15:54
Ivar Lepik: Hea mäng tuleb.
18:55
Kristjan Remmelkoor: Loodame. Tegemist on juubeliga, sest see on Soccernet.ee praeguse LIVE-ülekannete süsteemi 1000. ülekanne.
Tartu Tammeka ja Narva Trans asuvad välja selgitama, kumb neist pärast tänast viiendal kohal paikneb.
18:56
Külastaja Soccernet kommentaar
Mis toimetaja lõpptulemuseks ennustab?
18:56
Kristjan Remmelkoor:  Pakun siis 1:1.
18:57
Kristjan Remmelkoor:  Põhikoosseisudes erilisi üllatusi ei ole. Aga kui Trans mängitas eelmises voorus Brõlinit ründes ja Lvovi poolkaitses, siis täna proovivad narvalased vastupidi.
19:01
Kristjan Remmelkoor:  Mäng algas!
19:07
Kristjan Remmelkoor:  Kohtumine on vihmasajus alanud rahulikult. Kaitseliinis söödetakse segamatult, aga ülespoole käike leida on mõlemal meeskonnal olnud keeruline.
19:08
Kristjan Remmelkoor:  Tekko sooritas 6. minutil esimese pealelöögi. Tema madal kauglöök läks raamide vahele, aga Kotenkol polnud püüdmisega mingeid probleeme.
19:10
Kristjan Remmelkoor:  Irie proovis 10. minutil kasti joonelt ülepealööki, see lendas kõrge kaarega üle värava.
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Kapper lükkas Ferapontovit päris agressiivselt, kuna tahtis karistuslööki lahti mängida, aga Narva ründaja oli pallil ees.
19:14
Kristjan Remmelkoor:  Kapperilt 14. minutil kasti joonelt pealelöök, mis jäi pehmeks ja veeres Kotenkole sülle.
19:17
Kristjan Remmelkoor:  Koskor sai karistusala paremasse äärde hea läbisöödu, aga Kotenko tuli hästi vastu ja tegi end suureks ning jäi löögile ette.
19:20
Kristjan Remmelkoor:  VäravIrie avab 19. minutil skoori ja Trans juhib 1:0! Poljakov söötis nurgalöögi Škinjovile, kes tsenderdas, ja Irie skooris peaga.
19:23
Kristjan Remmelkoor:  23. minutil Mihhailovilt tugev kauglöök, Vaabel püüdis.
19:28
Kristjan Remmelkoor:  28. minutil penalti Tammekale!
19:29
Kristjan Remmelkoor:  Järviste pealelöök tabas karistsalas Škinjovi kätt.
19:29
Kristjan Remmelkoor: 29. minutil lõi Kapper penalti posti! Sealt põrkas pall Kotenko kaudu üle otsajoone.
19:31
Kristjan Remmelkoor:  30. minutil tabas Brõlini kauglöök latti!
19:32
Külastaja Lee kommentaar
Uuh, Tammeka mängib tulega, viimase aja tulemused ja käitumine ei istu mitte üldselt ja seda ütleb Tammeka fänn. Ning kommentaatorijutuga nõus ja need penaltid ikka naljanumbrid tammekas olnud viimasel ajal...
19:37
Tammeka mäng on jube!!!! Viimased 3 mängu (kaasa arvatud täna) ja on tunda Pechteri puudust. Vaabel ei täida tema kohta, seda näitas viimane mäng eriti ja tänane ka, Temast ei ole tagaliinijuhti, kes annab head infot ja teeks suud lahti.
19:40
Kristjan Remmelkoor:  Ferapontov murdis palliga Tammeka karistusalasse, aga tegi seal pealelöögi ajal Lorenzile vea.
19:44
Kristjan Remmelkoor:  Irie lõi peaga Pauri tsenderduse puhtaks.
19:47
Kristjan Remmelkoor:  45 minutit sai täis ja kõlas poolajavile! Trans juhib tänu Irie väravale ja Kapperi realiseerimata penaltile 1:0.
19:48
Külastaja õiguseeest kommentaar
Olukorras, kui kahes mängus Janovitš jättis kõikidele nähtavad käsi mängu olukorras penaltid Transile andmata, aga siin mängus nägi kohe väga kahtlase iseloomuga penalt, Janovitši käitumist tundub vähemalt kahtlaseks
20:01
Kristjan Remmelkoor: Teine poolaeg algas!
20:01
Kristjan Remmelkoor:  VahetusTammeka tegi vaheajal ära vahetuse: Laabus välja, Grauberg sisse.
20:02
Kristjan Remmelkoor:  Paju nihkus keskpoolkaitsesse, Anderson paremkaitsesse ja Grauberg läks oma tavapärasele positsioonile vasakkaitses.
20:05
Kristjan Remmelkoor:  Hoiatus51. minutil sai mängu esimese kaardi Ferapontov, kes libistas Tekkole sisse.
20:08
Kristjan Remmelkoor:  Järviste sai Koskori tõstest peaga löögile, aga Kotenko jaoks oli see lihtne saak.
20:09
Kristjan Remmelkoor:  Värav55. minutil lööb Ferapontov 2:0 Transile!
20:10
Kristjan Remmelkoor:  Ferapontov mängis kenasti Brõliniga seina ja lükkas varbaga palli võrku.
20:13
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus58. minutil Tammeka teine vahetus: Koskor välja, Tšernjavski sisse.
20:18
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus63. minutil Tammeka viimane vahetus: Kapper välja, Rääbis sisse.
Trans pole veel ühtki vahetust teinud.
20:21
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusKiidron niitis 65. minutil selja tagant Ferapontovi maha ja sai kollase kaardi, mis jätab ta järgmisest mängust Tuleviku vastu kõrvale.
20:23
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus69. minutil Transi esimene vahetus: Lvov välja, vigastuspausilt naasev Savenkov sisse.
20:25
Kristjan Remmelkoor:  70. minutil keerutas Jakovlev kauglöögi napilt üle.
20:26
Kristjan Remmelkoor: Pealtvaatajaid on vihmases Tartus täna 196.
20:27
Kristjan Remmelkoor: Tammeka saatis Kiidroni rünnakule.
20:29
Kristjan Remmelkoor:  Graubergi nurgalöögi lükkas Kotenko 74. minutil rusikatega pisut eemale, aga heast kohast sai jätkulöögi teha Järviste, kuid see ebaõnnestus täielikult.
20:33
Kristjan Remmelkoor:  Kiidron proovis imeväravat, võttes rinnaga pika palli vastu ja uhades kohe õhust kaugelt peale, aga pall veeres väravast mööda.
20:34
Kristjan Remmelkoor:  79. minutil andis Rääbis hea terava palli värava ette ja Tšernjavski väga napilt ei ulatanud.
20:35
Kristjan Remmelkoor:  Trans on nüüd veidi Tammeka surve alla jäänud.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  HoiatusPoljakov tegi 82. minutil keskväljal Kiirdonile vea ja sai kollase kaardi, mis jätab ta järgmisest mängust Vaprusega eemale.
20:37
Kristjan Remmelkoor:  Tšernjavski sai kasti joone juurest kõmmutada ja lõi mööda.
20:43
Kristjan Remmelkoor:  Anderson tõrjus Jakovlevi terava nurga alt tehtud löögi väravajoonelt.
20:44
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus89. minutil Transi teine vahetus: Ferapontov välja, Kondrattsev sisse.
20:47
Kristjan Remmelkoor:  Vahetus90+3. ehk viimasel minutil Transi viimane vahetus: Brõlin välja, Kovaltšuk sisse.
20:49
Kristjan Remmelkoor: Hoiatus 90+4. minutil jõuab veel Jakovlev endale kollase hankida.
20:49
Kristjan Remmelkoor:   Mäng on lõppenud! Trans lõpetab oma 6-mängulise kaotuste jada ja 9-mängulise võiduta seeria, alistades võõrsil Tammeka 2:0. Sellega muutsid narvalased oma viiendat kohta kindlamaks.