Naiste II liiga turniiri võitis Lootus (0)
Täna hommikupoolel toimunud naiste II liiga ja naiste Rahvaliiga ühise turniiri võitis Kohtla-Järve FC Lootus.
Alagrupist teisena edasi saanud Kohtla-Järve FC Lootus pidi poolfinaalis kokku minema A-grupi võitja Valga FC Warrioriga, keda võideti napilt 1:0. Finaalis kohtuti FC Levadia II-ga, keda samuti suudeti 1:0 edastada.
Lootuses mängival Nadežda Polkovnikoval õnnetsus ka kõige rohkem väravaid lüüa. Parima mängija ja parima väravavahi tiitlid said vastavalt Kateriin Pani FC Kuressaarest ja Katrin Veerme FC Levadia II võistkonnast.
Tulemused (EJL-i kodulehelt):
Alagrupid:
A: 1. Valga FC Warrior 8, 2. Tallinna FC Levadia II 7, Rakvere JK Tarvas 5, FC Infonet 4, Tartu JK Tammeka II 2
B: 1. FC Kuressaare 11, 2. K-Järve FC Lootus 11, JK Tallinna Kalev II 10, Viljandi JK Tulevik 5, FC Fauna Female 2, Paide Linnanaiskond 1
Alagrupimängud:
08:30 A Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Levadia II 1:1
08:41 A Tartu JK Tammeka II - FC Infonet 0:2
08:52 B Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev II 0;2
09:03 B FC Fauna Female - Viljandi JK Tulevik 1:1
09:14 B K-Järve FC Lootus - FC Kuressaare 1:1
09:25 A Tallinna FC Levadia II - Valga FC Warrior 0:1
09:36 A FC Infonet - Rakvere JK Tarvas 0:1
09:47 B Viljandi JK Tulevik - K-Järve FC Lootus 0:0
09:58 B FC Kuressaare - Paide Linnameeskond 1:0
10:09 B JK Tallinna Kalev II - FC Fauna Female 2:0
10:20 A Valga FC Warrior - FC Infonet 0:0
10:31 A Rakvere JK Tarvas - Tartu JK Tammeka II 0:0
10:42 B K-Järve FC Lootus - JK Tallinna Kalev II 1:0
10:53 B FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 3:0
11:04 B Paide Linnameeskond - FC Fauna Female 0:0
11:15 A FC Infonet - Tallinna FC Levadia II 0:1
11:26 A Tartu JK Tammeka II - Valga FC Warrior 0:0
11:37 B FC Fauna Female - K-Järve FC Lootus 1:3
11:48 B JK Tallinna Kalev II - FC Kuressaare 0:0
11:59 B Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond 2:0
12:10 A Valga FC Warrior - Rakvere JK Tarvas 1:0
12:21 A Tallinna FC Levadia II - Tartu JK Tammeka II 2:1
12:32 B K-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond 2:0
12:43 B FC Kuressaare - FC Fauna Female 2:0
12:54 B Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev II 0:1
Poolfinaalid:
13:05 A1 - B2 FC Warrior - FC Lootus 0:1
13:16 A2 - B1 FC Levadia II - FC Kuressaare 0:0, pen. 3:1
Kohamängud:
13:27 III-IV koha mäng FC Kuressaare - FC Warrior 0:0, pen. 2:1
13:38 FINAAL K-Järve FC Lootus - FC Levadia II 1:0
I koht: Kohtla-Järve FC Lootus
II koht: Tallinna FC Levadia II
III koht: FC Kuressaare
Parim väravalööja: Nadežda Polkovnikova (FC Lootus)
Parim väravavaht: Katrin Veerme (FC Levadia II)
Parim mängija: Kateriin Pani (FC Kuressaare)