Põhja-Iirimaa triivib teise järjestikuse suurturniiri suunas (0)

2018. aasta MM-valiktsüklis on Euroopa meeskondadel mängitud esimese ringi kohtumised ehk alagrupis esimesed viis mängu.

C-alagrupi teisel positsioonil jätkab Põhja-Iirimaa, kes võitis täna koduväljakul Norra koondist 2:0. Valiksarja ainsa kaotuse pidid nad vastu võtma läinud aasta novembrikuus, kui alistuti Saksamaale. Eelmisel suvel Euroopa meistrivõistlustel pallinud põhja-iirlastel on lootust, et saavad osaleda kahel järjestikusel suurturniiril.

Poola juhib kindlalt E-alagruppi, sest täna suudeti liidrite duellis üle mängida Montenegro. Robert Lewandowski viis poolakad viis minutit enne avapoolaja lõppu juhtima, kuid väljakuperemehed viigistasid teise poolaja keskpaigas. Poolale päästis kolm punkti Lukasz Piszczeki tabamus 82. minutil. Samas alagrupis leppisid väravateta viiki Taani ja Rumeenia koondised.

F-alagrupi autsaider Malta võõrustas täna Slovakkiat, kaotusteseeriat koduväljakul lõpetada ei suudetud. Slovakid võitsid kohtumise 3:1. Teise võidu teenis Šotimaa, kes oli tänu Chris Martini 88. minutil löödud väravale parem Sloveeniast.