Nelja-aastase vahe järel taas koondist esindanud Defoe lõi Leedu vastu värava (video) (0)

Inglismaa koondis alistas MM-valiksarja kohtumises Jermain Defoe ja Jamie Vardy väravatest 2:0 Leedu. Võidumaitset sai tunda ka Saksamaa, kes mängis tulemusega 4:1 üle Aserbaidžaani.

Enne tänast koondise eest viimati 2013. aastal skoorinud Defoe viis inglased juhtima 22. minutil. 34-aastane vanameister vahetati puhkama 60. minutil. Tema asemele mängu sekkunud Vardy lõi kuus minutit hiljem Inglismaa teise värava ja sellega oli leedukate mast maas.

Sakslaste poolelt hiilgas kahe tabamusega Andre Schürrle, teda toetasid ühega Thomas Müller ja Mario Gomez. Maneul Neueri puudumisel kaitses täna Saksamaa väravat Leverkuseni Bayeri puurilukk Bernd Leno, kes pidi avapoolajal ühe palli enda selja tagant välja võtma.

Tšehhi purustas võõrsil San Marino 6:0. Neist viis väravat sündisid esimesel kolmveerandtunnil. Kaks väravat lõid Antonin Barak ja Vladimir Darida, teised läksid Theodor Gebre Selassie ja Michael Krmenciku nimele.

Viimased pool tundi vähemuses mänginud Kasahstan pidi tunnistama Armeenia kaheväravalist paremust. Henrikh Mkhitarjan lõi 73. minutil armeenlased 1:0 ette, Aras Ozbilin duubeldas mänguseisu kaks minutit hiljem.