Teisipäev, 15. august 2017
17:56
Meinhard Pulk: Tere õhtust!
17:58
Meinhard Pulk: Kahe üpris tugeva rivaali Sillamäe ja Flora mäng on kohe algamas ning koosseisudes on nii mõnigi üllatus. Sillamäe on pingile pannud Mihhail Starodubtsevi, Floral on kas pingil või üldse koosseisust väljas German Šlein, Martin Miller ja Madis Vihmann.
18:00
Meinhard Pulk:  Vihmann on siis väljas vigastuse tõttu.
18:00
Meinhard Pulk:  Mäng algas!
18:03
Meinhard Pulk:  Ja loomulikult on märkimisväärt Hannes Anieri alustamine algkoosseisus.
18:03
Meinhard Pulk:  Esimene standardolukord Floral, kuid Zakaria tsenderduse tõrjus Orehhov rusikatega. Järgnenud Lepistu kauglöök läks selgelt üle ja mööda.
18:06
Meinhard Pulk:  Flora peatreenerina tegutseb täna Jürgen Henn ning Arno Pjipers pole juhendamiskeelu tõttu Sillamäele sõitnud.
18:08
Meinhard Pulk: Orehhov tassis! Beglarišvili mängib kauni läbisööduga üks-üks olukorda Joseph Saliste, kuid Orehhov tuleb hästi välja. Tõrjutud löök võttis omapärase vindi ning Anier ei suuda palli endale säilitada.
18:09
Külastaja M kommentaar
Pijpers on tribüünil olemas.
18:11
Meinhard Pulk:  Sarnane olukord Saliste omale! Nüüd üritas Sorga üks-üks olukorras üle Orehhovi tõsta pall oli maandumas värava ees olnud Anieri pea peale, kuid ta ei suutnud palli värava poole suunata. Floral on juba kaks väga head võimalust olnud.
18:12
Meinhard Pulk:  Mäng on lahtine ning mitmel korral on ka Sillamäe päris aktiivselt Flora karistusalla jõudnud.
18:12
Meinhard Pulk: Flora proovib jätkuvalt keskelt ja paistab töötavat. Seekord noppis Orehhov siiski Sappineni nina alt palli.
18:17
Meinhard Pulk: Sillamäe sai oma esimese nurgalöögi, kuid see suudeti klaarida.
18:21
Meinhard Pulk: Vahetus  21. minut ja Sillamäe juba vahendab. 17-aastane Artur Laks tuleb oma neljandaks Premium liiga mänguks sisse ja Roman Grigorevski lahkub.
18:23
Meinhard Pulk:  Volkov läks seega ründesse, Laks äärekaitsesse ja Ivanjušin poolkaitsesse.
18:24
Meinhard Pulk:  Sillamäe on viimased kümmekond minutit isegi väga kergelt initsiatiivi hoidnud. Flora ründemäng on täitsa ära kustunud.
18:27
Meinhard Pulk:  Zakaria teeb jälle keskväljal veidi maagiat, kuid üks-üks olukorda pääsenud Sappinenil oli kaitsja seljas ning lisaks lükkas ta palli liiga pikalt ette.
18:28
Meinhard Pulk:  Anier saab audi järel kastinurgas palli, pöörab end löögile, kuid Orehhovil püüdmisega raskusi ei teki.
18:29
Meinhard Pulk:  Sillamäe sai veel kaks nurgalöögi. Neist viimase püüdis kindlalt Toom.
18:30
Meinhard Pulk:  Sillamäe ründas taas aktiivselt. Kaks korda saadi kasti tagant löögile, mõlemad blokeeriti.
18:31
Meinhard Pulk:  Vnukovi kauglöök võttis põrke, Toom pillas, kuid jõudis enne Volkovit palli endale haarata. Sillamäelt väga head paar minutit, mis tipnes nende mängu parima võimalusega.
18:34
Meinhard Pulk:  Lepistu suurepärase diagonaalpalli võtab Sorga küljejoone juures maha, murrab kahe mängija vahelt kasti, kukutatakse seejärel, kuid penaltit ei saa.
18:39
Meinhard Pulk:  Sorga võtab taas äärest ilusti ette, tõmbab seejärel end keskele, aga löök on taas ebatäpne.
18:43
Meinhard Pulk:  Saliste pääses taas kastis löögile, kuid üle puusa tehtud löök ei tule hästi välja ja pall on taas Orehhovi käes.
18:45
Meinhard Pulk: Üks lisaminut.
18:47
Meinhard Pulk:  Lepistu kohutava söödu järel saab Sillamäe veel palli äärest kasti tuua, aga Lukka lapib kapteni eksimuse.
18:47
Meinhard Pulk:  Seejärel kõlas ka poolaja vile. Üpris võrdne mäng, kus Floral on veidi paremad võimalused olnud. 0:0
18:47
Külastaja uko kommentaar
teemast mööda, aga kas tänasest liverpooli mängust live teete?
18:47
Meinhard Pulk:  Teeme.
18:49
jeee
18:59
Kasper Elissaar: Tervitused kõikidele Transi ja Infoneti mängu huvilistele. Narvas on kohe-kohe mäng algamas!
19:00
Ivar Lepik: Tervitused ka Pärnu-Kalju lainelt!
19:00
Kasper Elissaar: Infonet pani palli mängu! Ja paneb uuesti! Mingi jama siin oli.
19:01
Meinhard Pulk:  Teine poolaeg Sillamäel algas!
19:01
Ivar Lepik:  Mäng algas Pärnus ja koosseisudest niipalju, et Kalju üllatusteta, Pärnus mõned on. Rauno Tutk pingil, Martin Vunk taas koosseisus ja alustamas - aga midagi väga suurt ka siin ei ole.
19:04
Meinhard Pulk:  Volkovi terav madal löök läks keskele ja Toom sai sellega ilusti hakkama. Järgneval kiirrünnakul sai Flora nurgalöögi.
19:05
Kasper Elissaar: Transi koosseisust on täna üllatuslikult puudu Dmitri Kovb ja selle põhjust ei ole hetkel veel teada. Infoneti poolelt pole Appiah ikkagi põhisse veel pääsenud ja keskkaitses alustab Avilovi kõrval Kulinitš. Seega äärel on Volodin. Keskel on taas kolmik Dõmov - Alexander Tumasjan - Rättel ehk siis Voskoboinikov, kes tuli keelu alt välja, ei naasnud kohe põhikoosseisu.
19:05
Ivar Lepik: Värav  5. minutil Liliu Kalju ette! Sidorenkov paneb nurgalöögi kasti ja muud ei olegi!
19:05
Meinhard Pulk:  Davõdov vajab Sillamäe poolelt arstiabi. Erik Anohhin teeb juba sooja.
19:06
Ivar Lepik:  Jooksis väljast esimesse posti ja lihtsalt vajutas peaga sisse. Pärnu karu magas.
19:06
Meinhard Pulk:  Milline võimalus Sillamäel! Suhharov paneb tsenderduse kasti, Volkov on kastis ihuüksinda, aga ajastas oma hüppe valesti ja pealöök läheb mööda.
19:08
Meinhard Pulk:  Nüüd mängis Savin end ohtlikult löögile, aga Toom püüab esimese posti kõrvale läinud madala palli.
19:09
Meinhard Pulk:  53. minut ja Mihkel Ainsalu viis Flora juhtima!
19:10
Kasper Elissaar:  Narvas on mäng seni küllalt võrdne, aga ei midagi ohtlikku seni. Artur Kotenko on mõned korrad saanud palli puudutada, aga värav päris õhus veel ei ole.
19:10
Meinhard Pulk:  Värav Zakarialt järjekordne tõste kaitseliini taha, Sappinen jätkab palli värava alla ja Ainsalu lööb palli tühja väravasse! Päris ootamatu tabamus.
19:12
Meinhard Pulk:  Vahetus 56. minutil vahetab Flora esimest korda. Hannes Anier välja, teine A-koondise kogemustega mees Gert Kams tema asemel parempoolkaitsesse.
19:14
Kasper Elissaar: Narvas Infonet kiigutab, aga ei midagi põletavat.
19:15
Meinhard Pulk:  Postimehe kommentaatori sõnul ei olnud Flora mängijad rahul sellega, et kohtunik Kristo Külljastinen Aleksandr Saviniga vene keeles suhtles. Päris omapärane etteheide.
19:15
Ivar Lepik: Värav  Karl Mööl, 2:0!
19:15
Kasper Elissaar: Kruglovi nurgalöök maandus Kotenko sülle.
19:16
Ivar Lepik:  Sidorenkov paneb nurgalöögi kasti, Ugge saab esimesena peaga lüüa, Vainu tõrjub, aga Mööl lükkab jalaga ära!
19:16
Külastaja Jommaijoo kommentaar
Florakad teada tuntud ulgujad ju, vähemalt sai kohtunik venelasele info edastatud
19:17
Ivar Lepik:  Pärnu hooaja saldo nüüd 99 peal. 15. minutil Mööli värav sündis.
19:18
Kasper Elissaar: PENALTI INFONETILE!
19:19
Kasper Elissaar: Mõlema meeskonna arstid on väljakul. Harin ja Škinjov üksteisega kokku lendasid. Mõlemad vaatasid erinevas suunas, Škinjov üritas klaarida, aga virutas Harinile vastu puusa.
19:19
Meinhard Pulk: Orehhov sai nüüd suure kalaga hakkama, kui pillas Beglarišvili läbisöödu. Pall oli juba värava poole suundumas, aga Tšurilkin päästab.
19:19
Kasper Elissaar: Harin sai püsti, Škinjov on valudes. Hoiab säärest kinni.
19:20
Kasper Elissaar: HoiatusŠkinjov tõusis püsti ja saab 20. minutil kollase. Lonkab väljaku kõrvale.
19:20
Kasper Elissaar: VäravDmitri Kruglov lööb 21. minutil penaltipunktilt palli kindlalt värava paremasse nurka. Kotenko hüppas teisele poole.
19:22
Meinhard Pulk:  Flora on nüüd ohjad täielikult endale haaranud. Sillamäel pole vastaste poolele asja olnud.
19:22
Kasper Elissaar: Tumasjan ja Dõmov hüppasid peadega kokku. Veidi vett kuklale ja läheb edasi.
19:24
Kasper Elissaar: Trans läks kiirelt rünnakusse pallivõitmise järel, aga Ferapontovi löök vuhises napilt eestpostist mööda.
19:28
Meinhard Pulk: Lepistu kauglöök kujuneb suurepäraseks läbisööduks, aga Orehhov tõrjub taas Sappineni löögi üks-üks olukorras!
19:30
Kasper Elissaar: Narvas on mäng küllalt agressiivne. Jälle mehed maas ja kohtunikul kõvasti selgitamist.
19:30
Meinhard Pulk:  Beglarišvili kauglöök võtab ohtliku rikošeti, aga läheb siiski napilt mööda.
19:32
Meinhard Pulk:  Hoiatus 76. Suhharov saab korduvate vigade eest lõpuks kollase kätte.
19:34
Ivar Lepik:  Pärnul on rohkem vastuhakku kui Tammekal laupäeval esimesel pooltunnil, aga mingeid reaalseid momente pole luua suudetud. Korra pidi Teleš välja jooksma. Kalju domineerib kergelt, aga ei ole ka pärast 2:0 väravat enam võimalusi leidnud.
19:36
Meinhard Pulk: Hoiatus  80. minutil tõmbab Orehov Sappineni üks-üks olukorras maha! Sillamäe väravavaht saab kollase, Flora aga penalti.
19:36
Kasper Elissaar: Dõmov virutas väga kaugelt värava suunas, aga meeletult üle ja mööda.
19:36
Meinhard Pulk:  Värav 81. Beglarišvili lööb palli rahulikult keskele. 2:0!
19:38
Meinhard Pulk: Vahetus 83. Zakaria saab ka puhkama. Mark Anders Lepik platsile.
19:38
flora meistritiitel paistab juba.
19:40
Kasper Elissaar: Prosa võttis kaitsjad ette ja virutas vasaku jalaga posti!
19:40
Ivar Lepik: Marko Lelov juhendab pärnakaid väga aktiivselt. Ei ole veel suvepealinnas alla antud.
19:40
Meinhard Pulk: Värav  84. minut ja Sappinen realiseerib üks-üks olukorra! 3:0! Söötja jään võlgu hetkel.
19:42
Külastaja as kommentaar
lepistu assist oli :)
19:42
Meinhard Pulk: Vahetus  87. Flora viimane vahetus. Ainsalu välja, Poom sisse.
19:42
Külastaja to uko kommentaar
Kalju meistritiitel paistab juba
19:43
Kasper Elissaar: Harin virutas kaugelt peale, aga üle. Selgelt üle.
19:44
Meinhard Pulk: Vahetus 88. Davõdov välja, Anohhin sisse.
19:44
Kasper Elissaar: Oi kui ohtlik! Jakovlev keerutas 20 meetri pealt palli tagumise posti kõrvalt mööda.
19:44
Meinhard Pulk:  153 pealtvaatajat on Sillamäel.
19:44
Külastaja lol kommentaar
Kalju ja meistritiitel , ahhahaha
19:45
Kasper Elissaar: Värav45. minutil lööb Jevgeni Harin Narvas tabloole 2:0!
19:46
Ivar Lepik:  Ja poolaeg Pärnus! Kaljule 2:0, aga pärnakad on head vastupanu pakkunud vahelduseks. Saame näha, mida teine poolaeg toob.
19:46
Kasper Elissaar: Kaks lisaminutit.
19:46
Meinhard Pulk:  Kaks lisaminutit ka Sillamäel.
19:47
Kasper Elissaar: Nesterovi tsenderdus vasakult äärelt maandus kastis Harini jalal, kes rahulikult madala tugeva löögi Kotenko selja taha toimetas.
19:48
Meinhard Pulk:  Sillamäel on mäng läbi. Florale 3:0 võit!
19:48
Kasper Elissaar: Avapoolaeg Narvas lõppenud Infoneti 2:0 võiduga! Infonet oli domineerivam, aga sisuliselt on neil olnud kolm väravavõimalust, millest kaks on ära vormistatud.
19:51
Rasmus Voolaid: Tervitused ka Tamme staadionilt! Traditsiooniline Guns'N'Roses - Paradise City on ilmselt kuulda üle Tammelinna, kõik on Tammeka ja Levadia saabumiseks valmis.
19:55
Rasmus Voolaid: Legendid Kristjan Tiirik ja Ingemar Teever ajavad keskjoone juures juttu - üks läheb varsti meeskondi kätlema, teine Levadia pingile.
19:55
Rasmus Voolaid: Räägitakse, et Tartus on lausa kümnepealine piletisaba.
19:57
Rasmus Voolaid: Algkoosseisudest kah: Tammeka omas üllatusi pole ehk täpselt need 11 meest, kes ka eeldatavas algkoosseisus. Kõige põnevam, et Andre Paju on taas keskväljal ja nr 10 peal nooruke Mihkel Järviste.
19:58
Rasmus Voolaid: Levadial on väga äge see, et Tarmo Kink on algkoosseisus. Muid üllatusi pole.
20:00
Rasmus Voolaid: Ja Tartus läks!
20:00
Külastaja Kinky kommentaar
Kink näitas eelmisel mängul sisse tulles ikka väga head minekut ja mängu. Pani paar ilusat lööki ka teele ja tõmbas mehi siit ja sealt poolt. Täna ehk jätkab samas vaimus.
20:00
Ivar Lepik:  Pärnus läksime uuesti!
20:01
Rasmus Voolaid: Tammekalt küllaltki lubav rünnak, aga noor ja peenike Järviste jäi Tabi vastu. Füüsise vahe oli päris meeletu.
20:02
Kasper Elissaar: Narvas teine poolaeg!
20:02
Kasper Elissaar: Poolajal vahetusi ei tundu olema.
20:03
Ivar Lepik: Hoiatus  Robyn Hallmere alustab poolaega kollase kaardiga. Vahetusi ei olnud ka Pärnus.
20:03
Rasmus Voolaid: Kink sai paarkümmend meetrit tõusta, aga löögile veel ei läinud.
20:04
Kasper Elissaar: Prosal kohe poolaja alguses supervõimalus, aga tugev löök vuhises õige napilt posti kõrvalt mööda.
20:04
Ivar Lepik: Värav 50. minutil Kalju 3:0!
20:05
Ivar Lepik:  Sidorenkov paneb nurgalöögi kasti, Liliu võtab maha, lööb madalalt ja Karl Mööl lükkab kannaga võrku! Tema teine värav täna!
20:05
Rasmus Voolaid: Morelli sai karistuslöögi järel peaga löögile, aga mitte midagi ohtlikku veel Levadiale ei sündinud.
20:06
Ivar Lepik:  Kõik kolm Kalju väravat täna Sidorenkovi nurgalöökide järel. Huvitav anomaalia, sest tänavu ei ole need statistiliselt pooltki nii ohtlikud olnud kui mullu.
20:08
Kasper Elissaar: HoiatusBrõlin takistab 52. minutil kiiret lahtimängu ja saab kaardi.
20:09
Rasmus Voolaid: Kobzar tõusis äärelt väga hästi ja lükkas Hundile, aga valelt poolt küljevõrku!
20:10
Kasper Elissaar: Värav53. minutil lööb Albert Prosa 3:0! Nesterov sai üle kaitsjate söödu, jooksis otsajooneni, terav pall värava ette ning Prosa suunas paarilt meetrilt palli võrku. 20 väravat sel hooajal!
20:10
Ivar Lepik:  VäravPärnu lööb ühe tagasi, Robyn Hallmere!
20:11
Kasper Elissaar: Hoiatus54. minutil saab Pavel Dõmov korduvate vigade eest kaardi.
20:11
Ivar Lepik:  Pikk rünnak, Teleš tõrjub esimese ürituse, aga otse Šaldale, kelle löök läbi õnne Hallmerele tagasi jõuab ja Pärnul auvärav löödud!
20:11
Ivar Lepik: Hoiatus  56. minutil Igor Subbotin välja ja Trevor Elhi sisse.
20:12
Kasper Elissaar: Trans on viimasel ajal täpselt selline meeskond, kes suudab kõigi normaalselt mängida, mitte midagi piinlikku ei ole, aga ees ei leita päris õigeid lahendusi, kaitses tulevad mingid üksikud eksimused ja ongi kindlad kaotused käes.
20:12
Ivar Lepik: Vahetus  See ikoon ikkagi Subbotinile.
20:13
Rasmus Voolaid: Oi, Kink läks Graubergile peale, aga Tartu vasakkaitsja tõstab pall nii üle enda kui ka Kingi ja tribüünil kajab "Oiiiii!".
20:14
Kasper Elissaar: Vahetus58. minutil võetakse avavärava autor Dmitri Kruglov puhkama ja endine Transi mees Roman Nesterovski platsile. Nesterovski keskkaitsesse, Kulinitš paremale äärele ja Volodin vasakule äärele.
20:15
Rasmus Voolaid: Vaabelilt hiilgav avang ja Koskor sai sisuliselt üks-ühele minna, aga võttis hoo maha, söötis Järvistele, aga pehme löök tuli otse Lepmetsale sülle.
20:15
Kasper Elissaar: Vahetus58. minutil võtab Trans Jakovlevi puhkama ja Arseni Kovaltšuk tuleb narvakaid päästma.
20:15
Ivar Lepik: Hoiatus  60. minutil Rasmus Peetson võtab Elhi maha.
20:16
Rasmus Voolaid: Tartus on täna päris palju rahvast, aga tundub, et see on fännisektori arvelt, sest täna seda Tartus ei ole.
20:17
Rasmus Voolaid: Grauberg lasi Kingil väga vabalt läbi joosta, sööt keskele Andrejevile oli okei, aga venelane ei suutnud ära lükata.
20:17
peetsoni karjäär on alla käinud? enne oli levadias põhis ikka
20:18
Ivar Lepik:  Penalti Kaljule! Villota võtab Liliu maha.
20:18
Rasmus Voolaid: Levadia on tegelikult päris mannetu olnud, võib-olla on pallivaldamine isegi pigem Tartule kui neile.
20:18
Ivar Lepik: Värav  64. minut ja Artjom Dmitrijev. 4:1. Kindlalt alla nurka.
20:19
Ivar Lepik: Vahetus  65. Kirss välja ja Tarmo Neemelo peale.
20:20
Külastaja mc kommentaar
Samas kui Levadia lööb paar oma võimalust ära, siis ei loe pallivaldamine midagi.
20:21
Külastaja S kommentaar
Tom Rahula on hea muusik, aga kohtunikuna läbi kukkunud. Kui karvase tütart ei põrutaks
20:21
Külastaja Collins kommentaar
Levadia omadest tundub kõige rohke äksi täis prins, kes üritab järjekindlalt tamme staadioni inventari lõhkuda.
20:22
Rasmus Voolaid: Levadia kapten Hunt on valudes pikali maas ja Anderson saab Tohverilt viimase hoiatuse.
20:22
20:22
Kasper Elissaar: VäravIlja Ferapontov lööb 66. minutil seisuks 1:3! Mängis Igonenist mööda, väravavaht sai isegi käed vahele kergelt, aga Ferapontovil oli õnne, sai palli tagasi endale ja lõi tühja väravasse.
20:24
Kasper Elissaar: Vahetus67. minutil Alexander Tumasjan puhkama, Vladimir Voskoboinikov sisse.
20:24
Rasmus Voolaid: Tammekalt väga hea rünnak - Kapper tõstis tahaposti Koskorile, kes rahulikult Paurile edasi lükkas, aga endise floraka löök lendas otse Lepmetsale sülle.
20:24
Rasmus Voolaid: Kohe Koskor uuesti! Pikk pall üle kaitseliini ja volley lendas natuke esipostist üle.
20:24
Kasper Elissaar: Väravaolukorras ei saanud Igonen ikkagi käsi vahele, aga kuna Ferapontov võttis ise Avilovi käest palli, siis ei olnud ka väravasöötu.
20:25
Ivar Lepik: Hoiatus  Oskar Lepik 70. minutil.
20:25
Kasper Elissaar: Vosko liikus mõistagi tippu, Prosa number kümne peale ja Rättel kaheksa peale.
20:27
oskar on ivari sugulane?
20:27
Kasper Elissaar: Vahetus  Pavel Dõmov 71. minutil puhkama ja Sergei Tumasjan sisse.
20:27
Rasmus Voolaid: Ainus terav Levadia mees on seni olnud Kobzar, kes praegu tõusis ja läks vasakuga löögile, aga üle.
20:28
Ivar Lepik: Hoiatus Eemaldamine Robyn Hallmere sai teise kollase ja duši alla!
20:29
Kasper Elissaar: Ovsjannikov on valudes maas. Avilov tegi talle standardolukorra järgselt liiga.
20:29
Ivar Lepik: Ei olegi hetkel kindel - võis ka Sidorenkovile tehtud vea eest otse punase saada, kui EJL-i protokolli uskuda.
20:30
Kasper Elissaar: Ovsjannikov lonkas päris tugevalt, kui väljaku kõrvale end ajas.
20:30
Idikas andis punase ja oli ise seljaga olukorra poole. Kalju mängija kaotas palli ja viskad korra selili
20:31
Rasmus Voolaid: Lorenz libises ja kaotas Hundile palli, kellelt lendas see Andrejevile, aga löök läks kõvasti üle!
20:31
Ivar Lepik: Värav  76. minut ja Karl Mööli kübaratrikk!
20:31
Külastaja John kommentaar
Ega Sul Kasper, Transi kollane kaart kahe silma vahele ei jäänud?
20:31
Infoneti oma vabandust
20:31
Ivar Lepik:  Liliult väravasööt jällegi - hea väljakunägemine, pööras ja leidis keskele liikunud Mööli.
20:32
Kasper Elissaar: Praegu ei tea küll, et keegi oleks värskelt kaardi saanud. Kui midagi oli, siis jäi.
20:32
Ivar Lepik: Vahetus  Kalju viimane vahetus: haiget saanud Sidorenkov välja ja Henrik Pürg sisse.
20:32
Kasper Elissaar: Nesterov lõi posti! Prosa jätkas kontrarünnakus söödu Nesterovile, aga Kotenko tegi end suureks ja post raksus.
20:32
Rasmus Voolaid: Värav IGOR DUDAREV! ESIMENE LÖÖK TAMMEKA RAAMI JA ESIMENE VÄRAV!
20:33
Rasmus Voolaid: 33. minutil tegi Kink paremalt äärelt eeltöö, lükkas kasti Kobzarile, kes seal rahulikult ringi jalutas, sööt välja Dudarevile ja parema jala pommlöök tagumisse nurka!
20:33
Rasmus Voolaid: Juba tuli Andrejev uuesti, aga kauglöök natuke ristnurgast mööda.
20:33
Ivar Lepik: Vahetus  Pärnu vahetab, Šalda välja ja Kevin Helin sisse.
20:35
Kasper Elissaar: Transil suurepärane võimalus, aga Mihhailov ei läinud ise löögile, pani hoopis värava ette söödu, mis takerdus Infoneti kaitsja jalgadesse. Jätkuolukorras virutas Brõlin kaugelt üle.
20:35
Kasper Elissaar: Hoiatus79. minutil võttis Ovsjannikov keskväljal Tumasjani veaga maha ja kaart välkus.
20:37
Rasmus Voolaid: Hoiatus 37. minutil sai päris lihtsa kaardi Krznaric.
20:37
Ivar Lepik: Vahetus 83. Peetson välja ja Rocco Mõtt platsile.
20:37
Kasper Elissaar: Hoiatus81. minutil rääkis Poljakov omale kaardi välja.
20:38
Ivar Lepik:  Marko Lelov: "Vahetust saab või ei saa? Mis probleem on?"
Päris tõsist kriitikat seal kohtunike aadressile tuleb.
20:39
Kasper Elissaar: Kotenko tõrjus jalgadega kasti jooksnud Voskoboinikovi löögi!
20:40
Kasper Elissaar: Hoiatus83. minutil lendas Lvov vastate väljakupoolel infonetlasele jalgadesse.
20:40
Rasmus Voolaid: Levadia vahetas ääred ära ja nüüd on Kink vasakul, Kobzar paremal.
20:41
Kasper Elissaar: Vahetus85. minutil just patustanud Lvov välja ja Jurõšev sisse.
20:43
Rasmus Voolaid: Kingilt hea sööt värava ette ja kui Grauberg pisut-pisut aeglasem oleks olnud, siis oleks Hunt ära ka vajutanud.
20:43
Kasper Elissaar: Kotenko tõrjus Vosko löögi nurgalöögiks!
20:44
Rasmus Voolaid: Nüüd vahetasid omakorda Hunt ja Kobzar positsioone ehk siis Hunt paremal äärel ja Kobzar kümne peal.
20:44
Ivar Lepik:  Hoiatus88. Martin Vunk. Vaikselt lõpupoole.
20:44
Rasmus Voolaid: Hoiatus45. minutil segas Andrejev Laabuse lahtimängimist ja sai kaardi.
20:45
Rasmus Voolaid: Ja Tartus ka poolaeg!
20:45
Külastaja njaa kommentaar
Millal Lelov ometi kinga saab?
20:45
Ivar Lepik:  VäravMööl nüüd söötjaks ja Neemelo paneb peaga sisse!
20:45
Rahula ongi ülisitt
20:46
Kasper Elissaar: Vahetus90. minutil Brõlin puhkama ja Pavlov sisse.
20:46
Ivar Lepik:  Ja läbi Pärnus! Kaljule 6:1 täna.
20:47
Kasper Elissaar: Kovaltšuk purjetas kasti ja lõi peale, aga Igonen püüdis.
20:49
Kasper Elissaar: Tumasjan läks välisküljega karistuslööki lööma, aga võttis pall väravast rikošeti. Kolmest üleminutist viimane käimas.
20:50
Kasper Elissaar: Hoiatus90+3 võtab Nesterovski kollase.
20:50
Kasper Elissaar: Mäng on lõppenud Infoneti 3:1 võiduga! Teenitud punktid lasnamäelastele!
20:51
Kasper Elissaar: Minu poolt aitäh jälgimast! Püsige aga lainel, sest Levadia ja Tammeka lahingu lõpplahendus on veel selgitamata ning õhtul laivitame ka Ragnar Klavani euromängust.
20:56
kohtunikud saavad siin räigelt kriitikat. kas keegi teab nimetada hea eesti kohtuniku?
20:56
Külastaja Üksjalgvärav kommentaar
Pärnul on alati kohtunik süüdi.
20:56
12 vooru minna ja Pärnul 103 kotti taga... Hea töö, Marko.
20:58
Rasmus Voolaid: Meeskonnad on Tartus taas platsile tulnud ja tundub, et vahetusi ei tehta.
20:59
Rasmus Voolaid: Ja viimased 45 minutit läks, Levadia fännid teevad häält!
21:00
Rasmus Voolaid: Esimene poolaeg polnud kumbagi sektorit kuulda, nüüd on Levadia ka siin 1:0 ees.
21:02
Rasmus Voolaid: Hoiatus 48. minutil sai Paur kollase.
21:03
Rasmus Voolaid: Anderson söötis väga hästi Järvistele, aga taas väga pehme löök otse Lepmetsa sülle.
21:07
Rasmus Voolaid: Anderson teenis päris hea koha pealt karistuslöögi, tribüünilt nõutakse kollast, aga seda ei tule. Tundub, et Anderson sai haiget ka, saab ravi.
21:12
Rasmus Voolaid: Pall jõuab kogemata Kapperini ja tal oli suurepärane variant, aga üle!
21:16
Rasmus Voolaid: Hoiatus 62. minutil kollane Kiidronile.
21:17
Rasmus Voolaid: Krznaricilt päris soliidne karistuslöök, aga Vaabel lükkab nurgalöögiks.
21:19
Rasmus Voolaid: Järviste vedas väga pikalt ja Morelli ei suutnud teda isegi veaga maha võtta! Löök jäi jälle natuke pehmeks.
21:19
Rasmus Voolaid: Hansi kutsus Tšernjavski ära, kas Koskori asemele?
21:19
Rasmus Voolaid: Hoiatus 65. Artjunin võttis Kapperi päris jõhkralt maha, korralik ippon!
21:21
Rasmus Voolaid: Hoiatus 67. Nüüd jõhkrutses natuke Dudarev, kes võttis maha Graubergi.
21:22
Rasmus Voolaid: Vahetus 68. Tulebki Tšernjavski Koskori asemele. Soliidne mäng.
21:23
Rasmus Voolaid: Krznaric sai kastijoonelt paugutada, aga selgelt üle.
21:23
Rasmus Voolaid: Värav SANDER KAPPER VIIGISTAB SEISU!
21:24
Rasmus Voolaid: Tribüünilt kõlab "löö, löö!" ja Kapper lööb suurepäraselt allanurka ära!
21:24
Levadia on täiesti alla käinud klubi!!!!
21:25
Rasmus Voolaid: Kohe oleks vastu tulnud, kui Lorenzist oleks pall napilt oma võrku põrganud, aga siiski teisele poole küljevõrku.
21:26
Rasmus Voolaid: Levadial on pingilt tuua Marin, Raudsepp ja Teever, aga millal nad mängu pääsevad?
21:26
Selline Levadia saab isegi Pärnu käest pähe. Prins tuleb lahti lasta, kuna see aasta taas meistriks ei tulda.
21:26
Rasmus Voolaid: Teever juba tulebki!
21:27
Rasmus Voolaid: Vahetus 74. Küllaltki nähtamatu Andrejev tuleb ära ja Teever platsile.
21:30
Levadial tiitel läheb kuisiit 3p ei tule
21:30
Rasmus Voolaid: Hoiatus76. Kevin Andersonile kollane.
21:30
Rasmus Voolaid: Kingilt juba päris mitmes hea tsenderdus järjest, aga Hunt lööb peaga üle.
21:31
Kui soccernet teeb Prinsiga intervjuud, siis võiks Prinsi käest küsida, kas ta tagasi ei taha astuda.
21:32
Rasmus Voolaid: Värav JOAO MORELLI LÖÖB ÄRA!
21:34
Rasmus Voolaid: Kobzar söödab Morellile ja brasiillane lööb otse õhust allanurka ära! Seal võis ka rikošett olla, tribüünilt ei julge öelda.
21:34
Külastaja trahh kommentaar
loota vanakestele kingile, teeverile, ańdrejevile ja hundile - lootusetu üritus tiitli mõttes
21:35
Rasmus Voolaid: Vahetus 81. Marin võtab Kobzari välja.
21:36
Külastaja R kommentaar
Rasmus aitan sind välja. Morelli löök tabas Teeverit :)
21:36
Rasmus Voolaid: Ehk siis värav hoopis Teeverile!
21:38
Rasmus Voolaid: Värav PAVEL MARIN!
21:39
Rasmus Voolaid: Hunt mängis karistuslöögi kiirelt lahti ja Marin paugutas väga terava nurga alt ära!
21:41
Rasmus Voolaid: Dudarev oleks napilt omale lükkand, aga posti ja Lepmets päästis joonelt!
21:41
Rasmus Voolaid: Värav TARMO KINK! PAREMA JALAGA!
21:42
Rasmus Voolaid: Mängis end vasakult äärelt kaitsjate vahelt läbi ja lööb parema jalaga tahanurka ära!
21:42
Mul on selline küsimus, et mille poolest on Alex Roosalu parem kui Svjatoslav Jakovlev?
21:42
Rasmus Voolaid: Vahetus Krznaric ära, Raudsepp platsile.
21:42
Rasmus Voolaid: Alex Roosalu pole režiimi rikkunud. :)
21:42
Rasmus Voolaid: Rohkem pole Jakovlevi kohta avalikkuseni jõudnud.
21:44
tahtis venemaale plagada mängima
21:44
Rasmus Voolaid: Kink oli teisele lähedal, aga lõi vastu maas lamanud Andersoni.
21:44
Rasmus Voolaid: Nii nad räägivad, jah, aga ma ei julge kinnitada ega ümber lükata.
21:45
Rasmus Voolaid: Vahetus Tammeka viimane vahetus: väga hästi mänginud Järviste puhkama, Martin Jõgi platsile.