Marseille ei saanud tühjal staadionil võidukohustusega hakkama (0)

Euroopa liiga alagrupiturniiri esimestes mängudes šokeeris Frankfurti Eintracht Marseille'i tühjasid tribüüne, kui võõrsil kümnekesi 2:1 võit võeti.

Eelmisel hooajal finaali välja purjetanud Marseille'i fännid läksid nii kaheksandikfinaalis, poolfinaalis kui finaalis oma käitumisega selgelt liiale ja nii mängiti täna Stade de Velodrome'il tühjade tribüünide ees. Esmapilgul see neid ei seganud - oldi enesekindlad ja juba kolmandal minutil lõi Lucas Ocampos kodumeeskonna ette.

Eintracht suutis seisu 52. minutil viigistada, aga viimased 30 minutit tuli hakkama saada kümnekesi, sest Jetro Willems korjas endale teise kollase kaardi. Täiskoosseisus Marseille otsis maruliselt juhtväravat, ent 89. minutil lõi Luka Jovic hoopis sakslased 2:1 võidule.

Senise päeva suurim võit sündis Sevillas, kui Ever Banega ja Wissam Ben Yedderi dikteerimisel alistati 5:1 Liege'i Standard.