Pärast ilmetut avapoolaega hakkas Trans skoorima (0)

Foto: Jana PiparKalevi Keskstaadionil leidis aset tähtis kohtumine Tallinna Kalevi ja Narva Transi vahel. Külalised suutsid oma momendid ilusti ära kasutada ja tasuks 3:0 võidu võtta.

• Nägid mängu? Hinda mängijaid siin.

Mängu algus oli kõike muud kui põnev. 71 inimest oli kogunenud vaatama mängu, mis meenutas rohkem Rahvaliiga kohtumist. Pidevad pallikaotused ja valesöödud rikkusid viimsegi mänguilu. Kogu esimese poolaja saabki kokku võtta sõnaga "amatöörlik". Veidi paremini veeretas palli Kalev, kes suutis teenida ka paar nurgalööki. Üldiselt puudusid ohtlikud pealelöögid ja pealtvaatajate emotsioonid.

Teiseks kolmveerandtunniks vahetasid treenerid oma taktikat. Mõlemad meeskonnad läksid teisele poolajale vastu senisest suurema ründesuunitlusega. Võõrustajad tegid head pressi ja said mõned poolvõimalused. Lasha Omanidze tekitas oma teravusega mitmeid kordi narvakatele peavalu.

Mõne aja pärast surve kadus ning võõrustajad hakkasid väsima. Enamus mängijaid olid arvatavasti mängule tulnud pärast rasket tööpäeva. Selle tulemusena said ka külalised oma ründemängu ilusti käima.

Aega ei möödunud palju, enne kui esimene värav löödi. Autoriks oli taaskord Svjatoslav Jakovlev, kes lõi kahe mängu jooksul oma kolmanda värava ja veel millise! Tõeline mammu maandus lati all. Puurivaht Daniil Savitski küll hüppas, aga abi sellest ei olnud.

Ei pidanud kaua ootama ka teist väravat. Artjom Škinjovile anti pall jooksu peale, ta müras kaitsjaga, mis ta müras, ja väljus duellist võitjana ning suunas palli ilusti postide vahele.

Sellega oli mäng tehtud, kuid skoor veel mitte. Tablool särasid numbrid 0:3 alates 81. minutist, kui lõppskoori valmistas Viktor Plotnikov.

Kalev pikendas oma kaotuste seeria meistriliigas 12-mänguliseks, mis tähendab klubi ajaloo pikimat kaotuste seeriat. Trans on juba kaks järjestikust mängu võitnud.