Paarisrakend liigub vääramatult edasi (0)
Esiliiga B 23. voorus favoriidid ei vääratanud - Santos võttis 22. järjestikuse võidu, ülikindlad kolm punkti sai tabelisse juurde ka nende lähim ohustaja Infonet II.
Esiliiga B 23. vooru neljapäevases avamängus kohtusid Männiku staadionil HÜJK Emmaste ja Tallinna JK Legion, suureskoorilises mängus jäi 4:3 peale HÜJK Emmaste.
Laupäevased mängud olid ühepoolsed: Tallinna FC Infonet II 4:0 üle Tallinna FC Flora III-st ja Maardu FC Starbunker JK Sillamäe Kalev II-st 5:1.
Pühapäeval kaotas Tallinna FC Ararat TTÜ FC Elvale 2:3, tabeliliider Tartu FC Santos aga võitis 3:1 Kohtla-Järve JK Järvet.
Protokollid (EJL-lehelt):
7. augustil kell 19:00 Männiku staadionil (Võidu 16, Tallinn)
HÜJK Emmaste - Tallinna JK Legion 4:3 (1:1)
28., 54. Ergo Reinvald, 50. Janar Tükk, 61. Jaan Kekišev - 13., 73. Pavel Dõmov, 90. Rauf-Roman Mikailov
Hoiatused: 19. Pavel Dõmov, 40. Rauf-Roman Mikailov, 88. Sergei Frolov
Mänguolud: +25, vahelduv pilvisus; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 25
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Aron Härsing
Emmaste: 26-Armas, 14-Tursk, 22-Nõmme, 3-Laasik, 7-Raamat, 4-Kekišev, 25-Tükk (84. 13-Kase), 36-Paapsi, 6-Vahtramäe, 37-Pavelts (75. 23-Lember), 11-Reinvald.
Varus: 39-Ventsel, 13-Kase, 23-Lember.
Legion: 24-M. Artjuhhov, 7-G. Artjuhhov (58. 9-Slivin), 4-Balahnitšjov, 19-Dõmov, 91-Koltsov, 10-Mikailov, 20-Reintal, 16-Mamedov, 18-Frolov, 12-Gassimov (81. 2-Tolbuzov), 15-Rubel.
Varus: 9-Latõnin, 9-Slivin, 2-Tolbuzov, 13-Lebedev.
9. augustil kell 13:00 Sportland Arenal (Asula 4c, Tallinn)
Tallinna FC Infonet II - Tallinna FC Flora III 4:0 (2:0)
21. Eduard Golovljov, 38. Vladimir Malinin, 77. Jevgeni Gurtšioglujants, 80. ov. Mark-Sandor Kolts
Hoiatused: 48. Maksim Lipin, 57. Dmitri Andreitšuk
Mänguolud: +24, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 57
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Andres Kalvik, Robert Lauri
Infonet II: 25-Zelentsov, 26-Kulik, 2-Andreitšuk, 6-Artemiev, 22-Aristov, 77-Malinin, 12-Aksjonov (62. 19-Vinogradov), 18-Ogorodnik (56. 10-Gurtšioglujants), 21-Saarlas (46. 20-Lipin), 9-Televinov (67. 14-Badjuk), 15-Golovljov.
Varus: 1-Fokin, 10-Gurtšioglujants, 4-Veide, 19-Vinogradov, 14-Badjuk, 20-Lipin.
Flora III: 21-Nurmik, 5-Eensoo, 3-Grauberg, 20-Tammerik, 15-Kolts, 4-Kreitsberg (62. 6-Hanson), 9-Vard, 33-Nurmsaar, 10-Urva, 8-Kahr, 18-Ivanov.
Varus: 6-Hanson, 2-Sõrmus.
9. augustil kell 19:00 Maardu linnastaadionil (Karjääri 4, Maardu)
Maardu FC Starbunker - JK Sillamäe Kalev II 5:1 (4:0)
15. Vadim Šalabai, 37., 45+1., 85. Rain Aasmäe, 39. Klimentii Boldõrev - 54. Aleksandr Volkov
Hoiatused: 32. Ilja Zelentsov, 35. Šahriar Abdullajev, 86. Andrei Russak - 51. Anatoli Redakov, 55. Anton Panov, 85. Ilja Bažulin
Realiseerimata penaltid: 56. Ilja Zelentsov (mööda), 84. Ilja Krivošein (mööda)
Mänguolud: +22, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 70
Peakohtunik: Dmitri Kulikov
Abikohtunikud: Anton Biktimirov, Vladimir Zahharov
Starbunker: 1-Mamutov, 12-Kovtun (60. 6-Katsimon), 5-Borissov, 2-Russak, 3-Zabelo (75. 14-A. Zelentsov), 11-I. Zelentsov, 22-Suvorikov, 20-Aasmäe, 7-Abdullajev (60. 19-I. Krivošein), 17-Šalabai (78. 16-Muraveiko), 4-Boldõrev.
Varus: 19-I. Krivošein, 6-Katsimon, 10-Šalabai, 14-A. Zelentsov, 16-Muraveiko.
Sillamäe II: 1-Starodubtsev, 4-Panov, 14-Novikov, 2-Maehara, 6-Vnukov, 33-Kulik, 8-Aleksandrov, 10-Volkov, 11-Andrejev (46. 3-Bažulin), 17-Redakov, 9-Kolipov.
Varus: 3-Bažulin.
10. augustil kell 19:00 Sportland Arenal (Asula 4c, Tallinn)
Tallinna FC Ararat TTÜ - FC Elva 2:3 (0:0)
77. Aleksandr Serednjak, 88. Rasmus Sinivee - 63. Gero Mekk, 71. Ats Joandi, 83. Jürgen Kuresoo
Hoiatused: 22. Rainer Põld, 50. Andrei Savotškin, 64. Vaagn Arutjunjan
Mänguolud: +23, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 25
Peakohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud: Risto Eelmaa, Marto Kiisk
Ararat: 1-Pulkkinen, 11-Põld (73. 17-Serednjak), 9-Kelder, 20-Jušinski, 15-Sadovski, 36-Savotškin, 16-Antonov, 4-S. Belozjorov, 8-M. Parkala, 14-Arutjunjan, 28-Sinivee.
Varus: 17-Serednjak, 3-Paluoja, 33-Tukan.
Elva: 1-Käkk, 18-M. Kuresoo, 6-Kütt, 3-Thomson, 11-Altsaar, 16-Avasoo, 5-Kuus (32. 20-Mekk), 15-Samoilov 875. 8-Tinn), 9-Joandi (80. 10-Kiho), 17-J. Kuresoo, 14-Frei.
Varus: 12-Toom, 7-Kerro, 8-Tinn, 10-Kiho, 20-Mekk.
10. augustil kell 19:00 Tamme staadionil (Kungla 1a, Tartu)
Tartu FC Santos - Kohtla-Järve JK Järve 3:1 (1:0)
19. Juri Vereštšak, 78. Timo Teniste, 80. Tarvo Laurson - 90. Nikita Apet
Hoiatused: 35. Aleksandr Hlobõstin, 69. Victor Gussev, 75. Nikita Apet
Mänguolud: +26, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Tiit Pruuli, Ahti Lepp
Santos: 16-Ojaste, 6-Kallandi, 26-Flyak, 2-Valtna (87. 4-Võrno), 12-K. Laas, 23-Kartsep, 24-Laurson (81. 22-Roops), 3-Teniste, 27-Vereshchak, 13-Vares (46. 9-Alve), 17-M. Laas (71. 5-Ott).
Varus: 1-Säesk, 22-Roops, 4-Võrno, 9-Alve, 5-Ott.
Järve: 1-Suhhomjatnikov, 30-Aksjonov, 3-Malahhov, 9-Kharitanovich, 50-Tšurakov (46. 42-Gusev), 60-Smolin, 4-Paltsev, 27-Apet, 33-Hlobõstin, 10-Naveriani, 41-Belov.
Varus: 42-Gussev.
Tabeliseis:
1 | Tartu FC Santos | 23 | 22 | 0 | 1 | 93:14 | 66 |
2 | Tallinna FC Infonet II | 22 | 19 | 2 | 1 | 69:18 | 59 |
3 | Maardu FC Starbunker | 23 | 11 | 2 | 10 | 49:49 | 35 |
4 | HÜJK Emmaste | 22 | 10 | 4 | 8 | 47:46 | 34 |
5 | JK Sillamäe Kalev II | 22 | 10 | 1 | 11 | 42:35 | 31 |
6 | Kohtla-Järve JK Järve | 23 | 7 | 4 | 12 | 32:45 | 25 |
7 | FC Elva | 23 | 6 | 4 | 13 | 26:51 | 22 |
8 | Tallinna FC Ararat TTÜ | 22 | 5 | 4 | 13 | 28:46 | 19 |
9 | Tallinna JK Legion | 23 | 5 | 4 | 14 | 31:64 | 19 |
10 | Tallinna FC Flora III | 23 | 4 | 3 | 16 | 25:74 | 15 |