Prins: enne homset duubli mängu polnud mõttekas rohkem vahetusi teha (5)

Tallinna Levadia peatreener Igor Prins ütles pärast 2:0 võitu Pärnu Linnameeskonna üle, et ta oleks ilmselt rohkem vahetusi teinud, kui homme poleks duubelvõistkonna mängu.

Kuna neli Levadia meest pidid tänase kohtumise kaartide tõttu vahele jätma ja Rimo Hunt on vigastatud, olid põhikoosseis ja eriti varumeestepink tavapärasest erinevad. Vahetuspingile kuulunud väljakumängijad olid enne tänast teeninud meistriliigas kamba peale kokku vaid neli minutit ja potentsiaalseid debütante oli kolm. Platsile pääses vahetusest aga vaid Markus Vaherna ja temagi alles 86. minutil.

"Duublis on kõik mängijad tublid, oleme neid kaasanud oma trennidesse. Me ei saa kõiki ribadeks kiskuda, kuna homme on ka duublil mäng, muidu oleksin ehk mõned vahetused veel ära teinud. Aga vastavalt olukorrale oli mõttekas Markuse ja Nikita vahetus ära teha," kommenteeris Prins Soccernet.ee-le.

Mängu kohta rääkis ta: "Eks kõigile oli teada, et neli mängijat peavad vahele jätma. Aga kutid olid tublid ja püüdlikud. Nad teadsid, mis kaalul on. Ma leian, et kui välja arvata mängu algus, mil pärnaka üks-ühele lasime, siis võib rahule jääda, suutsime olukordi luua ja kaks väravat lüüa."

Prins ei nõustnud, et pärast arvulise ülekaalu ja 2:0 eduseisu saavutamist seis juba turvaline oli: "Turvalist ei olnud midagi, vähemuses võistkonnad on ennegi vastaseid üle mänginud. Mingil hetkel hakkas Pärnu palli hoidma, aga suutsime initsiatiivi jälle tagasi võita."

Täna on sünnipäev Levadia klubil ja eile oli 50. aasta juubel Prinsil endal. Kas täna tähistamiseks läheb? "Mis siin ikka tähistada, kõik on juba tähistatud. Täna on tavaline laupäev," vastas treener.