Laupäev, 19. august 2017
15:55
Ivar Lepik:  Tervitused Kadriorust, kus hoolimata tänasest äikesehoiatusest on Premium liiga 25. vooru eelviimaseks mänguks kõik jalgpallisõbralik!
15:56
Ivar Lepik:  Meeskonnad on tee väljakule juba leidnud ja nagu ikka, algab mäng seisult 0:0 - ei tasu enne kedagi maha kanda. Vaprus on küll selge autsaider, aga saame näha, mis väljakul juhtuma hakkab.
15:58
Ivar Lepik: Levadia: Sergei Lepmets, Igor Dudarev, Maksim Podholjuzin, Artjom Artjunin, Gando, Josip Krznaric, Kaspar Mutso, Tarmo Kink, Jevgeni Kobzar, Joao Morelli, Rimo Hunt.
Varus: Priit Pikker, Marko Lipp, Pavel Marin, Alex Roosalu, Ingemar Teever, Nikita Andrejev, Andreas Raudsepp.

Vaprus: Hendrik Vainu, Oskar Lepik, Karl Palatu, Magnus Villota, Tõnis Vihmoja, Rauno Tutk, Rasmus Peetson, Kristofer Kaasik, Enrico Veensalu, Kevin Helin, Artur Šalda.
Varus: Andreas Kallaste, Dmitri Kutsarev, Envar Lauter, Rocco Mõtt.
15:58
Ivar Lepik:  Koosseise kah. Levadial Hunt tipus, Morelli 10 peal ja Kink taas alustamas, Pärnul isegi et suuri üllatusi pole - võrreldes eelmise vooruga pole täna Tallinna Martin Vunk kaasa tulnud.
15:59
Ivar Lepik:  Kohtunik Toomas Nõmmiste ootab nüüd, et õige aeg avavileks kätte jõuaks. Peaks terve minuti veel ootama.
15:59
Ivar Lepik:  Ja läks!
16:00
Ivar Lepik:  Sekundipealt 16.00 sai Pärnu palli mängu panna, aga vajus kohe oma karistusala juurde. Levadia kapten Rimo Hunt tegi juba ka natuke kõvemat häält siin äärekohtuniku peale.
16:06
Ivar Lepik:  Viis minutit mängitud ja kui välja arvata üks Jevgeni Kobzari purjetamine, ei ole Levadia suurt ohtlik olnud. Ega ka Vaprus. Küll aga on mängu algus visuaalselt tempokam kui eile Lasnamäel (Infonet-Tulevik), mida samuti sündmuskohal kaesin.
16:07
Ivar Lepik:  Eks üks puhkepäev rohkem ka siinsetel meestel. Kui on küsimus, kas kolm või neli, siis on see päris suur vahe.
16:08
Ivar Lepik: Värav Ja esimene olemas, üheksas minut, Igor Dudarev paneb tsenderduse paremalt kasti ja Jevgeni Kobzar lükkab ühe puutega võrgulakke!
16:11
Ivar Lepik:  Vainu väravalöök võtab Pärnu olukorra hästi kokku: 40 meetrile neljanda ja viienda jooksuraja vahele.
16:11
Külastaja Jaan kommentaar
Levadiat pealtvaatajad üldse ei huvita. Taas peaaegu tühi staadion
16:12
Ivar Lepik:  Siit vaadates, jah, üks sadakond inimest ehk.
16:17
Ivar Lepik:  Värav! Ei ole? On? Morelli riputab hea nurgalöögi viiekastijoonele ja Mutso rammib palli otse Vainu kõhtu, paisates väravavahi koos palliga joonele selili. Levadia nõuab, aga kohtunikud ei anna.
16:19
Külastaja või hoopis kommentaar
Jaan, pealtvaatajaid Levadia ei huvita
16:25
Ivar Lepik: Levadia on siin mõned nüüd raisanud ja 25 minutit kohe täitumas. Tea, kas kahetsetakse pärast?
16:26
Külastaja Soccernet kommentaar
Kuidas Levadia mängupilt olnud on?
16:28
Ivar Lepik:  Levadia on suuresti Pärnu müüri takerdunud, ei leita kuidagi neid viimaseid käike. Palju väikeseid eksimusi ka - isegi värava toonud olukorras ei pidanud see pall ilmselt sinna taha Kobzari jalale maanduma, vaid esimeses postis otsiti Hunti. Kobzar, Krznaric ja Morelli liikumistega silma paistnud, Mutso ja Gando ka head tööd teinud.
16:28
To: Külastaja. Eks ebasümpaatia on vastastikune.
16:29
Ivar Lepik:  Vesivärava grilli pool võetakse neid samu puid maha, mida kuu aega tagasi Kalju euromängu ajal.
16:30
Ivar Lepik:  Pool tundi ja võimalus võimaluse otsa, aga tablool endiselt 1:0.
16:31
Ivar Lepik:  VäravNüüd tuli! 32. minut, Kink võtab paremal hoo üles, purjetab kasti, lükkab teise lainesse välja ja Joao Morelli löök mahub õige napilt lati alla ära!
16:35
Ivar Lepik:  Pärnu nurgalöögist saab kiiresti kontra Levadiale, aga Kobzari sööt Hundile ei ole kõige parem ja pärnakad suudavad olukorra lahendada.
16:37
Unustasin ülevaate eest tänada!
16:38
Ivar Lepik:  Vainu saab nüüd Kingi vasakut tunda, esimene tõsine tõrje Vapruse väravavahilt!
16:40
Ivar Lepik: Kink selgelt aktiviseerunud, nüüd teeb paari kiirema sammu pealt väga ilusa langeva löögi - seda aga 15 meetri pealt, kust pall alles värava taga alla tuleb.
16:43
Ivar Lepik:  Pärnul on ründefaasiks päris huvitav lahendus: väljak venitatakse hästi suureks ja liinid paiknevad 3-3-4, kui taga veeretatakse. Neljase ründeliiniga on võimalik nelja kaitsja vastu ühtteist ära teha küll, aga seni pole neid lihtsalt üles leitud, nüüdki läheb Tutki pall Veensalule püüdmatult auti.
16:45
Ivar Lepik:  Ja poolaeg! Mõned sekundid mängiti 45 minutile peale, aga Levadia 2:0 eduseisus riietusruumi läheb. Ehk mitte midagi uut siin päikese all, kuigi skoor on päris soliidne hetkel.
16:46
Ivar Lepik:  Hunt vahetab veel kohtunikega paar sõna, ehk oli see esimese minuti olukord ikka hingel.
16:52
Ivar Lepik:  Tundub, et Pavel Marin ehk mängu sekkumas, sest teeb hetkel viimaseid soojendusi juba mänguvormis.
16:58
Ivar Lepik: Vahetus  Nii on - Tarmo Kink puhkama ja Marin väljakule.
17:00
Ivar Lepik: Ja läks uuesti!
17:07
Ivar Lepik:  Üsna rahulik algus teisele poolajale. Tea, kas hoitakse? Järgmisel nädalal mõlemal tähtsad mängud ees ootamas.
17:08
Ivar Lepik: Vahetus  53. minutil Rauno Tutk välja ja Envar Lauter sisse. Tundub küll väga nii.
17:14
Ivar Lepik:  Levadialt vahelduseks ilus rünnak - Morelli leiab pika sööduga Marini, kes ootab sõbrad järgi ja lükkab välja Krznaricile, aga pehme keerutus jõuab Vainu kätte.
17:19
Ivar Lepik: Vahetus Levadia vahetab 64. minutil ründajat, Hunt puhkama ja Nikita Andrejev sekkub. Andrejev pidi seda vahetust ligi kolm minutit ootama, sest Levadia rünnak lihtsalt kestis ja kestis.
17:19
Ivar Lepik:  Kaptenipael Artjuninile.
17:23
Ivar Lepik:  Tempo on mängust kadunud. Päike ka väljas, naudivad.
17:24
Ivar Lepik:  Kobzar tuleb hooga ja saab peaga proovida, aga raamist mööda. 70 mängitud kohe.
17:27
Ivar Lepik: Hoiatus  Rasmus Peetson on endale vahepeal ka kollase kaardi hankinud.
17:29
Ivar Lepik:  Vahetus74. minut ja Vapruse teine vahetus: Artur Šalda väljakult ära ja Dmitri Kutsarev sisse. Huvitav liigutus, Kutsarev hetkel tippu läks ka.
17:31
Ivar Lepik: Vahetus  Ja Levadia toob kolmanda vahetusena veel vanameister Ingemar Teeveri sisse. 77. minut ja Jevgeni Kobzar puhkama.
17:33
Ivar Lepik: Pärnu ka valmis, Rocco Mõtt sekkub - nüüd oodatakse, kas haiget saanud Magnus Villota jätkab või tuleb tema välja võtta.
17:34
Ivar Lepik:  Teever võttis nüüd kaptenipeale ka Artjuninilt ära ja endale. Kohe moment ka, aga kaitsja ulatab enne!
17:34
Ivar Lepik: Vahetus  Ja teeb Pärnu ära, 80. minut ja Enrico Veensalu ära. Mõtt peale.
17:36
Ivar Lepik:  Põrkab nüüd Morellist lootusetus olukorras vastu posti.
17:37
Ivar Lepik:  132 pealtvaatajat täna siin.
17:41
Ivar Lepik:  VäravNikita Andrejev!
17:41
Ivar Lepik:  86. minutil paneb vist Igor Dudarev 35 meetrilt hirmsa paugu, Vainu tõrjub enda ette ja Andrejev on esimesena kohal!