Luigend tegi Paide-debüüdil skoori (7)

Foto: Imre PühvelPaide Linnameeskonna värskeim täiendus Karl-Eerik Luigend debüteeris meeskonna eest karikamängus ning lõi ka värava, kui paidelased alistasid Tallinna Jalgpalliseltsi tulemusega 13:0.

Karikavõistluste teise ringi kohtumises tegi Paide eest debüüdi lisaks Luigendile ka Joosep Juha. Mõlemad Florast laenule siirdunud mängumehed said kohtumises neljanda liiga läänetsooni klubi vastu ka jala valgeks.

Kübaratriki said Linnameeskonna eest kirja nii Kaspar Paur kui ka vahetusest sekkunud Vjatšeslav Zahovaiko.

Ülimalt napilt päästis oma au teine Premium liiga tiim Pärnu Linnameeskond, kes sai III liiga läänetsooni meeskonna Läänemaa JK Haapsalu vastu vaid 1:0 võidu. Küllaltki paljusid põhimängijaid kasutanud pärnakad viis edasi Kristian Lenk, kes tegi skoori alles mängu teisel üleminutil!

Kõrgemate liigade klubidest langes ainsana Esiliiga B esindus Kohtla-Järve JK Järve, kes alistus penaltiseerias II liiga tiimile Tõrva JK. Võrdlemisi kindlalt sammus edasi FC Infoneti duubel.

(2001:7d0:8a81:1a01:9d6.***)
Läänemaa küll kaotas mängu,aga mida suutsid teha umbes 25 läänemaa fänni kes olid sõitnud Pärnu omadele kaasaelama.See oli võimas vaade, laulsid terve 90 minutit ja nautisid mängu . Arvan,et kilomeetri kaugusel olevad kohalikud ehmatasid ka kodus ära ,et mis laulupidu seal rael toimub . Need fännid teevad Eesti meistrieteliiga omadele ka silmad ette .Aga mängust rääkida ,siis esimene poolaeg oli väga võrden.Teisel poolajal pani pärnu juba surve rohkem peale ja lõpuks see ka toimis .Suurepärane elamus mängust .
Noonik   •
(84.50.25.***)
"Küllaltki paljusid põhimängijaid kasutanud pärnakad viis edasi Kristian Lenk, kes tegi skoori alles mängu teisel üleminutil!"

Võrdluseks viimase liigamänguga alustasid algkoosseisus põhikoosseisu mängijatest Tutk, Villota, Hanson ja vahetusmängija Issakov. Teisel poolajal vahetati Villota ja Hanson Mäotsa ja Lauteri vastu. Kõik on muidugi suhteline, aga minu meelest artikkel liialdab ning püüab jätta muljet nagu Pärnu oleks meistriliiga koosseisuga Haapsalu vastu mänginud.

Aga jah ... varumehed küll kontrollisid mängu ning Haapsalu ei suutnud midagi väga tõsist korraldada, kuid oma mehed olid rünnakul piinlikult saamatud (või toimis Haapsalu kaitse väga hästi).
2Noonik   •
(195.80.105.***)
Pärnu mängiski meistriliiga koosseisuga Haapsalu vastu. Platsil käinud meestest pole see hooaeg meistriliigas väljakul käinud vaid Lenk (ja vahetusmees Kris). Ülejäänud on MLis korralikult mänguaega saanud.