Reede, 18. august 2017
18:52
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! Jätkub Premium liiga hooaeg, kui kohe läheb käima juba 25. voor.
18:55
Rasmus Voolaid: Mina toon teieni kohtumise Lasnamäelt, kus siis vastamisi Infonet ja Viljandi Tulevik.
18:55
Külastaja Soccernet kommentaar
Kas on võimalik Soccernetis kunagi näha eelvaate lõpus ka toimetajate ennustusi lõppskoori suhtes?
18:55
Rasmus Voolaid: Kohe peaks siia jõudma ka meie peatoimetaja Kasper, kellele ma viisakalt vastamise jätan. :)
18:56
Aitäh!
18:57
Rasmus Voolaid: Aga ma kardan väga, et Infonetil läheb täna Viljandi vastu üle keskmise lihtsalt ehk seal võib minna pakiks. Kui ma midagi ennustama peaksin, siis näiteks 5:0. Loodan aga Flora-Tulevik kohtumise kordusetendust!
19:00
Rasmus Voolaid: Läksime!
19:00
Rasmus Voolaid: Samal ajal läks pall mängu ka Sillamäel!
19:01
Kasper Elissaar: Tere ka minu poolt! Sillamäel tõesti avavile just hetk tagasi kõlas.
19:02
Ma pakun maksimaalselt kaheväravalist vahet. Elame-näeme!
19:03
Kasper Elissaar: Mis puudutab ennustusi, siis seni ei ole kavas olnud seda. Ennustamine on tänamatu tegevus ja iga mäng algab ikkagi nulliga. Koefitsiendid on ka valdavalt just selle mõttega, et anda edasi teatavad loogilised eeldused.
19:04
Rasmus Voolaid: Infoneti algkoosseisus midagi väga põletavat pole, aga seni pidevalt pingilt sekkunud Sergei Tumasjan on üle jupi aja taas startimas. Tore!
19:06
Rasmus Voolaid: Viljandi koosseis on võrreldes esmaspäevasega muutunud - mitu meest on tagasi mängupausilt ja üle pika-pika aja juhatas kaptenina mehed platsile vigastusest paranenud Indrek Ilves.
19:06
Rasmus Voolaid: Värav 7. MINUT JA SERGEI TUMASJAN ON TAGASI!
19:07
Kasper Elissaar: Sillamäe algkoosseisus on selles suhtes üllatus, et alustati kolme keskkaitsjaga. Põhikoosseisus on üle hulga aja Aleksei Jepifanov. See tähendab ühtlasi seda, et välismängijate piirangu tõttu ei ole täna koosseisus Suhharovi.
19:07
Rasmus Voolaid: Jalutas rahulikult keskelt läbi ja söötis paremale postikõrvale ära. Tuleviku kaitsjad magasid.
19:08
Kasper Elissaar: Ütlen vahele, et esimesed kaheksa minutit on olnud päris võrdsed ja just hetk tagasi sai Davõdov nurgalöögist väga hästi peaga löögile - napilt üle. Nüüd Kalju koosseisu juurde.
19:09
Kasper Elissaar: Kalju koosseisus on täpselt null üllatust. Täpselt need mehed, keda eeldatavas algkoosseisus ennustasime. See vahe on et Kirss on seni mänginud ääre asemel üsna keskel ja ees.
19:11
Kasper Elissaar: Ja veel korraks tagasi lugeja küsimuse juurde tulles, siis ennustada võibki alati näiteks neis samades tekstipõhiste LIVE-ülekannetes. Ainult küsige ja küll midagi öeldakse vastuseks.
19:12
Ma pakun, et Tulevik võidab 3:1. 100€, outcome 15 miljonit.
19:15
Rasmus Voolaid: Prosa proovis üle puusa vajutada, aga läks tagapostist mööda. Nõmm ka rahulikult kattis ja nägi, et läheb mööda.
19:16
Kasper Elissaar: Liliu oli väga ohtlikult läbi pääsemas, aga suluseisulipp tõusis.
19:16
Kasper Elissaar: Sillamäe kolmene ehk reaalsuses viiene kaitseliin on seni töötanud päris okeilt.
19:17
Rasmus Voolaid: Oi, Ofosu Appiah jalutas just staadionile sisse!
19:18
Kasper Elissaar: Jepifanov klaaris Kalju nurgalöögi.
19:19
Rasmus Voolaid: Igonen mängis väga riskantselt ja veidi libises ka, aga Kähr ei suutnud siiski puurilukult palli ära võtta.
19:20
Kasper Elissaar: Sillamäel on mõnus võitluslik mäng.
19:20
Kasper Elissaar: HoiatusTšurilkin sai 21. minutil kollase kaardi. Ei saanudki aru, mis täpselt toimus.
19:21
Kasper Elissaar: Tšurilkin andis valesöödu ja võttis seejärel kätega Subbotini maha. Liliu oli samal ajal läbi pääsemas, aga seal vilistati suluseis, misjärel edu andnud kohtunik Tšurilkinile karistuse ära näitas.
19:23
Kasper Elissaar: Endine sillamäelane Tjapkin klaaris Jepifanovi pea eest nurgalöögi. Sinna see Kalevi variant jäigi.
19:24
Rasmus Voolaid: On näha, et Infonet on Sergei Tumasjani igatsenud ja mäng käib ikka väga-väga palju läbi tema.
19:25
Kasper Elissaar: Seoses Tumasjani ja üldse keskväljameestega. Ma ootan alati väga pingsalt, et ükskord oleks ässades ja ebaõnnestujates suurim sööduliin mitte kaitsjate, vaid keskpoolikute vahel.
19:25
Rasmus Voolaid: Värav 26. MINUT JA 2:0!
19:26
Kasper Elissaar: Subbotini löök lendas ohtlikult posti kõrval mööda.
19:26
Kasper Elissaar: Volkov tulistas teisel pool väljakut Mööli rikošetist mööda.
19:26
Rasmus Voolaid: Mõnus ühe puute jada - Dõmovilt pikk pall vasakule äärele Harinile, kes ühe puutega otse õhust edasi värava ette Nesterovile saatis ja Kirill-poiss vajutas samuti õhust ühega palli võrku!
19:26
Tulevik võidab 3:2.*
19:27
Kasper Elissaar: VäravAleksandr Savin viib 28. minutil Sillamäe juhtima! Vnukov andis taas ohtliku nurgalöögi ja Savin lükkas peaga nurka ära.
19:28
Kasper Elissaar: Eelmise vooru kangelane Mööl oli see mees, kelle pealt Savin löögile sai.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  Tere õhtust Lilleküla staadionilt, Flora ja Paide hakkavad ka varsti mängima. Paide läheb peale täpselt sama algkoosseisuga nagu esmaspäeval Tuleviku vastu. Flora on oma teisipäevase kohtumisega võrreldes teinud kaks muudatust: Poom ja Miller on täna põhis, Ainsalu ja Anier mitte.
19:28
Rasmus Voolaid: Värav 29. MINUT JA PROSA 3:0!
19:29
Kasper Elissaar: Teleš võttis altnurgast ära! Väga hea tõrje! Volkov murdis paremalt kasti, jooksis keskele ja saatis korraliku palli esimese posti kõrvale. Teleš oli hea tõrjega kohal.
19:29
Rasmus Voolaid: Dõmovil oli juba löögikoht olemas, aga riputas veel pehme palli Prosa peanupu suunas ja edasine on ajalugu.
19:29
Külastaja Kui sillamäe võidab kommentaar
Kas täna selgub siis 99% tõenäosusega tiitlivõitja?
19:30
Noh jah. Hea, et ma enne mängu 0:3 händikäpi peale ei bettinud. Elus üks õige otsus ka üle pika aja.
19:30
Kasper Elissaar: Tiitlivõitjat täna ei selgu. Kohe on tulemas hunnik mänge suurte klubide vahel.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  Viimase mängijana jõudis varupinkide juurde Frolov, kes käis kõik oma endise koduklubi Flora mängijad kättpidi läbi.
19:31
Kasper Elissaar: Hoiatus32. minutil tegi Vnukov rünnakul vea ja saab kaardi ka kohe.
19:31
Rasmus Voolaid: Nesterovil väga hea variant, aga Nõmm võttis ära ja jätkuolukorras Prosa-Nesterov rikkusid omavahel võimaluse ära.
19:31
Kasper Elissaar: Päris ohtlikult virutas tallaga Mašitševile vastu külge. Vedas, et kollase sai vaid.
19:33
Kristjan Remmelkoor:  Sappinen pani palli A. Le Coq Arenal käima!
19:33
Rasmus Voolaid: Berggren magas Harini maha, aga Infoneti täht vajutas otse Nõmmele pihta.
19:33
Ei usu, et Flora 4 mängu kaotab lihtsalt....
19:34
Rasmus Voolaid: Värav 34. minutil NESTEROV TSENDERDAB, PROSA LASEB LÄBI JA HARIN LÖÖB NELJANDA!
19:34
Rasmus Voolaid: Läbilaskjaks oli siiski Volodin.
19:35
Kasper Elissaar: Eks seda on raske uskuda, aga lihtsalt liiga palju mänge on veel jäänud. Mõne nädala pärast on olukord palju selgem. Tänagi on Kaljul veel palju aega, et mängu päästa.
19:36
ETV2 HD kanal on ikka ülinorm. Samal ajal VSB on hunnik pa*ka.
19:37
Kristjan Remmelkoor:  Lepistu proovis praktiliselt keskringist Karofeldi üllatada, aga ei tabanud väravat.
19:38
Kristjan Remmelkoor:  Kaldma sai hea pika söödu ette karistusalasse, aga tema madala löögi Toom püüdis kindlalt.
19:38
Kasper Elissaar: Starodubtsev tassis! Paari meetri pealt võttis Liliu löögi ära.
19:39
Kasper Elissaar: Sillamäe karistusalas oli nurgalöögi järel kõvasti segadust, aga lõpuks sai Starodubtsev palli enda kätte.
19:39
Külastaja koll kommentaar
Tuleviku kaitse ilma Postita on läbikäiguhoov. Vahepeal need kolm võitu võeti siis kui post mängis, Paide vastu enam posti polnud ja trambiti värav täis jälle
19:39
Külastaja OD kommentaar
Berggreni pealt käriseb nii, mis hirmus. Kutt ei mängi lihtsalt lõpuni. Täiesti *****s lihtsalt.
19:39
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvililt söödu saanud Sappinen otsis endale karistusalas löögikoha välja, aga lõi rikošeti kaudu mööda.
19:39
Kasper Elissaar: Kalju on korraliku surve peale pannud Sillamäe väravale.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Beglarišvili nurgalöök löödi peaga puhtaks ja Paidel oli peaaegu tekkimas kolm kahe vastu rünnak, aga Iyede kaotas palli ära.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Kaldma pääses taas lubavalt positsioonilt löögile, aga taas jäi löök pehmeks ja Toom tõrjus.
19:41
Kasper Elissaar: Mašitšev puges kahe kaitsja vahelt läbi, aga Slaštšjov blokeeris libistades kaljuka löögi.
19:41
Rasmus Voolaid: Nüüd on Infoneti mehed veidi maha rahunenud, aga see ei tähenda, et Viljandil võimalus tekkida võiks. Sugugi mitte, nad jooksevad lihtsalt natuke kõrgemal palli järel.
19:42
Tundub, et OD pani mingisuguse beti Tuleviku peale. LOL
19:43
Kasper Elissaar: Rünnakule tormanud Jepifanov sai Sidorenkovi poolt pikali lükatud ja Sillamäele väga ohtlikust kohast karistuslöök.
19:43
Kristjan Remmelkoor:  11. minutil söötis Miller karistusalasse Beglarišvilile, kelle löök jäi pehmeks ja Karofeld püüdis.
19:44
Kasper Elissaar: Hahaha, Vnukov läks müüri kõrvalt keerutama, aga pall ei saanud mingit vinti sisse ehk löök läks tuimalt väravast mööda sisuliselt vastu pallipoissi.
19:45
Kristjan Remmelkoor:  Novopašin klaaris Poomi terava palli värava alt ära.
19:45
Rasmus Voolaid: Lasnamäel poolaeg!
19:45
Kasper Elissaar:  Kaks üleminutit Sillamäel.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Lepistu proovis pärast Beglarišvili kornerit käärlööki lüüa, kuid ei tabanud palli.
19:46
Kristjan Remmelkoor:  Iyede kauglöögi Toom püüdis hõlpsalt.
19:47
Kasper Elissaar: Esimene poolaeg Sillamäel on lõppenud Kalevi 1:0 eduseisuga Nõmme Kalju vastu.
19:48
Kasper Elissaar: Sillamäel oli väga haarav ning võrdne avapoolaeg. Mõlemal oli võimalusi, Sillamäe lõi ära, Kalju mitte. Kaljul oli hetkeks ka väga hea surve, aga Starodubtsev ja Kalevi kolmene keskkaitsetrio on seni väga hästi toime tulnud.
19:48
Kristjan Remmelkoor: Jälle pääses Beglarišvili pärast Milleri söötu kastist löögile, seekord suunas palli üle värava.
19:50
Kristjan Remmelkoor:  Iyede proovis jälle kauglööki ja uuesti Toomile sülle.
19:53
Kristjan Remmelkoor:  19. minutil oli Flora avavärav ülilähedal, Saliste tsenderdas ja Sappinen lõi peaga, Karofeld lükkas näppudega palli latti!
19:53
Kristjan Remmelkoor:  Salistelt veel üks ohtlik tsenderdus, seekord madal. Lilander ja Karofeld jäid sellega hätta ja Sappinen üritas palli kannaga väravasse lükata, keegi Paide meestest jäi ette.
19:55
Kristjan Remmelkoor:  Lilander konksutas Kuuse totaalselt ära, aga tulistas seejärel üle.
19:55
Kristjan Remmelkoor:  Sappineni kannasööt ei läinud kastis läbi, aga ründajale tuli pall tagasi ja ta lõi vasaku jalaga peale, Karofeld püüdis.
19:56
Kristjan Remmelkoor:  Miller lõi Poomi söödust 20 meetrilt madala löögi napilt mööda.
19:57
Kristjan Remmelkoor:  Flora - Paide mäng on olnud väga tempokas ja mõlemad üritavad rünnata. Flora on viimasel ajal palliga rohkem olnud ning on kasutanud peamiselt oma vasakut äärt, kus tegutsevad Saliste ja Miller.
19:58
Rasmus Voolaid: Infonet vahetab poolajal Prosa välja.
19:58
Kristjan Remmelkoor:  Lepistult oivaline pikk sööt ette. Sappinen oleks puhtalt üks-ühele pääsenud, aga tema vastuvõtt ebaõnnestus ja pall põrkas tema jalast Karofeldile.
19:59
Rasmus Voolaid: Vahetus Prosa asemele tuleb Voskoboinikov.
19:59
Rasmus Voolaid: Läks taas!
19:59
Kristjan Remmelkoor:  Novopašin on väljakule lebama jäänud.
20:01
Kristjan Remmelkoor:  Nüüd on ta mänguga uuesti jätkamas.
20:01
Kasper Elissaar: Teine poolaeg Sillamäel!
20:02
Kasper Elissaar: Tundub, et poolajal ei ole vahetusi tehtud.
20:03
Rasmus Voolaid: Voskol oli juba hea variant, aga lõi vastu Nõmme. Läks hellitas selle peale käega ka latti.
20:03
Külastaja Asd kommentaar
Juhkam katki?
20:04
Kristjan Remmelkoor:  Iyede tegi Flora väljakupoolel vea. Kohtunik Rinken näitas talle näppudega, et see on juba tal kolmas viga ja võtku tuure maha.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Valge kauglöök veeres Toomile sülle.
20:06
20:06
Rasmus Voolaid: Kuuldavasti on mehel probleemid, jah. Eelmist mängu ta ka lõpuni ei mänginud. Täpsemalt ei tea.
20:07
Kristjan Remmelkoor:  Värav33. minutil lööb Beglarišvili 1:0 Florale! Taas sai ta Millerilt söödu karistusalasse ja seekord lahendas ära. Grusiini madal löök oli küll pehme, aga piisavalt lähedalt, et Karofeld ei jõudnud päästa.
20:07
Kasper Elissaar: Sillamäe mängib juba poolaja alguses kergelt aega.
20:08
Külastaja Noo.. kommentaar
Mitmes kord see juba oli kui miller üksi oli äärel..
20:08
Kasper Elissaar: Savin lõi posti! Sillamäel oli üliohtlik rünnak, mille kõige teravam hetk oli Fedotovi tsenderdusest tehtud Savini pealöök, millest pall postis maandus. Jepifanov virutas ka veel jätkuolukorras peale.
20:08
Külastaja njaa kommentaar
Miks peaks mõni välismaa klubi tahtma Raunot kui on olemas Zaka?
20:08
Kasper Elissaar: Teisel pool väljakut maandus Dmitrijevi kauglöök Starodubtsevi süles.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Saliste tsenderdas, Lilander sai pea vahele.
20:10
Kasper Elissaar: Vahetus54. minutil Robert Kirss puhkama ja Tarmo Neemelo sisse. Kirss jäi täna ikka väga anonüümseks.
20:12
Kristjan Remmelkoor: Lilanderi korneri järel sai Flora kontrarünnaku. Sappinen söötis vasakult spurtivale Poomile, kelle madal löök jäi kõveraks.
20:12
Rasmus Voolaid: Kui esmaspäeval Viljandi kodus 0:3 taga oli poolajaks, siis Lillevere tegi kaks vahetust ja ütles, et nii polnud mõtet jätkata. Tundub, et täna 0:4 peal soovis ta samade meestega edasi panna ja natuke nagu oleks elu nende mängu juurde tulnud. Või on see soovmõtlemine.
20:12
Rasmus Voolaid: Vahetus 59. Tumasjan välja ja Bulavkin platsile.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Lilander pani jälle Kuusel pea ringi käima ja andis väga ohtliku madala terava palli värava ette, Toom suutis selle püüda.
20:15
Kristjan Remmelkoor:  Sinilaid sikutas Beglarišvilit, kes sai kurjaks ja seletas midagi kohtunikule, ilmselt tahtis vastasele kaarti, mida ei tulnud.
20:15
Kasper Elissaar: Hoiatus59. minutil saab Jepifanov Dmitrijevile tehtud vea eest kollase. Libistas jalga.
20:15
Kasper Elissaar: Sidorenkovi karistuslöögist tulnud tsenderdus löödi aga ühe puutega kastist välja.
20:16
Rasmus Voolaid: Värav 62. minutil JA VOSKO LÖÖB ÄRA!
20:16
Rasmus Voolaid: Kruglovi nurgalöök põrkab rahulikult meeste vahelt läbi ja Voskoboinikov lööb tagapostist selle võrku ära.
20:16
Kristjan Remmelkoor:  Kuusk ei saa täna kuidagi Lilanderiga hakkama, aga seekord läks Lilanderil lõpuks pall liiga pikalt ette üle otsajoone.
20:17
Külastaja Juss kommentaar
Et siis sööt dimale?
20:18
Kasper Elissaar: Ohtlik olukord nüüd Kalju värava ees, et Teleš püüdis vasakult tulnud terava tsenderduse.
20:18
Rasmus Voolaid: Sööt peaks minema Dimale, jah. Minu arust küll ei Harin ega keegi muu seal oma pead vahele ei saanud.
20:19
Kasper Elissaar: Starodubtsev tõrjus Neemelo löögi!
20:19
Kasper Elissaar: Värav63. minutil viigistab Kalju seisu!
20:19
Kristjan Remmelkoor:  45+1 minutit mängitud ja avapoolaeg lõppes. Flora 1, Paide 0.
20:21
Kasper Elissaar: Kalju värav läks vist Kovtunovitši omaväravaks. Mööl suunas palli peaga Liliu suunas , aga vist Kovtunovitši õlast läks pall väravasse. Kuigi Liliu tähistas, nagu oleks tema löönud selle.
20:21
Kasper Elissaar: Aga kordusest tundus, et pigem ei puutunud Liliu palli.
20:22
Külastaja Saabas kommentaar
Sillamäel käsi trahvikastis - jäeti vilistamata
20:23
Kasper Elissaar: Seal võidi seda olukorda nii tõlgendada, et käsi oli loomulikus asendis ja keha vastus.
20:23
H2rra kommentaator, m2ngu ei n2e aga kas on lootust et Kalju v6tab siis 3 punga
20:23
Kasper Elissaar: Mäng on lahtine ja mõlemapoolsete võimalustega, aga eks Kaljul on natuke rohkem klassi. Võit on täitsa reaalne nende jaoks.
20:24
Rasmus Voolaid: Vahetus 70. minutil: Ilves välja ja Kansi platsile.
20:24
Terehhov haha
20:24
Kasper Elissaar: Terehhov kurjustas Tarajeviga, aga olukord lõppes nii, et Tarajev luges Terehhovile sõnad peale.
20:24
Rasmus Voolaid: Vahetus 71. minutil tuleb veel vahetusi: Harin puhkama ja Golovljov platsile. Kähr ära, Ahjupera sisse.
20:24
Kasper Elissaar: Hoiatus68. minutil võttis Reginald Savini kontrarünnakus maha.
20:25
Kasper Elissaar: Tšurilkin lõi karistuslöögist palli alla nurka, aga Telešile lihtne pall püüdmiseks.
20:26
Iga kord, kui ma Kalju peale 0:1 kaotusseisust panustanud olen, on nad jäänud 1:1 viiki, jätmata miljon võimalust löömata. Vaevalt nad siit 3p saavad.
20:26
Külastaja K kommentaar
Möölile assist?
20:26
Rasmus Voolaid: Värav 73. minutil Golovljovi löögi Nõmm tõrjub, aga Voskoboinikov lõi reboundi kotti.
20:26
Kasper Elissaar: Kui see omaväravana kirja läheb, ei ole mingit väravasöötu.
20:27
Terehhov saadetakse veel ära täna
20:28
Rasmus Voolaid: Oi kui ilusti siin Infoneti mehed Bulavkinile ette kombineerisid, aga oma hooaja neljandat Premium liiga mängu tegev Bulavkin ei ulatunud napilt pallini.
20:29
Rasmus Voolaid: Värav 75. NESTEROV JA SEITSMES!
20:29
Kasper Elissaar: Pall oli peaaegu Sillamäe väravas, aga Subbotin oli suluseisus. Starodubtsev püüdis ka palli enne joont kinni.
20:30
Rasmus Voolaid: Kalimullin pani keskväljalt söödu, Voskoboinikovilt geniaalne jätmine ja Nesterov lööb oma teise.
20:30
Kasper Elissaar: Nesterov on ikka konkreetne nõrgemate satside vastu säraja.
20:32
Kasper Elissaar: Vahetus76. minutil saab Sillamäe suurim väravakütt Volkov kerge lonkamise saatel puhkama ja nädala alguses viga saanud Grigorevski tuleb tänast mängu päästma. Tundub, et on terveks saanud.
20:32
Rasmus Voolaid: Väga teravalt lülitunud Bulavkin pommitab posti!
20:33
Kasper Elissaar: Slaštšjov klaaris viie meetri pealt palli. Värav oli juba tühjaks mängitud Mööli poolt.
20:34
Kristjan Remmelkoor:  VahetusFlora teeb vaheajal vahetuse: Sorga välja, Alliku sisse.
20:34
Kasper Elissaar: Kalju surve on tuntav ja nähtav.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Teine poolaeg Kitsekülas algas.
20:35
Kasper Elissaar:  VäravHoiatus79. minutil lööb Liliu Andrei Sidorenkovi nurgalöögist tulnud palli väravasse ja kisub särgi seljast nagu Ronaldo eelmisel pühapäeval!
20:35
Kasper Elissaar: Kalju on 2:1 ees.
20:36
Kasper Elissaar: Ilus pealöök ristnurka.
20:37
Kasper Elissaar: Neemelo sai nüüd obaduse näkku, ilmselt Mašitševi seljast, ja vajab arstiabi.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Sinilaid lõi palli puhtaks ja Zahovaiko võttis selle pingi ees maha.
20:37
Rasmus Voolaid: Lasnamäel veereb mänguratas vaikselt finišisse ära, kuus ja pool minutit veel jäänud. Lisaminutitesse väga ei usu.
20:37
Kasper Elissaar: Kolm-neli meest korraga ühe palli peale läksid ja sealt see olukord tekkis. Aga nüüd on Neemelo püsti tagasi.
20:39
Kasper Elissaar: Liliu lõi karistuslöögist otse peale, aga Slaštšjov oli läinud joone peale seisma ja mees klaariski!
20:39
Kasper Elissaar: Starodubtsev püüdis Liliu järjekordse löögi.
20:41
Rasmus Voolaid: Dõmovi pomm raksatas latis!
20:41
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus52. minutil sai mängu esimese kaardi Miller, kes hoidis Iyedet kätega kinni.
20:42
Kasper Elissaar: Väga ohtlik nurgalöök Sidorenkovilt, aga Sillamäe suutis klaarida.
20:44
Kasper Elissaar: Liliu on tagareie probleemiga pikali maas.
20:44
Kasper Elissaar: Arstid väljakul ja mees lonkab ära.
20:44
Rasmus Voolaid: Ja kõik! Infonetile ülikindel 7:0 võit Tuleviku üle!
20:45
Kristjan Remmelkoor: Keskkaitsja Lukka võttis palliga ette pika tõusu ja söötis lõpuks vasakule äärele Millerile, kelle terav tsenderdus löödi puhtaks.
20:46
Kasper Elissaar: Vahetus90. minutil tuleb Liliu puhkama ja Carlos naaseb vigastuspausilt.
20:46
Kasper Elissaar: Savinilt ohtlik tõste värava suunas, aga üle värava.
20:46
Kasper Elissaar: Neli üleminutit.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Vainumäelt paha valesööt tagasi otse Sappineni jalale. Sappinen söötis Allikule, kes ei suutnud aga endale palli hästi ette võtta.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Teist poolaega mängib Flora palju ettevaatlikumalt ja koondab tihti praktiliselt kõik jõud sügavale oma poolele.
20:48
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus59. minutil keskjoone lähistel tehtud vea eest sai kollase kaardi Iyede.
20:50
Kasper Elissaar: Vahetus90+4. tuleb Trevor Elhi Mašitsevi asemel väljakule. Lihtsalt aja kulutamiseks.
20:50
Kristjan Remmelkoor: Salistelt 60. minutil hea tsenderdus Alliku pea peale, Karofeld päästab Linnameeskonna suurepärase tõrjega!
20:51
Kasper Elissaar: LÄBI! Kalju saab väga magusa ja raske 2:1 võidu Sillamäe üle! Aitäh jälgimast.
20:55
Külastaja ..... kommentaar
krdi üksluine on see ETV2 kommentaatoripult, ainult florast räägivad.
20:55
Külastaja uko kommentaar
mis positsiooni Sören Kaldma mängib?
20:55
Kristjan Remmelkoor:  Kaldma mängib keskpoolkaitses.
20:55
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus67. minutil Flora teine vahetus: Miller väga aeglase sörgiga välja, Kams sisse.
20:56
Staadion tundub suht pime olevat Tallinnas.
20:57
Kristjan Remmelkoor:  Alliku liikus Flora teise vahetuse tagajärjel paremalt äärelt vasakule, Kams mängib paremal äärepoolkaitses.
20:59
Kristjan Remmelkoor:  Värav69. minutil 2:0 Florale! Beglarišvili tsenderdas paremalt äärelt karistuslöögi kasti ja Sappinen lükkas peaga palli võrku.
20:59
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus70. minutil Paide esimene vahetus: Iyede välja, Tur sisse.
21:01
Kristjan Remmelkoor: Vahetus 73. minutil Paide teine vahetus: Kaldma välja, Rande sisse.
21:03
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus74. minutil Flora viimane vahetus: Kuusk välja, Aloe sisse.
21:04
Kristjan Remmelkoor:  Aloe läks vasakkaitsesse, Saliste nikhus vasakpoolkaitsesse, Alliku naasis paremale äärele, Kams nihkus paremkaitsesse.
21:07
Kristjan Remmelkoor:  Värav77. minutil andis Beglarišvili läbisöödu ja Sappinen lõi alla nurka! 3:0 Florale ja mäng tundub olevat tehtud.
21:11
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus82. minutil Paide viimane vahetus: Vainumäe välja, Frolov sisse.
21:12
Kristjan Remmelkoor:  Kams keerutas karistuslöögi üle müüri ja napilt väravast mööda.
21:12
Kristjan Remmelkoor:  Pealtvaatajaid on kokku loetud 426.
21:13
Kristjan Remmelkoor:  83. minutil ülihea võimalus Beglarišvilil! Talle söötis trahvikasti palli Alliku, tugev löök vihises meetri jagu mööda.
21:17
Kristjan Remmelkoor: Paide üks parimaid võimalusi! Frolovilt hea terav pall värava ette ning Hanson ulatas pallini, aga mitte piisavalt mugavalt, et seda raamide vahele suunata.
21:18
Kristjan Remmelkoor:  Alliku sai Beglarišvililt söödu ja virutas 15 meetrilt üle.