu ka tagasi tulnud Tarmo Kink, keda täna kindlasti näha tahaks. Muus osas suuri üllatusi pole, Andreas Raudsepp poolkaitses Kaspar Mutso asemel ja kerge vigastusega kimpus Mark Oliver Roosnupp alustab samuti pingilt.
19:02
Rasmus Voolaid: Läks ka Paides!
19:03
Rasmus Voolaid: Juba Kotenkolt esimene tõrje, kui Iyede Paide paremalt äärelt sisse tuleb ja peale paugutab!
19:03
Ivar Lepik:  Infonetil Aleksandar Rogic saanud natuke oma mõtteid sisendada ja väikese üllatusena Aleksandr Tumasjan poolkaitses väljakul ning Artur Rättel number kümne peal. Saame näha.
19:04
Kasper Elissaar: Lillekülas on koosseisudes rohkem üllatusi. Näiteks on Erik Sorga pääsenud Martin Milleri asemel põhikoosseisu. Endiselt on puudu veel ka vigastusega kimpus olev Madis Vihmann ehk Flora kapten Brent Lepistu alustab taas keskkaitses. Gert Kams ka ei saanud veel oma algkoosseisuvõimalust.

Tuleviku poolelt on suurim puuduja mõistagi Sander Post. Ta liitub homme noortekoondisega ja seetõttu eeldasime, et täna mängib veel, kuid siiski mitte.
19:04
Rasmus Voolaid: Kuna kaks meest on kaartidega väljas, siis Transi poolelt on päris palju rotatsiooni olnud. Tamberg alustab keskkaitses, Škinjov paremkaitses, Tunjov keskel, Mihhailov paremal äärel ja Brõlin koos Kovbiga ründes.
19:05
Ivar Lepik:  Harini tsenderdus on ohtlikult värava peale kukkumas, aga maandub latil!
19:06
Ivar Lepik: Värav  6. minut ja Jevgeni Harin viib Infoneti ette!
19:06
Ivar Lepik:  Nesterov proovib kaugelt õnne, Lepmets tõrjub-pillab enda ette ja Harin on esimesena lahtise palli juures!
19:07
Ivar Lepik:  Lepmetsa hingele see läheb, Harinilt ilusti lõpuni mängitud. Levadia kaitsjad ei läinud lõpuni ja karistus oli kiire tulema.
19:08
Kasper Elissaar: Lillekülas on mäng väga tempokalt ja võrdselt alanud.
19:09
Rasmus Voolaid: Paides on kodumeeskond kontrolli enda alla saanud, aga peale Iyede võimaluse rohkem pole suudetud.
19:10
Rasmus Voolaid: Iyede pani väga hea terava palli vasakult äärelt kasti, aga Kaldma ei ulatunud selleni ja pall lendas värava eest lihtsalt läbi!
19:11
Rasmus Voolaid: Lilanderilt nurgalöök, aga Vainumäe lõi napilt mööda. Paide on väga hästi alustanud!
19:11
Kasper Elissaar: Beglarišvili virutas kaugelt, aga üle ja mööda. Tulevikul on paar kiirema rünnaku alget olnud, aga Toom ei ole seni liiga palju veel võimlema pidanud.
19:12
Kasper Elissaar: Lepistult väga kehv valesööt otse Kähri jalale. Kähr tundis oma endist tiimikaaslast Joonas Tamme ja ei tahtnud teda üks-üks ette võtta - otsustas hoopis kaugelt lüüa, aga lõi üle.
19:13
Kasper Elissaar: Flora nurgalöögist keerutas Beglarišvili palli üle otsajoone.
19:14
Ivar Lepik:  Levadia on esimesest šokist üle saanud, aga häid momente veel loodud ei ole.
19:14
Kasper Elissaar:  VäravVILJANDI JUHIB!
19:15
Kasper Elissaar: 13. minutil pani Lepistu teise väga kehva valesöödu järjest. Seekord otse Sinjavski jalale, kes teisipäeval mänginud Märten Kuusest nagu väikesest lapsest mööda mängis ning korralik madal löök eestpostist Toomi selja taha! Tulevik 1, Flora 0.
19:16
Rasmus Voolaid: Söötjat ei olnud?
19:16
Külastaja kevin kommentaar
nonii
19:16
Kasper Elissaar: Kusjuures Kuusk ongi juba mängu alguses väga pehme olnud. Sinjavski karistas kohe ära.
19:16
Kasper Elissaar: Söötja on Lepistu, aga teda ju kirja ei pane. :D
19:17
nonii
19:17
Külastaja A-koondis kommentaar
Ja see Lepistu peaks olema siis meie A-koondise tase? Oeh.
19:17
19:17
Kasper Elissaar: No tuletan meelde, et Lepistu mängib enda jaoks võõral ehk keskkaitsja positsioonil.
19:18
Kasper Elissaar: Nõmm tõrjus! Ainsalu sai kasti, aga pall jäi veidi selja taha venima ning löök ei õnnestunud kõige paremini ja Tuleviku kiiper sai käe vastu.
19:18
Külastaja Njaa kommentaar
Nõmme Kalju tuleb meistriks!
19:19
Kasper Elissaar: OPPA! Alliku pani briljantse söödu värava ette, aga Sorga lõi umbes kaheksa meetri pealt palli nii kõrgele taevasse, et mõned irvhambad võiksid selle peale kuule lendamise nalja teha.
19:20
Kasper Elissaar: Kübar virutas kaugelt peale, aga mitme meetri jagu mööda.
19:20
Külastaja To Kaspar kommentaar
Kuule kuidagi subjektiivseks kisuvad su kommentaarid mees. Parem kustutada. Kus see kuusk siis pehme oli?
19:21
Kasper Elissaar: Nõmm tõrjub Sorga löögi ja Alliku lööb jätkupalli väravast mööda! Väga ohtik.
19:22
Ivar Lepik: Värav  22. minut ja Aleksandr Kulinitš 2:0!
19:22
Kasper Elissaar: Kui Kuuse pikalivajumine Sinjavski katmisel ei olnud näide pehmusest, siis ma ei tea, mis on. Kaitsja vajus kõhuli. Enne ei suutnud keskväljal oma meest markeerida.
19:22
Rasmus Voolaid: Paide ja Trans on nüüd päris maha rahunenud ja olukordi kumbki meeskond luua ei soovi. Väga riskivabalt proovidakse midagi luua.
19:23
Ivar Lepik:  Dmitri Kruglov paneb tsenderduse karistuslöögist kasti, Levadia kaitse jääb passiivseks ja Kulinitš lööb viielt meetrilt peaga võrku!
19:23
Kasper Elissaar: Saliste! Beglarišvili riputas karistusalasse tormanud Slistele söödu, kes uhkes üksinduses palli napilt posti kõrvalt mööda saatis! Flora oleks viimaste rünnakutega pidanud lööma vähemalt kolm väravat.
19:23
Kasper Elissaar: Kähr! Uskumatu, mis mäng! Ründaja sai kasti paremast servast löögile ja Toom tõrjus ühe käega nurgalöögks.
19:23
Ivar Lepik:  Tabi magas esimesena Kulinitši liikumise maha ja Artjunin tagapostis aidata ei jõudnud.
19:24
Rasmus Voolaid: Hoiatus 22. minutil Paidele penalti, Plotnikov tõmbab Iyede maha!
19:24
Kasper Elissaar: VäravVäravTULEVIK JUHIB 2:0!
19:24
Rasmus Voolaid: Hästi löönud Vainumäe vs hästi tõrjunud Kotenko.
19:25
Rasmus Voolaid: Värav 23. minutil lööb Vainumäe paremale ja Kotenko hüppab enda paremale ehk teisele poole!
19:25
Kasper Elissaar: 24. minutil riputab Herol nurgalöögist tahaposti imelise tsenderduse ning Gerdo Juhkam, varem Floraski mänginud kaitsja suunab peaga nurka. Lepistu oli see, kes Juhkamit markeeris.
19:27
Külastaja To Kasper kommentaar
Kedagi väikseks lapseks siin tembeldada...no palun natuke professionaalsemalt
19:28
Kasper Elissaar: Keegi pole kedagi väikseks lapseks tembeldanud. Tegemist oli võrdlusega. Ei tasu iga asja peale nii hell olla ja näha tonti seal, kus ei ole.
19:29
Kasper Elissaar: Berggren klaaris joonelt! Lepistu oli Florat päästmas, suunates nurgalöögist palli peaga alla nurka, aga endine Flora kaitsja lõi konkreetselt joone pealt palli minema.
19:29
Külastaja Ffs kommentaar
Tavaline ajakirjanduslik termin ja juba flora kibestunud fännid ei suuda alla neelata
19:31
Kasper Elissaar: Lillekülas on täna ikka eriti kõva andmine. Poole tunniga on soosik 0:2 kaotusseisus ja mängus on nii palju võimalusi olnud, et paremal juhul võiks olla löödud juba kahe peale kuus-seitse väravat.
19:31
Külastaja rainer kommentaar
Kui leva kaotab siis hea meel et viljandi jätkab omma hullu seeriat....saaks kuidagi pärnu ka jalgele
19:32
Rasmus Voolaid: Paide jätkab domineerimist ja nüüd taas nurgalöök.
19:33
Rasmus Voolaid: Lilanderi nurgalöök leidis väga hästi Hansoni, aga peaga üle!
19:34
Kasper Elissaar: Ainsalu ja Beglarišvili olid ohtlikku kiirrünnakut kombineerimas, aga Allik klaaris.
19:34
Kasper Elissaar: Joonas Tamm lööb nurgalöögist palli peaga ülinapilt posti kõrvalt mööda. Uskumatult vähe õnne on täna kodumeeskonnal.
19:35
Rasmus Voolaid: Zahovaiko nõuab sinisele 77-le ehk Denis Poljakovile kaarti. "Kuidas see võimalik on?"
19:35
Kasper Elissaar: Sinjavski tegi praegu korraga kolmele mehele ära ning rünnaku lõpetas Kähri terava nurga alt tehtud löök, mis vuhises värava eest läbi.
19:35
Ega nõmmekana siis lemmik Kalju hea oleks kui leva ja mu teine lemmik flora punkte kaotaks
19:36
Kasper Elissaar: Ainsalu keerutus kastijoonelt maandus Nõmme süles.
19:37
Rasmus Voolaid: Ja taas Zahovaiko: "Mõlemad jalad ees, kohtunik, punane kaart!" Sedapuhku oli süüdlaseks Vadim Mihhailov.
19:37
Kasper Elissaar: Nonii, Gert Kams on tulemas!
19:37
Rasmus Voolaid: Brõlin proovis Paide väravasuul Karofeldi testida, aga praegu on väravavaht kindel.
19:38
Kasper Elissaar: German Šlein võetakse ära.
19:38
Rasmus Voolaid: Hoiatus36. minutil, kas tänu Zahovaikole või mitte, aga Poljakov teeb Sinilaiule uuesti vea ja saab kaardi!
19:39
Kasper Elissaar: Vahetus38. minutil tuleb Šlein spurdiga puhkama ja Kams väljakule. Kams läheb paremkaitsesse, Kuusk keskkaitsesse ja Lepistu keskväljale. Taktikaline lüke.
19:40
Rasmus Voolaid: IYEDE POSTI!
19:41
Rasmus Voolaid: 39. minutil riputab Lilander karistuslöögi kasti, kus see kuidagi Iyedeni jõuab, aga tema löök lendab posti ja sealt otse Kotenko sülle!
19:41
Kasper Elissaar: Tulevikul sai 2 vs. 2 rünnakule, palli vedanud Herol otsustas ise lüüa ja lõi 20 meetri pealt üle.
19:42
Kasper Elissaar: Päris uskumatu, kuidas Flora mäng on järsku muutunud. Lepistu on keskväljal ja vurr kohe käib.
19:43
Rasmus Voolaid: Mihhailov sai Transi paremalt äärelt hästi tulema, sööt keskele, aga Tunjov paugutas palli orbiidile!
19:45
Ivar Lepik:  Kui kiirelt olukorrad vahetuvad! Ühes kastis on Harin Dudarevi vastu üks-ühele, Dudarev võtab palli ära ja paneb kohe pika ette, teisel pool Teever Igoneniga juba silmitsi minemas, aga Appiah võtab ennastsalgava hüppega palli ära!
19:45
Rasmus Voolaid: Poljakov võttis Vainumäe maha, aga pääses punasest! Viimane hoiatus!
19:46
Kasper Elissaar: Üks üleminut Lillekülas. Martin Miller läheb selle teate saatel sooja tegema.
19:46
Kasper Elissaar: See tundub vihjavat sellele, et poolajal lõppeb tänane mäng Erik Sorgale.
19:47
Leva kaotus,flora viik ja kalju võit minu jaoks perfect
19:47
Külastaja ss kommentaar
suht loll mõte oli üldse Lepistu keskkaitsesse panna alguses.
19:47
Kasper Elissaar: Beglarišvili sai Kamsi tsenderdusest peaga löögile, aga Nõmm püüab. Esimene poolaeg Lillekülas on lõppenud Tuleviku 2:0 eduseisuga!
19:47
Ivar Lepik:  Levadia parim moment veel poolaja lõpetuseks, Kobzar riputab palli kasti ja see läheb kolmest lainest läbi, aga keegi ei saa pead vastu! 2:0 Infonetile poolaeg ja Levadial mõtlemisainet küllaga.
19:48
19:48
Rasmus Voolaid: Ja Paides lõppes poolaeg Poljakovi täiesti kohutava karistuslöögiga. Paus ka seal!
20:00
Kasper Elissaar: Teine poolaeg Lillekülas!
20:01
Ivar Lepik: Vahetus  46. Ingemar Teeveri tööpäev läbi ja kaptenipaelaga Rimo Hunt tuleb Levadia vägesid juhatama.
20:01
Kasper Elissaar: Beglarišvililt ilus löök lati alla, aga Nõmm tõrjus pantrihüppe ja ühe käega ära!
20:01
Ivar Lepik:  VahetusAndreas Raudsepp samuti välja ja Nikita Andrejev sisse. Morelli siis ilmselt alla kaheksa peale, Hunt kümnel ja Andrejev tippu.
20:02
Kasper Elissaar: Nurgalöögi järel sai Sorga löögile, aga tegi oma tänase teise kosmoselöögi.
20:02
Ivar Lepik: Vahetus  FCI vahetas ka, Nesterov tuli ära ja Volodin äärele.
20:04
Rasmus Voolaid: Vahetus Üks vahetus ka Paides, kui väljakule tuleb Edgar Tur ja puhkama Henri Hanson.
20:04
Rasmus Voolaid: Ja läks ka Paides!
20:07
Kasper Elissaar: Vahetus52. minutil Sorga puhkama ja Miller sisse.
20:08
Kasper Elissaar: Tulevikul on nurgalöök ja Pijpers käskis Sappinenil, Milleril ja Beglarišvilil kaitsest üles keskjoone juurde tõusta, et olla valmis kontrarünnakuks.
20:09
Kasper Elissaar: Milline olukord! Sinjavski tegi Kuusele jalgevahelt, mängis nurgalöögist üles jäänud Juhkamile söödu, kes viivitas, viivitas ja lõi peale, kuid Toom tõrjus!
20:10
Ivar Lepik:  Poolajalt on hoopis teine Levadia välja tulnud. Kobzari hirmus pomm tabas ennist Igoneni, Andrejev lõi terava nurga alt posti. Hoopis teine minek, hoopis teine. Infonet on hädas.
20:10
Külastaja Y kommentaar
Leva paneb hullu
20:10
Rasmus Voolaid: Vau, nooruke Piht võitles konkreetselt nurgalipu juures üks-ühele kogenud Iriega ja võttis temalt jõu ja tarkusega palli ära! Võimas!
20:10
Kasper Elissaar: VäravSappinen lööb 55. minutil ühe tagasi! Läbisööt liini taha ning tugev löök postipõrkest raamide vahele. 1:2! Vist oli Beglarišvili sööduandjaks.
20:12
Ivar Lepik: Vahetus  55. Pavel Dõmov välja ja Eduard Golovljov sisse. No temal on ka aeg nüüd Rogici käe all läbimurre teha: uus treener näeb asja uue pilguga.
20:14
Kasper Elissaar: Ainsalu virutas 20 pealt, aga mööda.
20:14
Kasper Elissaar: Tulevik teenib kohe vastu nurgalöögi.
20:15
Rasmus Voolaid: German-Guri Lvov pidi juba esimesel poolajal väljakule tulnud, aga Kuzjajev otsustas viimasel hetkel ümber. Nüüd on ta taas juba mitu minutit oodanud tahvel käes, kas nüüd saab?
20:15
Rasmus Voolaid: Vahetus Ja saab! 57. minutil tuleb Lvov äsja nurgalöögi teeninud Tunjovi asemel platsile.
20:16
Kasper Elissaar: Tulevik sai nurgalöögi järel ka veidi palli värava poole suunata, aga ei midagi ohtlikku.
20:17
Rasmus Voolaid: Teisel poolajal on Trans natuke ärksam olnud, aga ikkagi väga-väga võimalustevaene mäng.
20:17
Kasper Elissaar: Keskkaitsja Joonas Tamm purjetas Tuleviku kasti, andis otsajoonelt tsenderduse värava ette, aga Beglarišvili lõi üle.
20:20
Kasper Elissaar: Flora nõuab penaltit, aga tundub, et üsna asjatult.
20:21
Rasmus Voolaid: Vahetus 62. Transi teine vahetus: Brõlin välja, Tšerezov platsile.
20:21
Ivar Lepik:  Hunt hiilib liini taha ja saab Morelli tõstet varbaga suunata, aga napilt-napilt mööda.
20:22
Rasmus Voolaid: Plotnikov latti!
20:23
Rasmus Voolaid:  Plotnikov võttis 20. meetri peal Sinilaiu ette, pettega vasakule jalale ja pomm latti!
20:24
Kasper Elissaar: Lillekülas on õhus väga palju pinget.
20:25
Ivar Lepik: Värav  69. minutil Nikita Andrejev kasutab segasummasuvila ära!
20:26
Ivar Lepik:  Marin lööb vastu Kruglovi, sealt põrkab Andrejevile ja mees on väga õigesse kohta jõudnud, sealt pall võrku panna on tema töö!
20:26
Kasper Elissaar: Lepistu lõi, aga Nõmm püüdis. Samal ajal oli üks Tuleviku mees maas pikali ehk Tuleviku mehed nõuavad fair play'd ja seal käib praegu päris palju seletamist.
20:26
Ivar Lepik: Vahetus 71. Marin võeti välja ja Tarmo Kink!
20:27
Kasper Elissaar: Tulevikul oli taas väga ohtlik kontrarünnak, aga Kuusk lõikas Heroli söödu vahelt.
20:27
Kasper Elissaar: Nüüd teenib Viljandi aga nurgalöögi.
20:27
Kasper Elissaar: 72 minutit on mängitud.
20:28
Ivar Lepik: Hoiatus Harin 72. minutil kollane. Rumal kaart, mänguväline olukord.
20:28
Kasper Elissaar: Flora suutis nurgalöögi olukorras ja selle järel kaitsesse tugevalt seista.
20:28
Ivar Lepik: Vahetus 72. Sergei Tumasjan sisse ja ... Albert Prosa välja? Prosa laiutab ka käsi. Mida Rogic plaanib?
20:28
Rasmus Voolaid: Lillekülas täna 355 pealtvaatajat.
20:29
Kasper Elissaar: Beglarišvili tõukleb keskväljal kergelt Langi ja Kübariga.
20:29
Ivar Lepik:  Golovljov nüüd tippu ja Sergei tema alla, tundub. Vennaga kahekesi väljakul nüüd!
20:29
Rasmus Voolaid: Tamberg sai paugu sinna samusesse ja nüüd saab platsi kõrval ravi.
20:29
Ivar Lepik:  Sellega on kõik vahetused tehtud ka tänaseks.
20:30
Kasper Elissaar: Mark Anders Lepik on õigepea Florat päästma tulemas.
20:31
Rogic teab, et Prosa suurte vastu ei löö.
20:31
Rasmus Voolaid: Vainumäe purjetas kasti, aga Irielt ilus kaitsetöö. Küsiti juba Paidele teist penaltit.
20:32
Kasper Elissaar: Vahetus77. minutil Ainsalu puhkama ja Lepik sisse.
20:33
Rasmus Voolaid: Paide on oma teist vahetust ette valmistamas ja Transist laenul olev Daniil Mandrikov paneb end valmis!
20:33
Kasper Elissaar: Lang klaaris joonelt!
20:33
Rasmus Voolaid: Vahetus 75. minutil vahetus tulebki: Mägi ära ja Mandrikov platsile.
20:33
Rasmus Voolaid: Michael Lilander liigub siis paremkaitsesse.
20:33
Kasper Elissaar: Vahetus78. minutil tuleb Kübar longates ära ja Karl Ivar Maar tema asemel väljakule.
20:33
20:34
Kasper Elissaar: Tamm sai nurgalöögist pea pallile vastu, aga viimane lendas kõrge kaarega üle otsajoone.
20:35
Kasper Elissaar: VäravVIIK! DRAAMAT ROHKEM KUI RUBLA EEST!
20:35
Ivar Lepik: EemaldamineAndrei Kalimullini mäng on läbi! Nikita Andrejev oli läbi pääsemas ja Kalimullin võtab ta kätega maha selja tagant, 79. minut!
20:35
Ivar Lepik:  Ebaõnn Kalimullinil - tabab peaga klaarides Andrejevit ja saadab ta sellega endast mööda, Igoneniga silmitsi. Polnud enam valikut ilmselt.
20:36
Kasper Elissaar: 79. minutil tõrjus Nõmm Sappineni löögi, Miller sai terava nurga alt löögile, Nõmm püüdis, kuid kohtunikud otsustasid pärast pikka kõhklemist, et pall käis üle. Ma ütleks korduse põhjal, et pigem ei olnud.
20:37
Kasper Elissaar: Nõmm läks mõistagi pühaviha täis ja sai vist ka kollase.
20:37
Rasmus Voolaid:  Värav 79. MIDA KARISTUSLÖÖKI LILANDERILT!
20:37
Kasper Elissaar: Tamm virutas nüüd kaugelt peale, aga kaugelt ka üle.
20:38
Rasmus Voolaid: Tundub, et Kotenko pani end juba tsenderduseks valmis, aga Lilander lööb esiposti ära! Väga kaval ja väga ilus!