Milan sai kodus dramaatilise kaotuse (0)

Itaalia Serie A-s sündis suur üllatus, kui kehvas vormis Fiorentina alistas võõrsil kaotusseisust välja tulles Milani.

Milanilt oodati kindlat võitu, kui nad kodus raskustes sipleva Fiorentinaga kohtusid.

Mõlemal tiimil oli omajagu probleeme puudujatega, kuid kui Milan tänu pehmelt antud penaltile avapoolaja keskel Zlatan Ibrahimovici väravast juhtima läksid, tundus, et Fiorentinal enam võimalusi pole.

Külalistel, kes polnud juba aastaid Milanit alistanud, olid aga teistsugused ideed. Stevan Jovetic viigistas 47. minutil mänguseisu ning 89. minutil mindi vahetusmehe Amauri väravast juhtima.

Vaatamata viiele lisaminutile ei olnud Milanil piisavalt püssirohtu alles, et Fiorentina kaitse maha murda.

See tulemus annab Juventusele võimaluse liidrikoht tagasi võtta, kui võõrsil Palermoga kohtutakse.

Inter tuli kahel korral kaotusseisust välja

Väga hea päev polnud ka Milani linnarivaalil Interil, kes mängis Cagliariga 2:2 viiki. Mäng toimus ametlikult Cagliari kodus, kuid tegelikult mängiti kohtumine Sardiinia linna asemel Sloveenia lähedal asuvas Triestes, mis on lähemal Interile kui Cagliarile.

Vaatamata sellele eelisele ei pakkunud Inter väga head mängu ja langes kahel korral kaotusseisu. Diego Milito ja Esteban Cambiasso väravad suutsid aga mõlemal korral viigi otsekohe taastada.

Märkimisväärt oli Cagliari teine värav, mille lööja Mauricio Pinilla pärast võrgu sahistamist tribüünidele ronis ja särgi üles tõstis, et fännidele oma kõhtu näidata. Pinillal oli aga varem kollane kaart all ning kohtunik otsustas talle teist korda kaarti näidata, mis tähendas ühtlasi väljakult minema saatmist.

Mujal Serie A-s suutis Roma võõrsil väljalangemisheitluse keskmes olevale Leccele 4:2 kaotada ning Udinese võttis väga väärtusliku võidu.

Milan - Fiorentina 1:2 (1:0)