VAATA JÄRELE: U19 koondis sai Venemaa käest kiire keretäie (galerii!) (5)
Novembrikuiseks EM-valikturniiriks valmistuv Eesti U19 koondis sai Venemaa eakaaslastelt paari päeva jooksul juba teise kuiva kaotuse, aga kui esimene mäng kaotati neile 0:3, siis teine koguni kaks korda suuremalt.
- Mängu kommenteeris Kristjan Jaak Kangur
- Vaata mängu Soccernet TV-st!
- NB! Juhul kui otsepilt nutiseadmes ei tööta, siis vajuta siia!
Aleksandr Keržakovi hoolealused juhtisid juba seitsmendaks minutiks 2:0 ja pooltunni järel 4:0.
Rekordkaotuseni numbrid siiski ei paisunud, sest 0:5 kaotatud avapoolaja järel suutsid sinisärgid teisel poolajal paremini hakkama saada ja ainult ühe värava lisaks lasta.
Novembris toimuval EM-valikturniiril kuuluvad Eesti alagruppi peale võõrustaja Rootsi veel Sloveenia ning Ukraina.
Mitteametlik protokoll:
14. oktoobril kell 18.00 Sportland Arenal
Eesti U19 - Venemaa U19 0:6 (0:5)
5., 72. Maksim Petrov, 7. Edgar Sevikjan, 19., 37. Maksim Kutovoi, 29. Vladislav Mikušin
Hoiatused: 11. Kristo Hussar, 87. Ralf-Sander Suvinõmm - 12. Nikita Bakaljuk, 38. Vladislav Mikušin
Pealtvaatajaid:
Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Lauri Salei, Timo Sujev
Neljas kohtunik: Denis Petrov
Eesti: Matheas Madik, Siim Aer, Naatan Siimeon Tamm, Ats Toomsalu (46. Ralf-Sander Suvinõmm), Kristo Hussar, Daniel Tuhkanen (79. Georgi Tunjov), Arthur Jeršov (79. Patrick Genro Veelma), Artjom Jermatšenko (46. Dominic Laaneots), Daniel Fedotov (60. Anton Krutogolov), Deivid Andreas (79. Artjom Komlov), Mattias Männilaan.
Varus: Carl Kaiser Kiidjärv, Joel Kokla, Alfred Tammiksaar, Ralf-Sander Suvinõmm, Raoul Rocco Riigov, Dominic Laaneots, Robi Saarma, Georgi Tunjov, Artjom Komlov, Anton Krutogolov, Patrick Genro Veelma.
Venemaa: Vitali Botnar (46. Nikita Pištšulin), Ilja Bõkovski, Aleksei Nikitenkov, Vladislav Mikušin, Ilja Vahhania, Stepan Oganesjan, Nikita Makarov, Nikita Bakaljuk, Maksim Petrov, Edgar Sevikjan, Maksim Kutovoi (46. Kirill Kosarev).
Varus: Ivan Budatšev, Nikita Pištšulin, Dmitri Vladimirov, Ilja Agapov, Danila Prohhin, Aleksandr Sandratšuk, Andrei Mazurin, Nikita Suleimanov, Ruslan Litvinov, Igor Školik, Leonid Gertšikov, Kirill Kosarev.
Eesti U19 koondis:
Väravavahid
Carl Kaiser Kiidjärv (05.12.2001) – Tartu JK Tammeka
Matheas Madik (08.06.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Viimsi JK-st)
Kaitsjad
Ralf-Sander Suvinõmm (29.10.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Saku Sportingust)
Alfred Tammiksaar (09.11.2002) – Tartu JK Tammeka
Ats Toomsalu (17.08.2002) – Tartu JK Tammeka
Kristo Hussar (28.06.2002) – JK Tabasalu
Joel Kokla (20.06.2001) – Paide Linnameeskond
Naatan Siimeon Tamm (16.06.2001) – FC Elva
Siim Aer (22.07.2001) – Paide Linnameeskond
Raoul Rocco Riigov (10.04.2001) – Viimsi JK
Poolkaitsjad ja ründajad
Mattias Männilaan (08.09.2001) – Holstein Kiel (GER, laenul FC Florast)
Patrick Genro Veelma (15.04.2002) – Tartu JK Tammeka
Arthur Jeršov (08.06.2002) – Tallinna FC Flora
Daniel Tuhkanen (26.02.2001) – Tallinna FC Flora
Dominic Laaneots (16.06.2001) – Tartu JK Tammeka
Robi Saarma (20.05.2001) – FC Nõmme United
Georgi Tunjov (17.04.2001) – SPAL (ITA)
Anton Krutogolov (05.04.2001) – Tallinna FCI Levadia
Kristoffer Grauberg Lepik (19.02.2001) – IF Brommapojkarna (SWE)
Deivid Andreas (01.06.2002) – Lleida Esportiu (ESP)
Daniel Fedotov (16.08.2001) – TJK Legion
Artjom Jermatšenko (14.11.2001) – Tallinna FC Flora
Artjom Komlov (09.09.2002) – Tallinna FCI Levadia
Peatreener: Indrek Koser
Abitreener: Andres Koogas
Väravavahtide treener: Rait Oja
Füsioterapeudid: Martin Seeman ja Kristjan Mardo
Mänedžer: Robert Lepik
Venemaa U19 koondis:
Väravavahid
1 Vitalii Botnar (19.05.2001) – Lokomotiv
12 Ivan Budatšev (20.07.2001) – Leningradec
23 Nikita Pištšulin (18.09.2001) – Krõlja Sovetov
Kaitsjad
2 Dmitri Vladimirov (12.03.2001) – Dünamo
3 Danila Prohhin (24.05.2001) – Zenit
4 Ilia Agapov (21.01.2001) – Rubin
5 Aleksei Nikitenkov (06.01.2001) – Tšertanovo
13 Ilia Vakhania (14.01.2001) – Zenit
14 Aleksandr Sandratšuk (02.01.2002) – Zenit
15 Vladislav Mikushin (18.04.2001) – Rubin
17 Ilia Bõkovskii (16.02.2001) – Arsenal (Tula)
Poolkaitsjad
6 Ruslan Litvinov (18.08.2001) – Spartak
7 Stepan Oganesian (28.09.2001) – Spartak
8 Andrei Mazurin (28.12.2001) – Dünamo
9 Maksim Petrov (18.01.2001) – Lokomotiv
10 Nikita Makarov (02.01.2001) – Rubin
11 Edgar Sevikjan (08.08.2001) – Levante (ESP)
18 Nikita Bakaliuk (03.04.2001) – Spartak
19 Leonid Gertšikov (17.08.2001) – Tšertanovo
21 Igor Školik (09.01.2001) – Dünamo
22 Nikita Suleimanov (17.01.2001) – Tšertanovo
Ründajad
16 Kirill Kosarev (01.08.2001) – Zenit
20 Maksim Kutovoi (01.07.2001) – Krasnodar
Peatreener: Aleksandr Keržakov
Vaadake statistikat kui mängis Merilo, Tunjov, Tamm, Krutogolov kooseisus, pandi Šveits magama! Mänguliselt Šveits tugevam kui Venemaa, aga sellise tiimiga pole isegi mõtet väljakule minna, sest seis on juba teada,, kaotus ,,