Liverpool sai tähed tagasi, Arsenal jäi ilma (2)

Kui Liverpool sai oma tähtmängijad Jordan Hendersoni ja Daniel Sturridge'i 1:0 võidumängus tagasi, siis Arsenal jäi ilma Alexis Sanchezist, Laurent Koscielnyst ja võidust.

Arsenali keskkaitses põhiraskust kandev Koscielny pidi seljavigastuse tõttu platsilt lahkuma juba esimese kümne minuti järel, kuid esialgu see veel Arsenali ei halvanud, sest Mesut Özil viis pehme tõstega nad pooltunni möödudes juhtima.

Poolaja lõpus aga anti korraks Lewis Grabbanile liiga palju ruumi, kohe pööras ta end Petr Cechiga silmitsi ja seis oli taas viigis. Kõige kurvemad uudised tulid aga 59. minutil, mil Sanchez oma tagareie ära tõmbas ja ilmselt vähemalt mõned nädalad platsi kõrval peab veetma.

Liverpoolil läks tugevas tuules toimunud mängus samal ajal aga oluliselt paremini, sest mitte ainult ei võetud Swansea vastu tänu James Milneri penaltile 1:0 võitu, vaid saadi ka oma staarid tagasi. Mitu kuud vigastusega väljas olnud Daniel Sturridge ja kapten Jordan Henderson tulid mõlemad teisel poolajal platsile ja kindlustasid meeskonnale kolm punkti.

Norwich - Arsenal 1:1 (1:1)